Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32601) Ice&Lime válasza ScrapUnit (#32599) üzenetére


Ice&Lime
veterán

az egy dolog, hogy cserélik majd gariban, egyébként mi lesz akkor amikor már lejár, ki fogja kicserélni a 100ezres alaplapot például.

de nem is az, hanem, hogy nem tudom ölbe venni, teljesen elvéve így a hordozhatóság lehetőségét, mert bárhova viszem is, ott meleg lesz és kellemetlen.

(#32602) Drenadar válasza ScrapUnit (#32599) üzenetére


Drenadar
veterán

ez gondolom nem nekem akart jönni :) nekem sztem csak a vinyó melegszik játék alatt az meg nem olyan nagy gond sztem.

(#32603) Thusor válasza Ice&Lime (#32601) üzenetére


Thusor
őstag

Biosban nincs olyan beállítási lehetőség, hogy "fan always on"? Nekem 2540p-m van és abban van ilyen lehetőség, olyan nincs hogy csak külön lehessen kezelni az akksi alatt vagy a hálózat alatt, de olyat lehet hogy mindig bekapcsolva maradjon a venti, max csak leszabályozza ha nem kell annyira.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32604) Ice&Lime válasza Thusor (#32603) üzenetére


Ice&Lime
veterán

dehogynem, már mondtam, olyan van csak, hogy fan always on while on ac power - ez csak a hálózatira vonatkozik, ha hálózati töltőre van dugva akkor lehet választani, hogy passzív vagy aktív legyen a hűtés, tehát ac power = hálózati töltőn üzemelve.

ehhez nem tartozik hozzá az on battery az akksiról való üzemelés, ilyen nincs benne, csak ac powerről szól a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#32605) Thusor válasza Ice&Lime (#32604) üzenetére


Thusor
őstag

Akkor csak annyit tudok mondani, hogy remélhetőleg a HP ezt orvosolni fogja egy olyan bios verzió kiadásával amibe beteszik a fan always on funkciót. Láttam, hogy a HP fórumán is sokan panaszkodnak melegedésre így szerintem van esélye annak, hogy orvosolják ezt a problémát.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32606) Ice&Lime válasza Thusor (#32605) üzenetére


Ice&Lime
veterán

kedvemre állítanám, ha lenne a bios listában olyan, hogy fan always on while on battery, de nincs ilyen a biosban. a hp oldaláról letöltöttem a 8470p bios tartalmát, leírását és nincsen benne ilyen lehetőség.
csak hálózati töltőről aktív a hűtés. ezt tudja a bios. semmi többet. csak a hálózatira van beállítás, akksiról való üzemelésnél hűtési házirend beállítás nincs.
itt van a hp honlapa a 8470p-ről és a dokumentumai oldala

és itt van a BIOS features dokumentum
itt a 9. oldalon írja:
Fan Always on while on AC - Leaves the fan on while running on AC power
ennyi van, aminek semmi köze az akksihoz.
több beállítási lehetőség nincsen.

szétmelegíti kezem lábam miközben akksiról megy.

[ Szerkesztve ]

(#32607) ScrapUnit válasza Ice&Lime (#32606) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Megérne egy próbát e-mail-t írni közvetlenül a HP-nak, hátha erre fel átnézik az adott típus bios-át és kiadnak egy javítottat. Általában az ilyen kényes hibák mindig a felhasználói oldalon jelentkeznek, ezért lenne érdemes tájékoztatni őket.

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#32608) Ice&Lime válasza ScrapUnit (#32607) üzenetére


Ice&Lime
veterán

ismerem a hp gyors reagálását, nagyon ráérősek.

most komolyan, boltban 350 ezer forintos vállalati elite gép ezt tudja, hogy ilyen hiányos biost tesznek bele?
vagy éppen, hogy szánt szándékkal olyat, amiért sül a gép a zsírjában akksiról járatva....pedig pont akkor lenne értelme a hűtésnek, mivel az ember hordozza és ölbe veszi, venné ha tehetné...

