Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) Pinya007 válasza CsaBully (#3237) üzenetére


Pinya007
tag

Nagyon szép, hogy belemosolyog a kamerába! :) Én mostanában csak hétvégén tudok foglalkozni a kutyánkkal sajnos. Nagyon boldog mikor meglát és annál szomorúbb amikor meglátja hogy nagy utazótáskával hagyom el a házat. :(
Készítek valamikor pár új képet én is!

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#3252) Lauda


Lauda
félisten

Szépek a kutyusok! :K :R

Én kutyulim: [link] :D

(#3253) kircipeti válasza Lauda (#3252) üzenetére


kircipeti
senior tag

Amindensegit :R
Zord egy abrazata van. Mennyi idos?

(#3254) doc


doc
nagyúr

gazdit keresunk 3 fekete szinu, feher nyakkendos keverek kutyusnak, "bo kozep" meretuek lesznek ha megnonek, es remek hazorzok, foleg kertes hazba ajanlanam
az anyjuk puli/orias snauzer jellegu keverek, az apjuk is nagyon hasonlo
az alabbi kepre kattintva jon a nagyobb kep
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3255) Lauda válasza kircipeti (#3253) üzenetére


Lauda
félisten

Szia! :)

Nyáron múlt 3 éves a kutyus. Tényleg brutális kutya lett és gyönyörű. :R Majd teszek még fel képet, csak hirtelen ezt találtam. :P

szerk: most nézem Te is Német Juhász gazdi vagy. Szép nagyon! Hogy hívod? :)

[ Szerkesztve ]

(#3256) kircipeti válasza Lauda (#3255) üzenetére


kircipeti
senior tag

Hali!

Labhoz vagy gyere ide :DD egyebkent Gonzo, vagyishat Dr. Gonzo, az ugyvedem :DDD

A Tied becses neve? Igy fekvo helyzetben is van olyan tekintelye, hogy gondolom ketszer is meggondoljak feletek, hogy kozel menjenek-e a keriteshez.

(#3257) Lauda válasza kircipeti (#3256) üzenetére


Lauda
félisten

Dr. Gonzo, aranyos. :K

Én kutyusomat Roni-nak hívják. :D Hát nagyon nem próbálkozik senki, még bezárt kapu esetén is sokan inkább kikerülnek az útra, majd vissza a járdára. :DDD Mindig úgy járok ki a kocsival, hogy nincs elzárva, de nem is szalad ki, csak mikor hazaérek délután/este, akkor pár bokrot megszagol a szomszéd előtt és már megy is vissza. Tudja jól, hogy jön a séta, futkorászás a gazdival. :K Szájkosarat sosem használok, nincs rá szükség, az idegen kutyákat széttépné, de az embereket nem akarja bántani, csak ha valaki gyanús neki. Persze ez csak a saját területén kívülre érvényes, mert az udvarban isten áldjon minden betolakodót.....

Tettem fel pár képet, aztán majd készítek frisseket:

[link]

[link]

[link]

:R

(#3258) Lauda válasza Lauda (#3257) üzenetére


Lauda
félisten

Ezek már voltak régebben:

[link]

[link]

(#3259) Lauda


Lauda
félisten

Ma elvittem egyet tesómékhoz a kutyust (kb. 10 perc kocsival), jól kifutkorázta magát, hazafelé már csak feküdt és pillázott. :D Aztán úgy befészkelte magát a kocsiba, hogy nekem kellett kézzel kiemelnem/tessékelnem onnan. :DDD Nem tudom mi volt ma vele, mert azért közbe-közbe viszem kocsival, tehát nem új neki a dolog. Hátul szokott utazni, de miután hazaértünk átköltözött előre: :C

[link]

[link]

[link]

(#3260) kircipeti válasza Lauda (#3259) üzenetére


kircipeti
senior tag

Szep ez a rosszasag :DD aztan gondolom porszivozni mar nem segitett :))

Nekunk mostansag keszult el a kocsiba a racs, igy mar tudom egyedul is szallitmanyozni a suliba. Nagyon tetszik neki, hogy egyedul terpeszkedhet hatul, de persze legjobban elol szeretne lenni O is :DDD

