Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35951) 14adam válasza Khaosz55 (#35950) üzenetére


14adam
addikt

Igen,vinni fogja,de elötte nézetesd át a tápot egy szakemberrel,hátha néhány kondit kikell benne cserélni,mert már kicsit régi

(#35952) Dyno válasza Gabboo (#35945) üzenetére


Dyno
veterán

Enermax pro/Modu82+ 425W-osa jó lesz.

(#35953) elfelejtette válasza 14adam (#35949) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hát igen, ha a Superb550 elég, akkor a Superb460 is, mivel mindössze 1A-rel tud kevesebbet 12V-on...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#35954) stalker8


stalker8
csendes tag

Amúgy jelenleg egy GABA 450w-os táp van a gépembe!
Az is elég lenne?

(#35955) vzsryl válasza stalker8 (#35954) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Idézet az első hsz-ból.

"Nem ajánlott, veszélyes tápok, pár példa:

Mercury
Skyhawk
KME
Eagle
Trust
L&C technologies
Acorp/JNC/Vargáné és tsa
Codegen/Display/Sowah (a nagyon régieket kivéve, illetve az újabb szériákban már előfordul korrektebb belvilág is, de a minőségük továbbra is szór, a ráírt adatok pedig mesébe illőek! P-3-as gépekhez még éppen ajánlható megoldás)
Eurocase/EC
Colorsit
Gaba (az SFX-eket kivéve)
Gembird
Mustang
Huntkey (egyes esetekben normális belsővel is előfordul)
Modecom (Valószínűleg hamisítvány, nagyon könnyű verziók!!! Amin szerepel az FSP logó/felirat az jó!!!)
Coolink APxxxDX széria 450W alatt
Volcano
Q-Tec
Macron/DTK/Azona
UTT
Comador (Hequila kiegészítése)

Chieftec 410-212 (szériahibás készenléti kör, gépre nem veszélyes)
Coolink APxxxX széria (gyenge készenléti kör, kondenzátorok)
Thermaltake sorozat sok, korábbi tagja
Chieftec régi (HPC főleg) szériái, ahol meleg környezetben vannak
Azona (''pille'' széria)
"

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35956) Khaosz55 válasza 14adam (#35951) üzenetére


Khaosz55
addikt

Akkor nagyából jól számoltam a fogyasztást?
Annyira tápot nem akarok venni.

(#35957) Dyno válasza Khaosz55 (#35956) üzenetére


Dyno
veterán

Vinyók nem esznek 20W-t inkább egyenként 6-8W-t.
De ne izgulj elég lesz a táp, de ha van időd nem árt átnézetni hátha akad egy két púpos kondi, 2-3K-ért felújítják neked, és újra nem lesz gond vele évekig.
Didyman,Csaba_20_,Stol vállal ilyen javításokat.

(#35958) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok. Ismét én vagyok. MEgvettem a gigabyte odin 370p tápot. jó kis táp, viszont mivel eddig atomhalk volt a gépem (FSP Bluestorm II. 400W ami elfüstölt), ez nekem hangos, hiába van slient ráírva.
Kérlek benneteket, ajánljatok egy HALK tápot (megbízható természetesen, de ez alap).

A gépem:

C2D E6420
Gigabyte DS3 rev. 1.0
4 GB Geil ultra
1 TB samsung sata II.
250 GB samsung sata II.
1 ASUS dvd+rw dl
GF 7900GTX 512 MB

Alapon kb. 160-170 wattot eszik, a monitorral együtt (ezt irja APC).

és: APC CS 500 szünetmentes.

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#35959) Chaser válasza icecave (#35958) üzenetére


Chaser
titán

FSP Everest 400, 12-13k-ért, halk, moduláris, 80+.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35960) icecave válasza Chaser (#35959) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez akkor tuti lesz? Nem akarok megint csalódni. Bár,ha még halkabb mint a régi bluestorm II. 400-as, akkor okés..

