Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) Ariadne válasza venember83 (#30997) üzenetére


Ariadne
őstag

Vagyis nem ér 10-15k-t az, hogy Team-et vegyen az ember, mármint nekem embernek nem ér meg ennyit, azt hiszem. :N Nem próbáltam egyiket sem, de valszeg már a Race is nagyságrendekkel finomabban mozog (no és több mint fél kilóval könnyebb), mint a mostani rugós Recon.
És arról tudsz valamit, hogy a 2009-eshez képest a 2010-es vajon tud-e többet valamiben? Nekem úgy tűnik, mintha csak újramatricázták volna a tavalyi szériát, megintcsak teljesen egyformának tűnnek... :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31002) venember83 válasza Ariadne (#31001) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez látod jó kérdés, nem tartom kizártnak, hogy csak újramatricázták volna, de nem tudom bizonyossággal állítani. A 2009-es tuti, hogy teljesen különbözik a 2008-as évjáratútól. Nekem sima motion controlos SID telóm volt (akkor még nem találták ki a fekete dobozt), nem volt vele gond, tetszett a mozgása. :K Esetleg meggondolhatod a Rebát is, az sem lényegesen nehezebb, és nincs talán úgy kispórolva belőle az anyag. Én azonban mindenképpen blackboxosat szeretnék, láttam mozogni egy ilyen Rebát egy M96-ban, álom volt. :B Merjünk nagyot álmodni. :DDD

(#31003) Meme válasza ludsimon (#30999) üzenetére


Meme
aktív tag

semmi gond nincs a kalapácssal.

valószinű, hogy a sok mosással kimostad a zsirt a menetről.

kb minden megszorult cuccnál az a lényeg, hogy egy hirtelen mozdulattal legyen meginditva.
ha ez nem megy erőből/sulyból elsőre, akkor a kalapács elég jo megoldás.
a hosszabb erőkarral csak nyalodik a kulcs egyébként.
2 év alatt 5 pedálkulcsot nyuztunk el. :U

Szevasztok bogyókák!

(#31004) Ariadne válasza venember83 (#31002) üzenetére


Ariadne
őstag

Reba nem jó, fekete a villa válla. :P Látod, merek nagyot álmodni - ha már teló, jó is legyen meg szép is. :D Egy a gond, hogy drága álmok ezek, és mire lenne mit megvenni, addigra nincs miből. :O

mod: Ja épp tegnap megnéztem közelebbről egy 96-et a Kerékvár kirakatában, és őszintén szólva felszereltségileg sem volt a topon, dizájnilag meg kifejezetten nem tetszett így közelről, valahogy nem hozott lázba (az üzlet előtt lemenő Erőd utca lépcsői viszont igen, meg kellene próbálni legurulni rajta, és persze nem eltrafálni az alján lévő parkolóautomatát. :DD ) Viszont az idei Kona fullyk nagyon tetszenek.

mod: Is-is. :DDD Nem elég, ha jó, úgy is kell kinéznie, ahogy szeretném, ha már ekkora rakás pénzbe kerül, különben marad a Recon.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31005) venember83 válasza Ariadne (#31004) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt hittem, hogy használati cikket akarsz, nem esztétikait. ;]

(#31006) dqdb válasza Ariadne (#31004) üzenetére


dqdb
nagyúr

Gonosz költői kérdés: miért sejtettem már a kérdés olvasásánál anélkül, hogy megnéztem volna, hogy mindkét SID villa kapható fehérben is? :D

Mod-ra: biztosan le akarsz te menni azon a lépcsőn? Vagy már eléggé régen volt az év eleje?

Azért nincsen szó a rugós tag cseréjéről a topikban, mert nem érhető el vele olyan drasztikus változás, mint a villa cseréjével? Mi az oka annak, hogy a legtöbb gyártónál az olcsóbb fully modellekben a rugós tag közel függőlegesen áll a hajtómű felett, míg a drágábbakban közel vízszintesen a felsőcső alatt?

