Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#17389) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, gépvásárlást illetően.
Legfőkképpen netezésre lesz használva, de azért néha játékra is kelleni fog(pl Battlefield3, Crysis2, Assassins Creed széria, Sleeping Dogs és ezek a mostani játékok)

kb 120 000-rem van rá. e-fölé nemnagyon szeretnék menni(amúgy részletre lesz véve ezért csak egy bizonyos bolt termékeiből kéne összeállítani a gépet, mert a környéken ez a legolcsóbb ahol részletre lehet vásárolni)

http://www.pctrade.hu/ --->ez az üzlet honlapja. Az itteni termékekből kéne összeállítani a gépet és csak innen a fent említett okok miatt( tudom hogy ha különböző oldalakról össze tudnám olcsóbban is rendelni de most jelenleg egybe nincs 120ezrem)

Elképzelés:

Processzor: Intel Core i3.2120 3,3ghz 3MB BOX erre gondoltam de ha esetleg ebben az árban szerintetek van jobb amd akkor elállok az intel-től :)

Ram: 4gb DDR3 1333Mhz Kingmax ez nekem tökéletesen elég

a gép többi részét viszont már nem nagyon tudom hogy kéne összerakni, és ebben kérném a segítségeteket.

Amit még szeretnék kérni:
Gépház: nem kell csilivili hiper szuper gépház. nekem jó a legolcsóbb is nem nagyon érdekel hogy hogy néz ki.
Hangkártya: integrállt kell. nem kell külön az is :)
Vinyó: elég az 500gb
Tápegység: valami olyan kéne ami még nem 40ezer forint de jól fogja bírni és nem kell két hét után cserélni
Billentyűzet,egér, monitor,hangfal meg ilyenek nem kell csak maga a gép!
Vga: 1gb-nél kisebbet nem szeretnék(tudom hogy attól hogy 1gb nem jelent semmit épp ezért valami olyan kéne aminek a gpu és a memória órajele is magas)

Ha valaki összeállítana nekem egy normális konfigot ebből a pénzből akkor azt megköszönném.

Válasz jöhet üzenetbe is(sőt még az lenne a jobb ha ott jönne :D )

#KeepFightingMichael

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.