Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30051) venember83 válasza Ariadne (#30050) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehát reális, oké akkor. Egy Merida 96 elvileg mászásra sokkal jobb, viszont hozzá kell tenni, hogy összehasonlítva a Speci és Merida termékpalettát az inkább a Speci Epic vázzal van egy kategóriában, legalábbis szerintem. M96-ot nem, de Epicet vagy FSR-t vennék. Majd valamikor...

Azt nem mondom meg, ember mennyiért vette az övét, mert csúnyán néznél miatta, de külön sztorija is van az egésznek. - Gondolom, hogy nem a bolti árnál drágábban. :DDD

Ebéd megvolt, vissza melózni.

(#30052) Ariadne válasza venember83 (#30051) üzenetére


Ariadne
őstag

Év eleji árnak reális, megvenni szerintem nem. 250-280-nál többet nem adnék érte, de ez már egyéni dolog...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30053) Fáraó válasza venember83 (#30051) üzenetére


Fáraó
őstag

Üdv!
Egy kis Off: ez a váz még nagyon tetszik. Mindig meglesem a boltban, de a méretét még direkt nem ellenőriztem le, nehogy jó legyen. :B

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#30054) Ariadne válasza Fáraó (#30053) üzenetére


Ariadne
őstag

Szerintem biztosan S-es. :K :P És már tele van az ujjlenyomataiddal. :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30055) venember83 válasza Fáraó (#30053) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy baja van, nem tetszik ahogyan a rugóstag átmegy a nyeregcsövön, optikailag fura. Ja, megvan a második baja is, az ára. Ha meg valóban S-es, akkor kicsi is nekem, bár lefeléken ez a legkevésbé sem zavaró...

30056: Az önfeláldozás mintaszobra vagy. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30056) Ariadne válasza venember83 (#30055) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem S-es, csak gonosz módon igyekszem eltántorítani, nehogy elcsábuljon, mert akkor nekem is zsíroskenyéren kell élnem egy évig, nem csak neki. :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30057) AstorAnt válasza dunc (#30047) üzenetére


AstorAnt
csendes tag

dunc: Egy 14-5 éves Hauser Scorpion kerékpárról van szó, de nagyon szívemhez nőtt már(mivel társ volt száguldásban-borulásban), így időnként felújítgatom rajta ami szükséges.
Én úgy látom hogy nincs értelme magammal "cipelnem" egy olyan alkatrészt, amit igazán nem használok ki, ellenben meghibásodása kellemetlenségeket okozz.Régebben használtam, de miután most már az Alföld lebetonozott síkságainak feltérképezésére használom a "vén csatalovat", nem igazán találom szükségesnek.

amargo:A hajtómű elég régi rajta, meg nem mondom neked a pontos típusát, de az biztos hogy ideje cserélni(bár a lánckerekek még jók).Lényegében olyan mint a Shimano Altus, csak ez bontható(szóval teljesen más):D
Igen, szerintem is jó megoldás lenne megbontani, talán majd idővel átállok a single speedre, de még nem vitt rá a lélek a magas hátsó agy árak miatt:)

[ Szerkesztve ]

(#30058) ludsimon


ludsimon
veterán

(#30027) Tamoo:
Ez 28"-as igaz?

(#30028) Ba cy lus :
Reggel 8-kor a Budapest utcáin írt hőmérséklet szerint -1 C fok volt, és mire kiértem a Hősök terére, majd le törtek a lábujjam, mivel egy zokni, és sportcipőbe mentem..

Oracle:
Mikor, hol találkozzunk a becsúszószárral kapcsolatban?
-ben dobj meg!

Meme:
Köszönök mindent, és Gyurinak is a tökéletes, precíz munkáért!!

Mindenki:
Mennyire vagytok kíváncsiak, hogy mi lett a Neuzerrel? ;]
Részleteket majd jövő héten, képekkel, addig Zoli kiváltságosnak érezheti magát, mivel valamikor összefutunk, és ő látni fogja. :)

Részletek a mai bringázásról:
Vácról már hazafelé bringával jöttem, hatalmas volt a szél a Duna mellett. :Y :Y
De így is nyomtam ilyen 23-24 Km/h átlagot, majd mondom miért. :P

Annyit megsúgok, hogy Memééknél megmértük, 'jó sokat' fogyott, 15,1 Kg lett a Neuzer!!

