Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) aradebil2 válasza DragoX (#71796) üzenetére


aradebil2
senior tag

Azt hogy nagy valószínűséggel el lesz halasztva megint.

(#71802) Frozen válasza aradebil2 (#71801) üzenetére


Frozen
őstag

Pszt előbb vegyunk meg kartyat :K

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#71803) Darthforce92


Darthforce92
tag

Sziasztok!
Beállítottam a metmaskos utalást youtube videó alapján. Az első kifizetés sajnos nem érkezett meg. Mit ronthattam el?
Ez lenne a bányám: [link]
A kifizetés szerint jó wallet címet állítottam be. Esetleg vállal valaki ilyen jellegű segítséget?
Köszi előre is!

(#71804) Frozen válasza Darthforce92 (#71803) üzenetére


Frozen
őstag

A képen látható címet kell teljes egészében lemásolni és megadni a bányának
mint wallet.

ha nem így teszed akkor lehet megy a lecsoba vagy esetleg reklamálni a poolon (bár mivel te adtad meg a wallet címmet így ez saját hiba nem a poolé)

Ha rossz a cím jelenleg akkor hiába kapartatod jelenleg is

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#71805) koko52 válasza szabeska (#71800) üzenetére


koko52
veterán

100 a gwei etherminon. Vállalható. Én 80-ra beállítottam, pénteken átjött 66-ért. 0.2 eth kb 1600 ft volt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#71806) szabeska válasza koko52 (#71805) üzenetére


szabeska
addikt

Igen igen, szerencsére van amikor visszaesik :K Egykártyásként érdekesebb a történet egyébként :B

[ Szerkesztve ]

F1

(#71807) koxx válasza koko52 (#71805) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most újra ethermine-on vagyok, mennyi lehet a min eth amit már érdemes átküldeni? gondolom a fee ugyanaz lenne 0,05 és 0,2 estén is.

(#71808) aradebil2 válasza szabeska (#71806) üzenetére


aradebil2
senior tag

egykártyásként az Ethermine Polygonos kifizetéssel eléggé no brainer...

(#71809) koko52 válasza koxx (#71807) üzenetére


koko52
veterán

Én kiutalom 0.1-en mert shortolok vele és amúgy is legyen nálam. A fee arányos igen, gwei-től függ. ha rányomsz a payout-ra ott írja is, van ott az a kéz jel.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#71810) szabeska válasza aradebil2 (#71808) üzenetére


szabeska
addikt

Igen, csak még nem volt időm/türelmem sz@rakodni vele :DDD

F1

(#71811) aerosmith


aerosmith
őstag

Na 3 nagyobb eladás kicsit lejjebb nyomta az árfolyamot de megint elindult felfele. Ugye?

(#71812) Darthforce92 válasza Frozen (#71804) üzenetére


Darthforce92
tag

Jó cím van kimásolva, connecteltem is iskeresen a walletet mégsem jött meg.:(
Wrapped eth-t ír az ethermine-n lévő utalásban (WETH)
Ez maga az utalás ami nem jött meg: [link]
Pöcre megegyezik a bánya címével és valamiért nem jó. (Metamask látja egyébként az ethermine-t , párosítva van. )
Valaki esetleg tudna segíteni, ránézni?

(#71813) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Ha van egy saját google spreadsheetem videokártyákra, ahol periodikusan beirogatom az új és használt árakat, valamint megvan a TDP és a NiceHash hashrate is rájuk, akkor tudja valaki, hogyan tudnám képlettel számolni a profitabilityt?

Tehát ami megvan:
- Hashrate (MH/s)
- TDP (W)
- Áram ára (Ft/kWh)
- valuták ide-oda váltása lehetséges a GOOGLEFINANCE segítségével

Ebből ami kéne:
- daily profitability (Ft)
- weekly profitability (Ft)
- monthly profitability (Ft)
- yearly profitability (Ft)

Ezen az oldalon kb-ra kijött az amit a NiceHash kalkulált ki az 1070-re:
NiceHash Profitability Calculator: [link] -> daily $2.09
Cryptocompare.com: [link] -> daily $2.0

Viszont alul írja, hogy a total network hash rate-től függ, amit ők 687,891 GH/s-ben határoztak meg. Nyilván ez változik és nincs rá beépített google spreadsheet függvény, de ha a vga árakkal együtt ezt is mindig updatelem akkor nem lehet kihozni? Vagy NiceHash-nél ez nem publikus adat?

