Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5901) Szten Márs válasza zolee0307 (#5899) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Tudom, hogy a szoftveres mérés nem mérés"
Örülünk, hogy tudod, akkor erre nekünk már nem is kell válaszolni ;)

"Egyébként az, hogy 2 12 V-os ága van a tápomnak 18-18 A-el és a közös teljesítményük 480W, egy ág akkor 240 W-ot tud?"
Ez így nem stimmel... a matematika jelenlegi állása szerint egy 18A-es 12V-os ágról 216W kakaó jöhet, kettőről meg 432W, szóval itt valami nem jó, nem lehet a közös teljesítmény 480W. Milyen tápod van?

MOD: öregszem, lassulok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5902) Tomocso válasza nyunyu (#5897) üzenetére


Tomocso
tag

Köszi,
Akkor ugy néz ki maradok a nagyobbnál de ennek kicsit húzós az ára!
Tudnátok ajánlani vmi kicsit olcsóbbat vagy ez a halálbiztos és megéri inkább ebbe belefektetni??
Nézegettem a CHIEFTEC GPS-500AB-t vagy Chieftec CFT-500A-12S,
vagy ezek annyira nem jók???

-

(#5903) venember83 válasza Szten Márs (#5901) üzenetére


venember83
nagyúr

BSII 500, 18+18 stimmel, de a 480 az a 3.3 es 5 voltos agakkal egyutt ertendo. Elnezte.

(#5904) zolee0307


zolee0307
őstag

Szten Márs, Venember28!

Kössz a válaszokat.

Akkor az a 216 W áganként elegendő lesz remélem. A BSII-nél a két ág a valóságban egyébként egy ág? És esetleg azt nem tudjátok, hogy a terhelést hogyan kezeli a bsII? A quadom, meg a gtx-em miatt kérdezem. tehát ha elfogy az egyik ág 216 W-ja akkor lekapcsol, vagy a másik ágról vesz el teljesítményt?

Lehet, hogy hülyén fogalmaztam, de szokásom.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#5905) venember83 válasza zolee0307 (#5904) üzenetére


venember83
nagyúr

28??? :Y

Szivesen.

(#5906) AzTeK81


AzTeK81
csendes tag

Urak,
Lehet h lesz egy fsp zen 300W-os tápom ez a projekt most több szálon is fut.
Vajh elviszi a következő konfigot, amihez eredetileg vx450et terveztem volna...
c2d e6750, gigabyte ga-g33m-ds2r matx lapka, 2x1G ram, 1 sata samsung hdd500lj, 1 asus dvdrw sata szintén... 1előre no vga.

(#5907) venember83 válasza AzTeK81 (#5906) üzenetére


venember83
nagyúr

Szia,

ha lesz, akkor biztos elviszi, de a legjobb az egeszben, hogy ha mar a kezedben van, akkor kiprobalhatod. ;) Zent pedig igy fonyeremeny megvenni, hogy elotte ki is probalhatod a kicsiket.

[ Szerkesztve ]

(#5908) zolee0307 válasza venember83 (#5905) üzenetére


zolee0307
őstag

83-at akrtam írni :B , csak egy csomó szám kerenget az agyamban itt a táp kapcsán.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#5909) AzTeK81 válasza venember83 (#5907) üzenetére


AzTeK81
csendes tag

dánke söööön :DD

(#5910) Tomocso


Tomocso
tag

Bocs, hogy szólok de
(#5902) - re vmi észrevétel??

köszi

-

(#5911) venember83 válasza Tomocso (#5910) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyanaz mint, amit nyunyu mondott, akkor vedd a vx550-et, ahhoz ketto PCI-E csatlakozo van s meg igy is olcsobb es erosebb <egy egesz amperrel@12V :DDD >, mint a HX520.

