Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) szaszapi


szaszapi
őstag

A bekötés biztosan jó.Az igazság az hogy nagyon sokáig alaplapi soundstormom volt és anno nem volt összehasonlítási alapom az nagyon bejött mivel digivel is kiküldte az 5.1-et.Aztán jött a soundmax integrált azt meghallgattam,majdnem sírtam,a soundstorm igencsak jó volt.Evvel a dts-el pedig nem foglalkoztam egyáltalán.Most nemrég vettem átmenetileg ezt a külső usb-és sb live! 24-bit external hangkarit.Ezt meg akkor nem tudtam hogy nem támogat dts-t :)
Azt az a szar soundmax meg igen,de csk a két hátsó szólt.Nem tudom mi lehet,majd megoldódik.

Szal Balika mit szólsz az auzentech tesztjére,végigolvastad,megéri szerinted erre beruházni? az ára 40-50 között van :((

http://www.hoc.hu/index.php?p=articles&cid=1&y=346

(#2602) #72042496 válasza szaszapi (#2601) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem tudom, én is örlődtem egy sort, hogy kell-e nekem ez a plusz költség. A legtöbb netes review-ban agyondicsérték a kártyát, egy oldalt találtam, ahol írják a gyengeségeit is: ami ebből megmaradt bennem az az, hogy zene alatt túl lágy a hangja, ill. a 192 kHz mintavételezést nem támogatja, pedig DVD Audio esetén szükséges lenne.

Nos, mindez az audiofileknek biztosan feltűnik, én a magam kis Z-5500-asával nem vagyok az ilyen dolgok kimutatásához szükséges tesztrendszer birtokában. :)

Nekem a Crystalizer is nagyon tetszett, Game módban is biztosan megdörren a kártya, zene alatt pedig nem ez lesz a szűk keresztmetszet. EAX 5.0 hasznos jószág, nincs FlexiJack - nem kell átalakító a coax kábelhez, DD és dts kódolás, van hozzá legális Alchemy, állítólag korrekt driverek... engem meggyőzött.
Más kérdés, hogy horror ára van, a fenti előnyökkel együtt sem vagyok biztos benne, hogy jó döntés ez így, de bízom benne, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeimet.

[ Szerkesztve ]

(#2603) szaszapi


szaszapi
őstag

Nem támogatja a 192 KHz-es mintavételezést?Ezt hol olvastad?Akkor DVD Audiónál nem fog szólni DTS-ben, vagy hogy kell érteni?

(#2604) #72042496 válasza szaszapi (#2603) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az X-bit labs tesztjében.
Szól az szépen, de csak 96 kHz-n fog mintavételezni. Kérdés, egy Z-5500-on ez mennyire hallható ki. A DVD Audio amúgy sem szól dts-ben: ez 5+1 csatornás analóg hangot jelent, 24 biten, 192 kHz-en mintavételezve.

Másik fontos dolog, hogy DDL esetén 48 kHz-re ugrik a mintavételezés, ha változtat rajta az ember, kékhalál. Utóbbit már mintha javították volna.

[ Szerkesztve ]

(#2605) #72042496 válasza #72042496 (#2604) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt még kifelejtettem, hogy ez a korlátot mintha az X-Fi processzor jelentené, tehát a Creative kártyáinál is 96 kHz a maximum. Azért erre rákérdeztem az X-Fi topicban. Ezt a beszélgetést is inkább ott folytassuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#2606) djtoomi


djtoomi
addikt

Sziasztok!

Nem tudtok valami olyan számot, ami kb 1-2mp-es és egy hatalmas durranás hallatszik csak a mélyből? :F Ne legyen alatta semmi zene, csak egy hatalmas bumm. :F :R :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2607) szaszapi


szaszapi
őstag

visszatérve itt a régi meg új szériás hangfalakra,nekem PID:646.
Elvileg ez már az újabbakból van.Míg othon laktam szüleimnél,nem véltem felfedezni ilyen hibát,viszont most albérletben vagyok és pukkan de csak akkor ha megy a mosógép.Ilyenkor 1 percen belül többször is.De nem hinném hogy ahangfal hibája lenne.nem stimmel ebbe a házban valami az árakkörökkel.túlfesz is keletkezett,5ször cseréltem eddig biztosítékot :(( ..............

