Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Kleroo


Kleroo
veterán

SZiasztok. tudomrengetegszer előfordult:
a pattogás. régen nem csinálta, de most csinálja:
ha megy a zene ha nem, akkor olyan 25percenként pattan egyet(nem villanykapcsoláskor)
valakinek van tapasztalata? visszaveszik gariba emiatt(így majdnem 1 évesen legalább kapnék egy újat)
VALAKI? tapasztalatok? :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2502) FireShadow


FireShadow
senior tag

a napokban veszem ezt a cuccost, és kérdezném hogy hogy készüljek fel rá
hangkarimon minijack kivezetések vannak kép
+coax +optikai

tételezzük fel hogy nincs itthon semmilyen ehhez való kábel. mit kell vennem délután az osanba v egyéb helyen, hogy amint megjön a "kicsike" egyböl fullosan használni is tudjam? (karácsony másnapi csendháboritás)

olyan kábellel lehet összekötni analog modon a géppel aminek mind2 vége minijack? vagy ilyen piros-fehér rca, és akkor a minijackbe kell egy 2ágú átalakitó? (nemsok hely van a lyukak közt, jelen pillanatban is feszülnek, ozakira igy kell kötni, és nincs az eloszó elé egy minijack hosszabbító kábel, szóval az elosztó rögtön a gépbe van dugva és szétnyomják egymást :( remélem a z5500-hoz mind2 vegen ugyanolyan minijack "apa" végű kábel kell :))

fő és lényeges pont, hogy mivel olvastam hogy nem igazan magnetically shielded, hova helyezzem a mélynyomót (egyaltalan milyen hosszu a kabele?) szóval hangzásilag... hátam mögött szekrény teteje (2méter magasban), ágyam mellé baloldal (rám nem káros a mágneses tér?) vagy a szobám másik sarkába (jobboldal)? esetleg lábam alá? (kb 1 méterre lenne a géptől akkor..) félek tőle hogy ha alapból rossz helyre rakom akkor a vinyóknak annyi...

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2503) wampa1 válasza Kleroo (#2501) üzenetére


wampa1
tag

Lehet h a szomszéd kapcsolgatja a villanyt, nálam is elöfordul néha. Ha nincs szomszédod akkor nem tudom, lehet h a kábelek a ludasak :) Ha teheted mindenképp küld vissza gariba :K

(#2504) actival663


actival663
csendes tag

Sziasztok

Nekem van egy Z5500-am 60E Forintért. Sajnos pénz szükében vagyok ezért kinálom eladásra. Tavasszal vettem, két év garival.

(#2505) Kleroo


Kleroo
veterán

Kertes házban lakok(full kakao szabad:D:D)
a kábeleket hogy érted? a csatlakozásuk tökéletes. arra ügyeltem. de szerinted ha bemegyek (extreme digitalba) akkor ott elküldenek az anyámba ilyen piti hibával? :))

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2506) actival663


actival663
csendes tag

Nekem ez a durrogás pattogás teljesen ismeretlen valszeg az enyém már javított verzió.

(#2507) actival663 válasza Kleroo (#2505) üzenetére


actival663
csendes tag

Én néha beleakadok az asztal alatta a kábelekbe a lábammal és még sincs soha problémám. Nem hiszem, hogy a kábelek rendezgetése a megoldás. Valószinü, hogy valahonnan felveszik a kábelek ezeket a zavaró jeleket. Nem vagyok biztos a dolgomban de nekem egy Merlin Gerin tápelosztóm van. Ebben van tranziens védelem. (PL: Smitt-trigger). Szüri, figyeli a hálózatot. Lehet, hogy ez a titok nyitja?

