Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31801) Oracle


Oracle
senior tag

Ma reggel kipróbáltam a nokia sport trackert hát elég érdekes lett az útvonal :DDD [link] amint látjátok rohadt keményen nyomom, háztetőkön át végig majd 39km/h-val kanyarodok a dunán utána a praktiker majd lurdy tető következett végül a népligetnél vágtam le a kanyart :C

[ Szerkesztve ]

(#31802) ludsimon válasza Oracle (#31801) üzenetére


ludsimon
veterán

Elvileg ha a GPS filtering-et bekapcsolod high-ra, akkor pontosabb lesz, bár én nem láttam sokkal pontosabbnak. :DDD

undefined

(#31803) Oracle válasza ludsimon (#31802) üzenetére


Oracle
senior tag

Hihg-on volt :D és tuti nem mentem 39el se mert nagyon lazán tekertem.

(#31804) ludsimon válasza Oracle (#31803) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor próbáld meg offolni.
Én eddig csak kikapcsolva használtam, most fogom kipróbálni high-on, hátha van nálam valami változás.

undefined

(#31805) KaraDani


KaraDani
addikt

Nem lehet, hogy a térkép nem 100% ig pontos inkább? Amúgy nem olyan vészesek a difik, hogy ne legyen használható, max ha az adatokkal csal az a gáz.

Válasz akart lenni Oracle-nak csak újjra klikkeltem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#31806) detroit17 válasza KaraDani (#31805) üzenetére


detroit17
tag

KaraDani:lenne egy kérddésem. Szerinted kb milyen szintre kellene felfejlődnöm 8 hét után ha most kb 25 km/h átlagot produkálok. :d
Előre is kössz :R
Megjött a jogsim :DD de én vigyázni fogok minden bringásra!!

(#31807) KaraDani válasza detroit17 (#31806) üzenetére


KaraDani
addikt

Ezt szerintem így nem lehet megmondani. Gondolom folyamatosan érzed, hogy szépen lassan erősödsz.

(#31808) Ariadne válasza detroit17 (#31806) üzenetére


Ariadne
őstag

És mit akarsz elérni, mi a célod, mihez akarsz felfejlődni? Van például olyan verseny, amire el akarsz menni, és arra edzel? Mert szerintem nem fogod tudni, mikor is vagy elég erős, ha nem tudod, mihez akarsz elég erős lenni. Csodálom a kitartásodat egyébként. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31809) detroit17 válasza KaraDani (#31807) üzenetére


detroit17
tag

hát valamennyit erősödtem :K
de pl tegnap egyszerűen nem bírtam menni pedig se izomlázam semmibajom se volt.

(#31810) fidig válasza detroit17 (#31809) üzenetére


fidig
tag

Időnként két-három napos, esetleg több pihenőt be kell iktatni. Vagy csak nagyon nagyon laza tekerést. Idő kell, hogy az izmaid regenerálódjanak.

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#31811) detroit17 válasza Ariadne (#31808) üzenetére


detroit17
tag

Kössz!
Hát igen valami versenyre edzek!hát úgy gondoltam hogy június közepéig kb így edzek folyamatosan és akkor el kéne menni valami versenyre.ez lenne az első cél.
Na én nemsoká megyek letekerem a napi adagot :)) hát remélem ma sokkal jobban fog menni!

(#31812) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sziasztok,

szükségem volna egy alu vagy karbon Ritchey WCS kormányszárra. a mostani 120-130 mm (attól függ, hogy mérem :B ) és ez sajnos túl hosszú. Cserélném is rövidebbre. Illetve érdekelne, hogy nem tudtok-e valahol olcsón XTR váltó bovdenszettet?

Meme? :B

(#31813) Oracle válasza KaraDani (#31805) üzenetére


Oracle
senior tag

Hogy lehet csalni az adatokkal :F hisz nem én adom meg

(#31814) KaraDani válasza Oracle (#31813) üzenetére


KaraDani
addikt

A sebességre távra ilyenekre értettem a csalást. Te írtad, hogy tuti nem mentél 39 el. Az hogy az út mellé 5 méterrel rak a térképen a gps még szerintem nem lenne nagy baj.

