Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31651) rétisün válasza Tamoo (#31648) üzenetére


rétisün
veterán

tripla :C megin durvul az egerem...ha kész(?) lesz a bicaj, majd jól veszek helyette egy olyant, ami csak akkor sorozatlő, ha én akarom :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31652) Tamoo válasza rétisün (#31651) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Neked is van az egéren 3x kattintó gomb? Azt csak játékra ajánlják ;]

Aszfaltozni is fogok/szoktam, de azt csak egyedül :U amikor nem jön velem senki terepre.

[ Szerkesztve ]

(#31653) rétisün válasza Tamoo (#31652) üzenetére


rétisün
veterán

nincs, sima bal egérgomb, csak újabban, ha olyanja van, 2x vagy 3x k is kattint (a hülye)

na, hogy on is legyek: a délelőtti terv szerint indultam, aztán mikor a 70-ik km-nél még csak 5 óra volt, tettem bele még egy kanyart, így lett a végére (a szokásos bicajozáslevezető városi tekergésekkel) 104 km.... (a gmapson nem jelöltem már a legvégét, de úttörő becsszó (ki emlékszik erre? :) ) megvolt a 104. most hogy nézem, az elejéből is iányzik egy pici.
egy 15%-os emelkedőn nem bírtam feltekerni elsőre :B (biztos annyi, ki van tálázva :K ) megálltam, toltam a fülembe egy kis bad religiont, nekirugaszkodtam még egyszer, na akkor sikerült :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31654) rétisün


rétisün
veterán

na szóval,a 15%-os emelkedő ki van táblázva :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31655) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy a szélből elegem van! Pénteken mentem 60 kilométert, ma is mentem 60 kilométert, mindkét alkalommal nagyjából 20 kilométert ordenáré szembe széllel, ami igazából le nem fárasztott (kistányéron elvoltam vele), csak az idegesített, hogy nem lehetett haladni. 30-40 km/h állandó szél, néhol sokkal erősebb, viharos lökésekkel is tarkítva, vicces volt. Oldalról kapni még viccesebb volt, párszor egyszerűen lefújt az útról.
Láttam egy csapat outist is ma szembe széllel küzdeni, gondolom nekik sem tetszett, hogy 30 km/h helyett mentek kb. 15-el :D

Azért volt a szélben jó dolog is:

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#31656) #56474624 válasza KaraDani (#31644) üzenetére


#56474624
törölt tag

Valahogy úgy, ma SEMMIT nem észleltem a hátszélből, pedig elméletileg ott volt. Ellenkező irányba már jóval nagyobbnak tűnt. :Y
Lehet hátulról aerodinamikusabb vagyok? :))

(#31657) ludsimon válasza rétisün (#31653) üzenetére


ludsimon
veterán

Gratula hozzá! :C

Ha ment ilyen táv, akkor tuti nem volt akkora szél mint itt.
Itt még idén nem volt ekkora.
Akkor se indultam volna el, ha működött volna a Scott...
Csak úgy csavargatta a tuja fákat.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31658) peugeotmate válasza Thulcandra (#31655) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jó kép! (Merrefelé van ennyi szélkerék? Mert kishazánkban még nem láttam ennyit, egy helyen.)
Én is tekertem egész hétvégén (péntektől vasárnapig) napi 30 kilómétert és mindig volt szél (leginkább csak akadályozott...)! De hát ettől edződik az ember! Holnap is megyek, ha időm engedi! Szép időt mondanak...meg persze szelet! :(((

meg

(#31659) #56474624


#56474624
törölt tag

Megvan a nagy trükk: seggel előre, arccal hátra kellene bringáznom, és jöhetne bármekkora szél szemből, hátulról pedig a legkisebb hátszél is repítene. :DDD

(#31660) Xantomas válasza rétisün (#31653) üzenetére


Xantomas
őstag

[link] ;) és ez csak az aszfaltos része. Isaszegen, és környékén tekerésztünk még árkon-bokron mindenfele. Sajna csak Isaszegig volt útitársam, de ott több mint egy órát henyéltünk a fűben a 48-as emlékműnél.

