Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30101) ludsimon


ludsimon
veterán

Láncnyulás mérő szerszámmal 2 láncot is megmértem, és mind a kettőnél beleesett.

Van valami speciális tudnivaló, mondjuk, hogy melyik állásban kell lennie a váltóknak? :F

undefined

(#30102) ludsimon válasza amargo (#30100) üzenetére


ludsimon
veterán

Először a legjobban a tüdőm fáj, ahogy görnyedek, és erre még rátesz a táska is.
Utána talán a lapockám van a sorrendben. A lapockám még ha nem is bringázok, csak mondjuk 'elalszom', vagy csak úgy gondolom, de akkor is szokott fájni.
Nem tudom miért ilyen érzékeny ez a kettő.

Szerk.:
Itten az egymás utáni hszekért elnézést, telefonról írok, és bármelyik pillanatban bedobhatom a szunyát, annyira álmos vagyok. Múlt éjjel 4 órát tudtam aludni, járt az agyam.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30103) rétisün válasza ludsimon (#30101) üzenetére


rétisün
veterán

mármint a láncnyúlás-mérésnél? sztem tök mindegy, milyen állásban van váltó, az nem befolyásolja a mérést...vagy állítsd úgy, ahogy a legfeszesebb a lánc (elől-hátul legnagyobb lánckeréken), még ha ez keresztbe váltás is, menni úgyse fogsz vele így.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30104) becuszabi válasza Ariadne (#30086) üzenetére


becuszabi
aktív tag

:)

Idén viszont valószínűleg nem megyünk. Pontosabban szólva nem akkor. A társaim nagyon zabosak lettek a vasárnapi időpont miatt, úgyhogy valamikor korábban csináljuk meg és a "retro", 130-as távot. Az oda- és visszaút viszont ugyanúgy, bringán lesz.
A TT a Bükk Maratonnal is egybeesik, így versenyszellemű indulóból is kevesebb lesz.

[ Szerkesztve ]

"Aki szívből él, az élből szív"

(#30105) Ariadne válasza becuszabi (#30104) üzenetére


Ariadne
őstag

Én tavaly voltam dühös rájuk, egész pontosan az új szervezés miatt, és elsősorban a herendi indulásért (azért Veszprémből jóval egyszerűbb közlekedésileg, fene akar vonatozni még), no meg a plusz szintekért. De most úgy vagyok vele, hogy ez van, ezen megyünk. Marcikban meg úgysem vagyok érdekelt. :)

A retrót még nem is néztem, mikorra szervezik, ha nem közvetlenül előtte-utána, akkor biztos elmegyek. Már ha van retró 90.

A torokgyuszi meg monnyonle, múlt hét vasárnap óta vagyok dögrováson, és még mindig. :W

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30106) ludsimon válasza rétisün (#30103) üzenetére


ludsimon
veterán

Tegnap mennyit tekertél?
Ma is fogsz?

Nekem feltűnt, mintha nagyobb lenne ma a szél, mint tegnap. :F

undefined

(#30107) Tamoo válasza ludsimon (#30101) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

tökmind1 melyik állásba van. De ha beleesik cserélj minél előbb láncot, ha nem akarod, hogy rövid úton fogsort és tányérokat is kelljen.

(#30108) rétisün válasza ludsimon (#30106) üzenetére


rétisün
veterán

:( csütörtök reggel ültem utoljára biciklin....(ja, 5 napos hétvége :P )

tegnap (de még ma is) csupa latyak minden, igaz ma amúgy is hegyibulival összekötött falusi turizmus a program....holnap viszont mindenképpen szeretnék menni, meg hétfőn is, 40-50 km-t mindkét nap jó lenne bicajozni.

Ariadne: jobbulást!

gonoszkodás on: többet kéne bicajoznod, kicsit edzettebb lennél ;] ...... gonoszkodás off

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30109) Ariadne válasza rétisün (#30108) üzenetére


Ariadne
őstag

Köszönöm. :B Hanyagoltam a zöldséget, gyümölcsöt az utóbbi hónapokban, meg is van az eredménye. :( Most viszont megint bezsákmányoltam több kiló gyümölcsöt és zöldséget a piacról, mert nagyon begurultam, hogy már megint megfázás, más években nem szokásom.