(#3261) niyabinghi


niyabinghi
tag

nekem 2 ilyen majmom van, csak drótszőrű kivitelben:

http://www.youtube.com/watch?v=P5iAor_QZ2E&

(#3262) Lauda válasza kircipeti (#3260) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi! Ja azt nem, de nem is csinál akkora piszkot, csak ami a tappancsáról lehullik. :) Tesóméknál elég nagy sár volt, jutott belőle kocsiba is, de nem veszélyes. Még az oldalablakokat szokta összekenni, főleg az orrával, pedig mindkét oldali le van húzva neki részben és folyamatosan kint van a feje menet közben, hol az egyik, hol a másik oldalon. :DDD Nyáron szoktam jobb egybe tenni egy törölközőt, mert nézeget előre a két ülés között is és persze csepeg a nyála rendesen. Végülis ennyivel meg lehet úszni, egyre kell vigyázni, hogy esőbe, eső után, előtt ne vigyem sehova, mert a vizes szőrével összebaxna mindent. :DD

Azt gondolom mondani se kell, hogy óvatosan vezetni, nehogy megüsse magát, ugye ő nem tudja, hogy mikor merre kanyarodunk, lassítunk, gyorsítunk.

Milyen kocsival szállítod az ügyvédet? :DDD

Képet tegyél ám, ha van! :K

[ Szerkesztve ]

(#3263) kircipeti válasza Lauda (#3262) üzenetére


kircipeti
senior tag

Jaja, nagyon ovatosan kell vezetni, bar ha fekszik, akkor azert nem dolongel mindenfele. Egy regi suzuki altoval szallitom. Majd lefotozom a racsot.
Addig is par regebbi kep:
4 honaposan valamelyik cicaval
Gonz-ol

Hazikot en csinaltam vagy 2honapig (nem vagyok asztalos :)) Latszolag nagynak tunik, de tobbretegu falai vannak (lamberia, hungarocel, belso lap), kb a bejarat felett nem sokkal van a tenyleges plafonja, a tobbi a "tetoszerkezet". Azota mar kicsit megkezdte a hazat, a sarkainal vannak aluminium elvedok es a bejarathoz is ki kell talalnom valamit. Anyagarban kijott kb 10k-bol, mert a belso lapok voltak otthon, meg a vazat alkoto lecek is. De azokat is kb 7-8k-bol be lehet szerezni. Szoval biztatok minden kedves barkacskedvu kutyabaratot a hazkeszitesre, mert csudajo moka :C

[ Szerkesztve ]

(#3264) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Valami rácsot nekem is kell majd csinálnom a szállításhoz, csak legyen jobb idő, ilyen időben nincs kedven hegeszteni.
Amíg meg nincs rács, addig a hátsó ülésen elfér, igaz mielőtt bemehet a kocsiba a hátsó ülésre alulra nejlon + az ülésekre mindenhova roncs, még az első ülések hátuljára is. Ha meg nagyon mászkál és nem akar leülni / feküdni akkor fékezek egy nagyobbat, gyorsan rájön hogy vízszintesen stabilabban van:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3265) Lauda válasza kircipeti (#3263) üzenetére


Lauda
félisten

Ha fekszik, akkor tényleg nem gond, viszont nálunk ez nagyon ritka. Csak hazafelé szokott feküdni ha totál kifárasztotta magát, egyébként állva leskelődik ki az ablakon. Nem is szoktam 40-45-nél gyorsabban menni, mert efelett már torzul a pofája a menetszéltől. :P :DDD

Így elvan a cicákkal? Gondolom kölyökkora óta együtt vannak. :)

Jó kis ház lett, ügyes vagy! Helyes bent a kutyuli is. :K

(#3266) kircipeti válasza Lauda (#3265) üzenetére


kircipeti
senior tag

Ez az ablakon kinezos jo moka lehet, biztos elvezik. Nalam nem tud kinezni hatul, mert csak buko ablak van. Egyszer mar lattam olyat, hogy a platon allt valami hegyomlas meretu kutya es ugy szallitottak. Na, az a gazda sem volt normalis.

Az tulzas hogy elvan a cicakkal (1mama + 2kandurgyerek, akik 2nappal idosebbek Gonzonal). A kandurokat megszaglassza, megnyalogatja, ha allnak, de ha futnak, akkor utanukmegy eselytelenul :)) A mama pedig pofonokkal tartja tavol magatol.

