Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) boci85 válasza Kleroo (#2548) üzenetére


boci85
tag

Hát ezek inkább filmek nem ,és hogyan lehet letölteni áruld el nekem?

(#2552) Kleroo válasza wampa1 (#2550) üzenetére


Kleroo
veterán

majdnem 1 éves... 3 hónapig járattam be, aztán folyamatosan kapott egyre többet. most épp egy hangkarit a nyakába. mindíg ilyen szaga van, ha kicsit töbet kap(kihajtom belőle a pluszt amit ki is fizettem érte pluszba :D ) mindenesetre nem értem....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2553) Kleroo válasza boci85 (#2551) üzenetére


Kleroo
veterán

kell hozzá egy ftp kliens(torrentes letöltő progi) tudom ajánlani a uTorrent 1.7.5-öt.
naygon sok zene van fent. főleg pink floyd,eagles. a torrentezés gondolom tudod hogy megy...

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2554) boci85 válasza Kleroo (#2553) üzenetére


boci85
tag

Persze ,hogy tudom de kliens filt nemtudom lementeni az, hogy kell? Ja és valaki tudna ebben segíteni waw formátumu DTS hangokat mivel lehet lejátszabni? Próbáltam mindenféle lejátszóval csak sistergés

(#2555) Kleroo válasza boci85 (#2554) üzenetére


Kleroo
veterán

hmm. rákattitintasz a kiválasztott zenére, lenyílik 1 ablak,és katt a Downloadra. nálam működik. nem tudom mi lehet a probléma.
én a foobarhoz találtam egy jó kis dts plugint(nagy hangerőn van kb 5db sistergés)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2556) wampa1 válasza Kleroo (#2552) üzenetére


wampa1
tag

Kiprobáltam fullon,pár szám erejéig, az enyémnek is volt vmi szaga, sztem ez rendben van ha nagyon megküldöd :K De javitson ki vki ha tévednék :B

(#2557) boci85 válasza wampa1 (#2556) üzenetére


boci85
tag

Nicsak nicsak csak nem eladó a cumó?:D há mi lelte szegényt

(#2558) vedini válasza boci85 (#2542) üzenetére


vedini
őstag

nekem is Z-5500, fatality pro párosításon van, elég frankó
más:
pár hete én is kikormoltam (1-2 havonta szoktam), csak most ment vagy 3 percig max hangerőn, és hát volt szaga rendesen, pedig már nem mostani darab

workworkwork...

(#2559) wampa1 válasza boci85 (#2557) üzenetére


wampa1
tag

Hát azért adtam el régen a rendszerem és váltottam Z-5500re mert más lakásba költöztem és nem volt hely a cuccoknak. De most megint költözök, lesz hely és rámjött a házimozimánia :DDD Eladom a Z-5500-t hozzárakok pár fityinget és összerakok egy belépöszintü rendszert :K

(#2560) FireShadow válasza wampa1 (#2556) üzenetére


FireShadow
senior tag

hat enyemnek jellegzetes "uj" és "mélynyomo" szaga van de ez inkabb illat
vagy ti vmi égett szagrol beszéltek? :F

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2561) wampa1 válasza FireShadow (#2560) üzenetére


wampa1
tag

Arrol beszélünk mi is, csak nem tudjuk magunkat rendesen kifejezni :)

(#2562) siriq


siriq
őstag

Megkerdezem a havert. Neki a szakmailag benne van ebben. Igy megnyugtato valszt tudok majd adni. A pattogast is kerdeztem es mondta mar miert van de ujra megkerdezem.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#2563) Kleroo válasza siriq (#2562) üzenetére


Kleroo
veterán

Azt megköszönném(nk) várom a technnikai miérteket:D :C :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2564) FireShadow


FireShadow
senior tag

amikor közel hajolok nagyon az egyik kis hangfalhoz hallani halk sistergést.. vagyinkabb iylen fehérzaj.. tegnap hajtottam ki rendesen, mikor még uj volt nem hallottam semmitse
nemmintha nagyon zavaró lenne mert 20centinál tavolabbrol nem hallom, csak érdekel hogy ez normalis-e

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2565) Kleroo válasza FireShadow (#2564) üzenetére