(#2508) FireShadow válasza wampa1 (#2503) üzenetére


FireShadow
senior tag

havernál is pattog de ott ha valami elektromos cuc beindul a lakás legelrejtettebb pontjan mar akkor is.. nem is gondolnank ra de a hütönek a hütö ciklusanak bekapcsolasakor is kepes pattogtatni a hangfalakat :U

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2509) wampa1 válasza Kleroo (#2505) üzenetére


wampa1
tag

Lehet h vmi bazavar a kábeleknek, nem tudom. Nekem csak villany lekapcsoláskor pattan egyet néha. Ha zavar téged ez a dolog akkor mindenképp vidd vissza, amig még teheted :) Vesztenivalod nincs vele ;)

(#2510) Kleroo


Kleroo
veterán

amúgy tud valaki valami jó kis dts-es zenés dvd-t? vagy estleg 96/24es dts dvd-t
eddig csak queent találtam. de az valami elképesztő. freddynek sokkal szebb hangja volt mint gondoltam. összehasonlíthatatlan a 96/24 és a sima cd minőség. azóta keresek még hasonló dvd-t. de még az 5.1 is luxus:D
valaki tipp? :DD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2511) boci85


boci85
tag

Hali
Hát énis ilyeneket kerestem 96/24DTS kellene nekem de tudok egy pár oldalt ahonnét tudsz leszedni egykettőt
http://www.sr.se/multikanal/english/e_index.stm

(#2512) FireShadow


FireShadow
senior tag

na megvettem, naon nehéz a doboz és távol tartom töle a hitelkartyakat... kissé egyböl rajta van egy nagy kb " vigyazza me magneses, nagyon" felirat :D

még nem bontottam ki, de hoztam egy optikai kabelt mediabol... winreinstall alatt fogom bontogatni a karacsonyi jövevéynt:) remelem ugy fog soulni ahogy kell neki

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2513) Ndruu válasza Kleroo (#2510) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jean Michel Jarre-nak van audió DVD-je... Talán az Aero-t hallgattam anak idején... Gyönyörű 5.1-es hangzás...:Y

De van itt pár cím, legtöbbjük talán csak sima DVD Audio, stereo, de biztos lehet találni neten 5.1-es anyagot is.

Harrrr!!!!

(#2514) boci85


boci85
tag

Helló
Jean Michel Jarre dvd halgatom éppen meg van nekem is, tudom ajánlani nagyon dúrca meg van az orosz és akínai is egyenesen amerikából persze havernak és tőle másoltam le
Na de ezt le kell írnom
nem lehúzás képpen írom de saja ez van persze hozzá teszem nekem is Z5500 van és kibe...attúl fasza és szépen szól és a basszús kegyetlen!!
na de a havertól jöttem és megmutatta a hangcuccát gondoltam mért ne nézzem enyém ugyis jobb :D na de meglepett mert kb 600ezres cumója van neki ( panasonic)
na és most jön a szomorú rész mert én eddig azthittem hogy a thx es CUCCOM náll nem is szólhat szebben mert ez is nagyon dúrca szerintem ;) na azt bekapcsolta betette
Jean Michel -t és azt hittem a koncerten vagyok elképesztő az amit produkált nem akartam elhinni de akkor még bíztam az enyémben is:D
azt haza mentem sietve gyórsan tesztelem énis:D azt rajta ,na de nagyon lecsüggödtem mondom ez siralmas ahoz képest :( most ahoz kell viszonyítanom hogy mi is a szép zene
na de ezt nem hasonlítás és lehúzás képpen írom ide mert tudom hogy nem egy kategória
na de ezek után ha valaki kételkedne a Z5500 os tudásában annak semmi oka mert meg állja a helyét azért , akárki jön hozzám azt mondja rá ,hogy hietetlen jól szól

(#2515) wampa1 válasza boci85 (#2514) üzenetére


wampa1
tag

Igy van ezt mondtam én is h nem lehet összehasonlitani egy komoly házimozi rendszerrel. Saját árkategoriájában fasza kis cucc a Z-5500, de nem kell csodákat várni töle :) Voltam házimozi kiállitáson a Hiltonban és letettem a hajam ugy szolt a legtöbb cucc, hát és és föld a z5500 meg azok. THX ide vagy oda :B