(#3267) Lauda válasza kircipeti (#3266) üzenetére


Lauda
félisten

Ja, nagyon élvezi a kutyus és mindenki őt lesi. :DDD Annyira lehúzom a két hátsó ablakot, hogy a feje lazán kiférjen, de kiugrani ne tudjon ha meglát pl. egy cicát vagy másik kutyulit. Aztán folyamatosan nézeget, bizonyos időnként átvált a másik oldalra, majd vissza. :D Fékezésnél annyira nem gond, mert kitámaszt az első ülés háttámlájában, inkább gyorsításkor és kanyarodáskor kell jobban vigyázni, ettől függetlenül nagyon óvatosan fékezek, nagyrészt a motorféket használom.

Akkor egész jól elvan velük, ha nyaldossa őket, gondolom a futás irritálja, azért megy utánuk. Egy futó ember is jobban felkelti a kutya érdeklődését, mint egy álldogáló. Én próbálok minden cicával való érintkezést elkerülni (a cicák is :DDD ), ő meg inkább kergetné és széttépné őket, csak attól félek, hogy egy esetleges bunyónál megsérül a kutyus pofája/szeme, volt már rá példa bőven. Ha előbb észreveszem, akkor is inkább visszakötöm pórázra, bár eddig az összes macska elszaladt/elbújt előle. :D

(#3268) Bibby


Bibby
addikt

Használ valaki kiltixet?

Ha naponta-pár naponta néhány órát le van véve róla akkor az mennyit ront a hatékonyságon? Például ha egy séta alkalmával nincs rajta. Azt gondolnám hogy nem sokat számít hisz a hatóanyag rajta van a szőrén már. Tévedek? :F

Ελευθερια η θανατος

(#3269) kircipeti válasza Lauda (#3267) üzenetére


kircipeti
senior tag

Mondjuk ez a cicamamaval valo pofozkodas sem olyan komoly, mert nem ereszti ki a kormeit. Idegen macskat biztos nem nyalogatna, meg nem hagyna, hogy pofozza.
Kutyasuliban volt mar macskas gyakorlat, na O volt az egyetlen tokos kutya, aki jol meg is ugatta :DD ha nem is vegezte a gyakorlatot tokeletesen, de en buszke voltam ra :K
Jovoheten megyunk orzo-vedore is, kivancsi vagyok mit fog alakitani. Mondjuk ez hazi oktatasnal lenne nagyon jo, hogy beugrik az oktato felszerelkezve a keritesen, a kutya meg nekitamad.

Bibby nekunk az van. Szerintem ha nem taperolod ossze, hanem pl egy zacskoba belebujva veszed le rola es abba rakod bele, majd lezarod, akkor nem paras a levetele. Majd visszarakasnal is probalod nem letaperolni. Mondjuk en a 7honapot nem varom ki, mert nalunk erte parszor viz, a tavaszi invazio elott lecserelem.

[ Szerkesztve ]

(#3270) Kidus válasza Bibby (#3268) üzenetére


Kidus
őstag

Pont a setanal lenne fontos, hogy rajta legyen :F

Assuming Control

(#3271) Bibby válasza Kidus (#3270) üzenetére


Bibby
addikt

Ezt bővebben is kifejthetnéd.
Első napokban sem hat, mert még nem "terjed" szét a szőrén a hatóanyag. Innen gondoltam hogy ha leveszem akkor sem szűnik meg rögtön a hatás.
Egyébként csak hogy tisztázzuk nem jókedvünkben szedegetnénk le róla, de sajnos egy másik kutyával való játék közben leszakadt róla, és most spécin lehet csak rögzíteni, nem szeretném hogy sétánál elhagyjuk. :(

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#3272) Kidus válasza Bibby (#3271) üzenetére


Kidus
őstag

Eloskodok ellen hasznalatos nyakorvkent elsosorban sztem setanal fontos.
Masik kutyaval valo erintkezeskor ( bolha pl. ), es kullancs, bar ilyen idoben nincs veszely.
Ha leszakadt, akkor talan osszetuzni erdemes ( ha van hogyishijjakazt tuzogep... ), vagy hajgumi/befottesgumi okosan.
Persze ha egy oras setarol van szo, biztosan nem gond, foleg ha utana visszakerul ra, de a gond az, hogy pont a rendeltetesszeru hasznalatnak nem tud megfelelni.