Előre is köszi! :R

(#71814) x_pnK válasza Darthforce92 (#71812) üzenetére


x_pnK
tag

Ott van az, ne aggódj. Itt a balance-od.
Add hozzá a Polygon RPC-t a Metamaskodhoz (leírás), és utána WETH (Wrapped Ethereum Token) formájában látni fogod metamaskban is.
Arra figyelj majd, hogyha innen ki akarod utalni Exchange-re vagy bárhova, akkor nehogy Ethereumként akard fogadni, mert azt a legtöbb Exchange csak ETH Mainnetről tudja fogadni.
Ezt is tanulmányozd részletesebben: [link]

(#71815) Powerer válasza geckowize (#71813) üzenetére


Powerer
tag

Ezt már nem kell lefejleszteni, van pár oldal ahol megadhatod a GPU típusokat, darabszámokat és a mindenkori aktuális / állítható periódus alapján kiszámolja neked pont ezeket a jövedelmezőségeket:
https://2cryptocalc.com/gpu/24h
https://whattomine.com/gpus

(#71817) aradebil2 válasza koxx (#71816) üzenetére


aradebil2
senior tag

Crypto Trade topic elég lett volna imho...most még egy hely Belucz úrnak ahol spammelhet :D

(#71818) Darthforce92 válasza x_pnK (#71814) üzenetére


Darthforce92
tag

Szia!
Köszönöm a gyors segítséged. Ezt a beállítást már megcsináltam ugyanezekkel a paraméterekkel és most manuálisan WETH-t is felvettem az assets-k közé.
Az egyenlegem mindenhol 0. Youtube videó alapján csináltam egyébként az egészet. [link]
[link]


(#71819) koxx válasza aradebil2 (#71817) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most már csak itt spammelhet :))

(#71820) Zizi123


Zizi123
senior tag

Azta, nem gyenge a grafikon...
Mi tortent mar megint?

[ Szerkesztve ]

(#71821) Laraxior


Laraxior
titán

3200? :Y :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#71822) GabeE3e válasza Zizi123 (#71820) üzenetére


GabeE3e
tag

Most kell venni.

(#71823) alázógyík válasza Laraxior (#71821) üzenetére


alázógyík
őstag

3343 :Y
3319

[ Szerkesztve ]

(#71824) sittes79


sittes79
addikt

Szia Uram, akciós ETH érdekel?

(#71825) Laraxior válasza alázógyík (#71823) üzenetére


Laraxior
titán

Most kell venni hama' :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#71826) BusinessGuy válasza Zizi123 (#71820) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mi történt mi történt... Az hogy megindult felfelé pár hét 2900-3350 után, pont nem volt egy ezrednyim se úgyhogy 3850-nél bevásároltam mondván indulhat a menet.. Megindult... :C

[ Szerkesztve ]

(#71827) Zizi123 válasza BusinessGuy (#71826) üzenetére


Zizi123
senior tag

Maskor legy szives szoljal mar mielott vennel, mert akkor eladok mindent... :)

(#71828) alázógyík válasza Laraxior (#71825) üzenetére


alázógyík
őstag

Pont reggel gondolkodtam, hogy eladok k.b. mindent, mert úgy is lesz egy kis esés, és majd jól bevásárolok akkor.
Természetesen nem ezt csináltam. :DDD :W

(#71829) Frozen válasza Darthforce92 (#71818) üzenetére


Frozen
őstag

Q1: Will I receive the $MATIC token as a payout if I choose the Polygon payout method?

A: No, you will still receive ETH, just on a different network.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#71830) Allihoppa válasza BusinessGuy (#71826) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Sok kitartást, sok szerencsét ne panic sellelj. :DD

[ Szerkesztve ]

(#71831) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Az a durva, hogy az egész 5 perc volt, és a szemem előtt történt, telefonon nem is tudtam venni. 1 perc múlva mire a géphez értem 3070 helyett 3383 ért tudtam már csak venni :Y
cirka -30%, ettől nagyobb Leárazás lehet nem is jön már. Bár szeptember van....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#71832) BusinessGuy válasza Allihoppa (#71830) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja dehogy szépen kivárom míg visszamegy, nem sietek sehova, úgyis visszamegy. Az se lenne baj ha most ahogy elötte pár hét 2900-3350 ment most 3400-3900 jönne pár hétig.