[ Szerkesztve ]

(#2516) FireShadow


FireShadow
senior tag

re, kiprobaltam, valami iszonyat durva az ozaki után... sima esti hallgatós az gép fél hangerő és az iranyitojan 4 bar a volume csikbol.. ugy hogy a gép maxon van, a felénél feljebb alig merem tekerni a kütyüt. kegyetlen. és semm torzitas.

btw az normalis hogy ha optikain van, és filmnézés/zene közben pausolok, elveszti a jelet, aztán folytatom és 1-2sec kell neki mig visszatalál a jelre? ez optikai sajátosság vagy coaxon is igy müködik?

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2517) FireShadow válasza boci85 (#2514) üzenetére


FireShadow
senior tag

hat amig 17es amonitorom és nem egy htpc-s 30nm+os szobában van hanem egy 15nm-es szoba 6nm-esre elkeritett részén addig sztem még ez is tulzas :))

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2518) wampa1 válasza FireShadow (#2517) üzenetére


wampa1
tag

Nekem egyböl megtalálja a jelet, de én coax-al használom :K
Nem a hangerö a lényeg feltétlenül, mi arrol beszéltünk hogy mennyivel szebben szol egy igényesen összerakott rendszer mint a Z-5500. Nekem régen volt egy középkategoriás cuccom, amit én állitottam össze és verte a Z-5500-t mind hangeröben mind minöségben. Igaz többe került mint a z5500 de ez természetes. Csak aztán elköltöztem albérletbe ahol nem fértem el igazán a cuccoktol, igy váltottam z5500-ra :)

(#2519) FireShadow válasza wampa1 (#2518) üzenetére


FireShadow
senior tag

hmm, coaxos kötésre kell vmi spéci kábel? mert médiában nem nagyon volt külön igy hogy "coax kabel"... szoval teszemazt a sárga rca kábel amit adnak a sony kamerákhoz pl hogy kösd ki a tv-re vele, azt lehet hasznalni z5500 és gép közé coaxra? :F v el vok tajolva?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2520) wampa1 válasza FireShadow (#2519) üzenetére


wampa1
tag

[link]

Én a media markt-ban vettem anno egy 5m-est, ha jol emlékszem Hama volt.
Nem hinném h a sima video kábel müködne, mivel ha belegondolsz a scartoknál is ugy szokott lenni, h piros-fehér(audio)-sárga(video) szál van. És akkor az az 1 árva kábel hogy vinné át a digitális sok pont egyet? :DDD De lehet h tévedek, mindenesetre egy probát megér :K MM-ben meg meg kell kérdezni több eladot h van-e olyan kábeljük, mert lehet h az egyik azt mondja h nem tartanak ilyet, azt közbe ott van két sorral feljebb, láttam már ilyet :D

(#2521) FireShadow válasza wampa1 (#2520) üzenetére


FireShadow
senior tag

kiprobaltam, müködik az 1 árva kábelen át is.. de ugyanolyan "laggos" mint az optikai. szóval akkor már inkább optikai... de az is csak akkor jo ha DTS-es a filmem és egybe szépen végignézem.. szoval addig marad a direct :)

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2522) csizzah válasza FireShadow (#2519) üzenetére


csizzah
aktív tag

75ohmos koax kábelt kell keresni, a MM van ha jól emlékszem Inakustik, de egyébként a sima kompozit kábel(sárga rca) is megfelel a célnak.