Balika!
ha jól olvastam, neked is tervbe van az auzen kari beszerzése 1 hónapon belül.Amint meglesz jelezz kérlek,nekem is 1 hónapon belül várható.THX

(#2608) oregharcos


oregharcos
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám van ,hogy a mikrofon erősítést nem találok a Beállításokban, speciális szabályozókat se lehet előhívni.
eQSO-val próbálkoznék beszélgetni, de panaszkodnak, hogy nagyon halk vagyok. Javasolták, hogy a fentieket állítsam be. A mikrofon tökéletesen működik, több helyen kipróbáltam. Vettem egy Genius 5.1-es hangkártyát,
gondoltam, hogy ez majd megoldja a problémámat, de továbbra is ugyanaz a helyzet. XP SP2-es van a gépen, az eszközkezelőben is minden rendben van. A mikrofon erősítés beállitási lehetőséget az XP vagy a hangkártya biztosítja? Mi lehet a gond?
Szivességeteket előre is köszönöm!
Pista

(#2609) boci85


boci85
tag

Halihó
Nálatok is van olyan, amikor belepörgetek a filmbe pattog a hagszóró és soha nem ugyan az ja és ilyen, hogy néha nem írja ki azt amit kéne , ki írja hogy no digital közben meg szól

(#2610) szaszapi válasza boci85 (#2609) üzenetére


szaszapi
őstag

Ilyet nem tapasztaltam,nálam mondom csak akkor pattog ha megy a mosógép és az enyém az újabb szériás már elvileg,de az enyémnél is van újabb azoknál nem tudom hogy pattog-e.De egyébként amikor pattog nekem se csak egy hangfalból jön ez a zavaró pukkanás hanem hol ebbe hol abba.A no digital meg lehet azért mert míg pörgeted a filmet addig szerintem nem kap jelet,de passz ez lehet hülyeség

(#2611) FireShadow válasza oregharcos (#2608) üzenetére


FireShadow
senior tag

mikrofonnak mi köze a z5500hez? :F
egyebkent xp szokta biztositani
hangeröszabalyzok - advanced, recording, bepiaplsz mindent megkeresed a mikrofont, bekapcsolod mic boostot ha más nicns meg felhuzod maxra
de rendes hangkari driverben külön szokott lenni bekapcoslható mic boost meg zajszürés stb

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2612) FireShadow válasza djtoomi (#2606) üzenetére


FireShadow
senior tag

kit akarsz azzal halalra ijeszteni? :D amugy hangeffektes oldalakrol lehet szerezni ilyesmit

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2613) Terminator47


Terminator47
csendes tag

Sziasztok! Ma egy oldalon megtaláltam azokat a hangszórókat amiket ebbe a hangrendszerbe magasként tesznek. :DD 3féle létezik belőle. 2db 3" és 1db 4"os. Az észrevételem az lenne hogy a 4"nak a specifikációja megegyezik a logitech által adottal, a kisebbé viszont nem. De ha a Z-5500as specifikácót nézem akkor sajna a kisebbik van benne. Ezzel kapcsolatban kérném a véleményeteket! :)) ( nem lehúzni akarom ezzel a cuccost csak kiváncsi vagyok mit gondoltok. Sőt márciusban én is beruházok egy ilyen kis szörnybe :C )
Jah igen és a linkek
4":
[link]
3":
[link]

"So Say We All"

(#2614) rolko


rolko
őstag

Hali!
Mibe kerül használtan mostanság egy ilyen rendszer?