Össz. táv:
38,3 Km
Max. sebesség, úgy, hogy fújt a szél mint az állat, és nem volt baromi nagy domb, de ez is valaminek köszönhető (részletek később :P ;]):
48,3 Km/h

Vettem Memééknél a hazaútra egy 125ml-es Squeezy energia gél löttyöt, na ez nagyon felpörgetett, úgy 8 Km-enként toltam 2 kortyot, brutális milyen hatása van. :Y :R

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30059) dqdb válasza ludsimon (#30058) üzenetére


dqdb
nagyúr

Gondolkodtam délelőtt, hogy reagáljak-e a hurráoptimista időjárás-jelentésedre, mert a gyakorlati tapasztalataim mások voltak. 9 környékén tekertem, és örültem, hogy felvettem a térdmelegítőt is. Szembe szélben pedig mérgelődtem, hogy az extra rövidnadrág lemaradt rólam.

Vácról hazafelé kellemes hátszeled volt szerencsédre. Odafelé ma biztosan nem ment volna ez az átlag :)

Most Rubena Walrus külsőm van, de egyre inkább gondolkodom, hogy lecserélem egy keskenyebb és simább futófelületű külsőre. Tudom, hogy van itt valakinek Continental Travel Contact (csak az nem ugrik be, hogy kinek :B ), tőle kérdezném: esőben hogyan viselkedik? 37-es reflexcsíkos változatot néztem ki.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30060) Tamoo válasza ludsimon (#30058) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

aha, 28"
Mikor, hol találkozzunk a becsúszószárral kapcsolatban?
Csak nem telót kapott a neuzer? :DDD

AstorAnt: Régi hajtóműveknek nem feltétlenül lehet cserélgetni a tányérokat, nem mind leszedhető. De nézd meg :)

dqdb: én vettem most 37-es continental contact-ot, de szerintem nem rám gondoltál

[ Szerkesztve ]

(#30061) ludsimon válasza Tamoo (#30060) üzenetére


ludsimon
veterán

A Neuzer, telót? :DD

Ez jóóó volt! :)) :DDD

undefined

(#30062) tekeyagd válasza ludsimon (#30061) üzenetére


tekeyagd
tag

miért,én is arra gondoltam a becsúszószár miatt... :P

(#30063) ludsimon válasza dqdb (#30059) üzenetére


ludsimon
veterán

"Most Rubena Walrus külsőm van, de egyre inkább gondolkodom, hogy lecserélem egy keskenyebb és simább futófelületű külsőre."

Nagyon bele találtál a közepébe! :DD

Na jóó, megosztom a részleteket, én se bírom tartani a szám. :))

Kapott egy fekete pálcás sárvédőt, szerintem egyáltalán nem gáz..
Illetve kapott egy gyönyörű ilyen felnit ezüstben (jobb mint a cr18!), illetve Conti Sport Contact 1.6-os külsőket, Corratec fékpofákat is vettem hozzá, brutális milyen jól fog.

Illetve egy optikai kiegészítőt, amit tényleg csak képpel fogok illusztrálni, de a képeket csak a jövő héten. :P

Szerk.:
Amúgy meg rosszul írtam!
Becsúszószár védő! Nem becsúszószár.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30064) Tamoo válasza ludsimon (#30063) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

sport contact-ot előre-hátra? az 1.5ős milyen szélesnek felel meg a másik számozással nézve? ~42 kb?
Majd írj tapasztalatokat! érdekel.

(#30065) ludsimon válasza Tamoo (#30064) üzenetére


ludsimon
veterán

1.6-os, nem 1.5-ös, és persze 26"-os!
Tapasztalatok nagyon jók, csak olvasd el a hazautamat szélben! ;]

Azt nem tudom ezzel a fajta számozással minek felel meg, de mindjárt utánanézek, most lusta vagyok kikullogni a hidegbe, ideragadtam a géphez. :D

undefined

(#30066) dunc válasza ludsimon (#30063) üzenetére


dunc
nagyúr

Gratula az updatért !!! Biztos sokkal gördülékenyebb lett a paripád !!! Én már várom a kellemesebb időt,és tuningolom a vasat. :DDD

125ml-es Squeezy ez jó anyag,azt hiszem van gélbe is.

[ Szerkesztve ]

(#30067) dqdb válasza Tamoo (#30064) üzenetére


dqdb
nagyúr

1.6" = 4.1 cm

[link]

Mondjuk jó, hogy megnéztem, mert a Travel Contact 26"-os kerékre csak 47-es méretben van. Szóval ilyen lesz majd elvileg :B

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30068) KaraDani válasza Tamoo (#30064) üzenetére


KaraDani
addikt

Elméletileg 1,5" x 2,54=3,8 cm -> 38 as French size szerint. ETRTO szerint 1-2 számmal több.

szerk.: beelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#30069) ludsimon


ludsimon
veterán

(#30064) Tamoo:
Itt van:
Conti Sport Contact 42-559
1.3-as már necces, nem ment volna fel a felnire, és ez nagyon fontos volt, mivel ezzel nem vállalkozok a hóban, meg a jeges úton, megmarad téli guminak a Schwalbe Land Cruiser 1.9-es.