Üdv,

lemaradtam 1 mp-el. :)

[ Szerkesztve ]

(#2523) FireShadow válasza csizzah (#2522) üzenetére


FireShadow
senior tag

jah oksa köszi. akkor mar csak arra kell rajonni hogy miert kesve veszi fel a jelet zene/film unpauseolásnál :) 0-2sec közt ingadozik h milyen hamar valt el no digital data feliratrol és szolal meg a hang :(

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2524) boci85


boci85
tag

Hát figy értem én hogy mit mondasz ez nem gond ha le pausalom és leindítom akkor nekem egyből ki írja hogy digital és kb olyan fél mp után szól a hang max 1 mp de az már sok szerintem mindenképpen egy mp alatt van

(#2525) FireShadow válasza boci85 (#2524) üzenetére


FireShadow
senior tag

hm hat ok akkor jo :)

masik kerdes, hogy hogy illik ezen zenét hallgatni?
stereo x2? vagy pro logic music módban?
utóbbiban azt vettem észre hogy valami módon a beszédet kiemeli a centerre szóval éneklős zenékhez jo, de a stereo x2 meg jobban szol hátulról is, es nincs center (ami amugyis felboritaná a stereot) szóval mi az optimalis?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2526) wampa1 válasza FireShadow (#2525) üzenetére


wampa1
tag

Zenéhez sztem a stereo x2 a jobb. De izlések és pofonok :)

(#2527) tibz03


tibz03
őstag

Na megvan az én kicsikém is! :DD

Pénteken jött meg, és szomorúan konstatáltam, hogy kb. harmad akkorák a szatellitek, mint az előző hangfalszettem szatellitjei. :( Aztán kissé félve összeszereltem a rendszert, hallgatgattam, ismerkedtem vele. A hangzása először fura volt, tompábbnak tűntek a hangok. De hamar sikerült kiismernem, úgyhogy már jóban vagyunk. :D Ami pedig a kis hangszórókat illeti: soha többé nem ítélek külső alapján. :D

Aztán ugye én itt értetlenkedtem a kábelezést illetően, de mostanra megtanultam, hogyan működnek a dolgok. :D Vettem hozzá egy optikai kábelt, mert a Media-ban az eladók - bár nagyon segítőkészek voltak, de - nem is hallottak még olyan kábelről, amit kértem. Bár ez talán az én hibám is, mert úgy kértem, hogy "koax, aminek az egyik vége jack, a másik RCA” (persze magyaráztam tovább, hogy hangfalszetthez kell stb.), de most meg itt olvasom, hogy ezt átalakítóval kell megoldani. Szóval ha valaki leírná, hogy pontosan milyen kábelt és átalakítót vegyek, és honnan, azt megköszönném (webshop lenne a legjobb).

FireShadow: Az optikánál nekem is ez a jelenség van, ami nálad, úgyhogy nem egyedi eset, ez valószínűleg így működik. Egyébként az normális dolog, hogy beállítom a PowerDVD-ben, hogy az SPDIF optikára küldje a hangot, és minden beállítás szürkévé válik, szóval semmit nem lehet belepiszkálni a hangzásba? Nem azt mondom, hogy ez baj, mert a Die Hard 4-nél így is leesett az állam! :D De mégis miért lehet ez? :F

Másik tapasztalat: zenehallgatásnál jobbnak vélem a direkt összeköttetést, mert úgy szép hangosan szól a 2 rear is, viszont filmeknél az optikai rendesen odabassza a direktet. :D Úgyhogy most váltogatok az Augigy és az integrált hangkártya között.

Kérdés: érdemes-e vennem másik hangkártyát, mert azt olvastam itt a PH!-n egy másik topicban, hogy ha SPDIF-ről megy a hangfalszett, akkor teljesen mindegy, milyen hangkártya hajtja. Igaz ez? Ha nem, akkor milyet javasoltok? Az olcsóbb X-Fi-ken nincs optikai kimenet, és a koax-ot is átalakítóval kell megoldani. Van esetleg valami alternatíva, amit árban még megfizethető (20.000 alatt), viszont jó minőségű, nincsenek vele driver-problémák, és koax és optikai kimenettel rendelkezik? (Lehet, hogy sokat kérek? ;] )

(#2528) tibz03 válasza wampa1 (#2526) üzenetére


tibz03
őstag

Hát enyhén szólva hangyaf*sznyi mély van stereo és stereo x2 módban, úgyhogy én nem tudnám elviselni. :P :DDD De ez persze attól is függ, hogy ki milyen zenét hallgat.