[ Szerkesztve ]

(#32609) Drenadar válasza Ice&Lime (#32608) üzenetére


Drenadar
veterán

boccs a hülye kérdésért, de ki volt már tisztítva a gép? nem lehet hogy egy pasztázás megoldana valamit? meg a szokásos kitisztítás? Gondolom nem véletlenül nincs ilyen beállítás, valószínűleg indokolatlan volt, érdemes lenne belekukkantani a gépbe ha még nem tetted meg!

(#32610) Ice&Lime válasza Drenadar (#32609) üzenetére


Ice&Lime
veterán

alig használt, zsír gép, tök tiszta., olyan mint az új. 2013-as gyártású.
nem kell újrapasztázni sem kitisztítani, mert ennek semmi köze a hűtési házirendhez, vagy bekapcsol a venti a bios parancs által vagy nem.

a paszta és a beszorul cica (ha lenne) nem válogat, hogy töltőről megy vagy akksiról megy a gép. töltőről normális a gép hűtési házirendje.

[ Szerkesztve ]

(#32611) ScrapUnit válasza Ice&Lime (#32608) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Ez egy nagyon jó kérdés. Sajnos manapság a HP HP és Compaq gépei belül made in China, product of China. Az üzleti gépeket még nemnagyon láttam belülről, de a 100-350k közötti multimédiás (DV6, DV7, Envy széria, Pavilion 17,stb) gépek belseje China. Sajnos ebből nekem az jön le, hogy nem fordítanak kellő figyelmet a ,,tömegnek" szánt gépekre.

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#32612) sagit válasza Ice&Lime (#32610) üzenetére


sagit
addikt

Hwinfo nem tudja a ventit szabályozni? 2530p-n és dell e4300-on is azt használom

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32613) Ice&Lime válasza ScrapUnit (#32611) üzenetére


Ice&Lime
veterán

nem az a baj, hogy kína, bár önmagában ez már nagy baj hogy minden az, de jelen esetben a laptopnál nem az a baj, hogy kína, hanem hogy direkt ilyen vagy hanyag módon ilyen bios van benne, ami nem működteti a felhasználáshoz megfelelően a gépet akksiról.

a telep időért beáldozták a gép alapjárati hűtését, milyen iskola ez?
vagy oké, legyen, mit bánom én, de legalább hadd válasszak hogy akarom e, hogy passzív legyen vagy inkább hogy aktív legyen akkor is a hűtés és nem érdekel, ha ezért 1órával hamarabb merül le az akksi.

most komolyan, elitebook?....

(#32612) sagit: azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#32614) sagit válasza Ice&Lime (#32613) üzenetére


sagit
addikt

akkor próba, hátha

topik

uccsó hsz lesz neked érdekes

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32615) Ice&Lime válasza sagit (#32614) üzenetére


Ice&Lime
veterán

hw infoval nem tudok csinálni semmit csak nézni az értékeket.

(#32616) sagit válasza Ice&Lime (#32615) üzenetére


sagit
addikt

akkor nézzed őket, és a linkelt topikot ne olvasd el

ott sincs biztos megoldás, de az uccsó hsz-ben linkeltek 1 próbát megérnek

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32617) AxBattler válasza Ice&Lime (#32615) üzenetére


AxBattler
félisten

Látom, kicsit kiakadtál.

BIOS-t a legújabb, F.43-as verzióra frissítettem, de még így sincs változás.
Ezt a speedfan-t viszont még nem próbáltam...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32618) Ice&Lime válasza AxBattler (#32617) üzenetére


Ice&Lime
veterán

jaja. :)
de a külföldi oldalon sem tudnak érdemben segíteni, magyarán fogalmuk sincsen.

a speedfant nekem is ajánlották, de ott nem tudtam beállítani az alaplap típusát, én nem találtam a listában, és azért kiírja hogy óvatosan ezzel a programmal, szóval inkább hagytam ezt.

viszont te is próbálj ki valamit, méghozzá ezt.
innen

ezt amikor elindítottam, persze most akksiról vagyok és állt a venti, meg sem mozdult, szóval amikor elindítottam a progit, akkor egyszer csak úgy bepörgött a venti hogy na és lehűtötte teljesen a házat.

csak az a baj, hogy nem tudom még hogyan kell szabályozni, mert maximumon megy vele.