(#2615) FireShadow


FireShadow
senior tag

kb 60?

amugy rajottem hogy vocalos csajoséneklős stb zenét erdemes prologic-al hallgatni, ahol nincs ének azt midnenképp stereox2-vel és a mélyet kicsit felnyomni mert ugy tenyleg kevesebb, viszont 2x oylan hangosan szol és tisztabb is elvégre nem modosit semmit a zenén

de ahol az ének a lényeg az külön jó, hogy kiemeli, és középre rakja. de akkor viszont az lesz iszonyat hangos :))

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2616) FireShadow válasza Terminator47 (#2613) üzenetére


FireShadow
senior tag

ott sztem vmi nem stimmel mert tul kicsi wattot irnak nem :F amuugy azert is a kisebb mert az 20khzig birja nem csak 16ig mint a másik

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2617) Varpi


Varpi
csendes tag

Egy kis információra lenne szükségem. Tegnap még működött, ma reggel még a power-gomb se világít rajta. Megnéztem a kábeleket, de mindegyik jó.
Mi lehet a hibája? :F

(#2618) némpáncélató válasza Varpi (#2617) üzenetére


némpáncélató
csendes tag

Valószínű, biztosítékot kell cserélned. A mélyláda hátlapján találod.

(#2619) Kis zöld izé


Kis zöld izé
senior tag

Szevasztok!

Az én kis tündérkém Pid sorozatszáma: R70.(2. hónapos)
Amióta megvettem,azóta túlfeszvédővel használom.(Addig nem is üzemeltem be a cuccost amíg nem csatlakoztattam a túlfeszvédőhöz!)
Van egy stabil földelt fali aljzatom,abban egy darab 1.-es kiosztású Belkin túlfeszvédő,a túlfeszvédőre pedig egy zsír új 5-ös kiosztású hosszabbító csatlakozik ami az összes többi eszközt is ellátja energiával,mindezt úgy hogy védve van a túlfesztől az összes rácsatlakoztatott eszköz is, mellesleg olcsóbb mint egy 6-os kiosztású túlfeszvédő.
Sztem a biztosítékodnak is egy kisebb feszültségtöbblet tett be. Kb.1200ft-os beruházással védeni tudnád/tok, mondjuk a készülék Ki illetve Bekapcsolásánál keletkező reccsenésektől,pattogásoktól és puffanásoktól illetve a villanykapcsolgatáskor keletkező kellemetlen pattogásokat is teljesen ki lehet vele szűrni(az áramszünetekről nem is beszélve,mivel a készülék egyik legnagyobb ellensége az amikor egy esetleges áramkimaradás után visszatér a feszkó stb...stb....
Nekem mindenesetre teljesen bevállt ez a megoldás.1.ként SB X-FI Xtreme Gamerrel(Nem a Fatality-vel hanem az olcsóbb kategóriás gamerrel izzítom.(Ésszel és dinamikus beállítások mellett.) Használom optikai,Coaxiális és analog módon egyaránt és semmi problémám nincs vele (KOPP-KOPP)asztal bal sarka,végülis még csak a 2.hónapjában van. Minőségigényes szerkezet odafigyelést megfelelő beállításokat igényel vagy ha vki ennek nem tesz optimális módon eleget úgy szart sem ér sem a thx sem pedig az egész kütyü.Ennyi....

Bye!

(#2620) FireShadow


FireShadow
senior tag

találtam hangkarimon ilyen beállitást hogy dts connect ami a stereo hangot pl winampbol ugy löki ki hogy a hangfal azt irja ki hogy effect dts digital.. inkabb hagyjam simán és hasznaljam a pro logicot a hangfalon ezzel is kevesebb terhe legyen a gépnek?

amuugy neha akadozik a zene, sztem azert mert default format 96000ren van és folyamatos resample az intergralt hangkarinak lehet nem tul jo. lehet azért? most 44100re és 24bitre raktam hátha..