(#31815) Oracle válasza KaraDani (#31814) üzenetére


Oracle
senior tag

jaaaa értem én olvastam félre amit írtál :DDD hát igen ez gáz hogy csal az adatokkal, de remélhetőleg javulni fog mert még csak béta fázisban van :)

(#31816) detroit17


detroit17
tag

ITT vagyok!! :) NA 1óra és 8perc .........és 29.5km :K
Úgy hogy a tegnapi nap csak valalmi kihagyás lehetett :D ennek azért örülök

(#31817) detroit17 válasza fidig (#31810) üzenetére


detroit17
tag

Gondoltam rá de attól félek hogy a mostani tempómból visszaesek.

[ Szerkesztve ]

(#31818) Ariadne válasza detroit17 (#31817) üzenetére


Ariadne
őstag

Ki fogsz pukkanni teljesen, ha nem hagysz pihenőnapot, mindenhol ezt írják. :N És lehet érdemes lenne hosszabb távokat menni, aszfalton 30 km nem túl sok, és kitartásra sem ártana edzeni.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31819) Ariadne


Ariadne
őstag

Vác-Göd között a keróútnak van bármi trükkje? Vagy csak követem a táblákat meg az aszfaltcsíkot?

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31820) ludsimon válasza Ariadne (#31819) üzenetére


ludsimon
veterán

Semmi különös, követhető.

undefined

(#31821) dqdb válasza Ariadne (#31819) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nézd meg ludsimon egyik tekerését a Nokia Sport Trackerben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#31822) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. MTB-vel való egykerekezésnek van valami lényege? Néha sikerül 10m-t menni, de többnyire előtte elvesztem az egyensúlyomat, vagy túlhúzom és megfogom a bringát, de már állva.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#31823) tr00p3r válasza Ariadne (#31819) üzenetére


tr00p3r
őstag

Sima ügy, ha infó kell szólj vagy hívj!

(#31824) Muton


Muton
addikt

ha nem akarok zsírfóka lenni, akkor a tekerés után ne egyek szénhidrátot?

mod: link :DDD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#31825) Oracle válasza Muton (#31824) üzenetére


Oracle
senior tag

Szénhidrát az kell, de mértékkel és jó fajta nem gyorsan felszívódó(cukor,tészta,kenyér, meki, burger) mert akkor jön a fókulás :D

és ez nem csak tekerés után igaz hanem általánosan

[ Szerkesztve ]

(#31826) Meme válasza CHIPman (#31822) üzenetére


Meme
aktív tag

gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás.

nem árt némi egyensúlyérzék se hozzá, rá kell érezni.
nekem pl az életbe nem fog menni, lusta voltam gyakorolni még akkor is amikor érdekelt :B

Szevasztok bogyókák!

(#31827) Muton válasza Oracle (#31825) üzenetére


Muton
addikt

szóval jó fajta szénhidrát kell :U

... akkor rozsos zömléből csinálok hamburgert :DD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#31828) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nah, bocsi a kései válaszért, de gondolom még emlékeztek rám...

Sajna valóban elavult már a bicóm, nem csak maga a vázam. Most, lenne rá egy vevő 20k-ért, szerintetek annyit ér, annyit se, vagy többet? :F
Igazából egy hauser triad és winner kutyulmány+ RST Capa T6 + Bikepositive pedál + panaracer & kenda külső.

És akkor most jönne csak a nagy kérdés, hogy mi legyen helyette?

Egyetlen ami árilag szóba jön és az én igényeimnek megfelel, az a Hauser Five. Pedált és első telót kéne csak cserélni benne, a többi jó.

Sajna acél vázas, de most istenem, azon kívül van hátránya, hogy nehezebb???