A Zsámból-Vácszentlászló-Valkó szakasz maga volt a halál, mert akkor volt a legerősebb szembeszél. Valkónál vissza is fordultam, mert a szél miatt, az emelkedőkön csak ~7-8Km/h -s sebességgel tudtam menni.
A Tura-Aszód távon már gyengült a szél, de azért lehetett érezni rendesen.
A többi annyira nem volt húzós. Végig sréhen oldalszél volt, de az még kibírható.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31661) rétisün válasza Xantomas (#31660) üzenetére


rétisün
veterán

és mindezt a csepellel, egy sebességgel? hiába, fiatalság, bolondság :C de azért persze maximális elismerésem :R

más: viszont úgy tűnik, kezdem összeszedni magam, mert a múlt vasárnapi 89 km-t jobban éreztem este, mint ezt a mai távot, pedig most is volt szél rendesen :(((

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31662) ludsimon válasza Xantomas (#31660) üzenetére


ludsimon
veterán

Elismerésem!
Itt lakunk egymástól 2 km-re, és nem voltál képes meghívni ilyen remek túrára? :(( :))
Épp kérdezni akartam, hogy Te merre szeretsz menni, mert én kezdtem megunni a monoton, ugyan az oda, vissza szakaszt.
Általában erre szoktál menni?
Egyszer körbe vihetnél egy ilyenen, mert én azt a keleti, dél keleti szakaszt egyáltalán nem ismerem, és szeretnék végre egy olyan útszakaszt, ahol körbe tekerek, és nem pedig ugyan azon a szakaszon mint egy robot.

undefined

(#31663) Xantomas válasza rétisün (#31661) üzenetére


Xantomas
őstag

Áh... azokra a dombokra azzal az áttétellel fel nem mentem volna :)
A cross-szal. Majd lesznek képek is.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31664) rétisün válasza ludsimon (#31662) üzenetére


rétisün
veterán

"nem pedig ugyan azon a szakaszon mint egy robot"

ebből a szempontból vagyok én egy kicsit jobb helyzetben, 10-15 perc alatt kiérek a városból, és így könnyebben variálom a túrák útvonalát, hogy ne ugyanarra menjek mindig.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31665) #56474624


#56474624
törölt tag

Persze, ilyenkorra már lecsitul a szél rendesen:
[link]
:W
Hát ezért is szoktam én nyáron este 8-9 körül elindulni bringázni. ;]
Sebaj, holnapra jó időt, és megbocsájtok. :D
Sajnos keddre, szerdára már megint szél lesz, plusz még eső is a héten szinte végig. :(

(#31666) Thulcandra válasza peugeotmate (#31658) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mosonmagyaróvár és környékén nagyon sok van. Határ túloldalán Ausztriában meg még több. Itt szinte állandóan fúj a szél, szóval sok épült már és még több tervbe van véve. Mihelyst lesz rá pénzem én is fel fogok szerelni egy kis szélerőművet itthonra, úgy érzem itt hamar megtérül majd.

Xantomas, rétisün, készen vagytok! Xantomas te szélmentes időben mennyit tekersz? 200 kilométert ? :D

[ Szerkesztve ]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#31667) #56474624 válasza Thulcandra (#31666) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha közben nem változik a szélirány (és feltételezzük, ugyanannyira kap belénk a szél elölről is, meg hátulról is), akkor elvileg mindegy a dolog, hogy fúj, vagy nem, már ha egy zárt görbét írunk le utunk során. :)

Virsliguminál, azt mondom, számít, mert ott mikor kap az ember oldalról is lökéseket, az nem túl kellemes, lassulásra kényszerít.

(#31668) rétisün válasza #56474624 (#31667) üzenetére


rétisün
veterán

de az se rossz, ha olyan helyen mész, ahol az útmenti bokrok között kapod oldalról, már amikor éppen nincs bokor...az is rendesen tud taszigálni, ráadásul nem is igazán lehet kiszámítani, mikor kapod a következőt.