(#30066) dunc:
Köszi!
A 125ml-es is gél.

Megvan már milyen külsőd lesz?

dqdb:
Nah, lassú vagyok. :N

Sport Contact lesz, vagy a Travel?
Szavaidból úgy értelmeztem, hogy Sport.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30070) dunc válasza ludsimon (#30069) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez tetszik,és a conti travel (meme ajánlásával)

(#30071) dqdb válasza ludsimon (#30069) üzenetére


dqdb
nagyúr

A Travel Contactot tartom most esélyesebbnek, hogy maradjon a félterep jelleg, de aszfalton mégis gyorsabb legyen. A mostani marad nálam is téli guminak, és van egy 0 km-es Merida Race 2.1, ha nagyon terepre szeretnék menni, és lenne kedvem emiatt cserélni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30072) Ariadne


Ariadne
őstag

Hű, mik vannak - Underworld Kupa. Kőbányán egy földalatti montis verseny lesz. :DD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30073) ludsimon válasza dqdb (#30071) üzenetére


ludsimon
veterán

:)
Jó választás, én is megtartom, azért a 15-20 cm-es hó, és az autók által kitaposott hó/latyak, kanyarodni nem lehet.. brrr, ne legyen hó, jöjjön a tavasz!!!
Nincs kedvem gumit se cserélgetni, most így marha gyors lettem. :))

Olyan fikázás lenne ezzel a Contival, hogy öröm lenne nézni, kívülről. :DD

undefined

(#30074) rétisün válasza ludsimon (#30063) üzenetére


rétisün
veterán

"Na jóó, megosztom a részleteket, én se bírom tartani a szám."

én meg még bírom :K részletek később, csak erős idegzetűeknek :D :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30075) dunc válasza Ariadne (#30072) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez nagyon állat lehet megnézném szívesen..... :C

(#30076) Ariadne válasza dunc (#30075) üzenetére


Ariadne
őstag

Megnézni én is megnézném, de itt aztán nem lehet odasomfordálni fényképezővel a pálya szélére. :DDD

mindenki: Ja és amit még most olvastam: a híres-neves, mindenkinek nagyon ajánlott Gázló teljesítménytúra a Cuha patak csodás (ám fájdalmasan éles és csúszós :D) kövekkel kirakott gázlóin át 2010. augusztus 1-jén lesz, sajnos megint Herendről indul. Megszállni Veszprémben érdemes leginkább, mi valszeg így teszünk, innen vonattal (vagy kocsival vagy bicón persze) lehet átmenni Herendre. Kell még gyúrnom ezerrel a 105 km/1560 m szintes könnyebbik (Kőris-hegy nélküli) távhoz, de ezt nem lehet kihagyni, új szervezés ide vagy oda, király lesz. :DD Remélem sokan jöttök. :K

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30077) Oracle válasza ludsimon (#30058) üzenetére


Oracle
senior tag

Hali ment pü!

Kíváncsi leszek mi lett a cangáddal, a vékony gumi előny enyémen 1.75-ös van elötte 2.1 vagy 2.0-ás Hutchinson volt csak nagyon bordás és zúgott viszont pehely könnyű volt a mostanihoz képest :DDD

(#30078) venember83 válasza Ariadne (#30076) üzenetére


venember83
nagyúr

Engem még mindig a csillebérci verseny izgat leginkább, lehet, hogy lassan kellene szervezgetni a prohardveres csapatot... :F

(#30079) KaraDani válasza Ariadne (#30076) üzenetére


KaraDani
addikt

Én remélhetőleg ott leszek. Hogy milyen paripával az még eldől :D

venember83:
"kellene szervezgetni a prohardveres csapatot..." -ot +okat :D Remélhetőleg :)

[ Szerkesztve ]

(#30080) venember83 válasza KaraDani (#30079) üzenetére


venember83
nagyúr

Csapatokat... Te cross csapatot akarsz, valószínűleg már meg is vannak a potenciális jelentkezők. Ariadne női csapattal kíván részt venni a 24 óráson, Meme pedig "saját" csapatokat indít. Akkor írjam úgy, hogy olyan prohardver csapatot kellene szervezni, amelyikbe én is beleférek? :DDD