És hátul ugye tárcsafék hely sincs rajta. De nem is lényeges szempont, szerintem egy sima fék is meg tudja állítani az embert, vagy legalább is engem nem hagyott még cserbe.

Nos? Tud erre mondani valaki valamit? Esetleg más alternatíva?

A hauser five-ot 55k-ba venném, teljesen újonnan.

CHIPman: Valóban csak gyakorolni kell. Egyedül egy jól beállított hátsó fék kell hozzá és egy ügyes ujj, ami nem csúszik le a fékkarról. Meg persze a bicónak is jól ki kell lennie egyensúlyozva. :K
:R

[ Szerkesztve ]

(#31829) Xantomas válasza detroit17 (#31809) üzenetére


Xantomas
őstag

A kerékpározáshoz, pláne ha könnyű testalkatú vagy, kevés testzsírral, akkor csak szálkásnak kell lenni, nem izmosnak. A profik nagy pedálfordulattal hajtanak.

Akik meg mackósabbak, mint pl én azok meg izomból.
[link] Így néz ki egy átlagos napom, mikor meló után megyek suliba, és hazaugrok a jegyzetimért, vagy más cuccokért. Pl a mai napból még annyi plusz jön rá, hogy leadtam a diákszöviben az ehavi jelenléti papíromat, és még lenézek este a gödör mellé.
Napi átlag összesen 50-60 km-t tekerek, mert nem minden alkalommal kell hazaugrani.

A hétvégi tekerés miatt van egy kis izomláz, meg hátfájás, de annyi baj legyen, kimaszíroztatom, ha már nagyon zavar.

Mod: Ma még adtam vért Óbudán az egyetem Neumann épületében. A doki nem akart elengedni, mert ha kerékpárral vagyok, akkor maradjak már ott fél órát megfigyelésre. Maradtam, és ráadásul két nápolyit is kaptam, med dupla annyi vizet kellett innom.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31830) Oracle válasza Muton (#31827) üzenetére


Oracle
senior tag

Az úgy már mehet, a hús jó a zöldség jó, majonéz és ketchupból viszont cukormentes kell ;]

(#31831) Ariadne válasza Muton (#31824) üzenetére


Ariadne
őstag

Most miért, olyan helyes jószág, akit linkeltél, és a nagy hidegben kell neki a zsír. :))

Nekem fehérjeturmix be szokott jönni bringázás után, de simán némi jóféle tészta is. :B És nem ettől vagyok zsírfóka, hanem a munka-után-este-hazaesek-valami-kaja-kell szindrómától. :O

No és persze azért ne ess pánikba. ;)

mod: Vasinger!: Leírta már neked itt kb. mindenki a legnagyobb jóindulattal és udvariassággal, hogy a Hauser Five vázzal semmivel nem lennél előbbre, sőt mi több éppen hátrább lennél vele, lévén meglehetősen dirt geójú. De valahogy ezt te nem akarod vagy nem tudod megérteni, már bocs... Ráadásul az 55k nevetségesen borsos ár azért a vázért, újonnan még Kona vázat is találtam első guglis keresésre 30-50k között, ami egyrészt nagyságrendekkel jobb minőségi szint, mint a Hauser, ráadásul élettartam garancia van rá... :(

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31832) Xantomas válasza Muton (#31827) üzenetére


Xantomas
őstag

Nyamm nyamm! Ezt ki kell próbálnom. :) Holnap úgyis egy kis piknikezés lett betervezve a Margit szigeten.
Sok-sok Salátával, és kevés erős pistával.

Nem lenne hülyeség házi bucit sütni rozsliszt, és graham lisz fele-fele keverékéből. Megkérem anyum, egy éve már mindent teljes kiőrlésű, és graham lisztből csinál.