Thulcandra: nem tudom, Xantomas mennyire van benne az ilyen hosszabb túrázásokban, nekem ez talán a 4. 100 km feletti utam volt...(a balaton (majdnem)körbetekeréssel együtt :B )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31669) Ariadne válasza Xantomas (#31660) üzenetére


Ariadne
őstag

Hmm, ez szép kis dimbes-dombos menet lehetett. :)

Ha ismered egyébként a környéket, tudsz mondani esetleg olyan 60-80 km-es távot, amit érdemes letekerni arra aszfalton? Akár úgy is, hogy kimegyek hévvel valameddig, és onnan számítva. Mogyoród környéként jártam csak arra egyszer, az is rég volt, szóval nem ismerem a környéket, viszont muszáj aszfaltosan edzenem. Ha minden igaz, a hét második felétől két-három héten át napközben is tudok menni, ezért most tervezgetem, merre menjek edzésnek. Szentendre felé utálok menni, iszonyú unalmas... :(

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31670) venember83 válasza Ariadne (#31669) üzenetére


venember83
nagyúr

Tekerjed keményen a pedálokat, figyeld az időd, hogy ne legyen időd unni. ;]

(#31671) #56474624 válasza Ariadne (#31669) üzenetére


#56474624
törölt tag

Társasággal kell menni, és akkor nem unalmas. :)

(Most jön a reklám. :DD ) Egyébként itt van CSEPEL. :C Tökölig gyere ki hévvel (mert addig szerintem is elég szar), onnét pedig ráckevéig viszonylag jó aszfalt van, lámpáról nem tudok, kereszteződésről nem tudok, nagy forgalomról sem tudok, szóval minden sirály. :))
És még mentő HÉV is van. :P

szerk.: csepel csupa nagy betűvel, így: CSEPEL :B

[ Szerkesztve ]

(#31672) KaraDani válasza Ariadne (#31669) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem a januári túránk nem volt rossz: Nagytarcsa-Isaszeg-Dány-(itt sárban levágtuk a Zsámbok-Vácszentlászló szakaszt, menetidőben nem érte meg :DDD ) Valkó-Gödöllő. Gödöllőről vissza én már héveztem, idény első beicajozásánál elég volt a kb 65km. Azzal viszont számolj, hogy itt van szint, nekem ezen a távon volt 561m ami kis dombokból jön össze, amik között van azért pár meredekkebb is, cserébe nagyon hosszú egybe mászás nincs.

(#31673) Xantomas válasza Ariadne (#31669) üzenetére


Xantomas
őstag

Ha csak aszfalton, akkor leginkább a Nagytarcsa- Isaszeg- Gödöllő majd vissza ezen az útvonalon. Tükörsima, friss aszfalt, élvezet rajta menni.
Meg lehet próbálni a 3-as utat is visszafele, de nem ajánlatos, mert nagyon forgalmas. Ugyanakkor ha picit ködös idő van, akkor Gödöllő, és Kerepes között megakad a köd, és iszonyatosan szép.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31674) ludsimon válasza Ariadne (#31669) üzenetére


ludsimon
veterán

Szvsz az tud unalmas lenni, mikor ugyan azon az útszakaszon mész oda, vissza.
Sajnos minden alkalommal így indulok neki, hogy halálra unom magam hazafelé, annyira unalmas, és itt most nem 10-15 km-ekről beszélünk, hanem 40-50 km-ről.
Nem vagyok robot, mostantól olyan útvonalakat tervezek ahol kört teszek meg, az a jó.

undefined

(#31675) #56474624 válasza ludsimon (#31674) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jó az az oda-vissza is, ne tessék válogatni. :DD

Bár én beszélek, aki elmegy 8 km-re suliba, visszafelé inkább jön 14-et, csak ne kelljen ugyanott menni. :)