(#71833) Allihoppa válasza BusinessGuy (#71832) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Teljesen igazad van, a bányászoknak sem ártana már kisebb difficulty, legalább pár hétig. :)

Egyébként elég kicsi volt az ETH/USD forgalom a megelőző napokban, aki nézi az számíthatott rá, hogy valamerre elindul lassan. :D

[ Szerkesztve ]

(#71834) Darthforce92 válasza Frozen (#71829) üzenetére


Darthforce92
tag

Akkor mitől lehet, hogy nem érkezik meg az eth? A cím biztosan jó, connectelve is lett , a linkelt beállítást is megcsináltam egyedi rpc-vel Maticmainnet-re. Mit ronthatok még el?

(#71835) szabeska válasza Darthforce92 (#71834) üzenetére


szabeska
addikt

Én is most tesztelem, de még a supply matic-ot sem tudom fogadni... :DDD Csak sending-el, és semmi sem történik... 0 az egyenlegem. Azt sem értem, az ethermine miért felejti el minden böngésző bezárásnál, hogy csatlakozva van a polygonhoz :W Újra és újra connectelni kell. Jó lesz, ha 3 napnyi bányászatom a kukába megy...

[ Szerkesztve ]

F1

(#71836) szabeska válasza szabeska (#71835) üzenetére


szabeska
addikt

Nem jó valami tuti, mert amikor rányomok ethermine-on a save-re, nálam nem jelenik meg a method: polygon sor, csak ez: { "time": "2021-09-07T18:04:38.038Z" }
és ezt kéne látnom: [kép]

F1

(#71837) ReFleXx válasza Darthforce92 (#71834) üzenetére


ReFleXx
addikt

mennyit kuldtel el?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#71838) Darthforce92


Darthforce92
tag

19 dollár körül.

(#71839) alázógyík válasza Darthforce92 (#71838) üzenetére


alázógyík
őstag

Nekem 32$ kering tegnap reggel óta valamerre... :W

(#71840) x_pnK


x_pnK
tag

[link]
207-es block reward, nice.

(#71841) Zizi123


Zizi123
senior tag

Tapasztalt mar valaki olyat, hogy NBminer-el kevesebbet banyaszik a 3070TI LHR?
Alapesetben 45MH, NBminerrel 35-40Mh, nyilvan ugyanazokkal a beallitasokkal.
A 3060 LHR, 3060Ti LHR -eknel no a teljesitmeny kb 30%-al a 3070Ti-nel valamiert visszaesik. :Y :Y
Videok szerint a 45Mh-bol 54 korulire kellene noni... :F :F

(#71842) xabolcs válasza x_pnK (#71840) üzenetére


xabolcs
őstag

Raduplaztak az alig egy hetes 99 ETH-s csucstartora! :))

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#71843) geckowize válasza Powerer (#71815) üzenetére


geckowize
őstag

Akkor kb esélytelen lenne a saját spreadsheetembe ilyet berakni?
Azért lenne jó, mert a már meglévő árukeresős és használt árak mellé oda tudnám rakni hogy mennyi a megtérülési idő.

(#71844) Pietrosz válasza Zizi123 (#71841) üzenetére


Pietrosz
addikt

Órajelek rendben vannak? Akkor szokott vissza esni ha kevés a fesz.

(#71845) Darthforce92 válasza szabeska (#71835) üzenetére


Darthforce92
tag

Nekem a supply matic sikeresen megjött egyből.

(#71846) kenwood válasza geckowize (#71843) üzenetére


kenwood
veterán

Csak tegnap 3000 min, 3900 max. volt az arfolyam. A forintos/dollaros bevetel, illetve megterulesi ido szamitasnak nem sok ertelme van.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#71847) koko52


koko52
veterán

Mi volt/van itt kérem? Kicsit nem nézem az árfolyamot és lemaradtam egy gyönyörű short lehetőségről. :(

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#71848) Powerer válasza geckowize (#71843) üzenetére


Powerer
tag

Nem esélytelen, ha feltétlen ragaszkodsz hozzá, a sok változó miatt inkább azt tudom javasolni, hogy az aktuális profitabilitást húzd be scripttel a saját táblázatodba a fenti oldalak valamelyikéről. Ebben sajnos segíteni nem tudok, de könnyen megoldható.

(#71849) #49155328 válasza koko52 (#71847) üzenetére


#49155328
törölt tag

Semmiről nem késtél le! ;)

(#71850) aerosmith válasza #49155328 (#71849) üzenetére


aerosmith
őstag

Készüljetek egy knagy árfolyam emelkedésre mostantól, mert jó sok hezitálás után most én is eladtam... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.