Vasinger! Beállok a sorba. Tényleg nem jó ötlet az a váz amit kinéztél magadnak. Lehet hogy jól néznek ki azok a a srácok, akik seggszőrig letolt farmerral, jobb esetben kilógó boxerben, (néha látni hátul a szájukon keresztül bejutó fényt) hosszú táskában, és baseball sapkában ülnek a vázik letolt nyergen. Akkora terpeszben tekernek a bicajon, mint egy kapatos szűzlány. Csak éppen a térdizületeik mennek tönkre, a hátuk fog fájni, mert nem ideális helyzetben van, hogy rugózással el tudja nyelni a rezgést.

Miért nem keresel mondjuk egy alsó kategóriás hi-ten acél magellan hydra vázat. Ugyanúgy örök életű, ugyanakkor kényelmes geometriája van pl túrázásra.

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31833) Ariadne válasza Xantomas (#31832) üzenetére


Ariadne
őstag

Praktikus dolog ám egy ilyen anyu otthon, mázlista vagy... :) Bár konkrétan a kenyereket nem sajnálom, részemről nem rajongok értük egyáltalán, igényem sincs rájuk hálistennek.

úgy általában: Ha már vázakra keresgéltem, rábukkantam arra a gyönyörű fehér Marin Hawk Hill vázra 44k-ért, amit élőben láttam egy srácnál egyedi építésben, egészben kb. így néz ki. Esztétikailag oda meg vissza vagyok érte, egyedi és csodaszép váz, a felső- és alsócső profilja nagyon különleges. Igazán a kép sem hozza ki, mennyire szép.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31834) Vasinger! válasza Ariadne (#31831) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Engem a mostani bicómban a váz színe és a magassága zavar.

A hauser five alacsonyabb és jól néz ki és igény esetén bicó túrákkor feljebb teszem az ülést és kész.

Nálam, nem úgy néz ki a bicó túra, hogy 1 centis kerekeken suhanok alu vázzal mint a szél. A haverom 2.4-es DH külsőkkel, bazi nehéz vázzal és 10 kilós első telóval ami egyébként két csavarral át van fúrva úgy teszünk meg 100-200 km-et.

Természetesen nem azt várom, hogy a H5-tel ugyanúgy tudjak menni mint egy ilyennel és egy ilyennel, hanem vmi átmenet a kettő között.

De miért ne lenne előrelépés? Minőségibb dolgokból lenne összerakva, jobb stucni, normális felni, agy. Ismerősömnek van ilyen és 6 métereket ugrat vele és meg kottyan neki és e mellett még bicó túrára is használja.

[ Szerkesztve ]

(#31835) Ariadne válasza Vasinger! (#31834) üzenetére


Ariadne
őstag

(sóhajtó smiley)
Akkor ismétlem.
Más típusú váz alkalmas DH-ra, ugrálásra és túrázásra, ez három teljesen különböző kategória. Lehet DH géppel túrázni, de baromi kényemetlen és lassú lesz, lehet túragéppel DH-zni vagy ugrálni, de az meg életveszélyes. 6 métereket - bocs a nyerseségért - épeszű ember nem ugrál csak akkor, ha egyrészt megvan ehhez a megfelelő gyakorlata, másrészt a megfelelő, kifejezetten ilyenre való, minőségi felszereltségű gépe, nagyon strapabíró vázzal. A Hauser normális városi bicókat gyárt, még montizni is biztos jók egy szinten, de hogy 6 méteres ugrásokra használi életveszélyes bármelyik vázukat is, abban egészen biztos vagyok.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31836) Xantomas válasza Vasinger! (#31834) üzenetére


Xantomas
őstag

Mert az optimális pedáltávolság érdekében kb 50 cm-es nyeregcső kell majd neked. Az meg nem igazán létezik. Ha rövid a csípőd, és a pedál távolsága, akkor a terhelés nagyrésze átkerül a térdedre, és az pedig, ha nem jó a vízháztartásod, ezáltal az ízületi folyadék mennyiséged, akkor bizony kopni fog a térded. Csak azt nem akkor, hanem évek mulva fogod megérezni.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31837) Vasinger! válasza Ariadne (#31835) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem azért, de városi bicózásra minek rak bele dirt vázat a hauser? És mirt HI-TEN acélból van? Azért ezt valljuk be, nem a gyengék közé sorolható.