[ Szerkesztve ]

(#5912) Tomocso válasza venember83 (#5911) üzenetére


Tomocso
tag

ok, köszi

-

(#5913) Tomocso


Tomocso
tag

Bár ez a kérdés még mindig lóg a levegőben:

" Akkor ugy néz ki maradok a nagyobbnál de ennek kicsit húzós az ára!
Tudnátok ajánlani vmi kicsit olcsóbbat vagy ez a halálbiztos és megéri inkább ebbe
belefektetni??
Nézegettem a CHIEFTEC GPS-500AB-t vagy Chieftec CFT-500A-12S,
vagy ezek annyira nem jók??? "

-

(#5914) venember83 válasza Tomocso (#5913) üzenetére


venember83
nagyúr

Ketmagos proci eseten BSII 500, ugyancsak ketto darab PCI-E csatlakozoval (emiatt ajanlom ezt), ennyibe kerul. GPS Chieftec gyenge 12 volton, csak 360 wattot tud, masikrol nincs sok infom, voltak vele jo tapasztalatok is, de az is gyenge 500as letere 12 volton, de legalabb ket PCI-E csatija van. Ha lenyegesen olcsobb, mint a BSII akkor erdemes lehet megvenni valamely Chieftecet, kulonben szvsz nem.

(#5915) nyunyu válasza Tomocso (#5913) üzenetére


nyunyu
félisten

Az oke, hogy a CFT500-on van ket PEG csati, de osszesen 31A-t tud leadni 12V-n, ez meg e legkisebb Corsairnel is gyengebb ertek, pedig az papiron 50W-tal gyengebb.

Raadasul a VX450 egy agon ad le 33A-t, mig a Chieftecnel ki tudja, mennyire lehet keresztbe terhelni az egyes agakat.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5916) nyunyu válasza AzTeK81 (#5906) üzenetére


nyunyu
félisten

Lehet h lesz egy fsp zen 300W-os tápom ez a projekt most több szálon is fut.
Vajh elviszi a következő konfigot, amihez eredetileg vx450et terveztem volna...
c2d e6750, gigabyte ga-g33m-ds2r matx lapka, 2x1G ram, 1 sata samsung hdd500lj, 1 asus dvdrw sata szintén... 1előre no vga.

Haaat, nem kell attol felni, hogy tulterheli a Zent :)

Inkabb az lesz a problema, hogy tul keveset fogyaszt a gep, es nem fog tudni beindulni.
2. "javitott" szeria valoszinuleg bekapcsol, de az is kerdeses, meddig marad csendes, mert ha idovel nekiall nyikorogni, akkor JOVAL hangosabb, mint egy ventis Corsair.

En legalabbis meguntam, hogy masfel ev alatt 3x vittem vissza a Zeneket, aztan harmadik alkalommal inkabb Corsairt kertem helyette.
Csak eppen nem lehetett kapni VX450-et, igy csilivili HX520 lett, joval dragabban. :O

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5917) AzTeK81 válasza nyunyu (#5916) üzenetére


AzTeK81
csendes tag

túl keveset fogyaszt?
már ilyen is van? akkor adjak nekije egy q6600ot az segít vagy annak már necces a 300W..

erről a nyikorgásról csak az első szériánál hallottam - ezexerint ez még élő bug?

a ventisektől csak azért fosok kicsit, mert eddig epia volt s benne 2 5cm-s venti szvsz hangtalan volt tényleg :O

(#5918) venember83 válasza AzTeK81 (#5917) üzenetére


venember83
nagyúr

Quad azert sok lenne ;)

(#5919) Tomocso


Tomocso
tag

Köszi a segítséget,
ugy néz ki akkor a hx520 lesz belőle legalább igy biztosra megyek
hogy nem kell mostanában ezzel foglalkoznom. Chieftec kilőve!!
Az fsp-n még agyalok egy kicsit hátha csak ennyi keret lesz rá!!

thx

-

(#5920) Tomocso


Tomocso
tag

Ha csak azt nézem hogy az fsp-re 2év gari van,
a corsair-re pedig 5-öt írnak!!!!!!!!
Megéri az a 7 ezer különbséget!

-

(#5921) nyunyu válasza AzTeK81 (#5917) üzenetére


nyunyu
félisten

túl keveset fogyaszt?
már ilyen is van? akkor adjak nekije egy q6600ot az segít vagy annak már necces a 300W..

1. szerianak az egymagos A64+6600GT+3 vinyo keves volt a bekapcsolashoz.
C2D nem fogyaszt sokkal tobbet, mint egy A64, VGAd elso korben nincs, vinyod meg egy? Eselytelen.

erről a nyikorgásról csak az első szériánál hallottam - ezexerint ez még élő bug?

