Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Menkdog válasza #72042496 (#2200) üzenetére


Menkdog
csendes tag

Z-5500 már megvan (használtan vettem 40k-ért :Y )most rendezgetem a szobában. Apropo mély hogy jobb ha fallal egy vonalban, vagy felém döntve van? Ja és elöl balrol jobbra haladva hogy legyen? Mély, front, tv, front vagy front, mély, tv, front?Egy ~3x4m-es területen akarom elrendezni. Egyenlöre marad az alaplapi coax, aztán ha lesz fölös 10k-m akkor jön az Audigy.Elöre is kösz a válasz(oka)t :R

(#2202) #72042496 válasza Menkdog (#2201) üzenetére


#72042496
törölt tag

40K-ért ''ingyen'' volt! :R

A mély nálam a sarokban figyel, kicsit be van döntve. A reflexnyílásból jövő hullámokat így is visszaveri a fal, viszont a membrán mégis felém néz...igazából nem értek hozzá, csak a paraszti eszemmel gondoltam, hogy jó lesz így, s bevált. :)

Azt szokták tanácsolni, hogy lehetőleg a szatelitsugárzók körén (bal első - közép - jobb első - jobb hátsó - bal hátsó) kívülre tedd a mélyet.

[Szerkesztve]

(#2203) Menkdog válasza #72042496 (#2202) üzenetére


Menkdog
csendes tag

Na elrendeztem a cuccot ugy ahogy irtad, beraktam a mélyet a sarokba, stb, és tényleg nagyon jol szol :C Belekukkantottam 1-2 dvd-mbe (matrix, utolso szamuráj, terminátor 3) és hát khmmm :C köszi a tanácsokat :R Na de majd holnap az uj tv-vel lesz az igazi (pana 42pv60) :))

(#2204) vedini válasza Menkdog (#2201) üzenetére


vedini
őstag

tényleg nagyon olcsón vetted, boltban majdnem duplája :C

workworkwork...

(#2205) #72042496 válasza Menkdog (#2203) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nincs mit, örülök, hogy bevált az elrendezés! :R

Azért azzal az új megjelenítővel nem kicsit lesz durva az összhatás! [kép]

(#2206) Menkdog válasza #72042496 (#2205) üzenetére


Menkdog
csendes tag

Hát igen és ha minden jol megy akkor befigyel még egy PS3 is :) Remélem azt is találok majd hasonloképp jo áron. Na lassan ledölök, ma 2 vizsgám volt, meg holnap korán kelek go Pestre az új TV-ért, jo8 mindenkinek :R

(#2207) Riddick77 válasza #72042496 (#2205) üzenetére


Riddick77
tag

Szevasztok! Mondom a szitut! Anno vettem egy logitech z5500 ast. Azt persze a pattogós szériát. Erre gyorsn kicserélettem még március ban . Azt mondták majd viszik a régit. Vártam, de nem vitték. Néztem emailt nem küldtek,nem kerestek. Felhivtam őket 2 hete ,azt közölték velem angolul,hogy megszünt a Logitech magyaroszági supportja ,és hogy majd küldik a futárt,de semmit nem küldtek.Nem jeletkeznek,nem irtak levelet nem hivtak. Azt eltelt 3 hónap már. Mit tegyek? Adjam el vagy adjam oda egy havernak ? Vagy még várjak vele? Mert csak ott porosodik a sarokban a régi cucc.... Nos?
:F

KL

(#2208) #72042496 válasza Riddick77 (#2207) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kipróbáltad, az alábbi szám nem él már?

Hungary & South Eastern European Countries
Logitech (Logi-Computer Hungária Kft.)
Kelenhegyi út 43. Building A, 5th Floor
H-1118 Budapest
+36 177 74 853 Technical Help - Hungarian
+36 1 485 0648 Trade Sales Enquires

Bár a [link] oldal sem érhető el, ahol a fenti infó állt hajdanán... :F

Ha a fenti szám már megszűnt, akkor e-mailben jelezd nekik még egyszer a problémát, biztosan válaszolnak.