Assuming Control

(#3273) niyabinghi válasza Bibby (#3268) üzenetére


niyabinghi
tag

Hát én a kiltixszel nem vagyok jóban, a Scalibor jobban bejött, mert nincs semmi szaga és valahogy hatásosabbnak bizonyult. Egy dolog zavaró, hogy mindig le kell venni úsztatáskor, ami nyáron naponta történik. Így hát elkezdtem túrni a netet mindenféle csodaszerek után és megvan a tuti recept. :) Ha érdekel, akkor leírom a pontos receptet, hogy én mit szoktam összekotyvasztani spot-on cuccok helyett, mert ugyanolyan hatékony, ráadásul nem mérgezed vele a kutyát.

(#3274) niyabinghi válasza Kidus (#3272) üzenetére


niyabinghi
tag

Az ám a baj, hogy az a fél év, amit ráírnak, nem fél év ám. Főleg akkor nem, ha a kutya gyakran úszik, mert a hatóanyag kiázik, ha meg állandóan leszedegeted róla, akkor elszakad. Ragasztgatni meg kapcsozgatni... Hát én nem. :N

(#3275) Kidus válasza niyabinghi (#3274) üzenetére


Kidus
őstag

Ra is van irva, hogy furdetni nem szabad benne.
En is sokat hasznaltam, nalam sosem szakadt le. Egyszer kioldodott tan, de mas gond nem volt vele, pedig voltak nagy jatszasok.
Nyaron amig uszott a kutya, levettem rola, utana feltettem a seta tovabbi reszere, ennyi volt az ossz "kellemetlenseg".
Bar en spot-on es nyakorv kombot hasznaltam mindig, es a sok seta ellenere sosem volt a kutyaban kullancs, bolhakrol es egyebekrol nem is beszelve.
Fel evet meg sosem vartam meg, 3 havonta cserelve lett ( kullancsra csak annyit ir ha jol emlekszem ).

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#3276) niyabinghi válasza Kidus (#3275) üzenetére


niyabinghi
tag

Én is cseréltem 3 havonta, bolha szerencsére nem volt soha, de kullancs előfordult. Trimmelés után annyira nem is vészes a dolog, mert könnyebben ki lehet szúrni, de amikor már subásak a kutyáim (2 drótos Parson Russell), elég nehéz felfedezni, hiába bogarászom át mindkettőt séta után. :((

(#3277) Bibby válasza niyabinghi (#3273) üzenetére


Bibby
addikt

Azt én sem értem miért van ilyen erős szalonnaszaga... :U
A scalibort most olvasom, az csak kullancs ellen van.
Tuti recept meg szerintem mindenkit érdekelne.
Bolfo rosszabb mint a Kiltix?

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#3278) niyabinghi válasza Bibby (#3277) üzenetére


niyabinghi
tag

Este hozom a pontos receptet.

(#3279) niyabinghi


niyabinghi
tag

1 egész citrom, 1 ek friss rozmaring, esetleg 1 ek teafaolaj, 1 ek Aloe vera.
Elkészítés: citromot szétnyomkodni (héjastul), rozmaringot hozzá, 750-1000ml forró vízzel leönteni, éjjel állni hagyni és hetente 2-3x a kutyát bepermetezni és bedörzsölni. A környezetét is be lehet permetezni (bolha, szúnyog, egyéb élösködö ellen is jó). Az Aloe vera csak szörápolóként szerepel a receptben, ha fel akarod turbózni a kutya szőrét (főleg hosszúszőrű kutyáknak).

(#3280) CsaBully


CsaBully
aktív tag

Találtam néhány egész jó kis kutyás képet,előző kutyáimról és a mostaniról is :

Ő Syd a boxim volt hűségesen 12.5 évig :

Syd (R.I.P.)

Ő Lizzy németjuhi-csehfarkaseb keverék volt..élt 10 évet és imádtam :

Lizzy (R.I.P.)