Masodik szeria ugyanugy nyikorgott, mint az elso, csak az alulterheles eseten nem kapcsol be bugon javitottak valamennyit.
Az mar 1 vinyoval is elindult, nem kellett radugni negyediket "bikazasnak", mint az elsonel.

a ventisektől csak azért fosok kicsit, mert eddig epia volt s benne 2 5cm-s venti szvsz hangtalan volt tényleg :O

Na igen, Epianal mindig a hazhutes a gyenge pont.

Utaltam is a Morex 2677/88/99 hazakat a par honap alatt meghalo csapagyu 2x4 centis ventik miatt. (Belevalo 200Fts ventit meg nem lehet kapni, fel evig imadkoztam a nagykernek, mire kulon nekunk hoztak 20db-t, hogy cserelhessem az ugyfeleknel elhasalt ventiket.)
3699-nek az 1x6 centise meg alapbol hangos. :W

Mondjuk az Epia 5000 siman tulelte, amikor beallt mindket hazventi a 2677-ben, aztan a Maxtor FireBall miatt 80C volt a hazon belul :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5922) diegho válasza Tomocso (#5919) üzenetére


diegho
nagyúr

én inkább vx450-550-et vennék a nem osztott 12V-os ág miatt. jobb az ha egybe van hidd el.

(#5923) diegho válasza nyunyu (#5915) üzenetére


diegho
nagyúr

chieftec cft-ből csak a turbó szériát érdemes megvenni, pl ezt: [link] amúgy teljesen felesleges ekkora táp, ez már quad sli-hez kellhet, amúgy vx450 simán elég egy q6600@3600 feszelve, 2 vinyó, 2 odd, 2900xt/8800gtx konfighoz.

(#5924) nyunyu válasza diegho (#5923) üzenetére


nyunyu
félisten

Azert megneznem, mikor viszi el a VX450 a feszemelt C2Q-t 2x2900XT-vel a VX450.

WiZARD mericskelt tegnap este/ma a masik hw forumon (ahonnan hianyolunk), tobb, mint 400W-ot vesz ki a konnektorbol a bitangul feszemelt C2Q egy darab 2600XT-vel.
(Ehhez neki volt keves a BS2-500, igy lecserelte egy CFT-750-re :DDD )

Egyebkent rohej, hogy alacsony terhelesnel (ertsd 100-200W) mennyire nem hatekony a CFT-750 aktiv PFC-je.
Mintha ott se lenne. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5925) Szten Márs válasza nyunyu (#5924) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A PFC hatékonyságát hogy mértétek? :F

(#5926) venember83 válasza nyunyu (#5924) üzenetére


venember83
nagyúr

"mennyire nem hatekony a CFT-750 aktiv PFC-je." - Ezt kifejtened bovebben legy szives? Kosz.

mod: Szten Márs megelozott, ugy nez ki nem csak nekem tunt fel az a felmondat...

[ Szerkesztve ]

(#5927) nyunyu válasza Szten Márs (#5925) üzenetére


nyunyu
félisten

Valami Obiban vett fogyasztasmerovel nezte.
100W korul alig 0.68-at mutatott power factornak, 400W-nal 0.82-ot. :O

Persze 2 dolog lehetseges, vagy az o tapja rossz, vagy a muszer.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5928) diegho válasza nyunyu (#5924) üzenetére


diegho
nagyúr

felolvassam neked mit írtam vagy magadtól rájössz hogy 1db videókártyával írtam? :))

amúgymeg wizard hogy mit mért az nem érdekel, elhiheted hogy másik fórumon már 3 hónapja kibeszéltük ezt és azt is hogy a 400-as liberty elég a szarrá feszelt quadhoz 8800gts-el ha úgy kötöd be az ágakat ahogy kell (moduláris tápról lenne szó) az már más kérdés hogy a venti ilyenkor maxon forog. az meg a bs2 hibája hogy nem viszi el, ennyit tud a 12v-os ága. ez van.