(#32616) sagit: neked is írom, szóval ez a program beindította a ventit alap semmittevő állapotából akksiról, csak nem tudom hogyan állíthatom be.

[ Szerkesztve ]

(#32619) sagit válasza Ice&Lime (#32618) üzenetére


sagit
addikt

érdemes lenne a thinkpad-os fórumtársaknál kérdezősködni ;)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32620) albi31 válasza ScrapUnit (#32599) üzenetére


albi31
senior tag

Ne írjatok már ennyi zöldséget,mert kihullik a hajam...egyrészt,az hogy 55C-n kapcsol csak be a venti,nyilván azért van,hogy ne menjen állandóan a venti,ergo egy egét mozdulattól ne tekerje a ventit,ne zavarjon téged a folyamatos ki-be kapcsolás(ültem olyan gép mellett,majdnem megöltem) ,másrészt ekkora gépet nem teszünk ölbe,a mobilitás nem az ölben való tartást jelenti,harmadrészt,az 55C-n való hőmérséklettartás teljesen normális..mi az hogy ettől a "melegedéstől"fog tönkremenni a gép? :F

Ui.:azért a mérnökök nem hülye gyerekek,nem véletlenül írták meg így a BIOS-t!

(#32621) Ice&Lime válasza sagit (#32619) üzenetére


Ice&Lime
veterán

áhh, nem értek én ehhez semmit sem, bekapcsolom a fant, oké, de pörög maxon, beírok értéket 0-7 között, mert 7-en van gondolom az a max, mint ahogy pörög is 5229RPM-mel, de hiába írok be mondjuk 1,2 vagy 5-üt nem reagál semmit, vagy maxon megy vagy sehogy.

(#32620) albi31: milyen bios az, ahol nem lehet aktívra tenni a hűtést akksiról egy elitebooknál felső szegmensben? csak a 13,3"-os lehet ölbe venni?a 14"-ost már nem?...

[ Szerkesztve ]

(#32622) Drenadar válasza albi31 (#32620) üzenetére


Drenadar
veterán

één még a 15öst is ölbe vettem, semmi bajom nem lett tőle....
És igaza van Ákosnak, hogy úgy kellett volna megírni a BIOST hogy a felhasználó dönthesse már el hogy mikor menjen az a szar :)

(#32623) ScrapUnit válasza albi31 (#32620) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Bocs, félreértettél, nem azt mondtam, hogy 55 fokon fog elszállni! Tartósan, hosszú távon jelenthet gondot egy gépnél a felforrósodás!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#32624) AxBattler válasza albi31 (#32620) üzenetére


AxBattler
félisten

Bocsesz, de hadd döntsük el mi, hogy mi számít nekünk már magas hőfoknak, és zajos ventinek.
Köszi.

(#32621) jakos73
Igen, a speedfan-nál a kockázatok nekem is elvették a kedvem a dologtól.
Marad ez a TP-s cucc...

(#32623) ScrapUnit
Na, ez az, ettől tartok én is.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32625) Drenadar válasza ScrapUnit (#32623) üzenetére


Drenadar
veterán

bocsi de az 55 fok hosszú távon sem "felforrósodás"...