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31007) ludsimon válasza Meme (#31003) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszönöm hozzászólásod!!! :R :R :R

Most nagy kő esett le a szívemről.
Kezdtem depresszióba esni, hogy mit tettem szegény Scottal. :U
Nem vicc, tudok ilyeneken lefagyni, aggódni nagyon sokáig!

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31008) Ariadne válasza dqdb (#31006) üzenetére


Ariadne
őstag

Mert jók a megérzéseid. :K :DDD

Nem tudok arról, hogy árfüggő lenne, milyen irányban áll a rugóstag, ez egyrészt rugózási rendszer, másrészt váz design kérdése. Az FSR rendszeren belül is többféle módon lehet a rugóstag, különböző szögekben (a Horst link típus különböző változatai vannak a legtöbb fullyban jelenleg, ezek egyike az FSR). Mondják, hogy a vízszinteshez közelebb lévő tagok kevésbé pogóznak, de ez szerintem csak városi legenda. Na majd Meme meg a DH-s haverjai megmondják a tutit. :D

Ja és rugóstag csere nem olyan egyszerű, mert - legalábbis a Specinél - a tagok szemtávolsága speciális ( :((( ), ezért az aftermarket rugóstagokon is állítani kell, hogy bele lehessen tenni, de akkor sem lesz pont olyan, mint a gyári, és akkor viszont változik a vázgeó. Egyébként meg nincs nagy választék rugóstagból, lényeg, hogy Fox legyen a gyártó. :D Bár azt mondják, a dt swiss is jó, de tőlük csak mostanság láttam telót-rugóstagot, nem ismerem ilyen téren.

mod: Ja mindez XC-maraton kategóriára vonatkozik, és az én e téren szerzett szerény ismereteimet jelenti csak. :B Ez vót itt a disclaimer. :D

FixY67: Hát ha sok elköltenivaló pénzed van, akkor jó. :D Ha több százezres új árban gondolkodsz, akkor van választék márkában, de ha 100-150k körül max, akkor nincs nagy választék, a nagyobb márkák jó részénél (pl. Speci, Trek) ugyanis egy csomó pénzt pusztán a névre fizettetnek ki sajna, és egy nagy nevű, de gyenge felszereltségű bicót nem igazán érdemes megvenni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31009) dqdb válasza ludsimon (#31007) üzenetére


dqdb
nagyúr

Erről a "kalapács mire nem jó" dologról ugrott be, hogy egy kalandjátékban (emlékeim szerint a Secret of the Monkey Island volt ez) a pajszer multi-purpose tool néven szerepelt :DD

Köszi az infót. Tegnap nézegettem a Bringaexpón összeszedett katalógusokat, és akkor tűnt fel ez. És így már érthető számomra az is, hogy miért ilyen szűk a választék a rugós tagokból.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31010) Sherman


Sherman
tag

520-as pedál

Láttam már mindkettőt (520, 540) szétszedve, 520-at én szedtem szét. Ha 520-at veszel vegyél hozzá egy ilyen cuccot is, ezzel lehet szétszedni. Annyira kell figyelni, hogy műanyag a menet, ezért érzéssel kell lazítani és meghúzni.

(#31011) FixY67


FixY67
senior tag

Egyébként a Trek-ről mi a közvélemény? Érdemes esetleg velük is számolni?

...

(#31012) ludsimon válasza Sherman (#31010) üzenetére


ludsimon
veterán

Nincs szándékomban szétszedni, köszi!
Amúgy mennyi km-t ment szétszedés előtt?

undefined

(#31013) Ariadne válasza Sherman (#31010) üzenetére


Ariadne
őstag

Jesszus, ez elég durva 3D puzzle, legalábbis női szemmel. :Y Asszem nem vállalnám, max. a szétszedést... :N
Kaján kérdés, de ugye össze is tudtad rakni anélkül, hogy sok maradék alkatrész lett volna? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31014) dqdb válasza Ariadne (#31013) üzenetére


dqdb
nagyúr

Miért, csak 25 alkatrész :) Sokat legózók és Ikeában vásárlók előnyben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31015) Xantomas