Ő Balu,vagy Zorral,mert így is neveztük,ő egy rothweiler , munkahelyen dolgoztam vele,Illatos útról hoztuk.Sajnos nem tudom mi lett vele..remélem jó sora lett végül :

Balu

Ő pedig a mostani kutyusom Vitéz,aki egy gyilkos nyalógép :)) , ő amerikai staffordshire terrier :

Viti és lavór

Viti és Én nyáron

mosoly

a góré

nevelőpapával

mosoly 2

:)

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#3281) kircipeti válasza CsaBully (#3280) üzenetére


kircipeti
senior tag

Nagyon szep kutya mindegyik! Majd egyszer talan en is felrakom az egi legelokon kergetozo ebeimet...

Vitezhez hasonloan nekunk is van lavoros kepunk. Ruhateregetes utan befoglalta. Itt nagyon idiotan nez ki :DDD

(#3282) Kidus válasza CsaBully (#3280) üzenetére


Kidus
őstag

Nekem a roti tetszett legjobban, halali fej ahogy nez :)

Assuming Control

(#3283) CsaBully válasza Kidus (#3282) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Azon a képen a roti épp méregetett mikor elösször meglátott..vszeg az járt a fejében megharapna ha tudna(az összes kollegámat megcsócsálta kicsit..csak engem fogadott el,de kellett hozzá vagy 2 hónap míg le tudtam láncról venni és engedte magát pórázon sétáltatni)

A lavór Vitéznek annyira tetszett,mikor már nem fért bele,ott ült,a segge félig kilógott
belőle és dühösen ugatta,hogy miért nem nő vele együtt.. :D

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#3284) Bibby


Bibby
addikt

Gondok vannak a sétáltatással... nagyon húz a kutyus pórázon. Olvastam hogy azért teszi mert azt gondolja hogy ezt is kell tennie, tehát ha húz gyorsabban odaér a parkba, stb. Hogy lehet szép sétálásra tanítani? Vagy később változhat ez, még fiatal fél évesen?

Ελευθερια η θανατος

(#3285) Winner_hun válasza Bibby (#3284) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ránts egyet a pórázon. Aztán még egyet, amíg húz. Majd abbahagyja. Legalábbis nekem bevált.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3286) Bibby válasza Winner_hun (#3285) üzenetére


Bibby
addikt

Öt méterenként rángathatom, nem valami hatásos, meg nem is túl "humánus". Néha sikerül rövidebb távot megtenni szépen, de amint megtetszik egy bokor, oszlop, másik kutya, veszettül húz.

Ελευθερια η θανατος

(#3287) Winner_hun válasza Bibby (#3286) üzenetére


Winner_hun
félisten

Engedd el. Esetleg fuss. Én néha lusta vagyok rátenni a pórázt, szerencsére nem kolbászol el (annyira)
Azt vettem észre hogyha rajta van a póráz akkor inkább húz meg menne más kutyához, de ha nincs raja akkor nem megy el, vagy előtte engem néz hogy mi van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3288) niyabinghi válasza Bibby (#3284) üzenetére


niyabinghi
tag

Amint nekiáll rángatni, megállsz. Amikor lazít a pórázon, indulhatsz. Türelemjáték, de előbb-utóbb rájön, hogy csak akkor jut el A pontból B-be ha normálisan közlekedik.

(#3289) niyabinghi válasza Bibby (#3286) üzenetére


niyabinghi
tag

Ha épp nem húz, ne felejtsd el jutalmazni, az is sokat lendíthet a dolgon.

(#3290) kircipeti válasza Bibby (#3286) üzenetére


kircipeti
senior tag

Ha megfeszul a poraz, akkor rantasz egyet, kozben kiadsz valami vezenyszot, majd amikor meglazul a poraz, akkor megdicsered.
Karoly bacsisat ne jatsszal vele, mert azt a kutya nyeri :))

