Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) Skizz válasza E-Maxx (#6000) üzenetére


Skizz
addikt

Megpróbálom! :R

(#6002) jilian válasza Skizz (#5999) üzenetére


jilian
addikt

:(((
De most,h az enyémet nézem...
nekem 4 db. imbusz csavar fogja a rácsot egy massziv rmüanyag kerettel karöltve :K
Ugyh nekem nem lesz ilyen problematikám :N
Dobj fel képet, nem tudom felfogni, h ami egyszer oda volt biggyesztve :) az a levétel után nem akar vissza mászni :(((

látom E-Maxx már egyszer vissza biggyesztette!! :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#6003) E-Maxx válasza jilian (#6002) üzenetére


E-Maxx
tag

Nemnem, az a membránt fogja! ;)

A rács a műanyag keretbe van csak betéve, egy hosszabb, vékony lapos csavarhúzóval, vagy késsel csak simán benyúlsz közvetlen a rács és a műanyag közé, és kipattintod. :K
Nem a műanyag kerettel van egybeöntve. :N

Nem is egyszer, legalább 3-szor szedtem le, és tettem fel! :D

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6004) Skizz válasza jilian (#6002) üzenetére


Skizz
addikt

Így van ahogy Maxx mondja. De azért feltettem egy képet kedvcsinálónak azoknak akik azon töprengnek, hogy megvegyék e vagy sem. :D

(#6005) E-Maxx válasza Skizz (#6004) üzenetére


E-Maxx
tag

Szépen elrendezted, grat! :K

A monitor jól látom, hogy a BenQ 22-es, fullhd monitorja?
Ha igen, tudnál tapasztalatokat mondani róla? :B
42.000-ért tudnám beszerezni, megéri?Mostani 24-es S-PVA monitor lenne a fő, és mellé két oldalára egy-egy ilyen BenQ-t terveztem, a fullhd miatt. :B Privibe is jöhet akár. :K :R

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6006) harylmu válasza Skizz (#6004) üzenetére


harylmu
őstag

A hátsó két szatelit merre? :)

E-Maxx: Itt van pixelgari is a moncsira: link

jillian, majd mesélj a Xonarról :)

[ Szerkesztve ]

(#6007) jilian válasza Skizz (#6004) üzenetére


jilian
addikt

a hátsok hol vannak?? állványon?

... tényleg sürgös lenne az a rács vissza helyezés....ott a láb alatt elég veszélyes helyen van ilyen nyitottan!

hmmm :DD de holnap lehet énis lekapom... :DDD olyan kis aranyos!
Vérszemet kaptam ;]

(#6008) Skizz


Skizz
addikt

Köszi mindenkinek. :)

Maxx: Azaz. Minyá' megpróbálom helyretenni a rácsot aztán megy a pü.

harylmu: egyik tőlem kb. 3 méterre az egyik polcomon (majdnem fejmagassában, a bal hátsó viszont elég rossz helyen, nagyon magason van plusz kicsit felfele néz. Annak majd találok jobb helyet. :))

Na, rács projekt indul!

(#6009) Skizz


Skizz
addikt

Na itt a probléma. Elkezdem tekergetni amikor ráhelyezem a rácsot, az egyik fele rögtön bemegy, a másik meg kilóg, és ha benyomom akkor a másik pattan ki. Szombádi help mí! :(

(#6010) jilian válasza E-Maxx (#6005) üzenetére


jilian
addikt

"Mostani 24-es S-PVA monitor lenne a fő, és mellé két oldalára egy-egy ilyen BenQ-t terveztem, a fullhd miatt"

anyám :(((
mit csina 3 moncsival? :DDD
te tervezed az uj krájziszt? :)

irigylésre mélto darab az a BenQ.. :K

(#6011) E-Maxx válasza Skizz (#6009) üzenetére


E-Maxx
tag

Pontosan úgy is kell legyen!Ahol bement, tartsd rajta az egyik kezed, és azzal szemben pont próbáld meg beütni, és egy picit úgy csináld, hogy legyen középen meghajlítva!
Ne sajnáld, gumikalapáccsal vágj rá jó nagyot, csak úgy megy be, nem törik el a csontja, és a membránhoz sem ér hozzá.Ne kíméld, mert akkor nem megy rá! :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6012) E-Maxx válasza jilian (#6010) üzenetére