De nagy túráknál eddig szinte mindig oda-vissza úton mentem, sosem untam a visszafelé utat sem. Az a titok, hogy odafelé csak jobbra nézek, és visszafelé is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#31676) Ariadne


Ariadne
őstag

Köszönöm, köszönöm az ötleteket, szép sorban ki is fogom próbálni. :R
venember83: De ha tekerek és az út aszfalt, akkor nincs mit figyelni annyira. Terepen sosem unalmas, mert mindig lehet egy újabb kődarab vagy gyökér hirtelen, meg kanyarog az ösvény, de az aszfalt, hát, az nekem unalmas... :U

Ba cy lus: Alapvetően csapatban szoktam közlekedni, túrázni, de most kifejezetten edzésről lenne szó, hogy felfejlődjek és egyáltalán mehessek terepre végre, és muszáj volt elfogadnom, hogy ehhez aszfaltozni kell és egyedül. Csepelre nem is gondoltam eddig, pláne a héves menekülőúttal királyság, megpróbálom. :K

KaraDani, Xantomas: Mindkettőt megnézem. :K

ludsimon: Hát ez az, hogy aszfalton azért nem egyszerű megoldani, hogy ne ugyanarra kelljen menni, pl. Pilis-Visegrádi részen. Börzsönyben tudok egy régi tt-s jó kis aszfaltos kört, 60 km 550 m körüli szinttel, azt mindenképp meg kellene ejteni egyszer, szép útvonal.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31677) FixY67 válasza #56474624 (#31671) üzenetére


FixY67
senior tag

Apropo Csepel: sok-sok éve egy ismerős elvitt engem és a páromat Ráckevéig. Sajnos viszonylag kevés emlékem van az útvonalról. Viszonylag sokat tekertünk a budai oldalon és elég sokat a Vízművek - elméletileg zárt - területén.
Azért írom, hogy elméletileg, mert lehet engedélyt kérni az áthaladásra. Szinte sehol sem kellett autók közt tekerni.

Nekem Szigetújfalu környékén lenne dolgom egyszer, de halvány fogalmam sincs, hogy merre tudnék elmenni úgy, hogy ne kelljen se nagy forgalomban se HÉV-en utazni. Valakinek ötlete? Tartok tőle, a csepeli Rákóczi út folytatása járhatatlan biciklivel. :(

...

(#31678) #56474624 válasza FixY67 (#31677) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az, de csak mert kétszer egysávos, és forgalom is van azért, maga az út tudtommal kielégítő minőségű. Van ott bringaút is (már ahol van), outival nem ajánlott. Amit én jobb szeretek, az a csepeli út nevezetű, ami bentebb van valamivel, tehát a (nagy) Dunától távolabb. Sajnos ott is van forgalom, talán szélesebb az az út, de már ebben sem vagyok biztos. Az fix, hogy a rákóczi út valahonnét igencsak lekeskenyedik, igaz, ott már annyi autó sem jár. Szerintem azért a csepeli út a jobb, onnan még dugó nem rémlik, rákóczi útról annál inkább.

A vízművek területén én is mentem jó sokszor, illetve egy haverom ott lakott, és oda mentünk játszani, na meg az m0-s híd alá, az is nagy kedvenc volt. De rég is volt... :O :)
Jó sokszor lebuktunk, és küldtek ki minket az őrök. :B

(#31679) sbazsi válasza sbazsi (#31548) üzenetére


sbazsi
veterán

ezt szerintetek érdemes megcsináltatni, vagy már nem érdemes foglalkozni vele?
a váltó az shimano altus c20, nem mai darab... :) (18 sebességes, ha jól emléxem)
ami ráfér, laikus szemmel:
hátsó gumi csere, fék javítás (fékpofa csere, vagy hogy mondják), váltó olajozás, és egy alapos pucolás. ez kb mennyi ft?