(#3291) CsaBully válasza Bibby (#3284) üzenetére


CsaBully
aktív tag

Mikor elkezd húzni a blöki állj meg de úgy hogy a pórázzal fojtsd be kicsit(fojtólánc kell hozzá egysoros a legjobb),magyarul "tarts ellent" a lendületben lévő kutynak..ha jól csináltad a kuty vissza fog fordulni mert hirtelen nem érti mi történt...ha feléd fordul,akkor szó nélkül indulj vele tovább..
van azután a makacsabb fajta(pl mint az enyém),amelyik ilyenkor leül vagy lefekszik..no ezt ne engedd neki,ilyenkor gyorsan kezd el húzni magad után az ellenkező irányba 2-3 métert(a kuty nem húzhat téged,csak te húzhatod a kuty-ot..csak a te akaratod lehet a döntő..soha ne hagyd hogy a kutya diktáljon mert vérszemet kap és szélsőséges esetben még a falkavezér szerepedet is kétségbe vonja..magyarul nem fogad szót pl.)..azután újra az eredeti irányba indulj vele és előről kezdődik minden..
Munkás dolog és fárasztó,meg idegesítő is mert biztos lesznek akik jót röhögnek ezen a furcsa kuty sétán,te meg bosszankodsz mikor már vagy 1-2 órája csináljátok,hogy milyen makacs hülye ez a kuty,de megéri,mert így letörheted a szarvát,ergo más esetben is jobban szót fog fogadni.az 1 nap így nagyon durva de hidd el 1-2 napon belül óriási változást fogsz tapasztalni a séták alkalmával..nekem ezt a CERBEROS kutyasuliban mutatták,ott így oktatják a porázos sétát és mindenkinél bevált..

:R

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#3292) Loretto


Loretto
veterán

Úgy tűnik új taggal bővült a család, bemutatnám Buffardot, 3 hónapos Angol Bulldogot. :)

Soirée...

(#3293) Bibby válasza CsaBully (#3291) üzenetére


Bibby
addikt

Igen, kösz a tippet, ma már ez volt. Tényleg nem egy leányálom, 10 perces út is fél óra, és ráadásul olyan mintha semmi eredménye nem lenne. De majd pár alkalom után, remélem hamar megérti.

Ελευθερια η θανατος

(#3294) CsaBully válasza Loretto (#3292) üzenetére


CsaBully
aktív tag

:) jó fej blöki..látszik rajta hogy igazi kis gangster..jaj a papagájnak.. :)

..és mi lett a boxiddal?

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#3295) CsaBully válasza Bibby (#3293) üzenetére


CsaBully
aktív tag

légy türelmes és következetes..akkor jólnevelt blöki lesz..milyen fajta egyébként?

most látom csak spanci igaz?

[ Szerkesztve ]

Referencia: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=CsaBully ..Írj privátot,ha fel akarod venni velem a kapcsolatot.

(#3296) Bibby válasza CsaBully (#3295) üzenetére


Bibby
addikt

Igen, cocker. Nagyon okos, de az utcán sajnos minden elvonja a figyelmét, így nem igazán hallgat ránk. Bent a szobában mindent megért, már tud ülni, pacsizni, feküdni, ha rosszat tesz rámorgok és egyből spurizik az asztal alá. De ha kimegyünk vele, nehezen jön oda a hívó szóra is, futkározik, szaglászik.
Most vettünk egy klikkert, ha kijön a jó idő megpróbáljuk ezzel tanítani, csak jót olvastam róla.

Ελευθερια η θανατος

(#3297) niyabinghi válasza Bibby (#3296) üzenetére


niyabinghi
tag

A klikker tényleg nagyon jó dolog, az én két ördögömet klikkerrel tanítottam mindenre. Olvastad Karen Pryortól a Klikkerképzés kutyáknak c. könyvet? Csak ajánlani tudom. Érdemes megnézni a klikker.hu oldalt is.

[ Szerkesztve ]

(#3298) niyabinghi válasza Loretto (#3292) üzenetére


niyabinghi
tag

Igazi ganéforma kutya. ;]

(#3299) zsolt1129 válasza Loretto (#3292) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az a röfögős melyik? A Francia Bulldog? :C

(#3300) Loretto válasza CsaBully (#3294) üzenetére


Loretto
veterán

Boxinak kellett egy kertes ház, szerető gazdival, mert sajna boxerhez képest is eleven volt, de remek helyre került.

niyabinghi: :F

zsolt1129: röfög? Éjjel azt hittem valami kompresszor van kint. :D Amúgy minden rövidebb orrú kutya röfög (bulldog, boxer etc...).

Soirée...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.