E-Maxx
tag

Dehogy. :D
Amire tulajdonképpen használom:
1.)Net
2.)Játék
3.)Videóvágás-szerkesztés
4.)Szimulátor(MS Flight Simulator X, az meg 3 képernyőn jó, az igazi mondjuk ehhez 3db 24-es lenne, de annyim most nincs rá :B )
Tényleg korrekt masina az a BenQ, és az ára is jó! :K Azért is tetszett meg. :)
Jah és az egészben a legjobb, hogy az afféle hobbi, heti 1-2.000KM-t vezetek, Bukaresttől Münchenig, aztán mindennap még reggel 9-től bent vagyok cégnél, mikor nem autózok, és emellett van egy lassan felcseperedő, és bölcsibe induló kisgyerek, meg egy 18. éves nagy lurkó... :)
Szóval csak heti 15-20órát ülök előtte, mégis ez az egyik káros szenvedélyem... :(

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6013) Skizz válasza E-Maxx (#6011) üzenetére


Skizz
addikt

Oké megpróbálom, remélem nem lesz baja a rácsnak. Előre szólok hogy nem gumikalapács, hanem vas. :(

(#6014) Randall1017


Randall1017
tag

Help me please :DDD

A hátsó hangszórókat hol tudom engedélyezni? Mert nem szólnak :(

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#6015) E-Maxx válasza Skizz (#6013) üzenetére


E-Maxx
tag

Hmmm, akkor azzal inkább ne, hanem ökölbe szorított kezed szélével, óvatosan, és csak a szélét!De próbáld meg úgy valahogy, hogy ahol bepattant, vele átlósan ráütni, de kissé meghajlítani, hogy ott mennyen be. Én többször vettem már le, és tettem is fel, nem lett semmi baja egyszersem. :) Mondjuk nem kíméltem, mert van másik, de azért mégsem szívesen b@sztam volna el ezt a 90 ezres csodát... :))

Randall1017:Először is a driverben beállítod a 6 channelt, vagy az 5.1-et, vagy a sorroundot, hangkártyától függ, hogy miként nevezi a drivere.
Utána Control Panelben/Vezérlőpultban a Hangok menüpontban alul kiválasztod az advancedet és beállítod, hogy 5.1.
Ezután már kell szóljon, feltéve, ha a Sound Touchon is Stereo X2, PLII Movie, PLII Music vagy 6 Ch Direct van beállítva. :K

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6016) Skizz válasza E-Maxx (#6015) üzenetére


Skizz
addikt

Már majdnem sikerült... ha úgy nézzük kb. a 70%-ba bent volt már, csak (jelen esetben) a teteje nem volt hajlandó. Próbálkozok, próbálkozok.

(#6017) Henker2 válasza Skizz (#6016) üzenetére


Henker2
addikt

Most olvastam végig az uccsó pár hsz.-edet. Nemsemmi, hogy a rács nem akar visszamenni a helyére. Ilyen tényleg nincs. Az oda van tervezve, vissza is kell menni a helyére...

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6018) Skizz válasza Skizz (#6016) üzenetére


Skizz
addikt

Hogy bssza meg a **va ..... NEM MEGY!!!!!! :W Az egyik fele rápattan, a másikat már izomból ütöm úgy, hogy az alját ott nyomom a térdemmel, de a teteje egyszerűen NEM PATTAN BE!!!! :W :W :W :W :W

(#6019) Henker2 válasza Skizz (#6018) üzenetére


Henker2
addikt

Minden oldalról próbáltad már forgatva feltenni a rácsot? :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6020) Skizz válasza Henker2 (#6019) üzenetére


Skizz
addikt

Ráteszem a rácsot az elejére, elkezdem forgatni, akkor valamelyik oldalon bepattan de a másik akkor se megy be ha rugdosom...