Xantomas
őstag

Nem tudtak nekem szerezni új Csepel matricákat, mert az újat nem a kész bicajra kerülnek rá, hanem a frissen festékre, amire megy egy réteg lakk. Mivel a matricák hártya vékonyak, és a gyártási folyamat részei, így nem tudnak adni. De megkaptam PDF-ben a logót, és a feliratokat, szóval annyit nyomtatok magamnak amennyit akarok :)

Ellenben április elsejétől fogják forgalmazni az új bicajokat, és a hozzá való alkatrészeket is külön. Matricát nem, de viszont homlokcső plakettet azt tudnak adni, ahogy bowdenrögzítő bilincseket is. Ahogy kapható lesz a Csepel feliratos hajtómű is.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31016) Sherman válasza ludsimon (#31012) üzenetére


Sherman
tag

kb 500km, azért szedtem szét az egyiket a párból, mert kicsit szorult, kellet neki egy kis zsír. Azóta nincs vele baj (kb 1000km).

Ariadne:
Azért a tengely egyben szépen kijön, nem ilyen robbantottan hullik ki belőle minden :)
csak meg kell kenni és mehet vissza

(#31017) dunc válasza FixY67 (#31011) üzenetére


dunc
nagyúr

Én 2008 ig baromira imádtam mint márkát,de pl a 2009 es felhozatal botrányos lett ár/érték arányba a 2010 es kínálatot nem ismerem.

(#31015) Xantomas : kezd izgalmas lenni a Csepel mint márka !!! A katalogusba voltak szép darabok valhogy a retro hőskorszakot éreztem benne,a felhajló szövetsapka fealinget :K

[ Szerkesztve ]

(#31018) venember83 válasza FixY67 (#31011) üzenetére


venember83
nagyúr

250-300 ezer forintos régióban már mindenkinek vannak nagyon jó bringái, ezen a szinten szvsz a személyes szimpátia dönt.

(#31019) Meme válasza Ariadne (#31008) üzenetére


Meme
aktív tag

tökmindegy hogy áll a rugóstag, sőt az is hogy milyen a rendszer, csak jól legyen megcsinálva.

pl párom giant nrs team váza, ami ezredfordulós egy nem lockolható sid levegős taggal tudja azt, hogy csak alulról jövő mozgásokra reagál. nem hittem el, de a saját szememmel láttam amikor rajta ültem:DDD

választék van rugostagokból, csak kis hazánkban nem olyan nagy az érdeklődés a tagcsere után, gyári után egyből fox- ha nem az volt benne.
a dt is igen jó tagokat csinál, igaz nemrég kezdték, de azt szokásukhoz méltóan nagyon jól csinálják.

teljesség igénye nélkül a taggyártók: suntour, x-fusion, dnm, Rs, marzo, manitou, fox, dt

a következő dolgok a fontosak fizikailag egy tagnál: szemtáv, rogóút, befogató szem átmérője.

Szevasztok bogyókák!

(#31020) Ariadne válasza Meme (#31019) üzenetére


Ariadne
őstag

Az FSR XC-nél, mivel Comp a drágám, az elején nagyon kapartam, hogy fujj csak X-Fusion van benne és Foxot akarok (RP2), mert az propedalos. Végül aztán nem tűnik nekem gagyinak ez az X-fusion sem használatban, persze nem egy brain, de alapvetően teszi a dolgát rendesen, a kézi lockout meg fejleszti az egyensúlyérzéket (nem egyszerű elérni, ha nyeregben ül az ember). :DDD Lejtőn nem szoktam vele próbálkozni. :P

Tényleg, rugóstagnak kell valamilyen karbantartás azon túl, hogy a port-koszt le szoktam törölgetni róla, ahogy a teló száráról is?