[Szerkesztve]

(#2209) Riddick77 válasza #72042496 (#2208) üzenetére


Riddick77
tag

Hello! Igen,ezt probáltam megszünt teljesen a magyar support. Angolul beszéltem egy ügyintézővel azt elmondtam neki a dolgot,azt mondta intézik de azóta se semmi. Nem intéznek semmit .Most vagy nállam hagyják mint költséget,mert gondolom nekik is vagy 20e ft az Ups mert külföldre megy,vagy egyszerüen csak enm érdekli öket. Hmmmm.... :F

KL

(#2210) djtoomi válasza Riddick77 (#2209) üzenetére


djtoomi
addikt

Hello!
Nekem nem tudnád elküldeni jelképes összegért?Mert nem baj az ha pattog,de nagyon kéne,majd kicseréltetném.Esetleg gari papirod van hozzá?Add már meg léci telszámod beszéljük meg mert nekem kéne igy is a hangfal!Külsejébe bele vagyok szerelmesedve.Ugysem küldenek érte semit!

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2211) Riddick77 válasza djtoomi (#2210) üzenetére


Riddick77
tag

Hali!
Hát ha elkéne adnom,akkor bármelyik haverom megvenné 50e ért.Mert a pattogás nagyon kicsi és csak akkor ,ha felkapcsolsz egy lámpát,az meg kit érdekel,csak azért cseréltettem ki mert ingyen volt. Az zavart hogy már lassan 4-5 hónapja nállam porosodik,de ugy nem akartam eladni,hogy majd egyszer jelentkeznek érte. Megint felhivom angolul a Logitechet,azt megnézem mit alkotnak. :U

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

KL

(#2212) djtoomi válasza Riddick77 (#2211) üzenetére


djtoomi
addikt

De te mivel kaptál másikat,ezért ok hogy ha valaki megvenné 50-ért de az nem törvényes mert egyszer megvettél vmit 80-ért akkor ne add el kétszer mert az nem törvényes.SZal én adnék érte 15-öt és akár holnap küldheted mert logi nem hinném hogy visszavenné,amugy nekem az álmom ez a hangfal de nincs több kes. :B ;) :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2213) Cifu válasza djtoomi (#2212) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ez a gondolatmenet kissé keszekusza... : :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2214) Viewsonic válasza djtoomi (#2212) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

no comment... :DDD :DDD

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#2215) djtoomi válasza Viewsonic (#2214) üzenetére


djtoomi
addikt

Tudom,valahogy rá kell venni hogy nekem adja 15-ért. :DDD :DDD :DDD

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2216) vedini válasza djtoomi (#2215) üzenetére


vedini
őstag

50-ért is nagyon baráti

workworkwork...

(#2217) Riddick77 válasza djtoomi (#2212) üzenetére


Riddick77
tag

Hát akkor sajna sporolnod kell,azt akkor birsz venni. Egyébbként tényleg nagyon jó,néha olyat szól,hogy még az is megdermed tőlle aki már hallotta. Az első hetekben forgolódtam az ágyon hogy ki van mögöttem mikor megszólaltak a hátsó hangszórok annyira élethű volt a cucc. :C De,ha nem intézkedik a logi,50 ért eladom havernak. Hali

KL

(#2218) racing01


racing01
tag

Én is mostanában tervezem, h kicseréltessem a logit. Nekem még a régi széria van (1.5 éves) és ezidő alatt már szegényke nem 1 házibulit átélt szóval nem ártana 1 új darab :DDD :D Az lenne a kérdésem, hogy ha már nincs magyar support akkor is el lehet intézni a cserét, illetve milyen telefonszámot hívjak? Előre is köszi

(#2219) Riddick77 válasza racing01 (#2218) üzenetére


Riddick77
tag

El lehet szerintem,de nem árt egy kis angol,mert angolul kell elsirni a dolgot. POPPING ISSUE vagy hogy hivják a dolgot. Azt angolul fognak levelet is irni.Azt abból csinálják a cserét.amit beirtak számot az jó,csak angol már.