És én sem hittem volna el, ha nem a saját két szemmel láttam volna. Nagyon jól bírja az a kis hauser, olyan hegesztések vannak rajta, hogy csak ámul rajta az ember és élőben kell látni, mert oldalról/képről nem látni annyit belőle.

Xantomas: Nah, viszont ez sajna nem hülyeség. Bár, nem értem, hogy honnan tudod, hogy mekkora nyeregcső kellene bele. :F

[ Szerkesztve ]

(#31838) Ariadne válasza Vasinger! (#31837) üzenetére


Ariadne
őstag

Oké, akkor én most feladom. Törd össze magad nyugodtan egy arra alkalmatlan vázzal ugrálással, és tekerj egy kényelmetlen és túrázásra alkalmatlan géppel nyugodtan, ha ezt szeretnéd, a te választásod. Biztos mi mind tudjuk rosszul, és egyedül te jól, csak azt nem értem, akkor miért kérdezel egyáltalán. :W

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31839) Vasinger! válasza Ariadne (#31838) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ki mondta, hogy nincs igazotok? Én egy szóval sem mondtam. Én evvel tisztában vagyok. Nem ugrálásra kéne a váz, hanem hogy strapabíró legyen, ha terepen is mennék vele (most itt ne a Mount Everest-re gondoljunk), de túrákra is lehessen használni. Mit értesz Te túrázásra alkalmatlan biciklin? Most ha nem kényelmes vele, akkor ez van, ennyire volt pénzem kész. De szerintem ez még az alkalmas kategóriába sorolható szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#31840) Ariadne válasza Vasinger! (#31839) üzenetére


Ariadne
őstag

Szerintem: nem éri meg 55k-t kiadni egy acélvázra, mert egyrészt semmivel sem vagy előrébb, másrészt mert 55k sok érte. Ha hosszú távra gondolkodsz, szerintem tedd félre azt az 55k-t egy új komplett bicajra, használtan már 120-150 magasságában (sőt talán még olcsóbban is) tökéletes tartós montit lehet venni, ami simán bírja a túrázást, jópár kilóval könnyebb, és sokkal jobb felszereltséggel, jobban működik.

mod: No látom időközben hszvadász rétisününk is megérkezett. :P

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31841) rétisün válasza Vasinger! (#31837) üzenetére


rétisün
veterán

" honnan tudod, hogy mekkora nyeregcső kellene bele. "

egyszerűen a váz gometriájából látszik (mivel rövidebb a nyeregcsöve, mint pl.egy trekkingé) hogy a szokásosnál hosszabb nyeregcsővel tudod csak megfelelő magasságra állítani a nyerget. eltekintve persze a "guggolva biciklizek" beállítástól, bár úgy tűnik, pont erre hajtasz :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31842) rétisün válasza Vasinger! (#31837) üzenetére


rétisün
veterán

dupla!! kezdődik :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31843) Xantomas válasza Vasinger! (#31837) üzenetére


Xantomas
őstag

Mert lusták voltak a szállítmányozási adatbázisukat átírni, hogy legyen benne egy kategoria a dirt, és extrém kerékpároknak.

Onnan tudom, hogy láttam már pár vázat, és csak nekem a 186 centimhez, a 20"-os vázamhoz kevés a 30cm-es nyeregcső. Még egy 2 cm kéne, de már a max csík fölé van húzva.

Egy dirt váznak minimum 20 cm-rel van lejjebb a nyeregbilincse, mint a cross bicajomnak.