másik fórumról töröltettem a regisztrációmat miután egyik admin adott 40% figyelmeztetést 4 monitoros komment miatt a 8800gt topicban, aztán mikor visszaszóltam hogy hol él már akkor én csaló hazug lettem :Y érted egy admin ilyen hangnemet enged meg magának... kértem krinyot töröljön, majd visszakérdezett miért, bemásoltam a lényeget, erre semmi válasz nem jött 1 hét múlva szóltak msnen hogy még mindig nem töröltem, akkor priviben megkérdeztem krinyot, hogy ezen a sz@ros fórumon kit kell elküldenem a jó k. anyukájába hogy töröljék a regisztrációmat végre, na 1 óra múlva már törölve voltam ;)

[ Szerkesztve ]

(#5929) Szten Márs válasza nyunyu (#5927) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Hát ez érdekes.... ezt a műszert hova kellett beiktatni?

(#5930) robi0604 válasza venember83 (#5728) üzenetére


robi0604
őstag

Szia!

Összeraktam a gépet!

Végülis egy P35-DS4-es lap, E6750, 2x1Gb Geil Ultra 800, 8600GTS és egy Samsung 500Gb T166-os került bele.

Feltelepítettem és miután a ForceWareis felkerült újraidítás után folyamatosan újraidulgat a gép. Mindíg, amikro már belépett a Winfosba.

Nemtudom, hogy a táp-e, de vettem egy GreenPower 400-ast, 10K-ért. :)
Hazamegyek kipróbálom, remélem jó lesz. :U

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#5931) nyunyu válasza Szten Márs (#5929) üzenetére


nyunyu
félisten

Konnektorba, aztan beleje dugod a merendo cucc tapkabelet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5932) nyunyu válasza diegho (#5928) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, OK.

Osszezordulesetek reszleteit mondjuk nem ismertem, nem olvasom a VGA topikokat.
Kerulom a flameet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5933) diegho válasza nyunyu (#5931) üzenetére


diegho
nagyúr

akkor ez tuti nem pontos, ezt csak úgy lehetne mérni 100%osan hogy a táp 20/24pin csatijára egy csatlakozó és a konnektorba egy csatlakozó, ekkor mérné a felvett és a leadott teljesítményt, ez lenne a lényege ugyebár.

(#5934) diegho válasza nyunyu (#5932) üzenetére


diegho
nagyúr

[OFF]Csak hogy mindenki értse: diegho kolléga eladott nekem egy szar telefont és eltűnt a pénzemmel. És még büszke is rá. No comment.

ezt állította rólam az admin :DD eladtam neki vagy 4 éve egy telefont 7-8 hó garral, ő kikódoltatta, persze szarul, teló meghalt, gar ugrott és én vagyok aki lelépett a pénzével :W na az ilyen fattyak miatt haldoklik az a fórum...

röviden tömören ez történt[/OFF] ménem enged offolni? :O

ja és hogy ez on legyen őőő valaki nem tudja a 350fsp pnr ventijének a légszállítását? lusta vagyok szétszedni és hangos... ki akarom cserélni valamire csak nem tudom mire, olcsóbb választás egy akár 3-4000ft-os venti, mint egy 17k-s vx450.

[ Szerkesztve ]

(#5935) nyunyu válasza diegho (#5933) üzenetére


nyunyu
félisten

PFC nem a tap hatasfokat emeli, hanem azt befolyasolja, hogy mennyire hat vissza a tap az elektromos halozatra.
Ugyanis ha nagyon eltolodik az aramerosseg meg a feszultseg kozti fazisszog (kondik, tekercsek...), akkor a szolgaltatodnak sokkal tobb aramot kell eloallitania, mint amennyit a tapod tenylegesen fogyaszt, mivel a tap altal eltolt hullam a halozatrol jovo hullamot gyengiti.
Fazisszog koszinuszatol fugg a tenylegesen leveheto teljesitmeny, tobbi az elektromos halozatban veszik el/melegiti a falban levo drotokat.
Szoval ha te 100W-ot veszel ki a konnektorbol, es a tap 0.68-as cosfit produkal, akkor az eromunek 147W-ot kell eloallitania, mig egy kivalo PFCvel rendelkezo tapnal <105W-ot.
Ennyivel kevesebb gaz/szen/atomot ereget a levegobe az eromu, pedig te ugyanugy 100W-ot fizetsz a szolgaltatonak.