(#6021) Henker2 válasza jilian (#5996) üzenetére


Henker2
addikt

Kiváncsi leszek a Xonar tapasztalataidra. Várom a kimeritő hsz.-t majd... :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6022) E-Maxx válasza Skizz (#6018) üzenetére


E-Maxx
tag

Próbáld meg pici meghajlítani azt a részt, ami nem megy bele.Az ujjaddal a peremét, ami be kell pattanjon, azt nyomd befele, a membrán fele, és úgy vágj rá. :K Legalább olyan erőset, mint amikor fullra fel van tekerve, és a basszus is maxon van, és aláküldesz egy erősebb tiestot.Na amilyen durván szól akkor a mély, Te is úgy csapj rá.Belemegy, előbb vagy utóbb. ;)

Randall1017:Mit akarsz rajta megszólaltatni?Jól van bekötve?Milyen hangkártyád van?

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6023) Henker2 válasza Skizz (#6020) üzenetére


Henker2
addikt

De hogy a rákba? :U Ez baromi furcsa. Egyébként miért is szedted le?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6024) Randall1017 válasza E-Maxx (#6015) üzenetére


Randall1017
tag

Ez mind megvan csinálva de csak nem akar megszólalni...

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#6025) Henker2 válasza E-Maxx (#6022) üzenetére


Henker2
addikt

Csak aztán nehogy szétveresd vele a mélyládát... :Y

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6026) Skizz válasza E-Maxx (#6022) üzenetére


Skizz
addikt

Esélyt nem látok rá. :( De a rács kezd már szétmenni a sok ütéstől. :W

NINCS VALAKINEK EGY SÉRTETLEN RÁCSA A MÉLYRE?

:O

[ Szerkesztve ]

(#6027) E-Maxx válasza Skizz (#6026) üzenetére


E-Maxx
tag

Hmmmm, hogy-hogy nem megy rá? :Y Nekem is volt egy kis szenvedés vele, de egy 10 perc után megoldottam... :F
Amúgy addigis fektesd le egy egyenes részre a szélét, és kalapáccsal meg kombináltfogóval próbáld meg kiegyenesíteni a peremét. :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6028) Skizz válasza E-Maxx (#6027) üzenetére


Skizz
addikt

Már 2x megtörtént, de 5 perc szenvedés után szét van barmolva az egész, már nem tudok mit kezdeni vele. :O :W

Lehet jönni upolni... [link]

(#6029) E-Maxx válasza Skizz (#6028) üzenetére


E-Maxx
tag

:Y :Y
Tegyél fel róla egy képet, csak kiváncsiságból, mennyire ment szét? :Y
Elsőre enyémet is eléggé szétb@sztam, de egy fél óra alatt helyrekalapáltam, és azóta simán feltudom tenni. :F
Egyébként érdemes egy iciripicirit befele hajlítani a szélét, meghálálja. ;)

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6030) Skizz válasza E-Maxx (#6029) üzenetére


Skizz
addikt

Én hajlítottam, hidd el... az alja teljesen ben tvolt, a két szélét elkezdtem behajlítani, de akkor meg a teteje nem ment be. Ha a tetejét nyomkodom be, akkor meg a két széle nem megy be. Ez ellen nem tudok mit tenni. Nem is értem már az egészet... képet megpróbálok csinálni, de nem hiszem, hogy túl sok minden látszódna rajta. :(

(#6031) Skizz


Skizz
addikt

Pár kép, valami látszik...
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6032) E-Maxx válasza Skizz (#6031) üzenetére


E-Maxx
tag

Ez még teljesen egyben van, enyém már ehhez képest agyon volt kalapálva... :))
Esetleg azt próbáld még meg, hogy teljesen szembe a réssel, nem pattintod be, hanem vele egyszintbe teszed rá, és a bordáira állítod a subot.Majd úgy egyenletesen rányomod, nem elöször egyik oldalt, utána másikat, hanem egyszerre az egészet.Amúgyis könnyebb úgy, hogy a bordákra van állítva a sub, és membrán az égbe néz. :K

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6033) Skizz válasza E-Maxx (#6032) üzenetére


Skizz
addikt

Okés megpróbálom. :)

(#6034) Henker2


Henker2
addikt

:Y :Y Hú haver! Ez tényleg elég gatya. :U

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6035) Henker2 válasza E-Maxx (#6032) üzenetére


Henker2
addikt

Jó ötlet! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6036) Skizz válasza E-Maxx (#6032) üzenetére