Hegyibulival összekötött falusi turizmus - hmm, izgalmasan hangzik. Miért érzem, hogy ez némi folyadék feltöltést is jelent sör/bor vonalon? :D Látod, nekem csak a codein+ephedrines köhögéscsillapító jutott bulinak tegnap estére. :DDD Jelenlévő fiatalkorúakra tekintettel nem írom le, hogyan lehetett volna ebből durva bulit csapni...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30110) ludsimon válasza Tamoo (#30107) üzenetére


ludsimon
veterán

Akkor addig hanyagolom a Scottot, Meme, mennyi nálatok a HG-73?
Ilyen van most rajta.

Most nézem, 304g. :Y
Gondolom a könnyebb drágább, de nagyon sokkal?

Rétisün:
Ezt kikérem magamnak!
Megyek is és tekerek ma is.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30111) Meme válasza ludsimon (#30110) üzenetére


Meme
aktív tag

listaár van,aztán ha van, akkor egyéni kedvezmény ;)

Szevasztok bogyókák!

(#30112) rétisün válasza Ariadne (#30109) üzenetére


rétisün
veterán

jók a megérzéseid :DDD :B

de mindig összekötjük kisebb-nagyobb erdei, mezei sétával (sörtúrával :B )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#30113) Tamoo válasza ludsimon (#30110) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Láncnál szerintem ne a súlyt nézd annyira. Egy könnyű esélyes, hogy gyorsabban is nyúlik. Azokat inkább versenyzőknek találták ki. Arany középutat kell megtalálni. Igaz ez a HG73 (ami ugye az LX) kb. pont oda tartozhat. :)

venember83: tényleg :DDD most ahogy nézem. sima deore lx-xt-xtr mindhez 304g-ot írnak

[ Szerkesztve ]

(#30114) venember83 válasza ludsimon (#30110) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal az XTR lánc se könnyebb 304 grammnál.

(#30115) dqdb válasza Ariadne (#30109) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nekem a tél eleje óta folyamatosan fél-egy kiló között van a napi narancs/mandarinfogyasztásom. A mandarin mostanra sajnos már kifutott, de a héten finom vérnarancsot sikerült beszerezni. A zöldségfogyasztás nálam hektikus, van olyan, hogy napokig zöldségköretet nyomok, aztán utána hetekig szinte semmi. Ez, a reggeli Cetebe, valamint a tömegközlekedés kerülése sokáig megvédett. Aztán hazafelé a vonaton sikerült megfázni ...

Utálok szombaton piacra járni, akkora a tömeg.

Meme: 26"-os, reflexcsíkos Travel Contactot be tudsz szerezni? A termékszáma elvileg 0111340.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30116) Ariadne válasza dqdb (#30115) üzenetére


Ariadne
őstag

Na ez a jó, az biztos. Nem merek találgatni, melyik piacra jársz. :D Szombatot én is utálom, most kivételesen pénteken mentem, akkor igaz nénikkel van tele, de valamivel kevesebben vannak. A kedvenc tejesboltomból (piacon kis üzlethelység, kék feliratokkal, a csarnok egyik sarkában, csak tejtermék, fiatal pár a tulaj) lőttem megint jó kis Cserpes joghurtokat, szinte látom, hogy a sok bifidus izé csak úgy tülekedik benne, nyámi, lenyomjuk az antibiotikumot. :D

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30117) dqdb válasza Ariadne (#30116) üzenetére


dqdb
nagyúr

Öööö, én kedden, szerdán, pénteken és ma is jártam a piacon :D Nénik mindig vannak, bármelyik nap is próbálkoztam, nem bírtam olyan későn/korán menni, hogy ne lett volna velük tele a piac :)