Ezt persze szunetmentes meretezeskor nem art figyelembe venni, mint ahogy a negyszogjeltol fejreallo Delta fele aktiv PFCt sem (tobbet art olyankor, mint hasznal)

Hatasfok alatt meg az eszkoz altal tenylegesen elfogyasztott/leadott teljesitmenyt ertjuk.
100W tenyleges elektromos teljesitmenybol lead modjuk 85W-ot, tobbi a tapegyseg mukodesehez szukseges/ott futodik el helyileg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5936) venember83 válasza diegho (#5933) üzenetére


venember83
nagyúr

PFC-nek sok koze nincs a hatasfokhoz ;)

off-olni nem enged, mert minden bekezdest kulon kell off-ba tegyel.

PNF-venti: gonoszak vagyunk, nem mondjuk meg milyen van benne! ;] Ha szet akarod szedni, akkor hajra. Tudtommal 0.30 amper erossegu motorok hajtjak az FSP PNF ventiket, ugyanilyen erossegu ventivel kene helyettesiteni a gyarit, de valszeg nem fogsz ilyet kapni. Gyengebb venti eseten pedig ha magas teljesitmenyre keszteted a tapot, akkor nincs kizarva, hogy a magas homerseklet miatt a hovedelem majd lekapcsolgatja a tapot.

nyunyu: Szep volt. :K

[ Szerkesztve ]

(#5937) nyunyu válasza diegho (#5934) üzenetére


nyunyu
félisten

Ne is mondd. :(

Most hetvegen adtam el ott a regota nem hasznalt Elsa 3D szemuveget, csak nalam nem tudtuk normalisan kiprobalni, mert a Winem elegge odavan, miota ujratelepites nelkul kicsereltem a fel gepet alatta, meg funyiroval kigyomlaltam a felesleges sallangokat belole.
Konkretan a szemuvegdriver ontesztje hibatlan (vagyis hardveresen jo), viszont az osszes jatek kifagyott, ha be van kapcsolva a szemuveg. Vegigprobaltunk 3 kulonbozo drivert is. (azt is, amivel regen hibatlanul ment)
Szemuveg nelkul nem fagy.

Villamosmernok srac kert 1 het probagarit, csak akkor lesz ideje kiprobalni otthon a szemuveget, ha nala nem jo, akkor visszahozza cimen. OK, legyen.

Meg aznap keso este keresett, de csak masnap tudtam visszahivni.
Allitolag belefutott valami olyan szeriahibaba, hogy neha vibral a szemuveg, mert zavarja a monitor DDC-je.
Nalam ez, miota megvan a szemuveg, azota elfogyasztott 4 nV kartyaval, 2 monitorral sem jott elo.
Kozben valami kulfoldi forumon olvasott ra megoldast, miszerint el kell vagni a szemuveg kabeleben 1 drotot, megcsinalta, most meg rosszabb a szemuveg.

Meg probal valamit varazsolni rajta, de ha nem megy, akkor szeretne undozni az uzletet :U
Most hajtsam el a 'csaba? Akkor nyilvan en lennek a kocsog...

Egyebkent nekem is kezd telelenni a hocipom azzal a forummal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5938) robi0604 válasza venember83 (#5936) üzenetére


robi0604
őstag

Most nézem, hogy csak 1 sata van rajta... :(((

És tele van molexel, de minek? :F

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#5939) diegho válasza nyunyu (#5935) üzenetére


diegho
nagyúr

ebből mi felhasználók nem sokat profitálunk, persze most már azért illene erre is odafigyelni.

google-el ezt találtam pfc-ről ábrával illusztrálva[link]

(#5940) diegho válasza nyunyu (#5937) üzenetére


diegho
nagyúr

én eladtam egy fullos epox lapot annó, tökéletesen működött, veszprémbe szólt a gar és kecskemétre adtam el, 2 nappal eladás után ír a srác hogy meghalt a lap... gondolom huggyá húzták a procit agyon feszelve aztán valami elszállt, akkor én keresgethettem meg kitől volt a lap, majd tőle elkértem a bolt számát mindezt a srácnak megmondtam majd ő postázta el és 3 hét alatt cserélték. örültem neki én is hogy nála romlott el, meghalhatott volna nálam is

(#5941) diegho válasza venember83 (#5936) üzenetére


diegho
nagyúr

és mi van ha én azt a ventit direktbe rákötöm a táp molex csatijára állandó max fordulatra?

