Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#177540) Tsabbee001


Tsabbee001
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni gép összeállításban videókártya ami van talán a gyenge pont, de azt most nem akarom cserélni

Kinéztem pár dolgot de nemtudom, hogy ez így okés lenne-e.

Alaplap: MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI vagy GIGABYTE Z790 AORUS ELITE AX (rev. 1.0)
Proci: INTEL Core i5-14600KF
Táp: SUS ROG Strix 850G 850W
SSD: KINGSTON 2TB KC3000 M.2 PCIe M.2 2280 SKC3000D/2048G
Memória: G.SKILL 32GB Trident Z5 Neo DDR5 6000MHz CL30 KIT

1. Mire fogod használni a gépet? Ha játékra, akkor multiplayer, vagy inkább singleplayer játékok? Elsősorban mely játékok?
játék, leginkább single player, starfield, far cry stb...
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
-asus rog strix 3070ti
-corsair atx ház, pontos típusát nem tudom de az szerintem egyelőre maradhat.
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
alaplap, proci, ssd, memória táp
4. Mennyi a kereted rá?
400k körülbelül
5. Mekkora a monitorod natív felbontása, képfrissítési frekvenciája, milyen csatlakozók vannak rajta? G-sync-et vagy Freesync-et támogat? (ez videókártya és processzor választásnál is lényeges szempont)
samsung g5 34" 3440x1440
+1. Elkötelezett vagy-e valamelyik gyártó/márka iránt? Van-e valamilyen speciális elképzelésed a gép megjelenését, színvilágát illetően, esetleg egyedi igény valamelyik alkatrésznél? Nagyobb értékű komponensekből mehet-e használt, vagy mindenből bolti új kell?
újat szeretnék,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.