Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) vedini válasza EmThor (#2050) üzenetére


vedini
őstag

minden hangtartománybal jól kihallhatók a hangok, a magas az tiszta
a mély brutál főleg a test funkcióban mikor rózsazaj hallatszik, mindenhol kis cincogó sustorsás, aztán a mélynyomóból elképesztő remegő dübörgés hallatszik, az tetszik a mélynyomóba, hogy alacsony hangerőn is döbörög
viszont mintha érezném, hogy egyre jobban bejáratódik a hangfal, a flatout 2 zenéje naggyon komolyan szól :)

viszont valami nem kerek: a supreme commander introjának semmi hangja, meg a command & conquer-ben amikor a csaj pofázik a misszióról akkor sincs hang :U

[Szerkesztve]

workworkwork...

(#2052) EmThor válasza vedini (#2051) üzenetére


EmThor
addikt

Köszi!

hangkártya? driver? hangkártyabeállítások? játék beállításai? rakd át 2.0-be lehet úgy hallatszik a beszéd?!

[Szerkesztve]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2053) koxx válasza vedini (#2051) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Koaxon vagy analógon próbáltad? Ha játszol akkor célszerű az analógot használni azon belül a 6channelt.

[Szerkesztve]

(#2054) vedini válasza EmThor (#2052) üzenetére


vedini
őstag

egyébként szerintem ezek a játékok nem is nagyon térhangzásúak, stereoban hallatszik minden
ja meg egyelőre integrált hangkarim van jövő hónapba tervezek egy x-fi-t, gamert vagy musicot
fura mert alapzajt, meg sistergést nem hallok, egyelőre így is maximálisan megfelel, lehet vkitől kölcsönkérek egy hangkarit és úgy is meghallgatom a hangfalakat

koxx: analógon 6-ban használom


[Szerkesztve]

workworkwork...

(#2055) EmThor válasza vedini (#2054) üzenetére


EmThor
addikt

music-ot talán még kapsz, mert már nem gyártják, audio-t nem szabad venni, gamer fagy fatal1ty fps a nyerő... ha van music akkor persze az

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2056) vedini


vedini
őstag

na vettem egy coaxiális kábelt, bekötöttem, de a soundtouch azt írja ki az coax-ra, hogy no digital data, persze hang sem jön, próbáltam a controlpanelben az ac3-at spdif out enabledre kapcsolni de semmi :F
nem tudjátok mi lehet?

workworkwork...

(#2057) vedini válasza vedini (#2056) üzenetére


vedini
őstag

megoldódott a probléma, feltettem a hangkarihoz a programját, ott beállítottam az analóg és digitális kimenet egyszerrét

workworkwork...

(#2058) EmThor


EmThor
addikt

helyzet, hol a garilevél? csak este érek haza, de állítólag a dobozban van, csak nem tom le van a pecsételve megy ilyesmi, ha nincs elvileg a számlán kell lenni valaminek, Tibi Knight Neked hogy van? majd este úgyis kiderül, holnap összerakom..

thx, peace

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2059) Tibi KNIGHT válasza EmThor (#2058) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

őőő meghozták !!! :DD Itt van egyelőre a sarokban :B
Összeraktam, nem bírtam ki holnapig, háát (már elnézést) aztakurva élet :Y , nem semmi, nekem nagyon tetszik, érdemes volt érte melóznom. Nagyon nem értek a zenéhez, de a magasak szépek, a mély :B = no comment :D középpel szívtam MP3 -al nem szólt, aztán átállítottam DD digital musicra és úgy már szólt :C Sajnos sehol nem kaptam coax kábelt (10m -es volt, az nem kellett mivel elég lenne 80cm is :) )
Szóval attól eltekintve hogy a szüleim szerint nem vok ép ekkora szobába egy ilyet (20nm :B ) nekem nagyon bejön, 3 :B as hangerőn hallgattam eddig max(20:30-kor a szomszédok nagy örömére :DD ), na ez veri a kis stereo hangszóróim csúcsteljesítményét ;]