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2621) szaszapi


szaszapi
őstag

hm...

valamit nem értek!
hozzám került azApocalypto DVD amin van DTS hang
Nagyon szupin lejátszotta.Érezni a különbséget ezerrel.Viszont szedtem le egy dts audió cdét,power dvdével próbáltam megnyitni de viszont csak sistereg,meg recseg.Ez mitől van és mivel tudom akkor lejátszani?

(#2622) FireShadow válasza szaszapi (#2621) üzenetére


FireShadow
senior tag

powerdvd-t regisztalni kell DTS csomaggal is gondolom illegalis.. amugy altalaba regebbi verziokkal jobban jarsz szovaligy 7.2 es elötte (HD re is igaz)

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2623) szaszapi


szaszapi
őstag

Más ötlet?
Nektek hogy sikerült megszólaltatni a DTS audiót?

(#2624) Kleroo válasza szaszapi (#2623) üzenetére


Kleroo
veterán

Fobbar lejátszóba keress dts plugint.
nagyon cool. én eagles-t hallgattam így :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2625) szaszapi


szaszapi
őstag

Nekem a fobbar-ral se játszotta le,szal nemértem.
De várjunk csak?DTS-nek milyen kiterjesztésűnek kell lennie?

(#2626) Kleroo válasza szaszapi (#2625) üzenetére


Kleroo
veterán

.dts
a foobar alapból nem viszi. kell hozzá egy dts plugin. elég sok idő után találtam hozzá én is:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2627) szaszapi


szaszapi
őstag

foobar-ral próbáltam,dts pluginnal is csak ugyanúgy sistergett.több dts audio lemezt szedtem már torrentekről és valamelyik wav dts kiterjesztés de mindegyik sistereg valamelyiknél pro logic jelzett a soundtoch-on.nem vágom....

(#2628) Kleroo válasza szaszapi (#2627) üzenetére


Kleroo
veterán

esetleg keress egy másik plugint. én 3-at találtam, és a legnagyobbat használtam(gondooootam az lesz a legjobb:D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2629) szaszapi


szaszapi
őstag

hát nekem ez nem akar összejönni csomo plugint meg lejátszó progikat felraktam de semmi,valamint miért van az hogy azújabb ac3filtereknél ha spdifre rakom akkor nem küldi ki a jelet csak a régebbi verzióknál
he?

(#2630) vargapdavid


vargapdavid
tag

Hello!

Van olyan aki már szedett szét ilyen Z-5500at? Mert én leszedtem az egyiknek a lábát és bent van az anya..

(#2631) Borkai


Borkai
tag

Sziasztok! Tervezem, hogy veszek egy ilyen szörnyet a géphez. Engem az érdekelne, hogy átalakítható-e a rendszer 2.1be, hogy a kettő db egyutas front helyett berakok két kétutas hangfalat? Mennyire járható ez az út? Fontos az impedancia?(bár azt tudom, hogy így is úgyis szólni fog) Magyarul, ha zenét akarok halgatni a cuccal 2.1-be akkor (elvileg) így szebben dolgozna a kicsike nem? Valamint működhetne a dolog ugyanígy 5.1be, úgy hogy az alap front tücsköket nem is használom ugye?

(#2632) Kleroo válasza Borkai (#2631) üzenetére


Kleroo
veterán

szerintem megoldható, mert a "kis tücskök" is megkapják a teljes hangfrekvenciatartományt(nincs levágva a mély) és egy 8ohmos hangfal biztos megy vele.
DE
rengeteg oka van annak amiért nem éri meg cserélni. ha érdekelne a véleményem (feleslegesen nem akarok körmölni :) ) akkor dobj 1 privit

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2633) Rozsda78


Rozsda78
csendes tag

Sziasztok.
Kinéztem ezt a cumót magamnak,de mielött döntenék segitsen nekem egy tulaj hogy kis hangerön milyen élményt nyujt filmnézés közben?Mert ha este 10 után jön rám a DVD-zés akkor tudom e kishangerön élvezni a filmet ugy hogy a szomszéd nem töri rám az ajtót?

