Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83809) Reynaldo válasza tucsi9 (#83791) üzenetére


Reynaldo
junior tag

Kicsit olvass vissza pár oldalt itt, főzőlap és sütő vagy szárító témában, ha Electrolux termékeket vennél, azt a saját honlapjáról érdemes az 5 év garival és az ingyenes szállítással.
Az Ikeánál szárítógép csak egy db van, és az is drága(5 év garis, 240+ szállítás)

[30%?] Nemrég kaptam egy Emag-os ajánlatot mosógépre, amit kb 144 ezerért kínáltak akcióban, és ugyanazt az elux oldalán kosárba tétel után 131-ért vehettem volna meg.(ez azért vicces, mert a kosárba tétel előtt még 184 ezer körül van az ára) De van még pár érdekes dolog. Van, hogy kosárba teszünk valamit, és feljön egy csomagajánlat, pl egy sütőhöz és mosógéphez volt pár ezer Ft-os tartozék, ha elfogadtam és úgy tettem a kosárba, akkor vaskos kedvezmény jött le a termékről. De volt olyan is másik alkalommal, hogy a csomagot elfogadva drágább lett. Akkor el kell távolítani a + terméket, de majd látod, ha ránézel.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.