MOD: A PLII Music módban a "Panorama" beállítás mire jó? :F Semmi különbséget nem vettem észre. :B

[ Szerkesztve ]

(#2529) FireShadow válasza tibz03 (#2527) üzenetére


FireShadow
senior tag

hali :)

én is igy tapasztaltam, csak kmplayer+ac3filer: spdif ki, mindez egy DTS hangsavos filmnél. hangerőt nem lehet állitani, rendszer hangerő sem változtat rajta, csak ha muteolom annak van hatása. gondolom ez van nálad is. de szerintem az nemgáz ha filmézéshez átváltod optikaira és onnantol kezdve a szép nagy tekerentyűs gombbal vagy a távirányitoval piszkalod a hangerőt :C de telleg kifuj a hangnyomás a szobából filmeknél tisztara mint a moziba

zenénél én plII music-on hagyom, valahogy mintha mindenhonnan jönne a zene, igaz hogy picit tompább hátulról, de felnyomtam a sorround hangeröt meg a dimension is kicsir rear fele hajlik, igy hatulrol is jo erövel szol a zene, basszus is van rendesen, egy kicsi center is a térhangzás végett, nagyon baba.

jatekokhoz 6ch direct, igy 2 elsőn lesz csak az mp3 zene, de annyi baj legyen.

en integralt realtek hd hangkarival hasznalom, szamomra megteszi :) van rajta minden, még ez a center kiemelős dtsconnect 2csatornas forras 5.1 upmixelese is center width allitgatassal csak az proci evő, ugyhogy inkabb a z5500ra bizom eme nemes feladatot =)

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2530) boci85


boci85
tag

ha egy lappal visza lépsz ott le írtam pontosan mien kábelek kellenek és átalakítók ha pontosabban kéne mert nem érted akkor majd le írom estleg még egyszer

(#2531) bzoley válasza tibz03 (#2527) üzenetére


bzoley
veterán

"...nincsenek vele driver-problémák..."
Creative cuccok esetében nem lehet biztosra menni, valami apró nyűg mindig van velük.
Én a kábel problémát egyszerűen megoldottam. Mindig akad itthon composite kábel, lecsaptam az egyik végét, ráhegesztettem a jack-et, és kész. Semmi adapter.
Akár egy Audigy4 is megtenné, de ha találsz valahol pl. XtremeMusic-ot, azzal már kellemesebb élményben lehet részed.
Újabban a tévét is PLII-vel nézem. Zenék, zajok, zörejek hátulról jönnek, a lényegesebb hangok meg elölről. Mintha a tévéadást is 5.1-ben nyomnák :)

[ Szerkesztve ]

(#2532) boci85


boci85
tag

PLII alatt a dolby prologice 2 re gondolsuz ha igen akkor hogy kötötted rá a tv-t lehet hogy hülyeséget kérdeztem:D

(#2533) bzoley válasza boci85 (#2532) üzenetére


bzoley
veterán

Egész pontosan "Dolby PLII Music", lásd:kijelző :)
A tévé a gépben van. De gondolom egy sima tévét sem nehéz rákötni, ha össze tudod hozni a csatlakozókat.

(#2534) CinCeBerg


CinCeBerg
csendes tag

Mélyentisztelt publikum...
Ezen hetekben jutottam én is hozzá egy ilyen "csodához", egy Z-5500-ashoz...
Ám elkövettem azt a hibát, hogy hittem a szóbeszédnek, és ki sem próbáltam a cuccot, úgy szereltem fel őket a falra, bekábeleztem, miegymás. Hát, hiba volt...
Nem hogy nem vagyok elszállva a cucctól, de a satelitek egyszerűen csapnivalóak. A mély viszont ütős, bár kicsit furán szól néha, de power az van benne. A mély fizikai méreteinél fogva, ebben a kategóriában egyszerűen verhetetlen Ez előtt egy Klipsch Promedia 4.1-em volt, gondoltam 5.1, meg távirányító ez lesz ám a fasza, de a Klipsch-hez képest ezen csak csörömpölnek a dallamok, azon pedig csilingeltek. Elgondolkoztam rajta, hogy pénzt és időt nem kímélve, mindent elölről kezdek, és a Logitech mélyet párosítom a Klipsch satelitekkel. Nos, egy próba idejére összeraktam... Így kellene ennek szólni. Csodálatos párost alkottak... Persze egy kicsit húzós árban lenne így a kettőt csak ezért megtartani, meg falat is összefúrkáltam már a Logi-hoz. Viszont, ha esetleg valakit érdekel, így eladó sorba kerül a Klipsch rendszerem. :)