(#35961) Chaser válasza icecave (#35960) üzenetére


Chaser
titán

Találsz róla ph-s tesztet, egész jó írás, ADDA venti van benne, everestem még épp nem volt, epsiolonok igen, halkak. Ez kb ugyanaz, csak modu verzióban. Az 500-as epsilonban volt hogy a venti is megállt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35962) icecave válasza Chaser (#35961) üzenetére


icecave
nagyúr

Renben, köszi, igyekszem egy ilyet beszerezni! :R

(#35963) flurider


flurider
aktív tag

hi

Az FSP BlueStorm II. 500W E8400, Giga EP45-DS3, 2×2GB 1066 kingmax, 640 SATA vinyó +író melett elvinné a 4870×2-t?
húzásról nincs szó egyenlőre, 1920×1080on használnám..
(max a CPU órajelet emelném kicsit)

kösz előre is

Csillagkörü Litér

(#35964) Dyno válasza flurider (#35963) üzenetére


Dyno
veterán

Ha a procit nem húzod emg nagyon akkor elég lehet, de nagyon szűkös, mindenféleképpen probáld emg, ha nem lesz elég akkor vegyél egy ilyet, ez késöbb is elég lesz ha esetleg majd egy Quadot akarsz melette tuningolni.

(#35965) Blaze71 válasza flurider (#35963) üzenetére


Blaze71
őstag

Elvileg a 4870 130 W-ot eszik, tehát az X2 260 W-ot. Elméletileg elégnek kell lennie. Nem tudom mennyit eszik a procid, de a többi cucc azért annyira nem jelentős fogyasztásilag.

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

(#35966) Lamellus


Lamellus
tag

Sziasztok,

a következő konfigurációhoz elég lenne az Enermax PRO82+ 425W vagy nagyobb kellene?

Intel Core i7 920
Gigabyte GA-EX58-UD5
OCZ DDR-3 6Gb/1600 Intel Extreme KIT
Sapphire Radeon HD4890

(#35967) Dyno válasza Lamellus (#35966) üzenetére


Dyno
veterán

Elég lesz, tuning is belefér majd.

(#35968) Lamellus válasza Dyno (#35967) üzenetére


Lamellus
tag

Köszi a gyors választ :R

(#35969) czanga


czanga
őstag

Üdv mindenkinek.

Első hsz-t elolvastam, de kérdeznék ha lehet.

vázolom mire gondoltam első körben. Adott egy konfig:
-cm 690-es ház
-giga ep43-ds3-as alaplap
-E5200 és rajta egy AC Freezer 7 pro
-Sapphire 4830
-Chieftec GPS-450AA táp

Mindenképpen a gép halkítására akarok rámenni. A vga hűtést és a tápot gondolom a fő zajforrásnak, de ebben kérem a segítséget.
Gondolkoztam táp cserén, mert hangosnak érzem a chieftec-et. Nagyon sokat nem szeretnék rá költeni, de szeretnék egy stabil, jó minőségű, és tényleg nagyon halk tápot. A táp a gép aljában van, és külön légkörrel rendelkezik, azaz a gép aljáról szívja be a levegőt, bár úgy tudom meg is lehet fordítani a tápot.
VGA hűtés terén egy accelero s1 rev2 van kilátásban (bár nem tudom paszívan elmenne e)

Tápok terén sok jót olvastam a Corsair egyes modelljeiról, de inkább megvárom a ti véleményeteket. Akár táp választás terén, vagy bármi más.
Halkítani szeteném a rendszert, és szinte minden megoldás érdekel. Akár jelenlegi tápban venti csere, vagy szoftveres halkítás. Nem nagyon tudom eldönteni sajna, mi a zaj nagy forrása a gépben.
Csak azt tudom, hogy nagyon halk gépet szereznék végre! :)

(#35970) Gabboo


Gabboo
tag

Köszönöm a gyors válaszokat! :R

(#35971) banderasz77


banderasz77
addikt

FSP350-60GLN(80) beépítve, hangja említésre sem méltó, pöpec darab. :R
Kösz mindenkinek.