KL

(#2220) racing01 válasza Riddick77 (#2219) üzenetére


racing01
tag

köszi

(#2221) Riddick77


Riddick77
tag

Nos,nemfogjátok elhinni mi történt! :D Felhivtak a Logitechtől,méghozzá magyarul!
Közölték,hogy nem szálitanák el a hangfalat,de légyekszives semmitsem már meg kézzel
( a 3hetet ment vadiújnak kinéző) a hangfalat!!! :D És ,ha megvan,akkor csináljak már rólla egy fotót és küldjem el nekik és akkor le van tudva az ügy. Most mehetek Photoshopozzni...:D Kemény... :C

[Szerkesztve]

KL

(#2222) djtoomi válasza Riddick77 (#2221) üzenetére


djtoomi
addikt

Ne photoshoppoz,add el nekem 15-ért és akkor majd photoshoppozz. ;) :B :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#2223) oettinger01 válasza Riddick77 (#2221) üzenetére


oettinger01
őstag

ha megcsináltad a fotókat dobd már fel ide a linkjét majd. kiváncsi vagyok rá nagyon ;]

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2224) #72042496 válasza Riddick77 (#2221) üzenetére


#72042496
törölt tag

LOL! :Y :))

(#2225) mcmike válasza Riddick77 (#2221) üzenetére


mcmike
őstag

Kicsit OFF, de Logitech téma mégis... :B

Van egy Logitech MX518-asom. Decemberben vettem Bécs mellett. Kb. 3 hete elromlott a jobb gomb rajta, felhívtam magyarországi Logi supportot a problémával. Felvették az adatait az egérnek, + a számla adatok kellettek még. 1 hét múlva jött az új MX518 Hollandiából :Y postával. Amit tennem kellett, h a réginek le kellett vágnom az USB csatlakozó részét majd elpostázni a support által megadott címre. Na de azért itt még nincs vége! ;]
Ejj mondom azért ezt így nem hagyom:
- kis forasztással megoldottam a jobb gomb problémát
- kábelt egy az egyben lecseréltem egy Logi RX-300 kábelére (csati ugyanaz)

Az egér perfekt, most már új tulajhoz került lényegesen olcsóbban mint a normál használt piaci ára. (természetesen tud a javításról...) Én meg használom az újat.

ERGO: Logi cuccokat tényleg megéri rendesen számlával venni, náluk tényleg van support (túlzottan is :D ). Sőt ha ügyes vagy akkor duplázhatod a dolgokat. Most jut eszembe, a régi egeret be sem kellett vinnem sehova, telefonon keresztül elhitték h rossz a gomb (mondjuk tényleg rossz volt)... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2226) Riddick77 válasza #72042496 (#2224) üzenetére


Riddick77
tag

Hát igen,elég kemény volt hallani,hogy ki kell nyirnom egy szinte vadiuj dobozos hangfalat puszta kézzel! : :W Haverom,érdeklödött iránta 49e ért ami szerintem korrekt ár. A hétvégére készen állok a megsemmisitési tervvel. Alighanem, darabokra tépem.. /inkább finoman szétszedem ahol lehet../ majd elégetem a kertben! :D Látom valakinek nagyon kéne a cucc 15e ért,hát sajnos a vételi árat mindig az eladó határozza meg,és mivel nem eladni akrtam,hanem tanácsot kérni ,nem is értem minek irogattál ilyet befele,de te érzed. :) Szóval,ez van srácok,van aki össze csinálná magát egy ilyen hangcucctol,erre meg a Logi közli hogy semmisítsem meg! :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

KL

(#2227) mcmike válasza Riddick77 (#2226) üzenetére


mcmike
őstag

Miért nem szerzel gyorsan egy tényleg rosszat amit szétverhetsz? :F
Net-en esetleg képet szétvert 5500-ról? :D

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#2228) Riddick77 válasza mcmike (#2227) üzenetére