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31021) KaraDani


KaraDani
addikt

Vehetek 700x35 ös külsőhöz CST 25-32 -es belsőt? Spórolnék 40grammot kerekenként ;] , és később jó lenne az esetleges 28 as slickekhez is ( ez az elsődleges szempont). Lehet belőle valami hátrányom?

[ Szerkesztve ]

(#31022) siti válasza KaraDani (#31021) üzenetére


siti
senior tag

majd héliummal pumpáld, úgy is nyersz pár grammot. :K

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#31023) KaraDani válasza siti (#31022) üzenetére


KaraDani
addikt

Mekkora ötlet, és a kulacsokat is héliummal fogom megtölteni, és lufikat aggatok a gépre :DDD Viccet félretéve, a 40gramm poén volt, inkább az érdekel, ha esetleg külsőt akarok majd cserélni 700x28 ra, akkor ne kelljenek új belsők. A 700x 25-32 közelebb van a 700x35 höz, mint a 700x35-43 a 700x28 hoz.

(#31024) ludsimon válasza Sherman (#31016) üzenetére


ludsimon
veterán

Nekem Meme azt mondta, hogy akkor jó, ha nem pörög úgy mint a búgócsiga!

Az pont jó volt ha meg akartad pörgetni, és nem tett meg fél fordulatnál többet.

Meme:

A Corratec fékpofák előnyei most jöttek elő!!!!
Eső után voltam már, szerencsére miután indultam, már elállt.
De szuperül fogott, mint szárazon, viszont visított eléggé, míg el nem tűnt a víz a fékpofáról, fékfelületről.
Ja, és nem szmötyizi össze kosszal a felni oldalát!!!!!!!!!!!!! :C :Y :R :R

Köszi!
Ha legközelebb kimegyek kérlek tegyél még félre nekem 1 szettet. :))
A HG93-as lánccal kapcsolatban meg majd beszélünk MSN-en, mikor ráérsz.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31025) rétisün válasza FixY67 (#31011) üzenetére


rétisün
veterán

talán nem a legjobb ár/érték arányú bicajok, az is igaz viszont, hogy az első tulaj élettartam garanciát kap a vázra (ha jól tudom) azért ez sem elhanyagolható szempont, bár aki cserélgeti a bicajait/vázait (asszem vagyunk itt páran :B ) az nem sokra megy egy ilyen garanciával, illetve kérdés, mennyire lehet érvényesíteni szükség esetén.

KaraDani: ne tessék komolytalankodni.... 40 g nem vicc, főleg guminál, ahol sokkal jobban megérzel minden egyes grammot, mint pl. az agyon
szóval: lehet, hogy még mindig jobb beletuszkolni egy nagy belsőt a helyére, mint egy kicsit a méreténél jobban felpumpálni....vagy venni olyat, ami 28-35-ös méretű :P (legfeljebb nem cst lesz)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31026) dunc


dunc
nagyúr

Szimpatikus matrica :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31027) ludsimon válasza rétisün (#31025) üzenetére


ludsimon
veterán

Ma se lesz Scottozás.
Esett, és nem száradt fel. :))

Inkább a mai nap programja a pihi, és a Scott áttörlése, mert tiszta por lett, annyira, hogy ilyet még nem láttam! :Y
Az egész nem fekete, hanem barna a portól.

Ariadne:
Most értem haza, megnéztem ezt a 'kirakó' dolgot, nekem nem tűnik bonyolultnak. :)
Szerintem jól le van rajzolva, hogy ne tévezd össze.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31028) Ariadne válasza rétisün (#31025) üzenetére


Ariadne
őstag

Konára és Specializedra is élettertam garancia jár a vázra első tulajnak legalábbis. :K

Specializedról tudom, hogy lehet érvényesíteni - bár igaz Dirtyz így is belefutott olyanba, ahol nem voltak hajlandóak erre (konstans vázrecsegésről volt szó, ha jól emlékszem) -, de olyan esetről eddig nem hallottam, amikor rendeltetésszerű használat melletti törésnél, repedésnél visszautasították volna.

dunc: Jó ez a matrica. :D

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31029) Meme válasza Ariadne (#31020) üzenetére


Meme
aktív tag

mint minden olajjal/folyadékkal müködő cuccnál használodik a lötty:D
ezt ajánlott évente cserélni.
a rugóstagon nem veszed ezt észre, nekem se sikerül, de ajánlott azért 2 évente ebben is olajat /nitrogént cseréltetni.

fox ügybe egyeztessünk ;)

Szevasztok bogyókák!