Egyetlen egy bajom van, nem értem miért csak 1 éves garancia van :O EmThor nálad is hasonló a helyzet? Garancia levél mint olyan az nincs.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2060) EmThor válasza Tibi KNIGHT (#2059) üzenetére


EmThor
addikt

futárlevél, számla, ennyi, számlán 12 hó gari... dobozban sincs semmi, wtf

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2061) EmThor válasza EmThor (#2060) üzenetére


EmThor
addikt

szateliteket kiemeltétek a kis rekeszükkel együtt? vagy ki lehet nyitni valahogy?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2062) Tibi KNIGHT válasza EmThor (#2060) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

Nálam is így van, ezért remélem nem fog meghibásodni, kopp-kopp :U :)
De a lényeg hogy megvan, és itt van mellettem, és ráadásúl olyan ''új szag'' van itt a szobába :D
Holnap felteszem a falra, és tesztelem... :B :C

(#2063) Tibi KNIGHT válasza EmThor (#2061) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

azon a két lyukon benyúltam és kiszedtem ;)

(#2064) EmThor


EmThor
addikt

a digitouch-nak van a nagy kerek izéje, amivel a hangot lehet tekerni, az neketek is le volt jőve róla és úgy kellett rárakni ugye?? már amikor kibontottam a csomibol a nagy ezüst gombot úgy kellett ráraknia digitoucha, most sikerült pörög rajta, le se jön, azt hittem letört vagy valami

[Szerkesztve]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2065) EmThor


EmThor
addikt

amúgy PID R705 van a szatelitek alján

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2066) Tibi KNIGHT válasza EmThor (#2064) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

nem, nekem rajta volt

(#2067) Tibi KNIGHT válasza EmThor (#2065) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

nekem is :C

(#2068) EmThor válasza Tibi KNIGHT (#2066) üzenetére


EmThor
addikt

nafasza tuttam hogy kifogok valamit... de ráraktam most pörög rajta, le se jön, lehet gyárban siettek és elfelejtették rárakni mert tudták, hogy várom :D

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2069) vedini válasza EmThor (#2068) üzenetére


vedini
őstag

nekem is rajta volt a tekerő
meghát azt én is észrevettem, hogy új szag van a szobában :DDD
a tekerő viszont akad egy helyen remélem bejáratódik, bár nem sokszor fogom használni
nekem 2 év gari van rá, viszont gondolom korlátozott

workworkwork...

(#2070) EmThor


EmThor
addikt

nem tudom belőni, a 2 hátsót, a bal hátsóból szól a jobb hátsó is, elöl tesztben rendben vannak, mi a gond, közvetlen kötöttem gépre, a mellékelt kábellel, saját tesztben helyén szól minden direct input, 6 channel-re van állítva

hangkártyán cserélhettem meg a kábeleket? digitouch-ba jól van bekötve, szín alapján, szemből és balról jobbra, sárga fekete zöld sorrendben...

?!

digitouch-ra ráraktam tekerőt, nekem se az igazi, de műxik minden úgy néz ki.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2071) EmThor


EmThor
addikt

szemből balról jobbra, zöld fekete sárga - játékport, a hangkaresz bekötése, nincs megjelölve színnel :/

egy elosztóra dugott kislámpával pattog kicsit, szobában levő álló és nagylámpára nem.

bal hátsóhoz kevés a kábelem, a képen látható jó? hifihez vettük anno...

[kép]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2072) vedini válasza EmThor (#2070) üzenetére


vedini
őstag

figy, a legegyszerűbb, ha a test gombot benyomot, és touch kiírja melyik hangfalnak kell szólnia, ha így rendben van, akkor a hangkaridon van szoftveresen elcseszerintve vmi, hangkártya progijában ellenőrizd a kimeneteket, melyik jack-re mi van állítva

workworkwork...