(#31680) dqdb válasza sbazsi (#31679) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én még valószínűsítenék egy hátsó fogassor cserét is, eléggé viseltesnek tűnik, de majd reagálnak hozzáértőbb bringások is (ami valószínűleg a lánc cseréjével együtt jár). A küllőprizmád KRESZ szerint nem szabályos, mert sárgának kell lennie (de ezt egy olyasvalaki mondja, aki lassan 2 éve nem szerelte fel a megvásárolt prizmát a bringájára :) )

Az imént a Csömöri út-Rákospatak utca kereszteződésben a jó hangos forgalom/dugó ellenére egy vadkacsát láttam a patak partján pihenni :Y

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31681) ludsimon


ludsimon
veterán

Csak érdeklődés, hol van az a oldal, ahol a chainreactioncycles.com-ra gyűlnek össze?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31682) KaraDani válasza ludsimon (#31681) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem bikemag fórum, de csak tipp

(#31683) Ariadne válasza ludsimon (#31681) üzenetére


Ariadne
őstag

Bikemag fórum itt.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31684) ludsimon válasza KaraDani (#31682) üzenetére


ludsimon
veterán

Már megvan.

Nem értem a lényegét, hogy hogyan működik ez a 'beszállok' dolog.
Meg egyáltalán ki rendeli, kinek utalom?
Mert én biztos nem utalnék ismeretlen embernek, csak a boltnak. Meg akkor azt nem értem, hogy működik ha mindenki össze vissza fizet, akkor, hogy megy 1 címre, 1 pk-el? :F

Ez még egy jó oldal, aki egymaga akar rendelni, hasonló árakkal dolgoznak mint a CRC.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31685) ludsimon válasza ludsimon (#31684) üzenetére


ludsimon
veterán

De jó lenne ha lenne pénzem...
Inkább nem is nézelődök tovább, mert már nem nyálcsorgatás, hanem szívfájdítás. :o

undefined

(#31686) fidig


fidig
tag

Nem tudom Ti hogyan vagytok vele, de engem rottyra vágott ez az óraátállítás :)

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#31687) dqdb válasza fidig (#31686) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én tegnap elnéztem a Forma 1 kezdetét, és véletlenül egy órával korábban keltem fel, azaz téli időszámítás szerinte reggel 6-kor :B De ennek ellenére nem ártott meg az átállítás, 2 hete valamiért nem tudok 6-7 óránál többet aludni, mégsem vagyok fáradt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31688) fidig válasza dqdb (#31687) üzenetére


fidig
tag

Jó Neked :) én alapból 6kor kelek, és fél7re járok dolgozni hétköznap, úgyhogy 1 órával korábbi kelést azért elég rendesen megéreztem :) de ehhez hozzájön, hogy hétvégén nem tudtam normális mennyiséget aludni...

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#31689) ludsimon


ludsimon
veterán

Egy kérdés a szakértők felé.

Ez van most fent.
Ez az első váltó fel megy rá, egyenes kormányra, vagyis pöcködős váltóra??
Vagyis magyarán nem outi fékváltókarosra!?

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31690) ludsimon


ludsimon
veterán

Illetve még egy kérdés, aki tudja is valóban, hogy mi a különbség a 2009 és a 2010-es (6600 és a 6700 outi alkatrészek) között?
Nem az árbeli érdekel, hanem, hogy mitől drágább?? :F
Csak azért mert új, vagy mert felhasználásban is hoz valami újat? :F

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31691) sbazsi válasza sbazsi (#31679) üzenetére


sbazsi
veterán

valaki javasolta az allez-t. szerintetek mennyiben állhat meg a javítás? továbbá ezt beveszik, vagy ez már a "koszos" kategória?