(#31030) Meme válasza KaraDani (#31021) üzenetére


Meme
aktív tag

teljesen jó lesz, gumi-tágul.
viszont fujd fel rendesen, kissé veszélyesebb vele egy padkázás pl az elvékonyodott belsőfal miatt.

Szevasztok bogyókák!

(#31031) rétisün válasza ludsimon (#31027) üzenetére


rétisün
veterán

itt is ugyanez....én se fogom összefröcskölni magam ma, ráadásul jövő héttől már később is sötétedik, addig kibírom nagy duzzogva :DDD (persze azért még ez a hét se felejtős teljesen, szerdától elvileg jobb idő lesz)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31032) Ariadne válasza Meme (#31029) üzenetére


Ariadne
őstag

Távozz tőlem, sántán... Most miért kísértesz... :O Egyelőre ellenállok-ellenállok-ellenállok, jó nekem az X-fusion. Bár az a propedal biztos jó dolog. Na és most gyorsan ki kellene jelentkeznem a fórumból. :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31033) ludsimon válasza rétisün (#31031) üzenetére


ludsimon
veterán

Ne is mondd, mióta a 30 napos előrejelzés van az időképen, csak azt számolom mennyi van még hátra! :DDD

Itt egy jófajta táblázat.

Májust várom, 8 óra, fél 9! :C

undefined

(#31034) Tamoo válasza Ariadne (#31032) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

én is le tudtam beszélni magam a teleszkópcseréről. Meggyőztem magam, hogy nincs szükség jobbra. :U aztán vettem még egy bringát az árából :DDD :DDD

(#31035) KaraDani válasza Meme (#31030) üzenetére


KaraDani
addikt

Ok én is így gondoltam, csak megerősítést vártam. Aszfaltos túrán-városban 5 baron használom, ha terepre megyünk 3,5-4, azt hiszem felütéstől nem kell félnem :P

(#31036) fpeter07


fpeter07
veterán

Valaki adjon vmi tippet hogy kell a külsőt leszedni mert nem tudom, előbb simán beleakadt most meg negyed órája ezzel a tökölök... :B
Ja és nagy nehezen beletuszkoltam a foltozott belsőt, erre ereszt.
Ja és nem, nem vagyok ideges.

(#31037) dunc válasza fpeter07 (#31036) üzenetére


dunc
nagyúr

(#31038) rétisün


rétisün
veterán

:))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31039) Tamoo válasza fpeter07 (#31036) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

[link] Egyebet nem tudok elmondani. Legtöbb esetben én is meg szoktam vele kínlódni. Vmelyik tök könnyen lejön-felmegy, de van amelyikkel vért izzadok

dunc: na, ugyan azt linkeltük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31040) dunc válasza Tamoo (#31039) üzenetére


dunc
nagyúr

Mega LOL :)) :R

(#31039) Tamoo : jobb 2 szer mint egyszer se :DD

[ Szerkesztve ]

(#31041) Manitou válasza fpeter07 (#31036) üzenetére


Manitou
addikt

Ha van célszerszámod hozzá, akkor az egyikkel aléfeszítesz a külsőnek, kiakasztod az egyik külőhöz, a másik ilyen kis eszközzel meg az aláfeszített cucc mellé ismételten aléfeszítel, és végighúzod a peremmentén, lehet kicsit nehezen fog megindulni, de utána már könnyen lejön, ha egy szer megindul.
Felrakni én úgy szoktam, hog belsőbe fúlyok egy kis levegőt, csak annyit, hogy legyen valamennyi tartása, azután belsőt beleteszem a külsőbe, szelepet beillesztem a felnibe, aztán a szeleptől indulva körbe beledugdosom a külső peremét a felnibe egyik oldalon, aztán jön a másik oldal szintén szeleptől indulva, itt amikor már csak kicsi rész van, amit a helyére kell pakolni, azzal általában kell kicsit szenvedni, (főleg ha SUN felnid van ;] )

