Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33104) Jazz válasza SeniorTilla (#33103) üzenetére


Jazz
veterán

Csak simán szubjektív. Én elhiszem hogy neked jobban bejön a fényes.
Nem értek egyet a használhatósággal amit írtál. Amúgy szerintem egy felnőtt önálló ember eltudja dönteni hogy mi a jó neki.:)

Csupán arról van szó, hogy jeleztem, hogy a lentebb hozzászólóval értek egyet, és bizony, a szemet is fárasztja a folyamatos szelekció a tükröződő kép és a kijelző között, a többi hátrányáról nem is beszélve.
És autóban, vagy bárhol, lámpa mellett, állandóan állítani kell, helyezkedni kell a kijelzővel, hogy ne tükröződjön bele semmi.

Szerintem teljes tévedés laptopra, de még asztali kijelzőre is. Azok is mind mattok. No akkor hogy van ez? Pedig azok aztán egy helyben állnak. Még oda is vicc egy tükröződő kijelző.
Notira meg aztán végképp, aminek pont a mobilitás a lényege.
Nem a felhasználók akartak tükrös kijelzőt, a gyártók nyomatták. Szinte mindenki mattot keres, és kénytelen a pro kategóriában vásárolni, eme buta trend miatt, vagy minek nevezzem.

De ahogy a kollega is mondta, ízlések és pofonok. Sötét szobába jobb a tükrös, mert ott úgy is mindegy.
No de hogy az összes többi szituációban nincs hátránya, vagy elenyésző, ez egyszerűen nem igaz. Mindent meglehet magyarázni, de azért ne vezessük félre az embereket.:)

free your mind

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.