(#2634) Kleroo válasza Rozsda78 (#2633) üzenetére


Kleroo
veterán

Kis hangerőn semmit sem lehet élvezni:D
igazából nem értem a kérdést. na most vagy halk vagy nem. halkan is ugyanolyan szépen szól:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2635) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Sziasztok.

3 napja van nekem is Logitech Z-5500D hangfalrendszerem.
A "fadodozos" Geniusról váltottam erre, és egy dolog nagyon szúrja a szemem.
A Genius 1/3 és 1/2 hangerő között szólt úgy mint ez 3/4-ed hangerőnél. Audigy 2-essel használom a fő hangerő 75% a wave szint 70%. Az analóg kimenetet használom. Ha például DVD lejátszót vagy MP4 lejátszót kötök rá simán fel lehet tekerni maximumig és azon a szinten úgy szól mint a számítógép esetében harmad hangerőnél, pedig a DVD és az MP4 maximumra fel van tekerve. Kérdés: normális-e hogy ilyen "halk" analóg kimenetet használva vagy ennek ilyen a hangerőszabályozása hogy a teljes hangtartományt ki kell használni? Egyébként a hangja sokkal szebb mint a Geniusé, van tere a zenének, a mély is sokkal átütőbb a magashangok jóval tisztábbak, nem annyira kásás a hangzás. A torzítás maximum hangerőn is "jelentéktelen" a Geniuséhoz képest. Nekem egyébként úgy tűnik hogy a 4 db TDA7294-es IC ereje le van szabályozva. Még az is érdekes hogy a reflexcsőből nem úgy fújja ki a levegőt mint a Genius, annál más kis hangerőnél is lehetett érezni a légmozgást, ennél meg nagyobb mélynél sem lehet érezni szinte semmit.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2636) Kleroo válasza Turbolada II (#2635) üzenetére


Kleroo
veterán

Nos: az jó hogyha iylen finoman skálázható.
de: az mp3-4 lejátszók hanfereje egy vicc a z5500hoz képest.én a cretive zen micromról hallgatva, boost11ig is eljutok.
a megoldás egyszerű. tekerd 100%ra az audigyit. ugyanis én az extreme music(100%on) társaságában még sose tudtam maxra eltekerni a hangerőt. mert már félhangerőn is letépi a pofám :K :K
nagy hangerőn pedig odébfúj a mély:D youtubeon vannak videók hogy a reflex nyílással papírt tépnek:D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2637) bzoley válasza Kleroo (#2636) üzenetére


bzoley
veterán

"már félhangerőn is letépi a pofám " :C

Stimmel, bár nálam ált. 75% körül van a hangzsuga.

(#2638) Turbolada II válasza Kleroo (#2636) üzenetére


Turbolada II
őstag

Másik probléma: Eddig észre sem vettem hogy az Audigy 2-ről nem lehet szabályozni a mélyet. Legalábbis a subwoofwer voluméval, a mélyláda basszusa akkor erősödik ha a master controlnál tolom fel a mélyet. Az input directre van állítva, az effect 6 channel directre a Soundtouch hátulján is 6 ch-re van állítva. A bass redirection be van kapcsolva. Valakinek ötlete van ezzel kapcsolatban?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2639) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Most kipróbáltam a Sennheiser HD 465-ös fejhallgatommal, ott lehet szabályozni a mélyet a subwoofer voluméval. Egyébként szubjektív véleményem alapján a Sennheiser hangminőségben lenyomja a Logitechet.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2640) Kleroo válasza bzoley (#2637) üzenetére


Kleroo
veterán

nekem az ágyam köré van bezsúfolva(bár 35nm-es szobában)
óúgyhogy ezért kevesebb hangerőn is megpusztulok.
egyszer padlón hallgattam, és utánna sistergett a fülem 10prcig:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2641) Kleroo válasza Turbolada II (#2639) üzenetére