(#35972) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Csak annyi kérdésem lenne,hogy az adatlapomon lévő konfigot az FSP 400PNF-em ki tudja szolgálni?Nem is az a kérdés,hogy ki tudja-e,mert sztem tuti,hanem az ,hogy halkan tudja-e.(tuning lesz :)) )

Kösz a választ! :R

Üdv, Balázs

(#35973) lsc válasza gooool (#35972) üzenetére


lsc
nagyúr

Igen.

Az élet kegyetlen .

(#35974) gooool válasza lsc (#35973) üzenetére


gooool
őstag

Kösz,akkor megnyugodtam. :)

Üdv, Balázs

(#35975) 14adam válasza czanga (#35969) üzenetére


14adam
addikt

Corsair Cx 400 ha nagyon hang függő vagy,ha nemannyira akkor Fsp Everest 400. Enermax Pro 425( de ez már tényleg néma táp)

[ Szerkesztve ]

(#35976) czanga válasza 14adam (#35975) üzenetére


czanga
őstag

Akkor egy lehetséges jelölt a Corsair CX 400.
Esetleg más gyártótól van olyan ami tényleg nagyon halk? 20 000 lenne rá a keret, amit költenék. :R

(#35977) 14adam válasza czanga (#35976) üzenetére


14adam
addikt

Enermax-nál márcsak a passzív tápok halkabbak

(#35978) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok.

Leszűkítettem a kört 2 tápra (persze, még ajánlhattok ha tudtok):

A fő szempontok a minél halkabb működés és megbízhatóság.

1. FSP 400W EVEREST 80+ Aktív PFC
2. Corsair PSU-400CX 400W

A keret max. 15-16k.

Ja, aki nem olvas vissza:

C2D E6420
Gigabyte DS3 rev. 1.0
4 GB Geil ultra
1 TB samsung sata II.
250 GB samsung sata II.
1 ASUS dvd+rw dl
GF 7900GTX 512 MB

Alapon kb. 160-170 wattot eszik, a monitorral együtt (ezt irja APC).

és: APC CS 500 szünetmentes. (Mert van, amivel összeakad ugye).

[ Szerkesztve ]

(#35979) Dyno válasza icecave (#35978) üzenetére


Dyno
veterán

Szerintem az FSP-t válaszd.Szünetmentes meg szerintem csak a delta beles tápokkal akadna ösze.

(#35980) d@minator válasza czanga (#35976) üzenetére


d@minator
addikt

21e Ft körül az Enermax Pro 425W a legjobb választás. Nagyon-nagyon halk és a hasonló árú Corsaireknél halkabb és minőségibb.
Ha nem akarsz annyit rákölteni akkor 12e körül van a Corsair 400cx. Mivel alsótápos házad van ez is jó választás lehet.
Egyébként a a GPS450-nél bármi halkabb. Nekem volt mindhárom.

(#35981) czanga válasza d@minator (#35980) üzenetére


czanga
őstag

A fentebb felsoroltakra te mit mondasz halksági sorrendben? Tekintve, hogy rendelkeztél már mindhárommal. Terhelve is érdekel a hang, illetve, hogy mivel mint te is írtad alsó tápos a házam, hogy érdemes betenni? Úgy ahogy gyárilag lenne, azaz alulról szívja be a levegőt, vagy pedig fordítsam meg, hogy fentről a "ház légteréből" szívja? Gondolom amúgy alulról érdemes, mivel így külön légkörön van, és nem melegszik annyira.

Amúgy nagyon köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek!!!!!! :) Leborulok a segítőkészségetek elött! :R

update: Más corsair tápokról mi a tapasztalat? vx450 pl?

[ Szerkesztve ]

(#35982) Dyno válasza czanga (#35981) üzenetére


Dyno
veterán

Alúlról szívja inkább a levegőt, továbbá se a CX400 se a VX450 nem hangosodna vele fel még terheléssel sem, gépet keveset fogyaszt még a tuning is bőven bele fér.