Riddick77
tag

Hát én is gondoltam erre,de én nem sok tényleg rossz Logitech hangfalat tudok. akinek van egy rossz szoljon!:D Kerestem neten is képet,nem találtam még,ha valaki tud segiteni szoljon,vagy kép,vagy rossz hangfal,hogy ne kelljen szétszednem. Meghálálom 5-10e ft ig gondoltam! ;) Szóval aki tud hasonlókat jelentkezzen,mert egy Logi hangfalcucc élete a tét!!! :)

KL

(#2229) Riddick77 válasza mcmike (#2227) üzenetére


Riddick77
tag

Most néztem neten ,hogy van egy kombinácio,amivel lehet Boost olni még a hangerőt,mint egy asztali erősitön!:D Kiporbálom mit tud!:D Meg az előlap szinét és lehet állitani!

KL

(#2230) #72042496 válasza Riddick77 (#2226) üzenetére


#72042496
törölt tag

[link] ;)

Szedd szét, fényképezd le, a kollégák pedig biztosan tesznek rá égési / törésnyomokat. :D

(#2231) Riddick77 válasza #72042496 (#2230) üzenetére


Riddick77
tag

Köszönöm!:D :B :R :C :DD

KL

(#2232) Riddick77 válasza #72042496 (#2230) üzenetére


Riddick77
tag

There are some options I found on the net while searching for something.
The one's I'm positing here are the only ones I've tried.

Second skin mode:

With your Control Center off, hold down the input, effect, settings and mute buttons for a few seconds.
This will give you a purple stand-by indicator and a different band arrangement for the volume control.

Diagnostic mode:

With your Control Center off, hold down the input and effect buttons for a few seconds.
This give you some information about the audio stream for a few seconds when switching modes on your Control Center.

Boost Volume:

Keep turning the volume control past maximum for a few seconds. It will then enter boost mode.
(I haven't tried this one with anything playing, it maxes out at Boost 11).

Super Boost Volume:

Max out the normal Boost Volume mode and hold mute while turning the volume up.
(I haven't tried this one with anything playing either, it maxes out at Boost 22). You'll have to turn the volume down again while holding in the mute button to enter normal Boost volume before you can lower your volume as normal.


Egy kis info,mit lehet extrát kihozni a Z5500 ból! :U

KL

(#2233) Menkdog válasza Riddick77 (#2232) üzenetére


Menkdog
csendes tag

LOL :DDD Ezek müködnek? Én nem tudom kiprobálni, mivel nem kertesházban lakom, és a szomszédok már igy is rám vannak szállva a nagy hangerö miatt, csak kiváncsiságbol kérdezem, lehetséges ez a boost-super boost volume? :DDD OFF:Egyébként megvan az uj TV (Pana 42PV60). Hát, khmm ég és föld a különbség a hagyományos TV-k meg ezek a HD cuccok között. HD filmek DD5.1-el hihetetlen élményt nyujtanak föleg egy 106 centis megjelenitön. Szoval akinek van rá lehetösége sürgösen szerezzen be a Z-5500 mellé egy ilyen készüléket :C :))

(#2234) #72042496 válasza Riddick77 (#2232) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ezek már előkerültek valahol a topic első felében, állítólag (szinte) minden készüléknek megvannak a hasonló szervizmenüi, a Z-5500-nál így lehet előhozni őket. :)

Nekem produkált furcsaságokat bizonyos gombok nyomkodása után, azt hittem elromlott a cucc, eléggé megijedtem. Már nem emlékszem pontosan mi történt, annak idején pedig a topicban is leírtam. :B A Boost-ot inkább nem próbálom ki. :)

[Szerkesztve]