Kleroo
veterán

hmm. master control? ez a soundtouch akar lenni? mert máshol nincs értelem állítgatni. ha szoftveresen babrálod, akkor feleslegesen több bass is kimehet a kis satelitekere, amik nem komálják.
a fejhallgat és egy 5.1 nem hasonlítható. nekem egy technics rp-f880-asom van, de még azt hallgatva sem jut eszembe hogy a z5500 rosszabb(sokkal jobb :DDD )
neked valami nem stimmelhet de nagyon. tölts le dts zenéket, és alkoss véleményt újra(és dobáld ki a 128-as mp3-aidat:) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2642) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Valakinek valami tippje a fent említett problémára?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2643) Kleroo válasza Turbolada II (#2642) üzenetére


Kleroo
veterán

talán írd le értethetőbben a problémád.és akkor én is tudok segíteni

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2644) Turbolada II válasza Kleroo (#2641) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nem a Soundtouchra gondoltam. Az Audigy 2-es szoftverében van bass és treble. Ott ha a basson állítok akkor az adja a hangerőt a mélyládának (aminek nem innen kéne irányítani a hangerejét) és a szateliteknek nem a subwoofer volume, mint ahogy kellene. Így a Soundtouchon maximum közelébe kell tekerni a mélyet hogy élvezhető legyen. "Ha szoftveresen babrálod, akkor feleslegesen több bass is kimehet a kis satelitekere, amik nem komálják." Ezt nagyon jól tudom éppen ezért van ezzel problémám. Így Remélem ez nem a Logitech hibája. Mert fülhallgatóval jól működött a hangkártya.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2645) Turbolada II


Turbolada II
őstag

A fejhallgatóra visszatérve lehet azért szól szebben mert éjszaka használom teljes sötétben csukott szemmel. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2646) Kleroo válasza Turbolada II (#2644) üzenetére


Kleroo
veterán

mivel nincs logikus magyarázat, tedd újra az illesztőprogit(nekem is vacakol. pl csak a centerből és mélyből jön néha a zene)
éljen a creative :(((

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2647) Turbolada II válasza Kleroo (#2646) üzenetére


Turbolada II
őstag

Már 3 Creative driverrel megpróbáltam Audigy2, Audigy4, Youpax 2.31 + KX driver és mindegyikkel megvolt ez a probléma. A Soundtouchon maximumra fel kell tekerni a mélyet hogy normál hangerőnél élvezhető legyen. Lehet a hangkártyával van probléma?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2648) Kleroo válasza Turbolada II (#2647) üzenetére


Kleroo
veterán

centerrel nincs gond? hátha csak a kábel szaraxik. de ez elég sok hiba,hogy csak driver gond legyen.......az alaplapi hangod 5.1es?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#2649) Turbolada II válasza Kleroo (#2648) üzenetére


Turbolada II
őstag

A centerrel semmi gond nincs. Nem hinném hogy a kábel vacakol. Az alaplapi 5.1-essel is kipróbáltam ott is erőtlennek tűnik a mély. Szó nincs arról (ahogy néhányan írták), hogy mondjuk a Soundtouchon fél hangerőn úgy hogy a sub 1/3-adra állítva szétzúzza a berendezést. Viszont ha be tudnám állítani a subwoofer volumét szerintem úgy már jó lenne.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#2650) Kleroo válasza Turbolada II (#2649) üzenetére


Kleroo
veterán

akkor csináld azt, hogy csak a center/sub kábelét dugd a hkártyába, majd halkítsd le a centert. és külddd meg isszonyatosan,hogy bírja e a mély a kiképzést. mert hidd el az én 35nm-es szobámban(igaz sarkában) eszeveszett mélyt produkál.de tényleg. torzul a fejem egyy-két hardcore számnál. pedig amúgy sok dúúúrva mélyet hallotaam már(magnat 700w os kocsimély:D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.