(#2073) anjani182 válasza EmThor (#2071) üzenetére


anjani182
őstag

Látom megjött a hangfalad :R

MOD.: Én már asztali rendszernek használom, asztali DVD lejátszóval, SPDIF kábellel :R

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2074) EmThor válasza anjani182 (#2073) üzenetére


EmThor
addikt

köszi :)

ja, teszt üzemmódban szól és amikor analog-ra állíóm számítógépről és végigpróbáltatom a hangszórókat, elkezdi a bal elsővel, szól a helyén, ahogy a center és a jobb első is, de amikor a jobb hátsó jön, az a bal hátsóból szól, és bal hátsó tesztje is egyértelműen a helyéről szól, mélyt nem tesztel, tiszta ideg vagyok, de majd hazaérek megnézem...

digitouch-ra mondom visszaraktam tekerőt, kis gépzsír befigyelt de nem volt letörve semmi, bár egy halvánnyit csálé, de nem akad és műxik, ahogy a gomok is a digitouch-on...

hát bebaszna ha az 50 ropis x-fi fatal1ty-vel lenne baja!

toldani meg meglehet 18as vagy milyen kábelt ír de szerintem ez a piros fekete réz cucc amiről képet beraktam és hifihez vettük még anno, jó lesz!

remélem csak szoftveres a gond!

písz

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2075) EmThor válasza EmThor (#2074) üzenetére


EmThor
addikt

mélynyomó tesztjét meghallottam, rögtön halálcsillag jutott eszembe,

amúgy edigital:

''Bizonyos hangfalakhoz általában nem szoktunk külön garancialevelet biztosítani, hanem a számla a garancialevél.
Valóban 1 év garancia van a számlára írva (ez egy általános kiírás, terméktől függetlenül), viszont a termékre 2 év garancia van.

Nem szükséges ezzel Önnek semmit tennie, ez így kerül kiadásra. A számla alapján látják munkatársaim a vásárlás dátumát,
illetve a sorozatszám alapján, hogy 2 év garanciás a termék.'' :R

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2076) anjani182 válasza EmThor (#2074) üzenetére


anjani182
őstag

Amúgy a tekerő az nekem is csálé...néha meg-meg akad, bár én sem használom, jól elkúrták az biztos :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#2077) EmThor válasza anjani182 (#2076) üzenetére


EmThor
addikt

:D

méghozzá alaposan :D

na most má' csak az a jobb háccsó szóljon és boldog ember vagyok. viszont ez a mágneses fedőlap a szateliteken nagyon pödör!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2078) Tibi KNIGHT


Tibi KNIGHT
csendes tag

Készlettem, fent vannak a falon a hangszórók. Nem volt egyszerű...
Tesztelés, bejáratás folyik éppen :DD

u.i.: Nekem a hangerőszabályozó gombal semmi bajom :C :P Kopp-kopp. Olvastam hogy mégis 2 éves gari jár hozzá, hiába van 1 év a lapont, ennek örülök :D

[Szerkesztve]

(#2079) vedini


vedini
őstag

tényleg valaki használja úgy a hangfalakat, hogy ezt a fekete borítót leszedi?
a használati utasítás azt írja, hogyha vagányabb külsőt akarunk levehetjük :)

workworkwork...

(#2080) Tibi KNIGHT válasza vedini (#2079) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

Nekem porvédővel jobban tetszik :U

(#2081) vedini válasza Tibi KNIGHT (#2078) üzenetére


vedini
őstag

nem találtam adatot, de kíváncsi lennék hány óra zenehallgatás után nyeri el a hangfal végleges hangját, azaz mennyi idő kell mire bejáratódik
gondolom 200-300 óra elég lehet neki

igazából nekem is jobban tetszik porvédővel :)

[Szerkesztve]

workworkwork...

(#2082) Tibi KNIGHT válasza vedini (#2081) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

2,5 óra megvan :Y :C :D

(#2083) vedini válasza Tibi KNIGHT (#2082) üzenetére


vedini
őstag

2.5 óra és bejáratódott? ;)
kipróbáltam, hogy sub kivételével lehalkítottama hangfalakat, jól feltekertem a hangerőt és benyomtam a ''test''-et, a rózsazaj hangosan a subon , olyan mint egy brutális földrengés :Y :Y :Y

workworkwork...