(#35983) Mancsy


Mancsy
HÁZIGAZDA

Hali!

Mostmár nagy dilemmába kerültem, remélem valaki segít :)
Az új gépemhez (ASUS P5Q3, 2x12 cm házventilátor, Core 2 Duo E8400, Arctic Freezer 7 PRO, ASUS Xonar D1, 6 GB DDR3/1333, Sapphire HD 4850 1GB GDDR3, 2 HDD, 1 ODD) eredetileg Corsair VX550 menne, de erre most várni kell 2-3 hetet, ezért addig belemegy a régis Chieftec GPS-400AA-101 (elviszi szerintetek? ha nem, csak kikapcsol?).
Tudom, hogy a VX550 CWT-s, de annyira rossz nem lehet, akkor nem adták volna hozzá a nevüket. A kérdésem, hogy maradjak ennél, vagy legyen inkább HX520? De arról meg sokan írták itt, hogy annyira halk akar lenni, hogy megolvad belül.
Milyen Corsair tápot válasszak? 4xx wattos nem kell.

Köszi!

(#35984) vzsryl válasza Mancsy (#35983) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

A géped maximális terhelés alatt sem éri el a 200W-os fogyasztást, tehát ez régi Chiefi is bőven elegendő hozzá. Csak annyi vele a gond, hogy ~70%-os a hatásfoka, és emiatt bármilyen terhelésen hangos, továbbá a villanyszámlának sem kedvez túlzottan.
Én is felteszek neked két kérdést. Miért csak Corsair táp érdekel? Miért nem elég a 400W, amikor a géped egy minőségi, modern 400W-os tápot kb. félig terhel le?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35985) hoolla


hoolla
aktív tag

Sziasztok!

Novemberben szeretnék gépet venni. Mégpedig: X58-s lap i7-920, kb 4.0 GH-körül szeretném járatni, hozzá ramok és hűtő, de ami a lényeg, hogy lehetséges idővel a CF az új ati kártyákból, ami alakulhat úgy is, hogy 5870x2+5870. Nem biztos hogy elfajul eddig a dolog, de szeretnék rá felkészülni. És még egy rakás winyó persze. Tehát erre az összeállításra, így előre szerintetek milyen erős tápra lenne szükségem? Nagyon fontos, hogy halk legyen. És lehetőleg 40k körül max. De rászánom a pénzt ha kell, csak ez az az összeg amit még hiszti nélkül kifizetnék érte. :)
Köszönöm!

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#35986) czanga válasza Dyno (#35982) üzenetére


czanga
őstag

Kettő közül álltalánosságban, illetve terhelés mellett melyik a halkabb szerinted? Illetve mi az amit egy 400as táp még elbír? Tuning nálam kicsukva, de késöbb egy erősebb video kari, memória, és proci előfordulhat.
Tudom tudom, problémás vagyok, de a ráköltött összeg is nagyon fontos, az "erős" halkság is és sajnos mint mindenki én sem állok a helyzet csúcsán, és ha el tudom vezetni a kábeleket az alaplapot tartó lap alatt (alsó tápos a házam), akkor mind1 szerintem, hogy moduláris vagy nem. :R

Erősen nem tudom mit érdemes vegyek. :)

(#35987) vzsryl válasza hoolla (#35985) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Az "5870x2+5870" alatt 3GPU-t értesz? Mert akkor nagyon erős tápra lesz szükséged, mivel csak a VGA-k 3*190=570W-ot kérnek a táp 12V-os ágáról. Ehhez még hozzájön a húzott Core i7-es fogyasztása is, mivel az is a 12V-os ágról zabál. Tehát a géped csak a 12V-os ágról min. 720-750W-ot kérne. Így már érdemes elgondolkozni a minőségi KW-os tápokon, ami a 40k-s keretbe nem fér bele.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35988) Mancsy válasza vzsryl (#35984) üzenetére