(#32626) Ice&Lime válasza Drenadar (#32622) üzenetére


Ice&Lime
veterán

szerintem is így van, vagyis kellene lennie.

egy elitebook vállalati géphez, ami olyannyira elit hogy az már nem is igaz,.. ott nincs benne az árában egy pici opció a biosban?....hogy hadd döntse már el az a szerencsétlen vevő, ráadásul ha már kiperkált annyi manit az asztalra, hogy ugyan akarja e hogy a hp passzívra tegye a hűtést vagy inkább nem e szeretné hogy menjen folyamatosan hogy a golyói ne melegedjenek...? vagy egy ilyen gép mennyibe kerül, mennyit kell kiperkálni érte fél milliót, talán 1 milliót hogy bele kerüljön a bios listába az a pici kis opció?....

bocs ezt nem neked írom, csak hangosan elégedetlenkedek. :)

töltőről 38fokon menne és ilyennek kellene lennie akksiról is, sőt még kevesebb, mert lecsökkent minden minimumra, de természetesen a bios nem engedi, mert nem megy a venti csak 55 foktól, ameddig a gép teljesen átmelegszik és az egész gép 55fokos. egy 55 fokos átmelegedett lapot nem jó ölben tartani.

[ Szerkesztve ]

(#32627) ScrapUnit válasza Drenadar (#32625) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Én sem az 55-re mondtam, hogy forró!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#32628) Drenadar válasza Ice&Lime (#32626) üzenetére


Drenadar
veterán

majd télen örülsz neki, mikor a hóesésben a teraszon egy szál boxerben netezel, mert hát úgy is melegen tartja a környéket az elitbook!

Megvaaaaan! télen tervezték a gépet és a mérnököcske úgy felejtette a biost :)
(Bocsi a béna poénért...)

[ Szerkesztve ]

(#32629) SeniorTilla válasza albi31 (#32620) üzenetére


SeniorTilla
veterán

:DDD 100%-ban egyetértek. Minden HP-s mérnök hülye... ;] persze hogy nem.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32630) ScrapUnit válasza Drenadar (#32628) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Ennyi! Ez a pontos válasz. :) Nyugi skacok, már csak cirka 2 hónap és megszűnik a melegedés probléma!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#32631) SeniorTilla válasza Ice&Lime (#32626) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A 2-3 szoros árban sokminden benne van egy elitebooknál, de főleg a marketing. Hidd el nekem, ez is ugyanolyan tömegtermék, mint a többi, hibákkal, stb. Nem hiszem hogy te vagy az egyetlen a világon, akit ez zavar, ezért biztos van valami megoldás. Olyanokat kérdezz, akiknek ugyanilyen gépük van, vagy a hivatalos support-hoz tartoznak, itt láthatod, hogy érdemi választ nem kapsz.

De a fórum felélénkült rendesen, és már ez is jó eredmény :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#32632) albi31 válasza AxBattler (#32624) üzenetére


albi31
senior tag

te az 55C-ra azt hiszel amit akarsz,de jakos eldönti majd saját maga,és inkább ne tömjétek hülyeségekkel,mert az nem segítség!

(#32621) jakos73 : ezt benéztem,azt hittem hogy nagyobb..ok,akkor sem hiszem,hogy nem gondolták volna át,és direkt rezsósra tervezték.

[ Szerkesztve ]

(#32633) Répapüré


Répapüré
tag

Azért ez nem teljesen így van...
A gyártó mérnökei pontosan tudják, hogy egy átlag felhasználó nem akar és nem fog BIOS-ban turkálni.
Tehetősebb országokban nem biztos, hogy szarakodnak két fokon, meg sem nézik a hőfokokat, mert élvezni, használni szeretnek a gépükkel, dolgoznak vele és ha meghibásodik szerviz, vagy csere.
A gyártó átlagos felhasználóknak egy közel mindenki számára megfelelő cuccot dob össze az adott kategóriában.
Én pl.azt szeretném, hogy a a tapipad csúsztaható legyen a gép két széle között és nem fix helyen volna, mert én ilyen igényes vagyok, de basszus, sehogy nem tudom megoldni,egeret pedig nem akarok használni.
Írok a HP-nak.
Totál szar a fix pad.

(#32634) Répapüré


Répapüré
tag

Viszont...
Regenerálódik az aksim.:)
Pár hónapja csak 70-80 %-ig engedte tölteni,ma már 97 %-ig jutott ami számomra különös mert nem változtattam semmin.