(#30081) KaraDani válasza venember83 (#30080) üzenetére


KaraDani
addikt

Á olyan nincs, bárhova túl erős vagy :P
Remélhetőleg addigra már nem leszek Crossra szorítkozva ;)

"Meme pedig "saját" csapatokat indít."
Megjelent előttem a kép ahogy talpig páncélban Meme indítja a csapatait a csatába :D

(#30082) tekeyagd válasza Ariadne (#30076) üzenetére


tekeyagd
tag

Idén én is ott leszek a Gázlón,feltéve ha nem kell valahol külhonban robotolnom... ;)

(#30083) venember83 válasza KaraDani (#30081) üzenetére


venember83
nagyúr

Francokat, ő max a főhadiszállásról indítja a csapatokat rádión keresztül s térképről figyeli, ahogy azok végrehajtják a parancsokat. :DDD

Az erőnlétem meg, jól érzed, tényleg vicc tárgya mostanság :B .

ludsimon: Ne gondold, hogy olyan nehéz az a százöt km, főleg nem 1500-as szinttel.

[ Szerkesztve ]

(#30084) ludsimon válasza Ariadne (#30076) üzenetére


ludsimon
veterán

"105 km/1560 m"

Ha ezen valóban valaki végig fog menni közületek, akkor emelem kalapom, helyett sisakom. :)

undefined

(#30085) venember83


venember83
nagyúr

A szeptember 26-i hétvégét tessék szabaddá tenni, akkor lesz a Maros maraton. Angol cikk még nincs, románnal meg nem szolgálok, mert sokat nem értenétek belőle, lényeg, hogy lesz idén is, kb. változatlan pályával, 80 (2,6 km szint) és 50 km-es (1,5 km szint) távokkal :))

(#30086) Ariadne válasza ludsimon (#30084) üzenetére


Ariadne
őstag

Azért nem életveszélyes, két éve a régin 90 km/1139 m sikerült még az én erőnlétemmel is. Ami az én legjobbam volt, de egyáltalán nem nevezhető erősnek. De a Hajagot megmászni azért nem csak nekem nem egyszerű. ;)
Becuszabi volt még innen, úgy tudom, nála már hagyományos a részvétel. És nem is akárhogy, jelentősen megtoldották előtte-utána is a távot, mert bicóval mentek odafelé is. Uff...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30087) rétisün válasza ludsimon (#30084) üzenetére


rétisün
veterán

mondjuk én a mostani erőnlétemmel outival sem állnék neki 105 km-nek :( a szintről nem is beszélve.

de nagyon remélem, hogy majd csak összeszedem magam.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30088) Ariadne válasza venember83 (#30085) üzenetére


Ariadne
őstag

Uhh ez durva azért szintben, mindkettő... Jó persze vágom, hogy ahol nagyobbak a hegyek, ott a maratonok is durvábbak. :D Plusz medvék ugyebár. :P De ekkorát én nem merek álmodni, kicsi az esély, hogy ennyire felszívjam magam addigra, bár nem kizárt. Viszont valakit úgyis rá tudok venni, aztán elmegyek kísérőnek. :DDD

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30089) ludsimon válasza rétisün (#30087) üzenetére


ludsimon
veterán

Szintúgy.

Ma is ez a ~50 km összesen a reggeli aksikért való tekergésemmel együtt.
Gyenge vagyok. :(
Sajnos nem bírtam ahogy kellett volna, lehet az is, hogy nem voltak megfelelően bemelegedve az izmaim, használnom kéne azt a kenőcsöt, elvégre nem disznek vettem.
Nem is írom milyen teszkóbájkal hagyott le egy 40 év körüli férfi..
Nagyon égő volt.
Beelőztem 30-al, megmutatni, nem bírtam természetesen tartani, vissza 25-re, az illető meg természetesen mutatta, hogy ki a jani, kissprintelt mellőlem mint az állat.
Otthagyott a francba, nagyon ciki volt. De ő se tudta tartani azt a tempót azért még se annyira jani. :DDD

Már várom a jó időt, mert iszonyat mennyire nem számít az a hétköznapi 10km/nap.
Több kell.

undefined

(#30090) rétisün válasza ludsimon (#30089) üzenetére


rétisün
veterán

mondjuk biztos, hogy az se mindegy, 25 fokban tekersz vagy 5-ben....de két hét múlva akár 15 fok is lehet :K (hiszem ha látom, a mostani havazás után :D )

Ariadne: azért csak vigyázz, a medve nem játék :N

amint nem költök bicajra, a számítógép mindjárt jelzi, hogy ő is itt van, rá nyugodtan költsek. éppen kezd bekrepálni :O

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30091) Meme válasza KaraDani (#30081) üzenetére


Meme
aktív tag

sirok a röhögéstől:R

Szevasztok bogyókák!