A hegesztéseknek pont az a baja, hogy pont ott fog az anyag meggyengülni, mert kikeményedik. Nem véletlenül gyártották nagyon sokáig muffokkal, és keményforrasztva a vázakat, hogy minél erősebbek legyenek.
A DH vázaknál is arra törekednek a gyártók, hogy ne a hegeszés legyen sok, hanem az érintkező felület, és a varratok egyenletessége.

Mod: rétisün, így könnyű PH! addiktnak lenni ;]

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31844) ludsimon válasza Vasinger! (#31834) üzenetére


ludsimon
veterán

"2.4-es DH külsőkkel, bazi nehéz vázzal és 10 kilós első telóval ami egyébként két csavarral át van fúrva úgy teszünk meg 100-200 km-et"

Aha, igen.
1 nap alatt, vagy 1 hónap alatt? :DDD :DD :))
Én meg 50 km/h átlaggal tekerek. :DDD

Vagy el ment az eszetek, vagy egyszerűen az a 100 km csak 20-30. ;)
A DH-s ülésmóddal szépen haza vágod az ízületeidet, de ha nem hallgatsz senkire, akkor így jártál...

Ha meg az átmenetet keresed az aszfalt, és a terep között akkor 28"-as, cross kerékpár.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31845) rétisün válasza Xantomas (#31843) üzenetére


rétisün
veterán

igen, könnyű, hálás is vagyok az a4tech-nek :D

az off is beleszámít?

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#31846) amargo


amargo
addikt

Akkor kis téma terelés.

Már többször beszéltünk róla, hogy kellene egy olyan találkozó, amit egybekötünk egy lámpa tesztel is.

Nos van javaslatom ez ügyeben. Mivel jelenleg még viszonylag korán sötétedik ezért a héten lenne két időpont is nagy valószínűséggel. Csütörtök és péntek késő délutántól estig, én legalább 4-5 lámpát tudok vinni, plusz barátom is hoz. Fényképezőgépet is tudok vinni. Állványt is, ha szükséges, de az elég macerás lenne bringával.

Célterületekre is van több ötletem, de erősen függő, hogy honnan jönnének többen.
A lényeg, hogy valamivel átfogóbb képet kapnánk hol a határ, ahol látszunk és hol kezdődik, amikor már látunk is.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#31847) ludsimon válasza Xantomas (#31829) üzenetére


ludsimon
veterán

Egy kérdés.
Te a Veres Péter úton mész, vagy a gyalog- és kerékpárúton?

Ha a Veresen, nem dudálnak le, vagy nem bunkóskodnak az autósok?

Amúgy komolyan tolod ha napi szinten ennyi megvan! :R

Mi a csuda!
Az M7-esen mész, vagy mi a franc? :Y

[ Szerkesztve ]

undefined

(#31848) Ariadne válasza amargo (#31846) üzenetére


Ariadne
őstag

Egy jelentkező, Hozé lámpa van, meg három különböző Cateye, HL-EL220-tól HL-EL520-on át HL-EL530-ig, plusz egy MioXP.
Teszthelyszínnek Hűvösvölgy környéke jutott így hirtelen eszembe, ahol lehetne sűrűbb lombos részt találni, ahol holdfény sincs sok, de persze nekem ugye terepes ötleteim vannak... :B

mod: Hátsó villogóból KaraDani fénykardját ne felejtsük ki, bár biztos van másnak is olyan. :D

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#31849) csibor


csibor
őstag

Erről mi a vélemény?12 éves fiamnak lenne.

(#31850) dqdb válasza amargo (#31846) üzenetére


dqdb
nagyúr

Sajnos még nem tudom, hogyan érek rá (csütörtök jónak tűnik, péntek kérdéses), de ha ráérek, akkor első lámpaként Cateye HL-EL135-öt tudok vinni, hogy szégyenkezzem ott a többiek előtt, hátsó lámpának Cateye TL-LD1100-as brutalitást.

Ja, meg van egy Cateye HL500 halogén is, de az már elemcsere közeli állapotban.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.