(#2235) Riddick77 válasza #72042496 (#2234) üzenetére


Riddick77
tag

Nos,kiprobáltam a specko modokat.A kijelzőt átállítottam az frankóbb így. Megnéztem a boost modot is. Nos,ugy nagyon durvát szól a cucc! Olyan a gépfegyver mintha a szobában lőnének!
Iszonyatosan keménye üt úgy a hang.Mondjuk csak a Boost11 módot néztem,abbol is cask a 1-2 est mivel iszonyatosan nagy hangerő szólal meg akkor. azt nem lehet tuti panelben kitesztelni... :DD Csak,az a kár,hogy nem valami plusz előerősítőt lő be,tehát kis hangerőn nem lehet használni ezt a dolgot,csak nagyon hangosan.És az még kertesházban sem működik sokáig,mert igy is a ház túlsóvégében is lehetett hallani ahogy tesztelem... :D
A boost22nem meg semmi értelme szeritnem,max csak nagy házibuliban nagyon nagy házban. Én is veszek mellé tv t,az uj samsungot néztem ki plazmában,azt mondják kategóriájában ver mindent... :B [link]
Ha,már valaki vett ilyet szoljon,hogy milyen müködés közben! :B

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

KL

(#2236) vedini válasza Riddick77 (#2232) üzenetére


vedini
őstag

ejj nagy az öröm
mindent kipróbáltam és működik, egész korrekt ez a lila stand by, meg a lépcsős hangerő :)
találtam mégegy szervíz menüt, amivel a firmware version-t lehet kiiratni:

''u can do is to hold down input + settings in standby mode for about 3-5secs then it will display the firmware u have''

nekem: v2.0.9

workworkwork...

(#2237) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok!!!!

Rég nem olvastam már a Z-5500-ról.
Hányas PID számnál jár már most a hangfalszett? Vásárolt mostanában valaki újjat?
Eltüntek már a régi hibái a hangfalszettnek? Ha jól emlékszm a PID 640-től kezdődtek javulások...ügye? A mostaniaknál sincs már probléma?
Szeretnék mostmár végre venni, azért kérdezem ezeket :)
Előre is köszi a hozzászólásokat!!!!

(#2238) NoName?!


NoName?!
csendes tag

Hello!
Lenne egy eladó Z-5500-am, akit érdekel szóljon!

Öné a híd Egyes!

(#2239) blambun


blambun
tag

helló

én is egy logitech z-5500 boldog tulajdonosa vagyok, és nagyon király :) már csak egy hangkártyát kéne hozzá venni, és én leszek a szomszédok első számú ellensége.

különben egy kérdés: visszaolvastam kicsit a témában, és amikor ilyeneket látok hogy ''hármas hangerőn is marha hangos'' akkor ezt hogy kell érteni? oké, fő hangerő hármas, de mellette a lejátszó program (pl. WMP) hangereje 100%-on van? :)

[Szerkesztve]

(#2240) Tibi KNIGHT válasza #18538752 (#2237) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

Üdv.
Nem tudom hol jár, én pár hónapja vettem PID: R705-ös. Nekem nem volt vele gondom, leszámítva hogy elszált benne a biztosíték, és 2 napig nem tudtam mi a baja :D Mondjuk így már nevetséges ugyan, de nem volt 1 hetes akkor, úgyhogy nem igen lehetett hozzámszólni akkor. :B :D

(#2241) vedini válasza #18538752 (#2237) üzenetére


vedini
őstag

hol lehet a PID számot megnézni?

workworkwork...

(#2242) Tibi KNIGHT válasza blambun (#2239) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

Üdv.

Én Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty-vel hajtom, igen-igen szépen szól vele :DD Kiváncsiságból rákötöttem az alaplapira (optikain) hát elég rossz volt(jó tudom optikain nem jön ki) de a legfrissebb driverrel is összevissza voltak a hangszórók, úgyhogy hagytam a francba :(((

Ja igen, még valaki beleesik abba a hibába mint én, úgyebár én úgy tudom coax kábellel összekötni a gépet a Z5500-al ha veszek egy mono jack-coax átalakítót... Vettem nem jó... Stereot is vettem, nem jó... Kábelt is vettem(nem volt olcsó ez se, kifejezetten erre) Így se jó... Jó tudom 2000 HUF nem összeg ilyen masinánál, de tudtam volna másra költeni, mind1 marad az analóg bekötés, már nem érdekel :( :D

u.i. igen minden 100%-on van nálam, és 2-3-on 1 méterről bőven elég, maxon még nem is volt a masina, féltem nagyon :B :DD