Mancsy
HÁZIGAZDA

Volt a listámon 4xx wattos Corsair, Zalman, Seasonic S12, és BlueStorm II. Minőségi, nagyon halk, megbízható tápra gondoltam, ezek azok, ha jól tudom. De sajna csak Corsairt tud hozni az ismerősöm, akitől jönnek a cuccok. Mindenben szokott segíteni, és mivel nem tudtam elég-e a 4xx watt, rákérdeztem, ő mondta, hogy akkor inkább VX550 a VX450 helyett, és akkor később sem lesz maximum fele terhelve.
De nekem a 450-es azért is szimpatikusabb, mert Seasonic belsős, nem CWT. Akkor ragaszkodjak a VX450-hez? Ha később még rárakok egy-két dolgot, vagy cserélek (nagyobb VGA, erősebb CPU), az sem lesz gond?
Azt hiszem Gigabyte 550W ODIN Pro és GT volt még, de azokat nem ismerem, meg drágábbak is.

(#35989) czanga válasza czanga (#35986) üzenetére


czanga
őstag

Ahogy olvasgattam (bár megvárom mit mondanak itt az okosok) a CX400 , és az FSP Everest 400 lenne most versenyben, ráaádsul az everest moduláris, viszont nem, tudom melyik halkabb mind tervelve, mint alapjáraton netezés/filmezés közben.

[ Szerkesztve ]

(#35990) d@minator válasza czanga (#35981) üzenetére


d@minator
addikt

Az Enermaxon van egy kábel amit ha az alaplapra dugsz akkor ugyanúgy monitorozhatod a fordulatszámát, mint a CPU-nak. IDLE-ben 400-at terhelve csak 500!!!-at forgott.
A 400cx ha aláfűt a proci akkor kezd hangosodni. Nálad ez nem áll fenn.
Hogy rakd be?
Az Enermaxot mindegy hova rakod a gépbe akár felülre akkor is halk lesz. A 400cx nagyobb ventifordulata révén nem szereti ha a szívórésze előtt van valami. A házad alja pedig lyukacsos nincs kivágva de ha elég nagy a távolság a táp és a ház alja között akkor nem fog hangosodni. Ezt majd te kitapasztalod, hogy hogyan halkabb.
A 450vx valakinek halk valakinek nem az. A róla készült tesztek meg legalább 2 évesek.
Bármelyik mellett döntesz a kis fogyasztású konfigod az alsótápos házzal, accelero S1 melett is az elavult csifidnél jóval-jóval halkabb lesz.

(#35991) hoolla válasza vzsryl (#35987) üzenetére


hoolla
aktív tag

2 db. VGA lenne egyenlőre, de azt is két részletben venném. És jövőre ha a gammák megkívánnák cserélném az egyik 5870-t x2-re. Így gondoltam. De közben nézelődtem és ez a táp nagyon szimpatikus lett: Cooler Master UCP 900W. Nem túl "drága" és elég jónak tűnik. Ez vajon elég lesz már? Vagy esetleg a Corsair HX850W? A KW-s tápok már nagyon drágák, mert rájön a high-end felár. :) Köszönöm a választ!

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#35992) csimav


csimav
senior tag

Csáó!

Gyors válasz kellene! Kérem :U
CM 690-es házba szeretnék tápot venni. Corsair-en kívül milyen márkákat/típusokat ajánlotok, ami BIZTOSAN ELÉR MINDENHOVA. A lap mögött vezetném el a kábeleket.
Max. ~ 17e Ft ért.

Tehát röviden:
Olyan táp kell, aminek hasonló hosszúak a kábelei, mint a Corsair-é( ~60 cm).
Lehetőleg 2-3 vagy 4 tápot mondjatok.

KÖSZÖNÖM! :R :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#35993) vzsryl válasza Mancsy (#35988) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A VX450-et vedd, de jól szellőző házba rakd!