Kleroo
veterán

Attól függg.... ha rá van kötve a gépre, csak nem megy zene, akkor a gépből jön a zaj. ha ki van húzva és csutka hangerőre rakod(a semmit:D ) akkor ott nekem direct módban max 1-2db es zaj jön (de szerintem azt is csak behaluzom :D) optikai módban nekem 1db zaj sem jön(vagy megsüketültem már egy kicsit tőle->jó üzletpolitika:D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2566) tibz03 válasza FireShadow (#2560) üzenetére


tibz03
őstag

Na neee, komolyan képesek vagytok ilyenbe belekötni, hogy szaga van? :DD Az enyémnek is van, valóban, ha odaállok, és kb. 1 cm-ről megszagolom, akkor igen, érzem. Tudjátok ti, mennyi mindennek van szaga, ha 1 cm-ről szagoljátok? :)) Hihetetlen, hogy ezt megemlítitek. Olyat miért nem írtok, hogy a monitorotoknak szaga van? Mert az enyémnek van, jellegzetes "monitor-szagú", és azt már 10 cm-ről is lehet érezni. Mégsincs semmi baja.
Mivel ezek az eszközök árammal működnek, a működés közben pedig hő keletkezik, így nem zárható ki, hogy legyen valamennyi szaga. Szerintem az ilyenen nem kéne így felakadni, hogy valaki már a műszaki-zseni ismerősét kérdezni. A másik meg az, hogy nyilván normális jelenség, ha mindenkinél tapasztalható.

(#2567) Kleroo válasza tibz03 (#2566) üzenetére


Kleroo
veterán

Recon! küldted te már meg a rendszert?
28nm-es szobám sarkaiban vannak a hangszórók. én középen élvezem a zenét, és ott kb 10 perc után elég erősen érezni a szagot. és azért vetettem fel mert félek/féltem hogy ez a közelgő meghalás jele.nem fikázás. imádom a szettet. csak nehéz meghatározni mikor "sok " valami neki. könnyű szétküldeni

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2568) tibz03 válasza Kleroo (#2567) üzenetére


tibz03
őstag

Küldtem meg, de így nem éreztem semmilyen szagot. Nálam tényleg csak akkor érezhető, ha kb. 1-2 centiről beleszippantasz a hangszóróba. :DDD Ebben az esetben viszont lehet, hogy valami gond van nálad.

Én amúgy sem hallgatom teljes hangerőn, max. 3/4-éig tekerem, mert afölött kezd furán szólni, talán kissé torzítani, még ha nem is annyira észrevehető. Úgyhogy inkább óvatosan bánok vele. :)

(#2569) Adrián29


Adrián29
aktív tag

Sziasztok!
Januárban csatlakozok a Z-5500 tulajok sorába :R
Remélem minden normálisan fog működni,mivel gondolom már a gyerekbetegségeit orvosolták :K

Üdv:
Adrián

(#2570) tibz03 válasza Adrián29 (#2569) üzenetére


tibz03
őstag

Ahogy pü-ben is beszéltük, itt is leírom: szerintem nyugodtan vehetsz, az enyém új, és tényleg semmi baja. Kissé én is tartottam tőle ezt a topicot olvasva, hogy többen is írták, hogy pattog, serceg, aztán később jött ez a szagos-dolog is... de szerencsére az enyémmel semmi gond (KOPP-KOPP :D ). Meg ha lenne is, akkor még mindig ott a 2 év gari. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2571) FireShadow


FireShadow
senior tag

optikain teljes csend de az gondolom termeszetes mert hha nincs digitaldata akkor nem kapnak aramot a hangszorok.. directen gép muetolva, z5500 hangerö minimumon és van valami halk fehérzaj.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2572) Adrián29 válasza tibz03 (#2570) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Tényleg köszi a segítségedet!
Meg is fogom venni,neked is újszériás és semmi baja.
Januárban csatlakozok hozzátok :)
És ahogy írtad,szerintem egy kis szag természetes,főleg ha nagyon meghajtják.
Irta valaki a sercegést.Nekem Régebbi Genius hangfalamnak volt egy alapzaja.
Cseréltem hangkarit,és teljesen megszünt.