Ment PÜ, hogy ne OFFoljunk itt.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30118) dqdb válasza ludsimon (#30102) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szerintem hátra kellene gyúrnod, vagy eljárni rendszeresen úszni. Most még pont a megfelelő korban vagy, a későbbiekben ezzel nagyon sokat szívhatsz. Az a lényeg, hogy a mellkasodat rendszeresen átmozgasd, mert rossz tartás/rossz szék miatt könnyen letapadhatnak itt az izmok, ami fájdalmas tud lenni. A bringázás ezen nem segít, mert ott sem mozognak ezek az izmok, csak más helyzetben vannak.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30119) ludsimon válasza rétisün (#30108) üzenetére


ludsimon
veterán

Voltam. :P
A Neuzerrel.

Amargo:
Bekentem egy szilva nagyságú krémmel, azzal amit adtál még mikor voltunk Csóványoson fent, aztán miután bekentem jutott az eszembe, hogy borsó nagyságút mondtál az 1-1 lábra. :D
Na, gondoltam úgy is csak 1 óra múlva jön ki a hatása, addig elleszek.
Út közben 1 óra múlva elkezdett úgy égni a lábam, mint az állat. :DD :DDD

Szóval, elindultam, még itt az utcák között nem volt vészes, tartottam lazán a 25 Km/h-t, aztán kiértem a vasúti töltés mellé, ahol eléggé nyílt a terep, hát úgy fújt a szél, hogy a 15 km/h-t alig tudtam tartani. :Y
Na jó, gondoltam jó bringás nem adja fel, mentem végig ki a töltés mellett ott kínlódtam. Aztán az Árpád úti felüljáró alatti piacig, és ott eldöntöttem, hogy ez így semmit se ér, nem lehet haladni, úgyhogy irányt váltottam, és kicsit még tekergőztem a XV. kerületben, így összejött összesen:

Össz. táv: 25 Km (Végül is csak 13 Km-el kevesebb, mint a tegnapi. :P)
Max. sebesség: 43,0 Km/h
Még csak nem is erőlködtem, csak hátszél, és azt vettem észre, hogy 3/7-be (full) vagyok. :D

Hazafelé már úgy égetett a krém....
De legalább a bemelegítéssel nem volt gondom. :DDD
Lemostam már vagy 3x, és úgy beszívta, hogy még mindig ég eléggé.

undefined

(#30120) ludsimon válasza dqdb (#30118) üzenetére


ludsimon
veterán

Ha elkezdek itthon kondizni?

Van egy elég jó kis kondigépünk.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30121) Meme válasza dqdb (#30115) üzenetére


Meme
aktív tag

volt a nyáron belöle 2. osztályú. ugy elvitték, még magamnak se tudtam elrakni belöle.
Az 1. osztályú meg kicsit drága, azt webshopban biztos olcsobban kapod mint tölem...

Szevasztok bogyókák!

(#30122) ludsimon válasza Meme (#30121) üzenetére


ludsimon
veterán

De azt is tedd hozzá, hogy Ti fel is szerelitek, és esetlegesen átnézitek a bringát. ;)

undefined

(#30123) Meme válasza ludsimon (#30122) üzenetére


Meme
aktív tag

fuj, mi? ilyet?...soha...és aki ezt meri állítani az füllent:DDD

kösz :R

Szevasztok bogyókák!

(#30124) ludsimon


ludsimon
veterán

Igazi outis! :R
Átlagban ilyen 100 Km-eket tol 25 Km/h átlaggal.

Leghosszabb távja:
[link]

169 Km, 6 óra alatt, 27,8 Km/h átlaggal, ez az ember "őrült"! :Y :R
70 Km/h max.
El akarom érni ezt a szintet én is! :K

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30125) KaraDani válasza ludsimon (#30124) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez nem olyan nagy kunszt egy edzett amatőr outisnak mint gondolod. Írtam már, hogy pl volt osztálytársam 30körüli átlaggal ment egy BP.-Nagybajomot (205km) a 7 es úton.
Gondolj bele, profi outisok egy 40-50 km-s idpőfutamon mennek sokszor 50 feletti átlagot. (időfutamon nem bolyozhatnak, tehát egyedül)