[Szerkesztve]

(#2243) Tibi KNIGHT válasza vedini (#2241) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

a hangszórók alján van egy matrica, rajta a számmal

(#2244) #72042496 válasza Tibi KNIGHT (#2242) üzenetére


#72042496
törölt tag

A FlexiJack funkcióját állítsd be ''Digital Out''-ra, vagy valami ilyesmire a driverben, így mennie kell a mono átalakítóval.

Mondjuk a FlexiJack nálam nem működött normálisan: minden újraindításnál újra be kellett lőni. Ez volt az egyik ok, amiért két-három nap után repült az X-Fi.

(#2245) vedini válasza Tibi KNIGHT (#2243) üzenetére


vedini
őstag

köszi, meg is néztem nekem is PID:R705
szóval akkor jó új a miénk

workworkwork...

(#2246) Tibi KNIGHT válasza #72042496 (#2244) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

Kösz. Próbáltam de sajnos nem jó. Mind1 már nem érdekel, a coax kábelt kipróbáltam a DVD lejátszóval az jó, az optikai kábelem is jó, mind1 legalább van ilyem is csak hasznát nem veszem :(( :D

(#2247) Tibi KNIGHT válasza vedini (#2245) üzenetére


Tibi KNIGHT
csendes tag

a lényeg hogy jó, és hogy jó maradjon, a szám nem érdekel :DDD

(#2248) blambun válasza Tibi KNIGHT (#2242) üzenetére


blambun
tag

lehet én is veszek egy gamer kártyát hozzá. ugyan sokat nem játszom az utóbbi időben, ezért elég lehetne egy x-fi xtreme music is, de ha véletlen rám jön a játszhatnék, akkor csak jobb lenne egy gamer. :DDD

na ezt a hangerő dolgot majd kibóbálom. én eddig úgy hallgattam zenét, hogy fő hangerő kb. 50%-on + Windows Media player meg 10-15%-on. majd holnap letesztelem úgy hogy WMP-t feltolom 100%-ra, a főhangerőt meg visszarakom kettesre. kíváncsi vagyok :DDD különben alapvetően én sem járatom hangosan, főleg hogy a szobám kb 30 négyzetméteres :)

edit: megnéztem kíváncsiságból az enyémet, és 708-as.. nem mintha sokat számítana :)

[Szerkesztve]

(#2249) #72042496 válasza blambun (#2248) üzenetére


#72042496
törölt tag

Semmi előnye az XtremeGamer Fatal1ty-nek-nek a Music-al szemben, leszámítva azt, hogy előbbit be lehet szerezni. :)

Nálam a WMP általában maximumon van, inkább a Master hangerőt veszem le, s a SoundTouch-ot tekerem feljebb.
Azért szeretem így, mert van egy távirányítóm, amellyel gyakorlatilag bármit elérek a gépen a fotelből, így elég ez az egy eszköz, általában nincs szükség a Logitech távirányítójára. (Jó, azért az is oda van készítve, csak ritkábban használom. :) )

(#2250) blambun válasza #72042496 (#2249) üzenetére


blambun
tag

meg tudtommal a gamer hardveresen adja a hangot, a music meg inkább szoftveresen. így ha játszol, akkor az előbbi nem fogja vissza annyira a gépet. legalábbis nekem ezt mondták :)

különben kipróbáltam amit tegnap írtam (2-es főhangerő, ill. gondolom az a kettes mikor 2 egész téglalap van rajta, mert egy nyomás az féllel ad hozzá vagy vesz el... na szal értitek :D , meg WMP 100%) és nem vagyok elájulva a hangerőtől.. :F lehet csak az integrált hangkártya miatt? valakinek van ezzel tapasztalata? hogy integrálttal alapból halkabb mint egy rendessel ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.