(#30092) ludsimon válasza rétisün (#30090) üzenetére


ludsimon
veterán

Inkább volt az 2-3 C fok. :)

Azt nem tettem hozzá az előző hszemhez, hogy az én hátamon volt 6 Kg súly (2 köpeny, 1 kerék, a régi, meg a 3 kg-os U lakat, cuccok, ital), a férfin semmi.
Alig jutottam levegőhöz.
Nagyon utálok úgy tekerni, hogy van valami nehéz a hátamon, vagy van benne 2l ital, mert az is súly, és egy hosszú úton rendesen el kezd fájni a hátam.
Ti nektek nem?

undefined

(#30093) fpeter07 válasza ludsimon (#30089) üzenetére


fpeter07
veterán

Egy kis egészséges versenyzés csak nem árt meg ;]

(#30094) rétisün válasza ludsimon (#30092) üzenetére


rétisün
veterán

én melóba viszek csak hátizsákot, de az egyrészt nem nagy távolság, másrészt nem nagy súly.
ha bicajozok, akkor meg sosincs hátizsák, inkább váz/nyeregtáska, kulacs.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30095) amargo válasza ludsimon (#30092) üzenetére


amargo
addikt

Láttad tr00pert mennyi pakkal jött, meg én is egy túrán, amit viszel arra számítasz. Szar kilométereket tolni a bringát, mondjuk egyszer haza futottam a barátom bringájával, mert defektet kapott és menni akartunk még tekerni, 4-5km volt, nem nagy táv, de nem is volt kényelmes. Én átlag 2-3kg viszek túrákra. Ha a táska megfelelően van beállítva nem fogja úgy húzni a vállad/hátad.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#30096) dqdb válasza ludsimon (#30092) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem is írom milyen teszkóbájkal hagyott le egy 40 év körüli férfi..
Így már én is jártam: kb. 2 km-en keresztül nem bírtam utolérni a városban egy becslésre 50+ környéki fickót, mert mindig elhúzott előlem, amikor pont előztem volna. Kezdett gyanús lenni a dolog, aztán leesett, hogy elektromos rásegítéssel száguldozik előttem :)

Nagyon égő volt.
Nagyon égő szerintem az, amikor egy formás fenék halad előtted, és nem bírod tartani vele a tempót :DDD

Nagyon utálok úgy tekerni, hogy van valami nehéz a hátamon, vagy van benne 2l ital, mert az is súly, és egy hosszú úton rendesen el kezd fájni a hátam.
Ti nektek nem?

Én ma 8-9 kg-os hátizsákkal kaptam a teljes szembeszelet. Örültem neki nagyon, de így jár, aki 1 hétig nem megy boltba ;) A hátam sohasem fáj, bár van egy bordaközi izom, ami szeret szórakoztatni ilyenkor.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30097) #56474624 válasza ludsimon (#30092) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezt már én is akartam írni, tényleg szar. Hátizsák nélkül akkor is jobb, ha alig cipelnék fél kilót benne, egyszerűen sokkal szabadabb érzés. :K

(#30098) ludsimon válasza amargo (#30095) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor szarul van beállítva.
Hogy jó, ha kicsit lóg inkább a hátamon?

Mert nekem feszesre van húzva, és teljesen a hátamnak dől.

undefined

(#30099) ludsimon válasza dqdb (#30096) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez sajnos nem elektro volt, erőlködött a férfi rendesen, legalább is úgy csinált. :DDD

Általában a hölgyeknek nincs sietős kedvük, mennek 20 km/h körül és el van intézve.
Emlékeztek?
Még tavaly augusztusban írtam, hogy valahol Vác után az erdőben, a bicikliúton tekert egy szép lányocska hasonló tempóban, gyönyörű alvázzal volt felszerelve, természetesen nem előztem, rátapadtam 20 cm távolsággal. :DD :P
Akkor még jó idő volt, Scottal voltam. Jöhetne a jó idő.. :O

undefined

(#30100) amargo válasza ludsimon (#30098) üzenetére


amargo
addikt

Szerintem jól hordod a táskát, a leírásból.
No és ezt ne érts félre, de milyen fájdalmat érzel (?), mert akinek nincs hozzászokva a háta a súlyhoz, hajlamos azt gondolni, hogy rosszul van beállítva, miközben csak úgymond nincs megerősödve hozzá.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.