[ Szerkesztve ]

(#30126) Ariadne válasza ludsimon (#30124) üzenetére


Ariadne
őstag

Épp akartam írni, hogy síkon outival ez nem hiszem, hogy olyan nagy kunszt lenne, mármint nem nekem, hanem egy normális outisnak. De ha itthon mondjuk Bpről indulva Dobogókőt belerakod a túrába, meg más emelkedőket, akkor azért már combos átlag lenne az a 25. :D (Báááár lefele meg gyorsan lehet haladni, szóval fene tudja, de erőfeszítésben mindenesetre nagyon nem mindegy.) A szint rengeteget számít. Csak gondolj arra, hogy a HHH teteteje sacc/kb. 5-6 km a Kolosy tértől, namármost nem mindegy, hogy a HHH-ra mászol fel ennyi km-t vagy Szentendre felé tekersz ki a tök vízszintes keróúton. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30127) ludsimon


ludsimon
veterán

Szintről ennyit, és ehhez az átlaghoz szerintem elég brutális. :U

undefined

(#30128) dqdb válasza Ariadne (#30126) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez tanúsítani tudom: többször jártam úgy régebben, amikor a közelben laktam, hogy a HHH-t feladtam félúton, annyira meghaltam, majd legurultam a Szépvölgyin, és lazán eltekertem 20 km/h-s átlaggal Szentendrére. A Kolosy tér-szentendrei kaszinó közötti táv pedig emlékeim szerint a jól bevált útvonalamon oda-vissza 42 km.

#30127: na így azért már más a helyzet :D

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30129) Ariadne válasza ludsimon (#30127) üzenetére


Ariadne
őstag

Azt még mindig nem látom ebből, hogy legalább összesen mennyi szintet ment az adott távon, lehet, hogy sokat, de egyébként általánosságban mondom. :)

Tkp az sem mindegy, hogy egy nagy hegy van vagy több kicsi. Egy nagyba én igen hamar belehalok (lásd HHH, szerintem a Fenyőgyöngyéig sem jutnék fel most :( ), több kicsiben ugyanannyi szint is elviselhetőbb. Vagy ha egyszerűen lankásabban van elosztva a szint, pl. Hűvösvölgy-Virágosnyereg-Guckler vagy Folyondár utca - Remetehegyi út - átottazonazürestelken - Erdőalja út - Virágosnyereg - Guckler sokkal lightosabb, mint telibe felhajtani aszfalton a HHH-ra. Mondjuk hosszabb is valamivel. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30130) ludsimon válasza Ariadne (#30129) üzenetére


ludsimon
veterán

47 m(legalacsonyabb pont) - 889 m (legmagasabb) = 842 m ;)
Vagy nem így kell számolni? :F
Én eddig így tudtam.

Amúgy meg a fenti grafikonból kiderül, hogy egy rohadt nagy hegyről van szó, illetve egy kisebb hegyről utána, nem több kicsiről.

undefined

(#30131) venember83 válasza ludsimon (#30130) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, de ha közben még megmászott három hatszáz méteres csúcsot is? Az nem a legmagasabb hegy, de csak meg kellett mászni. Nem tudom, mennyi lehetett a szint. Lehet, hogy nyolcszáz méter, de ez korántsem biztos.

(#30132) ludsimon válasza venember83 (#30131) üzenetére


ludsimon
veterán

Igaz, akkor hülyeséget írtam.
Akkor pedig nem lehet pontos szintet kiolvasni a Nokia Sports Tracker-ből.

undefined

(#30133) ludsimon


ludsimon
veterán

Lefényképeztem a Neuzert, kommentelés kötelező! :))
A diavetítésre kattintva nagyobb méretben megtekinthető. Alul lehet a lejátszást megállítani.

Milyen lett?