(#35991) hoolla: 2db VGA vagy 2db GPU? Ez nagyon nem mindegy. A HD5870x2, az 2db RV870-es GPU-t fog magán hordozni. Ha 1db HD5870-est cserélnél 1db HD5870x2-re, akkor egy minőségi 600W+-os táp is, pl Enermax PRO82+ 625W, ami a legjobb minőséget képviseli.
A Cooler Master UCP 900W-ban Acbel bél van, és 2GPU-s rendszerhez feleslegesen erős. A Corsair HX850-ben meg CWT bél van, és az is túl erős.
Tehát Ha HD5870x2-d vagy HD5870 CFX-ed lesz, akkor elég az Enermax PRO/MODU82+ 625W. De ha már 3GPU-ról van szó, akkor már elgondolkozhatsz a Cooler Master UCP 900W-on, ami 825W-ot tud leadni a 12V-os ágain.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#35994) hoolla válasza vzsryl (#35993) üzenetére


hoolla
aktív tag

Itt minden lehetőségre választ kaptam amit fontolóra vettem! :R Hosszú távon gondolkozom, vagyis nem szeretnék tápot cserélni ha esetleg 3 GPU-s rendszer alakulna a jövőben, így maradok valamelyik erősebbnél! Már csak a zajszint lesz a döntő.

Köszönöm! :R

"It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

(#35995) proSpidA


proSpidA
csendes tag

Sziasztok pár hete kérdeztem hogy milyen tápot ajánlotok lehetőleg minél olcsobbat a köv konfighoz AMD Phenom X4 3GHz, XFX HD 4870 és a Chicony hipro 400W ot javasoltátok nos nagyon megvagyok elégedve vele, jól néz ki:) látszik rajta hogy nem gagyi mint a gép sem, és abszolút csendes nem is hallom hogy megy a gép szóval köszönöm szépen a segitséget

(#35996) Dyno válasza czanga (#35989) üzenetére


Dyno
veterán

Alsótápos házba CX400, mert az Everestnek a 4pines csatija rövid több mint valószínű hogy rövidnek bizonyulna, hangját meg terhelésnél sem fogod hallani.

(#35992) csimav:Corsair mért nem jó?
Ennyi pénzésrt elég nehéz megfelelőt találni, de azt hiszem még az Enermax Cyclops-nak is elér a vezetéke, szóval abból az 500W-s típus, de VX450, vagy CX400-as Corsair is jó lenne, vagy még a Deltás csifik, igaz azok 45cm körüli hosszúak a kábelei.

(#35997) Tippcsi10


Tippcsi10
tag

helló

Max 6-7 ezer forintért milyen tápot ajánlotok ? A halk működés lenne a legfontosabb, meg persze a minőség is.
Eddig egy FSP 350W PNF-et néztem, bár nem tudom ez mennyire halk, esetleg van ennél jobb alternatíva ebben az árkategóriában?

köszi

(#35998) icecave


icecave
nagyúr

Utna olvasgattam a tápnak, amit halk-nak ajánlottatok. (FSP everest 400w 80+).

Idézek:

"Nem forog nagy fordulatszámmal, egész lassú, de egy jól hallható magas hangot ad folyamatosan pont ennél a fordulatnál (alapcsonyabban, magasabba nem)"

Ez nem túl biztató...

Most már nem érdekel a dolog, lehet akár 20k is, csak mondjatok egy tényleg halk és megbízható tápot légyszíves, nem szeretnék megint csalódni.

Persze, lehet, csak ennél az egynél fordult elő, úgy értem, kifogta ez a vásárló, vagy rosszul tette bele a gépbe és rezonált, nem tudom.

(#35999) kfron válasza icecave (#35998) üzenetére


kfron
aktív tag

Hiába veszel szuperhalk tápot, ahhoz olyan ház is kell... Ha van egy f@ca házad, akkor már csak egy ilyet kell venned: Enermax. Valszeg ez a leghalkabb.

(#36000) elfelejtette válasza icecave (#35998) üzenetére


elfelejtette
veterán

Még1 szavazat az Enermax Pro/Modu82+ tápokra. Tapasztalatból tudom, hogy brutálisan hangtalan!
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.