Kellemes Ünnepeket minden PH-s és nem PH-s "kollégának" ! :D

(#2535) FireShadow válasza CinCeBerg (#2534) üzenetére


FireShadow
senior tag

mennyi a különség árban egy "hasonlo tudású" 5.1es klipsch és a z5500 közt?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2536) CinCeBerg válasza FireShadow (#2535) üzenetére


CinCeBerg
csendes tag

A kérdés úgymond megválaszolhatatlan, mivel a Klipsch tudtommal jelenleg nem tart normális PC hangcuccot, csak ilyen konzolra is rakható "bohóckodást", ami viszont nem üt meg semmilyen mércét. :) Annak idején, amikor a 4.1et tartották, olyan 120 volt az ára, aztán az 5.1 olyan 20assal drágább, de az nem volt valami jó konstrukció, elég soknak elhalt az erősítő része. Egyébként ezeken kívül nem volt a Klipsch-nek PC-s hangszett a palettáján, talán valami stereó dologtól eltekintve. Igazából, ők több tíz éve házimozi és mozi hangfalakat gyártanak, gondolom az ebből szerzett tudásukat próbálták kamatoztatni a PC-s iparban...

(#2537) vedini válasza CinCeBerg (#2534) üzenetére


vedini
őstag

nem lehet, hogy valami kalóz verziós a cumód :DDD
Áldott Békés Boldog Karácsonyt kívánok minden fórumozónak

workworkwork...

(#2538) boci85


boci85
tag

Hát ez igaz,énis keveslem a magas hangokat.Én ezt úgy küszöböltem ki ,hogy a magasat winampban föltoltam csutkára,így elviselhető :U

(#2539) bzoley válasza boci85 (#2538) üzenetére


bzoley
veterán

Hát nem is tudom. Az előző hangfalaknál első dolgom volt, hogy felraktam két piezzo-t az első satellitekre. Anélkül siralmas volt. És ha emlékszel itt is aggódtam egy sort, hogy vajon ha megveszem, elviselhető lesz-e nélküle, mert igen szeretem a magas hangokat. Ehhez képest elég jól jól be lehet lőni a cuccot, néha még csodálkozok is egy kicsit, honnan jön ilyen magas hang. Persze egy jobb hangkártya, és egy mégjobb lejátszó nem árt hozzá.

(#2540) wampa1


wampa1
tag

Boldog karácsonyt mindenkinek :)

(#2541) CinCeBerg válasza bzoley (#2539) üzenetére


CinCeBerg
csendes tag

Halgass meg egy Klipsch Promedia 4.1 satelitet (ha meghírdetem a cuccot, és össze lesz rakva megint próba gyanánt, szíves örömest tartok egy összehasonlító tesztet neked :) ), ha, én is szeretem a magas hangokat, de nagyobb hangerőn egyeseket már bántott a "csilingelés" annyira magas frekiket nyomott, és persze mindezt kristály tisztán...
A jobb hangártya valóban elkel a dologhoz, sokkal dinamikusabb a hangkép, mióta XiFi-n tolom, nem votl rossz előtte sem az Audigy4-en, de hallható a difi... :R

(#2542) boci85


boci85
tag

Helló
Valaki ezt a szettet ,Creative SB X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro hangkártyával próbálta már? Ha igen leírhatná valaki ,hogy mien is a hangzás vele mert nekem audigy4-esem van ezen is super,csak hát most cserélem ,és szeretném tudni mi is a változás,vagy megéri e erre lecserélni? Ja és érdekelne mien játék alatt ez a páros.