Nekem sokkal jobban tetszik, mint ezelőtt, lehet azért, mert slick, és outi beállítottságú vagyok. :B

undefined

(#30134) tekeyagd válasza ludsimon (#30133) üzenetére


tekeyagd
tag

minek neked 2 Scott? :DDD :P :Y

(#30135) KaraDani válasza ludsimon (#30133) üzenetére


KaraDani
addikt

Pofásabb lett, kivétel azokat a váltókarokat. Az nexus vagy melyik széira? Kifejezetten randa :D Többi tényleg jó, meglepő módon a sárhányó tényleg nem csúnya rajta. Gratula felújításhoz!
És ezután mivel fogsz menni csóványosra? ;]

(#30136) ludsimon válasza KaraDani (#30135) üzenetére


ludsimon
veterán

Mivel mással? 10 perc, és ismét visszavarázsolom rá a terep gumikat. :P
De most nincs kedvem terepezni, erősödnöm kell először is.

Ugye?
Szerintem se ronda a sárvédő, örülök, hogy akkor ezek szerint van ízlésem, vagy ha nincs, akkor már ketten vagyunk. :DD

Komolyan, ez volt az első mondatom Memééknél, hogy ezt a fékkarokat legközelebb gyorsan eltüntetjük onnan.. :))
Pöckölősre lesz cserélve a váltókar, Acera, jobb nem kell, úgy sincs nagy jelentősége.
Most azért nem lett lecserélve, mert a hajtómű nem olyan, szülinapra meg szeretném csinálni a többit is rajta.

Tényleg, megtaláltátok milyen optikai kiegészítőt kapott a bringa?
Az előző képeim talán segítenek.
A kormányon kell keresni, és azt hiszem ezzel mindent elárultam.

Szerk.:
A mostani váltókarok azok Tourney-k. Ritka ocsmány egy műanyag, az biztos.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30137) dunc válasza ludsimon (#30133) üzenetére


dunc
nagyúr

Deore agyak :R ,Fékek(nekem is ilyen) :C ,köpeny respect (ilyen lesz 28" 32 es ,ma láttam 25-öst az lesokkolt) Váltókar hüm,jól müködik?

(#30138) dqdb válasza ludsimon (#30133) üzenetére


dqdb
nagyúr

A csengőd nagyon brutálisan néz ki :) Ha a sárvédő festése matt lenne, akkor jobban tetszene, de így csillogósan nem jön be.

KaraDani: ezért kell neki majd 3. bringa is :D

Meme: köszi a választ, körbenézek, hátha valahol van raktáron is webshopban

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30139) Ariadne válasza ludsimon (#30130) üzenetére


Ariadne
őstag

Általában az összes felfelét szokták összeadni, tehát azt, hogy hány méter "mászás" volt, a métert magassági szintben értve. Pl. primitív módszerrel a turistatérképen összeszámolva a szintvonalak szerint szintet, ha ugyanazt a hegyet kétszer mászta meg valaki, az kétszer az a szint. Ez a távval együtt megadja, hogy kb. mennyire nehéz az adott táv. A venember által írt Maros maratonban pl. a hosszú táv 80 km-en 2500 szinttel az elég kemény. A régi Gázló szintjei ehhez képest tényleg olyanok, hogy egy edzettebb bringás, némi terepes tapasztalattal gond nélkül végigtekeri, a rövidet mindenképp (90 km/1139 szint), de a hosszabbik, Kőris-hegyes menet sem számít nehéznek (130 km/2007 m).

Azér' szóljatok, ha el vagyok tájolva szintekkel kapcsolatban, ezeket a következtetéseket a hobbista ismerőseimet elnézve vontam le. Bár elég vegyes a kép, egyrészről itt vagyok én mint puhány, másrészt van, aki már eddig 900 km-t és 10.000 m szintet ment idén... :D

Bicóilag: ráncfelvarrás? :)) Nem is, egészen új szerveket is kapott (agyműtét...), szóval teljesen megfiatalodott. Viszont aggasztóan outis irányba mész, húha, gyorsan kellene valami terepesebb túrát is szervezni, hátha még menthető vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30140) KaraDani válasza dqdb (#30138) üzenetére


KaraDani
addikt

A 3. bringa egy igazi outi lesz, szóval majd a 4. ;]