(#31692) rétisün válasza ludsimon (#31689) üzenetére


rétisün
veterán

nem jó neked az ultegra, legalábbis a bilincsátmérő nem egyezik a kettőnél, amit linkeltél....mondjuk ha nagyobb, az még jó lehet, ha teszel bele adaptert.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31693) rétisün


rétisün
veterán

:O :O :(

eredetileg ez egy dicsekvő poszt akart lenni. említettem régebben, hogy vettem egy ritchey carbon nyeregcsövet. azt nem írtm, hogy a bolti áránál jóval drágábban, igaz kaptam mellé egy kis bónuszt

összeraktam, és most vettem észre, hogy a nyeregcső és a felsőcső talákozásánál mintha lenne egy kis repedés :O szóval most viszem vissza, aztán meglátjuk hogy működik a kelly's garancia.

az már csak a hab a tortán, hogy a dolgozóbajárós bicaj hátsókereke tök lapos....ez a hét is jól kezdődik :(((

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31694) Xantomas


Xantomas
őstag

Ezen a képen, a fehér szoknyás csaj milyen bringát tol? Isznyat érdekes kis masina. A váz, a forma, a kormány.

Simon, minek neked Ultegra? 105 felett már tényleg csak könnyítésben, és külalakban különböznek az alkatrészek. A könnyítés meg ugye leginkább a tartósság rovására megy.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31695) KaraDani válasza rétisün (#31693) üzenetére


KaraDani
addikt

Sejtettem, hogy valami ilyen turpisság lesz a dologban. De ez így nagy szívás :((( , remélem simán fog menni a gariztatás, szurkolok. Ez a 2009 es urc 6.9 váz lenne amúgy ugye?

Xantomas: érdekesen ocsmány ;]

[ Szerkesztve ]

(#31696) Xantomas válasza rétisün (#31693) üzenetére


Xantomas
őstag

Magyarán vettél egy karbon nyeregcsövet, és kaptál mellé egy használt, repedt karbon vázat lényegesen áron alul?

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31697) rétisün válasza KaraDani (#31695) üzenetére


rétisün
veterán

igen, az....
bízom benne, hogy tényleg csak nem vettük észre (se az eladó,se én) nem valami átverés...

Xantomas: tulajdonképpen így is lehet mondani (bár állítólag nincs benne 200 km) viszont garancia (remélem tényleg) van rá. mindjárt kiderül, mert viszem vissza...

mondjuk a srác már bicajként is hirdette, szóval vagy abban bízott, hogy senki nem veszi észre (ha tudott róla) vagy ő se látta.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31698) Ariadne válasza rétisün (#31693) üzenetére


Ariadne
őstag

Ahh, de szép kis bónusz. És milyen meglepő a színe, nahát. :)
Ha gond lenne az ügyintézéssel, szólj nekem és amiben tudok, segítek. Először az üzlet a cél, ha velük nem tudsz dűlőre jutni, akkor hívd mindenképp a Mama Kft.-t (kelly's honlapon az elérhetőség, ha nem veszi fel, vissza fog hívni), a nagykeressel egészen biztosan sikerülni fog megállapodni. Hangsúlyozd, hogy még össze sem volt szerelve (újonnan vetted, ha jól gondolom), és olyan apró a repedés, hogy bár átnézted amikor megvetted, de az azért nem várható el, hogy nagyítóval böngészd végig helyben.

mod: Ha használtan vetted, akkor azért már necces lesz a dolog... :( A garancia ugyanis arra nem terjed ki, ha esetleg az előző tulaj úgy használta, hogy amiatt repedt el, csak arra, ha gyártási hibás, tehát jelen esetben gyenge volt az anyag azon a részén vagy nem pontosan állították össze a vázat, ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31699) rétisün válasza Ariadne (#31698) üzenetére


rétisün
veterán

szóval...
a srác megvette a bicajt, alig használta. aztán meghirdette, közben beszélgettünk róla, hogy nekem elég lenne csak a váz. talált vevőt a többi cuccokra (váltó, fék, stb) így lett enyém a váz. mellesleg a bicajboltban eladó, szóval neki is érdeke (gondolom) hogy ne legyen probléma....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31700) KaraDani válasza rétisün (#31699) üzenetére


KaraDani
addikt

Én azt hittem újonnan vetted. Nagyon szorítok, hogy ne direkt átverés legyen :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.