(#2543) #72042496 válasza boci85 (#2542) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az én tapasztalatom szerint egy rakat trágya az X-Fi driver, 3 nap után eladtam a fenébe, s visszatettem az Au2 ZS-t.
Sőt, a Vista driver hiánya miatt lehet, az Au2 is száműzettetik, pedig Xp alatt nagyon meg vagyok vele elégedve.

Én is boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#2544) boci85 válasza #72042496 (#2543) üzenetére


boci85
tag

Akkor ha az sem felel meg mienre csréled,hogy vista alatt is jó legyen?
Szóval akkor a gamer fatal1ty vel gondom lesz.

(#2545) #72042496 válasza boci85 (#2544) üzenetére


#72042496
törölt tag

Hát nem tudom... ott van még a Razer Barracuda, Az ASUS hangkártyája, de állítólag ezeknél is béta verziós a Vista driver.
Lehet, hogy valahogy összeügyeskedhető, hogy működjön az Au2, de az is lehet, hogy X-Fi lesz helyette... még nem tudom, mi lesz. :B

Nem biztos, hogy gondod lesz vele, sokan használják megelégedéssel. Nekem viszont nagyon nem jött be... :(

[ Szerkesztve ]

(#2546) bzoley válasza #72042496 (#2545) üzenetére


bzoley
veterán

Vásárlás előtt vetettem egy pillantást a Razer-re. Jónak tűnt, de nem mertem bevállalni, elég ismeretlen darab. Talán az Asus-szal jártam volna a legjobban.

boci85:
Az, hogy szutyok drivere van, még nem feltétlenül jelenti, hogy nem működik. Az én kártyám is uazt a drivert használja, és nagyjából működik is. Csak sok bosszantó hiba keletkezhet, hiányosságai vannak, főleg Vista-n.

(#2547) #72042496 válasza bzoley (#2546) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt írták, ugyanazt a C-Media 8788 chipet használják, s Vista driverek tekintetében ez sem az igazi...
Ott van még az Auzentech X-Fi-je, de az meg átalakított Creative meghajtókkal működik, ráadásul még az előbbiekhez képest is drága...

Közben látom ám, hogy van driver az Au2-höz, csak hiányos... ennek ellenére valószínű marad a kártya, fél év alatt úgyis sokat tisztul a helyzet, addig meg simán elleszek így - lehet, még azután is. :)

[ Szerkesztve ]

(#2548) Kleroo


Kleroo
veterán

Na véégre fiúk lányok! találtam egy zsír oldalt ahol sok dts- zenét lehet letölteni.
leszedtem EAgles-t. csodaszép.imádom:D el se merem képzelni milvel tudna még(?) jobban szólni 96/24 ben.
sok más dts-zenét lehet találni+flac tömörítésűből is rengeteg van. a foobarba tud valaki egy zsír dts 'értelmezőt'? amit én szereztem, annál olyan 5db-el sistergés van az előbb említett eagles alatt.
[link]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2549) Kleroo


Kleroo
veterán

Nektek is szokott szaga lenni nagy kakón? az imént hallgattam daft punk aerodynamicot, xfi100% hangerőn, z5500 csutkán) és nem észleltem csak pici torzítást illetve hogy egy picit már sok a hangerő. de akkor lejjebb vettem. de elég erős fura szag árad a hangszórókból(nem égett)
másnak is van ilyen?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2550) wampa1 válasza Kleroo (#2549) üzenetére


wampa1
tag

Gondolom uj még, aztán nincs bejáratva. De amig nincs bejáratva rendesen, nem is ajánlanám h fulllon használd, mert késöbb nem fog olyan szépen szolni. Ált ez minden hagfalnál-hangszoronál igy van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.