Ariadne: Hagyja doktórnő, már elvsztettük a pácienst! :P

[ Szerkesztve ]

(#30141) ludsimon válasza dqdb (#30138) üzenetére


ludsimon
veterán

Csak meg lett végre nevesítve az optikai tuning. :)

Megláttam a kirakatban, rögtön le is csaptam rá.
Nekem nagyon bejön, szerintem nagyon szép, stílusos, nem randa.
Már régóta kerestem egy ilyen csengőt a Scott-ra.
Aztán nem bírtam megállni, vettem egyet a Neuzerre is, Meme mosolygott is egy jót rajtam, és mondott valamit, most nem tudom felidézni. :))

dunc:
A fékek Acera (M422), de mondanom se kell, hozza a Shimano minőséget, semmi baj nincs vele, állítgautni se kell, csak egyszer normálisan beállítani.
Váltókar jól működik, csak ronda.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30142) Ariadne válasza KaraDani (#30140) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem tudom elhinni, hiszen még olyan fiatal! Hátha érdemes még küzdeni, vészhelyzetben bármilyen eszköz bevethető. Van valakinek esetleg csinos facér fiatal montis lányismerőse? :P

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#30143) dqdb válasza ludsimon (#30141) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az optikai tuning inkább a Fenix fotonágyú, a tartója szépen látszik :D

Kilométeróra is kerül majd egyszer a Neuzerre?

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#30144) KaraDani válasza Ariadne (#30142) üzenetére


KaraDani
addikt

Ó 24 óráson előfordult egy kettő. (hogy facér e azt nem tudom) De volt egy olyan lassabb köröm amikor egyszerűen a kör második felére váltás előtt beragadtam egy lány mögé, valahogy nem sikerült megelőznöm, biztos a szűk hátsó rész miatt ( a pálya vonalvezetésére értve természetesen) :DDD

(#30145) dunc válasza Ariadne (#30142) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha egyszer megízleli a sebesség mámorát akkor nincs visszaút. :P

[ Szerkesztve ]

(#30146) ludsimon válasza dqdb (#30143) üzenetére


ludsimon
veterán

Az minek az? :DDD
Volt, átoperáltam a Scottra.
De úgy is ha érdekel a táv, akkor egyszerűen telefon, és Nokia Sports Tracker.
A Váci adatokat is műhold szerint mondtam.

Ariadne:
Köszönöm.
Igen, átesett egy kissebb műtéten, és ráncfelvarráson, a többit meghagyom majd ha beforrtak a varrások, úgy áprilisra. :D

undefined

(#30147) Tamoo válasza ludsimon (#30133) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

jó sokat ráköltesz már. Nekem ezek a régi "stucnik" annyira nem tetszenek. Dehát ezzel nem lehet mit csinálni. Az egyik gépemen nekem is ilyen.
Én is majdnem vettem egy ilyen sárvédőt a kelly's-re... ez tuti véd rendesen. Viszont annyit nem megyek vele olyan körülmények közt, hogy állandóan rajta legyen. Úh egyenlőre még parkolópályán van a project.

(#30148) ludsimon válasza dunc (#30145) üzenetére


ludsimon
veterán

Itt egy leendő outis. :P

[ Szerkesztve ]

undefined

(#30149) ludsimon válasza Tamoo (#30147) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez egyáltalán nem sok.
Mindenből belépő szintű, ennyit azért megérdemel/megérdemlek, ha már nap mint nap használom, télen, nyáron.

undefined

(#30150) #56474624 válasza ludsimon (#30148) üzenetére


#56474624
törölt tag

Jah tényleg, ő is outis lesz. :))

Én meg szívok, mert fáj a derekam (mintha valami vénember lennék :U ), és így nem mehetek addig bringázni. Elvileg egyenes háttal lehetne, de outin az nem megy. :O Biztos az ágyam miatt van ez a derékfájás, kényelmetlennek érzem. Ahogy általában a saját ágyamat mindig. Másé meg mindig kényelmes. :O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.