(#5942) nyunyu válasza diegho (#5939) üzenetére


nyunyu
félisten

ebből mi felhasználók nem sokat profitálunk, persze most már azért illene erre is odafigyelni.
Ipari fogyasztoknal a meddot vastagon felszamoljak, csak a lakossagiaknak nem.
Franciaknal viszont nem csak a hasznos teljesitmenyt meri a villanyora, hanem a veszteseget is.

Egyebkent pont ezert nem enged be az EU PFC nelkuli tapot par eve.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5943) Chaser válasza diegho (#5941) üzenetére


Chaser
titán

Kis help, nekem is jól jött volna nemrég:)
Venti: Yate Loon, 0.3A
Nem tudom hány V-ot ad neki a táp, rákötöttem 12V-ra, majdnem repül:D Nem vicc...
Én silentbladere cseréltem, ha nincsen passzív vga-d meg procid, meg nagyon halk vinyód, akkor 1300-1500 rpm körül nem fog zavarni. A lap prociventi szabályzó ágára van kötve nálam, más nem tudta 500 rpm-re leszabályozni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5944) Osynho válasza GIJoe (#3545) üzenetére


Osynho
addikt

Bazzz, pont ezt a Gigabyte tápot szeretném leinformálni egy hozzáértőtől :DD Pontos típusa: Gigabyte r460-v1 Tudtok-e róla vmit? Egyébként én a kettő közül tuti az FSP-t venném...

(#5945) diegho válasza Chaser (#5943) üzenetére


diegho
nagyúr

én is úgy gondoltam hogy megfogom a tápot kicserélem a ventit, kivezetem a molex csatis részét a táp elejénél a kis rácsoknál és rákötöm egy molexre. kész is. mekkora yate loon légszállítása m3/h-ban? most néztem silentmaxx ventiket azok egész jónak tűnnek, vagy veszem valami bucsus spire-t aztán 5v-on az is egész halk.

ezek közül melyik van a tápban?
D12SL-12C
D12SM-12C
D12BM-12C
D12SH-12C
D12BH-12C

[ Szerkesztve ]

(#5946) diegho válasza diegho (#5945) üzenetére


diegho
nagyúr

jah még lehet ilyen is:
D12SL-12
D12BL-12
D12SM-12
D12BM-12
D12SH-12
D12BH-12
D12SH-24
D12BH-24

amúgy a passzív vga-t most adtam el (a 8500gt még passzív de nem sokáig lesz bent) vinyó kussol teljesen szerencsére, proci ventim 4-500at forog, házban lévő plussz ventik 500-600 körül, 2db 8 centis silentblade van 1 manuálisan leszabályozva és egy másik alaplap által szabályozva.

[ Szerkesztve ]

(#5947) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Hali!

Szerintetek egy 400W-os Chieftec tap eleg lesz egy ATI 3850-2GB RAM-E4500 ala? Ha meg necces, de belefer az is ok. Ha vegkepp nem milyet vegyek?

(#5948) Szten Márs válasza ipavlidu! (#5947) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Elég lesz.

(#5949) ipavlidu! válasza Szten Márs (#5948) üzenetére


ipavlidu!
tag

Koszi. :)

(#5950) Chaser válasza diegho (#5945) üzenetére


Chaser
titán

D12SH-12 , ez van benne, én most egy 400-asról beszélek. 5V-on a silentbladet meg kell pöccinteni, hogy beinduljon, 100 rpm körül foroghat akkor is, semmit nem ér. Nálam a proci passzív, annak a helyén vígan elvan a táp új hűtője, még kicsit automatizáltam is a dolgot, ha a proci melegszik, kicsit fentebb mehet a venti, csak azért gondoltam rá, mert ha melegszik, akkor úgyis több kraft kell neki, ilyenek főleg game alatt esnek meg nálam.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.