Levételnél és felrakásnál is ügyelj rá hogy ne sértsd meg a belsőt !
Ha helyére pattant a külső kicsit fúlyok még bele, aztán megpattogtatom a földön óvatosan, hogy biztos ami biztos alapon helyére menjen a belső, nehogy valahol be legyen csípödve.

(#31042) venember83 válasza Ariadne (#31020) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, buksisimi ha jól végezte dolgát :) , meg néha olajcsere abban is. DT rugóstag haver Radonjában pl nagyon jól teszi a dolgát. :K

XTR SPD pedál: Ne tessék viccelni a grammokkal, a lényeg, hogy a valaha gyártott legkönnyebb Shimano SPD pedál, szép és profin működik. :))

(#31043) fpeter07 válasza Manitou (#31041) üzenetére


fpeter07
veterán

Tuti becsípődött valahol... Ennyi volt, eleget szenvedtem vele.
Elviszem szervízbe, megkérem hogy mutassa meg hogy kell, aztán remélem legközelebb (ami messze legyen) már megtudom.

Mondjuk holnap lehet megnézem még1x

(#31044) #56474624


#56474624
törölt tag

Milyen szerencse, hogy mikor délelőtt elindultam, még nem esett, máskülönben ki sem mozdultam volna bringával, mai sárfürdő is megvolt. :))

Hazafelé jövet vettem egy Merida MD-006 fékpofát, elég jó benyomást kelt tapintásra (fékbetét bele maga csak 900 ft körül van, a fékpofa így együtt volt 2400), aztán majd meglátjuk. Shimano fékbetétet szerezni elég bajosnak néz ki, mindenhol valami silány szart akarnak rámsózni, ami inkább valami műanyag, gumit nem sokat látott, az fix. :(((
Ezzel a merida fékbetéttel elsőre az volt a probléma, hogy nem passzol a fékembe, aztán lementem barkácsboltba, és megvettem, ami kell, hogy jó legyen. Plusz 10 ft. :D
Csak lenne már jó idő, szeretném kipróbálni, mekkorát tudok most fékezni. :DDD

(#31045) rétisün válasza venember83 (#31042) üzenetére


rétisün
veterán

mongjuk ennyiért már működjön is szépen és profin (és kb. tartson örökké, akkor még azt mondanám, oké, egyszer kell megvenni)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31046) Manitou válasza fpeter07 (#31043) üzenetére


Manitou
addikt

Nézd meg a videót, amit a többiek linkeltek, az alapján egyszerűen megcsinálhatod. Bár én feltenni nem így szoktam, de így is lehet, ez részlet kérdés.

(#31047) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Örülök, hogy rátaláltam erre a topicra! Eddig csak a critical mass fórumán mozogtam, de akkor ezentúl ide is irogatok! :)

Arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen gumi külsőt ajánlanátok főként városi használatra? Egy 26"-os montira kéne, csak a mostani Continental Trafficem eléggé megkopott az évek során, ezért itt lenne az ideje a cserének! Arra is gondoltam, hogy még egyszer egy Trafficet veszek, mert jó kis gumi! (Csak talán egy kicsit túl kemény, ezért vizes úton nem olyan nagy a tapadása.)
Szóval ha esetleg valaki tudna valamit ajánlani azt megköszönném! :K

meg

(#31049) fpeter07 válasza Manitou (#31046) üzenetére


fpeter07
veterán

Majd holnap újult erővel (és türelemmel:) )

(#31050) venember83 válasza rétisün (#31045) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem annyiért kell megvenni. :N

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.