Mindenkinek BUÉK!
Üdv:
Adrián

(#2573) némpáncélató


némpáncélató
csendes tag

Van egy ilyenem eladó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2574) vargapdavid válasza EmThor (#2050) üzenetére


vargapdavid
tag

Én még akkor vettem a Z-5500-amat, amikor megjelent.. Azóta használatban van és semmi gond nincs vele! Ha ezzel a hangrendszerrel nem leszel megelégedve, akkor soha nem fogsz találni számodra megfelelőt... :) Eszméletlen dinamikus, erőteljes. Nem azt hallod, hogy.. "ÚHHHHH.. k**va hangos... halkítsd már le...", mert abszolút nem bántja a füledet, hogyha nagyon hangosra van csavarva. És még így is a mély az 1/4-ig van csak felcsavarva!!!
Én lakótelepen lakok (első emeleten) még kb 2 hétig.. eddig (ha jól tudom közel 2 év alatt) egyszer csavartam fel maximumra, akkor a 4.-ről jöttek le, hogy halkítsam le, mert a baba nem tud aludni.. :D:D
Xbox360-am van rákötve Optikai kábellel... NBA Live 2007 olyan brutálisan szól, hogy nem tudtam elhinni, amikor meghallottam..
Csak annyit tudok mondani, hogy ESZMÉLETLENÜL MEGÉRI! Vegyétek bátran!

Üdv

(#2575) djtoomi


djtoomi
addikt

Sziasztok!
Ha minden jól megy, a napokban belépek a klubba wampa1 segítségéval, a kérdésem hogy egy audigy 1394-es hangkarin hogy szólna a cucc?kX driver van fent, a genius 3600 jól szól vele. :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2576) scorpy02


scorpy02
aktív tag

A SoundTouch hátulján található kapcsolónak mi a szerepe? Egyik álláson "6 ch direct", míg a másikon pedig "stereo 1-3".

(#2577) Kleroo válasza scorpy02 (#2576) üzenetére


Kleroo
veterán

használati utasításban le van írva ;]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2578) Kleroo válasza scorpy02 (#2576) üzenetére


Kleroo
veterán

Vagyis: ezzel kiválaszthatod, hogy a 3 jack melyikéről 'kéri' a jelet.
gyakorlatban: mp3 lejátszódat nem a zöldre hanem a a feketére dugtad. de miért nem szól.... át kell kapcsolni stereo 2re azt a hátsó kapcsolót(vagy tán a fekete a 3? nemtom) és máris szól

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2579) boci85 válasza scorpy02 (#2576) üzenetére


boci85
tag

Nem kell túl bonyolítani!
Az egyik 6 csatorna a másik 3 csatorna.
Az az egyik 5.1 térhangzás a ,másik állás pedig 2.1

(#2580) nymaci01


nymaci01
csendes tag

Sziasztok, elgondolkodtam 1 ilyen szett megvételén, de van néhány kérdésem elötte: mivel kb. minden szerepet betöltene otthon, ezért: játékok (ps3) és filmnézés miatt fontos h milyen a térhatása? zenehallgatás miatt h mennyire szól jól (elég kényes fülem van) és házibulik miatt mennyire elég a max hangerő egy kb. 30 nmes szobában? Mondjuk az utolsó annyira nem lényeges, de a térhatás és a precíz hangzás nekem fontos, ezekkel nincs baj? Vagy vegyek erősítőt+hangfalakat inkább kicsit drágábban szerintetek?

(#2581) djtoomi válasza nymaci01 (#2580) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát térhatása brutűlisan jó,zenére kristályos a hangja, a hangerő meg ehhh, enhyén szólva is brutális. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2582) nymaci01 válasza djtoomi (#2581) üzenetére


nymaci01
csendes tag

Hmm ez túl szépen hangzik de legyen, meggyőztél:) Remélem vásárlás elött vhol meg lehet halgatni a drágát, ha nem akkor vaktába :(((

(#2583) djtoomi válasza nymaci01 (#2582) üzenetére


djtoomi
addikt

Tudomásom szerint pesten vagy egy-két bolt, ahol meglehet hallgatni, de egy boltban másképp hallasz mindent. :K ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2584) Kleroo válasza nymaci01 (#2582) üzenetére


Kleroo
veterán

csodaszép hang, tökkéletes térhangzás
a hangereje egy hatalmas házibulihoz azért sovány.de nem is szabad erre használni. megaláztatás neki. arra érdemes valalmi ipari hangszórót venni, vagy pl egy 50w-os gitárhangosító olyan hangosan szól hogy alig maradsz meg mellette.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2585) némpáncélató


némpáncélató
csendes tag

Még mindig eladó egy Z-5500.[link]

(#2586) boci85


boci85
tag

Gyerekek megnéztem dvd-én a Lecsót :D:D
Félhangerőn amikor az elején a sikátorba megy le a vizen ,16négyzetméteres szobámat azthittem szétszedi a hang nem lehet ki bírni :C ezt a rész ajánlom mindenkinek!!
Amugy a térhangzással semmi baj ,sőt nagyon is dúrva a hangról nemis beszélve :D ja subról már nemis írok :DD