(#32635) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

mutatok egy érdekes dolgot.
ugye mint mondtam a töltőről aktív a hűtés, ami azért ha kicsit is de szétteríti a levegőt a ház többi részére is.
akksiról viszont passzív a hűtés, ami alapjáraton engedi felmelegedni a gépházat, a venti nem dolgozik és nem is jutta el még egy pic légáramlatot sem sehova a gépben még véletlenül sem és ezt szívja meg "talán úgy vélem hogy a videó chip lehet", de nem biztos, ami pontosan a touchpad alatt van.
a touchpad alatt van egy chip, aminek nincs hűtése, egy kemény műanyag lappal van odarögzítve és talán egy párna van a chip és a kemény műanyag rögzítés között.
ezzel ideáig nem is lenne baj, csak a baj az, hogy tűz forró.
amikor a hűtés aktív picit langyosabb a touchpadnál a felület, de amikor akksiról megy a laptop a touchpad része már zavaróan meleg és átadja a meleget a csukótámasznak is.
erről van szó:
amúgy itt mi van, amit a képen mutatok? mert az extrém forró. átsüt a touchpadon keresztül és a touchpad meleg miatta. legfőképpen akksiról, amikor passzív a hűtés.
egy egyszerű műanyag lap fogatja le, még csak nem is hűtőborda, venti meg pláne, de semmit a hűtést hivatott cucc nincs rajta.

ez lenne az a chip, ami nincs hűtve:

voltaképpen ezért is még kellemetlenebb, hogy akksiről nincs aktív hűtés, mert ez a valami akkor olyan forró, hogy a környezetének teljesen átadja és nagyon kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

(#32636) albi31 válasza Ice&Lime (#32635) üzenetére


albi31
senior tag

ha minden chipre melynek feladata van hűtést szerelnének,akkor az egész gép egy nagy cooler lenne...ezek le vannak tesztelve,hidd már el,hogy nem hülyék dolgoznak ott,ahol ezeket tervezik..el sem tudod képzelni,milyen tudás szükséges ezen alaplapok megtervezéséhez...és pont ott buknának el,hogy egy északi-hidat nem hűtenek,nyilván lemérték,hogy mekkorát melegszik,és ezért nincs rajta..és általában az északi-hídon sosincs!...leléptem,mert inkább a mellettem fekvő nővel foglalkozom,jobban járok! :K

(#32637) Ice&Lime válasza albi31 (#32636) üzenetére


Ice&Lime
veterán

abban igazad van, egy nővel valóban jobb foglalkozni, mint egy géppel. :)

(#32638) sagit válasza Ice&Lime (#32635) üzenetére


sagit
addikt

Én se voltam elégedett a 2530p hűtéssel, nem akarok párhuzamot vonni de pár tipp amit megcsinálhatsz ha nem találsz jobb megoldást.

1: A cpu-t pasztázt újra valami frankó pasztával, pár fokot talán nyersz.
2: én a noti hűtését meg is "tuningoltam" ilyen bordákkal, ragasztottam rá párat ahová elfért, pár fokot ismét nyertem vele, az emlegetett chipnél meg lehetne próbálni
3: veszel egy hűtőpadot, engem is kikészítene ha ölbevéve a gépem forró lenne, a 2530p ventilátorát szerencsére tudom vezérelni a hw infóval

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32639) AxBattler válasza Ice&Lime (#32618) üzenetére


AxBattler
félisten

TPfancontrol-t telepítettem, és nekem is úgy süvített, mint a hurrikán, hiába állítgattam bármit is.
Viszont rossz verziót linkeltél: a honlapján, alul van egy HP-s változata is a proginak, HPfancontrol néven (nahát :) ), amit 8460p-hez ajánlanak... hmm...