(#2084) Tibi KNIGHT válasza vedini (#2083) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

nem hiszem :F , a 2.5 órát az eddigi használati időtartalomra értettem ;)

(#2085) EmThor


EmThor
addikt

reggelt...

hát szűrtem a problémát, most már látja windows alatt is az összes hangszórót, de kicsit megpiszkálok egy beállítást és zsupsz, eltűnt a bal első :O

external decoderre kéne? állítani a cuccot?

1. hangkártya a para
2. digitouch a para (nem hiszem)
3. drivert kéne frissíteni az x-fi-hez...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2086) EmThor


EmThor
addikt

no az external decoder használata, és az ac3-as filmeknél a PL II Movie beállítás meghozta a sikert egyenlőre :D

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2087) vedini válasza EmThor (#2086) üzenetére


vedini
őstag

nekem is 1 napba telt most, hogy belőjem a rendszert :), de úgy tűnik sikerült
viszont mihamarabb be kell szereznem hangkarit, mert észre vettem az integrált hangkártya fos tulajdonságait

1. frankó kis alap sistergése van filmeknél, főleg ha digit kimenetet használok
2. ha meg a direct-et használom, és kicsit felveszem a surround-ot, ilyen szürcsögő ufós alapzaj hangok jönnek a hátsó hanfalakból filmnél :W

workworkwork...

(#2088) Tibi KNIGHT


Tibi KNIGHT
csendes tag

Ha esetleg valakit érdekel(aki szeretne venni), a Z-5500-hoz 1mm -es hangszóró kábelt adnak :) .

(#2089) EmThor


EmThor
addikt

no, ütöttem egy pár szögpárt a falba, felakasztottam rá a szateliteket.

utána küldözgettem némi zenematériával, hát néhány kedvenc számomnál majdnem besírtam: egy x-fi-vel hajtom és nagyon ott van. Viszont gyenge mp3-akat el lehet felejteni, minimum 320kbps, alatta igencsak kihallani, ha gyenge a kódolás... ac3-as 2cd-s divx-eket + 720p-s mozikat is sikerült rávenni, hogy 5.1-ben szóljanak, 6 channelre állítva zene az csak sztereóban szól, de zenét úgyis stereox2-ben szoktam hallgatni :D

jó hogy a hátsókat így falhoz szögezve is lehet még kicsit forgatni, hogy ha előrrébb ülnék, jobban felém nyomják a cuccot!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2090) Tibi KNIGHT válasza EmThor (#2089) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

Én tiplivel raktam fel :P

Viszont 1 hibája van a sateliteknek, csak 180fok-ban lehet forgatni :( Ezért csak ellentétes sarokban lehet normálisan (felém fordítva :B ) felrakni, a másik kettő pont ellenkező irányba néz/nézne ha így raktam volna fel... :U

(#2091) EmThor válasza Tibi KNIGHT (#2090) üzenetére


EmThor
addikt

közbe mélynyomóval költöztethettem át a fél rendszert, mert egyik kábelt el kellett volna vinni ajtó felett, de kevés volt, toldani meg nem akartam, de most már jó lesz :D

jól szól ez na :D még optikain egy konzolt ráuszítok oszt csókolom :D

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2092) Menkdog


Menkdog
csendes tag

Hi all! Valaki nem akar egész véletlenül megválni a Z-5500-átol? üdv :))

(#2093) Tibi KNIGHT válasza Menkdog (#2092) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

:D :D :D
Ajánlom a [link] nagyon megvagyok velük elégedve, ráadásul most engedtek is az árból (82600 ból lett 79900) és ingyen :Y kihozzák. :)

Valaki próbálta már max hangerőn? Nekem még új ezért eddig max félig hangosítottam, de az már nagyon durva volt :DD :C