Skizz
addikt

IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN IMÁDOK MINDENKIT iGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN Z-5500 ÉS E-MAXX POWER!!!!! :DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD

fuhh sorry ez most kitört belőlem. a bordára állitottam és simán ráment!!! :K :K :K ÁÁIGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!! :DDD

(#6037) E-Maxx válasza Skizz (#6036) üzenetére


E-Maxx
tag

Bevallom őszintén, hülye voltam, hamarabb is szólhattam volna, hogy bordára állítsd. :B :DDD

Egyúttal a hirdetést is vedd le nyugodtan. :)

[ Szerkesztve ]

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#6038) Skizz válasza Skizz (#6036) üzenetére


Skizz
addikt

Sokkal jobb érzés hogy rajta van a rács. Ha belerúgok se lesz baja, és ez nagy előny itt a lábamnál, meg ha majd lekerül a nappaliba akkor ott se kell féltenem. :K

(#6039) Skizz válasza E-Maxx (#6037) üzenetére


Skizz
addikt

Ja igen tényleg. :D

(#6040) Skizz


Skizz
addikt

Operation Blade 2009 - Public Domain -> na ez a zene nagyon üt... akinek kell vegyen fel msnre átdobom.

(#6041) #72042496 válasza Skizz (#6036) üzenetére


#72042496
törölt tag

Vazzeg! Bocs, de ezt láttam meg először, így az előzményeket már végigröhögtem. :D

(#6042) VIBO


VIBO
őstag

üdv ppl

ma délben megyek a z5500amért
egy xonarral fogom hajtani
:D

beállítási javaslatokat szivesen vennék

:R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6043) #72042496 válasza VIBO (#6042) üzenetére


#72042496
törölt tag

A bekötést a kézikönyvek és az operációs rendszer, illetve hangkártya szoftverének segítségével leellenőrizheted, jó-e.

A Z-5500-on különösebb állítanivaló nincs, én a hangkártyánál (Xonar D2/PM) 80 Hz-re húztam a vágási frekvenciát, a hangszrók méretét és a termet nagyra állítottam, a bemeneteket elnémítottam, s kikapcsoltam mindent, ami effektez, vagy belenyúl a hangképbe. Így nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ha kell hozzá coax kábel, van egy eladóm. :)

Ja meg persze gratula a cucchoz, ezzel kellett volna kezdenem, csak már megint korán van. Megyek is aludni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6044) Henker2 válasza Skizz (#6036) üzenetére


Henker2
addikt

Gratulálok a jó munkához! :C

E-Maxxx -nak meg a jó tanácsért grata! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6045) Henker2 válasza VIBO (#6042) üzenetére


Henker2
addikt

Várjuk tőled is a tapasztalatokat!
Gémelésre is fogod használni az együttest?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#6046) Skizz válasza #72042496 (#6043) üzenetére


Skizz
addikt

Z-5500-nál nem sokat érsz a mély vágással. :D

#6041: ;]

mod: köszi mindenkinek :DDD


Áj Lájk It! :))

[ Szerkesztve ]

(#6047) Játékos válasza Skizz (#6046) üzenetére


Játékos
addikt

Z-5500-nál nem sokat érsz a mély vágással.

Már miért is? :U Hacsaknem arra gondolsz, hogy bitstream-et kap a Logi, és ő dekódolja, mert akkor igaz lehet. De analógon érvényesül! :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6048) Skizz válasza Játékos (#6047) üzenetére


Skizz
addikt

Mélyvágással nagyon el lehet cseszni a hangképet Z-5500 esetén... a régi T6100-asomból még elő tudtam csalogatni egy kicsit a mély babrálásával, de a logi ezt megoldja magának, nem feltétlen kell driverből rásegíteni.

(#6049) #72042496 válasza Skizz (#6048) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nekem így jobban tetszik a hangja, mint ha automatán hagynám. :)

A lényeg meg lemaradt a képről, nevezetesen, hogy fenn van a rács. :D Végre egy íróasztal, amelyiken nincs disznóól. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#6050) VIBO válasza #72042496 (#6043) üzenetére


VIBO
őstag

na csak délután lesz meg a cucc
pedig máá ugy mennék érte

coax kábel az méé yo amugy? :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.