(#32638) sagit
Ölbe véve nem szeretnék hűtőpadot használni.
Ezek a bordák mindenhova beférnek?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32640) sagit válasza AxBattler (#32639) üzenetére


sagit
addikt

énse szeretek, nem is használok, de nem is meleg a gép, ha az lenne és nem lenne más megoldás bevállalnám

a bordák hová férnek el.... az gépfüggő
a 2530p hűtése pl ilyen:

a ház adottságai miatt 4 bordát tudtam ráragasztani:

ahogy nézem a képen azok a kis bogyók is azért vannak a bordán hogy növeljék a felületet, ezekre elég szarul lehetne ezeket a bordákat felragasztani

viszont a forrónak emlegetett chipre gond nélkül ráraknék 1-2-3 db-ot szerintem

én ilyet vettem

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32641) AxBattler válasza sagit (#32640) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem is drága, 8db/csomag. Mondjuk a 8470p belinkelt képén az említett chip-en kívül nem is nagyon látok más, szabad felületet, amire fel lehetne ragasztani.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32642) sagit válasza AxBattler (#32641) üzenetére


sagit
addikt

ha simább felületű lenn a vga/cpu borda akkor oda férne bőven szerintem de így...

jakos73: hát a műanyagra sok értelme nincs

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32643) Ice&Lime válasza AxBattler (#32641) üzenetére


Ice&Lime
veterán

hát ez az, hova ragasszuk fel, mert a chipen egy odaerősített műanyag lap van ami egyben van a vázszerkezettel, nem is lehet levenni róla.

vagy a műanyag lapjára rakjuk esetleg?

HPFanControl v0.62 built 20120617 (HPFanControl_setup.zip, 685 KB ) nekem ezzel nem csinált semmit sem a venti, mert alapnak 60/50fok van megadva, annál lejjebb nem tudom vele vinni.

[ Szerkesztve ]

(#32644) AxBattler válasza sagit (#32642) üzenetére


AxBattler
félisten

Fejjel lefelé. :D

(#32643) jakos73
Simán.

Egyébként felraktam a HP-s változatot, és most nincs orkán, viszont smart módban, aksiról, idle megy a venti!
Igaz, light-osan, de megy! Aztán majd lehet próbálkozni profilokkal...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32645) sagit válasza Ice&Lime (#32643) üzenetére


sagit
addikt

írj a készítőnék, esetleg támogasd 10 dolcsival hogy kezdjen valamit a te gépeddel is

Axbatter: 450 ft végül is nem pénz, egy próbát lehet tenni, mármint a chipre, a fejjel lefelé ötlet nem jó, az alljuk ragasztós, esetleg pár elférhet a hőcső végére

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32646) Ice&Lime válasza AxBattler (#32644) üzenetére


Ice&Lime
veterán

konkrétan linkeld be nekem hogy mit töltöttél le és mond el hogy mit írtál be légyszi!

(#32645) sagit: és arra amit a műanyag fogat le, arra ami nagyon forró, arra mit és hogyan teszel?

[ Szerkesztve ]

(#32647) AxBattler válasza Ice&Lime (#32646) üzenetére


AxBattler
félisten

A főoldalon van olyan letöltés, hogy:
HPFanControl v0.62 built 20120617

Ezt próbálom, de most nincs sok időm kísérletezgetni. Ott van egy link is egy fórumba...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32648) sagit válasza Ice&Lime (#32646) üzenetére


sagit
addikt

ilyen bordát amit linkeltem, ezek öntapadósak, hátha segít rajta

hpfancontrol letöltés: [link]
fórum: [link]

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32649) Ice&Lime válasza sagit (#32648) üzenetére


Ice&Lime
veterán

én is pont ugyan ezt töltöttem le de nem tudtam mit is csináljak, írjak, állítsak, hova ,mit, mennyi,.....

[ Szerkesztve ]

(#32650) sagit válasza Ice&Lime (#32649) üzenetére


sagit
addikt

Nekem nincs ilyen notim, nem tudom helyetted kipróbálni, meg a fórumba se tudok helyetted írni sőt a készítőnek sem.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  HP notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.