(#2094) Menkdog válasza Tibi KNIGHT (#2093) üzenetére


Menkdog
csendes tag

Köszi, de ennyiért sok. Föleg h elöbb el kéne adnom a rendszeremet, erösitö, mély stb~1000W;(sok helyet foglal, és nincs szükség ekkora hangeröre jelenleg, no meg pénz is kéne :) ) Nekem használtan is jo lenne olyan 50-60k környékén, csak nem nagyon találok...egyenlöre :))

(#2095) Fatal1tyUSER válasza Tibi KNIGHT (#2093) üzenetére


Fatal1tyUSER
csendes tag

Nem értem az embereket... :F Miért vennéd meg 80.000-ért mikor megkapod 67.000-ért is? Igaz erre még rájön jó 3000 FT kiszállítási díj ez esetben, de akkor is 1 10essel olcsóbb. [link] Na mindegy én nem szólok be(le). :DDD

Egyébként azon gondolkodom, hogy az Amazon.com-ról nem lehet megrendelni a cuccokat Magyarországra?? Nem tudjátok? Mert csak olyasmit látok a sitejukon, hogy EU-ba lemezeket, kazettákat és könyveket küldenek. Mást nem említenek, sorolnak fel... Pedig (átszámítva) 56.000 FT-ért van itt. Szóval aki tud valamit az Amazonról, hogy lehet e tőlük rendelni nekünk is, és hogy megy ez... azért hálás lennék ha megosztaná itt a fórumban! Köszönöm!

(#2096) X Factor válasza Fatal1tyUSER (#2095) üzenetére


X Factor
addikt

Igen csakhogy a Pixmania-nak egyetlen egy központi raktára van Párizsban, mindent onnan szállít. Sokat vásároltunk már ott digitális terméket (kamera,tv,tft) mert ált itt a legolcsóbbak,csakhogy:
1: Hál istennek még semmit nem kellett gariztatni, de ált elég macerás velük.
2: Múltkor vicces voll amikor megjött a 22 colos tft-m és szarrá volt zúzva a csomagolás, másfelől meg nem volt olcsó, baja nem volt, csak azért még mielőtt megvennéd 10k-val olcsóbban ezeket is vedd figyelembe.

Make things work

(#2097) Menkdog válasza Fatal1tyUSER (#2095) üzenetére


Menkdog
csendes tag

Ez az Amazonos téma engem is érdekelne :R

(#2098) EmThor válasza Fatal1tyUSER (#2095) üzenetére


EmThor
addikt

sok sikert a vámmal meg a garival :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#2099) vedini válasza Fatal1tyUSER (#2095) üzenetére


vedini
őstag

összetett dolog az ár, nem fekete és fehér
én inkább fiztetek többet, csak másnap kihozzák, ne 1-2 hetet kelljen várni, mert csak előrendeltem,
a gariztatást is figyelembe kell venni, ha bajod van miként állnak hozzád, van-e garanciafutár szolgálat, vagy neked kell postázgatni a cumódat
77-ért vettem házhozszállítással együtt, pár ezresen nem akadok fent, bár pesti lennék találtam volna olcsóbb megoldást is, asszem a peluga-nal volt akkor nagyon olcsó, viszont ott meg a házhozszállítás volt drága
külföldről meg bonyolult rendelni, mert rávágják a vámot azt csók, persze csak ami amcsiból (nem EU) jön, jah és ha elcsesződik szétvet az ideg, hogy mit és hogyan csinálj

[Szerkesztve]

workworkwork...

(#2100) Tibi KNIGHT


Tibi KNIGHT
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy tudnám elérni azt hogy MP3-at hallgatva szóljon mind a 6 hangszóró? Mert analógon van bekötve és 6ch direct-en nem szól a center, a stereo ill stereo 2 nem tudom mire van, használni még nem használtam, egyedül DD PLII Movie/Music-ba szól a Centerem :( Itt ugyan eltudom azt érni hogy a Centerből visszaveszek, a sateliteket felrakom maxra akkor van kb. egyenlő a hangerő. Jövő héten kapok végre Coax kábelt, azzal megoldódik a problémám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.