(#2587) Zin


Zin
senior tag

mien hangkarit vegyek ien cucchoz?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2588) Kleroo válasza Zin (#2587) üzenetére


Kleroo
veterán

ha tudsz használtan jó pénzért , akkor audigy 2.
ha többet áldozol rá akkor ez xtreme musicot tudom melegen ajánlani ;)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2589) nymaci01


nymaci01
csendes tag

No valszeg jövőhéten veszek akkor 1et, de elötte az lenne a kérdésem h ha ps3mat optikain viszem rá, akkor a dvd lejátszót is rá lehet vmilyen kábellel kötni hogy 5.1 dtsen szóljon? mert akkor veszek azt is hozzá kapásból. Ja és TVt rá lehet vhogy kötni? Gondolom akkor 2.1 lesz, vagy csak 2.0t lehet megoldani? köszi

(#2590) racing01 válasza nymaci01 (#2589) üzenetére


racing01
tag

koax kábellel rá tudok kötni a dvd lejátszóra minden gond nélkül...

(#2591) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Alaplapi hangkari(abit kn8sli) mennyire jó a z5500 höz?

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#2592) wampa1 válasza Norb3rto (#2591) üzenetére


wampa1
tag

Én Asus A8N SLI-al használtam coax-on és semmi gond nem volt vele. Persze nem egy xtreme music :)

(#2593) csabbba95


csabbba95
csendes tag

Van valakinek Logitech z-2300 - asa? Mer ha igen , nagyon megköszönném , ha küldene nekem egy kis rövid összefoglalót a csabbba95@freemail.hu-ra.Előre is nagyon köszi. :)

(#2594) #72042496 válasza Zin (#2587) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ilyet! ;)

Ez most részben reklám volt, át is tettem OFF-ba. Amúgy tényleg remek kártya, egyszer akartam leváltani egy X-Fi Fatal1ty-re, de utóbbi három nap után visszaadta a helyet az Au2-nek. )
Most is csak az Auzen X-Fi Prelude miatt eladó.

Norb3rto: Jónak jó (szólni fog azzal is), de messze nem az igazi. :)

csabbba95: Itt egy írás a Z-2300-ról, fórumtéma is kapcsolódik hozzá. Ez pedig egy összehasonlító topic. Legközelebb használd a keresőt.

[ Módosította: Racecam ]

(#2595) szaszapi


szaszapi
őstag

Hello mindenki!

Szedtem le DTS audiót!
Sehogy nem akar összejönni.Hol tudom lejátszani?Ha elindítom sistergő hangot ad csak ki.Winamphoz szedtem dts plugint avval lejátsza,csak az a gond a Soundtouch-on nem vált át DTS feliratra!Valaki segítsen,thanx

(#2596) szaszapi


szaszapi
őstag

Jól van hülye vagyok,most egy külső usb-és 5.1 creativ hangkarit használok,nehezen csalogatok elő dts-t ha nem is támogatja :)
Ha minden jól megy akkor nemsokára lesz egy auzentech hangkarim,avval fog szólni az én drágaságom :DD

(#2597) szaszapi


szaszapi
őstag

Az alaplapi soundmaxomon van DTS
azon belőttem,ki is jelezte hogy dts digital,de csak a két hátsó hangfalból jött a cucc!Ez így normális?

(#2598) #72042496 válasza szaszapi (#2597) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem igazán. Teszteld le pl. filmeknél rendben van-e a dts hang.

Első körben egyébként arra gyanakodnék, hogy a letöltött anyag az stereo jel dts-be kódolva, s az első és hátsó hangszórók bekötése felcserélődött.

(#2599) szaszapi


szaszapi
őstag

Ok,majd holnap meglesem,de hogy lehet fordítva bekötni egyébkéntaz első illetve hátsó hangfalakat? :)

(#2600) #72042496 válasza szaszapi (#2599) üzenetére


#72042496
törölt tag

SoundTouch-ban felcseréled a két jack dugót, vagy a mélynyomónál a kábeleket.

Az előbbit itt kizárhatjuk, mert nem az analóg bemenetekre érkezik a jel, de utóbbi véletlenül előfordulhat. Igaz, alapból kicsi rá az esély, s egy ilyen hiba valószínű már korábban kiderült volna, mégis csak ez jutott az eszembe mint lehetséges magyarázat. Mindenesetre a távirányítón a test gomb gyorsan levizsgáztatja a rendszert. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.