Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) Sergiohu


Sergiohu
tag

Nemrég téma volt, illetve a visszakereshetőség miatt: Liebherr CUEF 3311

Na ez tényleg az utolsó, holnaptól...

(#37002) blattida válasza Sergiohu (#37001) üzenetére


blattida
nagyúr

Ebből is látszik, hogy nem csak a drágább liebherr hűtőkbe szerelnek nem kínai kompresszort (ami, amúgy, nem is meglepő).

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#37003) gorje válasza blattida (#37002) üzenetére


gorje
senior tag

Ez igy igaz.
Nekem is a Zanussi ZRB33103WA hutomben secop van. Adtam az eladonak 1 ezrest h nezze meg az altalam kivalsztott gepek kozul melyikben van. Csereprogrammal 40ert vettem.

(#37004) nyul105


nyul105
senior tag

Sziasztok!

érintőgombos mikrót keresek 40K-ig, milyen márkák ajánlottak? Tudom, hogy általános a kérdés, de talán vannak kerülendő, illetve nagyon ajánlott márkák.
Köszi

(#37005) Digitalpimp válasza peestike (#37000) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A miénk is Ariston, ventis, a nagy felül fagyasztós. A ventinek igazán két funkciója van, szívja ki a párát meg a meleg levegőt. Ez a kb. 5 év üzem nem hangzik jól. :(( Mondjuk az is érdekes, hogy elromlott. Egy sima ventibe mi romlik el? A PC-be van ami lassan 10 éves, semmi baja.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#37006) mzso válasza nyul105 (#37004) üzenetére


mzso
veterán

Egy a biztos, hogy a Sharp R242 mikrók hulladék minőségűek. 3 év után teljesen szétrohad a sütőtér. (Az árukereső meg rohadjon meg, hogy nem adja hozzá az 1 csillagos értékelésemet) És még a 20 literes méret is hazugság. Lemértem a sütőteret és 15,x liter jött ki. Továbbá a Gorenje M20-asok is tök ugyanúgy néznek ki (kívül, belül) az ajtót és a kezelőpanelt leszámítva, úgyhogy ezeket is messziről kerülném.

Bár nem kérdezted, de én nem ajánlom a gombosat, elég töketlenkedés kezelni, főleg ha nincs rajta lefelé léptetés mint az enyémen. Inkább a tekerős digitálisat.

Sok segítségre ne számíts. Nekem se mondott senki egy mukkot sem.

[ Szerkesztve ]

(#37007) Csabroncka válasza Digitalpimp (#37005) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

"A miénk is Ariston, ventis, a nagy felül fagyasztós. A ventinek igazán két funkciója van, szívja ki a párát meg a meleg levegőt"

No-frost nem?, a venti keringeti a levegőt! Elszívja a felső részről átnyomja a hőcserélőn....

"in medias res"

(#37008) Digitalpimp válasza mzso (#37006) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szépen felcímkézett kínai brand-elt csodák. Ennyit a márkanévről és ami mögötte van. Mivé lett a világ... :( Szomorú.

Csabroncka 37007: Nem No Frost-os, sima 1 kompresszoros hűtő. Ha jól emlékszem ez: [link]

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#37009) nyul105 válasza mzso (#37006) üzenetére


nyul105
senior tag

Köszi, én valahogy még el voltam tévedve, és a tekerős digitálisat nem ismertem, csak a sima tekerőst. A lényeg, hogy valahogy lássam, hogy hány másodpercre állítottam, és tudjak 10-20 másodperceket is beállítani, és ne csak "kb. félperc".
samsungokat néztem árukeresőben, van elég sok negatív értékelésük, aeg-eknél is azt írják, hogy többet vártak a márkától...

...hát igen, a pc-s topikok sokkal felkapottabbak, így ott aktívabbak a fórumozók, és van ajánlott terméklista is. Mondjuk meg tudom érteni, hogy izgibb, bár fogalmam sincs, hogy akkor mire gyűjt össze 37K hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#37010) Digitalpimp válasza nyul105 (#37009) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nekem sima mechanikus időzítős LG van, kb. 15 éves. Meg egy másodpercmutatós falióra a konyhában. :DD Tökéletes és olcsó.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#37011) nyul105 válasza Digitalpimp (#37010) üzenetére


nyul105
senior tag

Szia, hát igen, az is egy opció, most még nekünk is tekerős van (noname, úgy melegit ahogy kedve van), de ennyi kényelmi funkció kell, ha már újat veszünk :).

(#37012) Csabroncka válasza Digitalpimp (#37008) üzenetére


Csabroncka
Topikgazda

Na ilyennel még nem találkoztam, állítólag ózongenerátor is van benne - nem is rossz ötlet!

"in medias res"

(#37013) peestike válasza Digitalpimp (#37005) üzenetére


peestike
senior tag

8 éves lesz mostanában valamikor. Többet vártam azért, még 2 évet gondoltam... Tipikus "tudtam, csak nem sejtettem", hogy most... Nem pc venti van benne azért. :)
Rendes kis motoros, akár zárlatos is lehet. Gugliztam, annyit segített, hogy elvileg valami ntc hiba lesz, ami nem javítható, mert a hátlapba van beépítve. Amennyiben így van, akkor igazán örülünk Vincent. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#37014) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Samsung Aquatic SD-9420 (VCD9420) tipusu jo ar/ertek aranyu porszivot keresek.
Tud vki egy hasonlo termeket ajanlani?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#37015) spidersoft válasza Csabroncka (#37007) üzenetére


spidersoft
senior tag

Üdv! Erről a hűtőről nincs valami hasonló vázlatod? Általánosságban teljesen meg vagyok vele elégedve, leszámítva, hogy ha veszek egy szál kolbászt, és beteszem fentre a polcra, akkor kolbászszagú lesz lent a fagylalt :D Ami egy vaníliánál még nem is rossz, de más ízekkel nehéz rámondani, hogy harmonizál, meg egyébként nem cél :DDD A lenti rajzon úgy látom, hogy nincs közös légtere a hűtőnek a fagyasztóval, de itt lehet, hogy valami mókusság van... vagy valami megpusztult benne. Ha ez teljesen normális, akkor kérlek, nyugtass meg :R Köszönöm az infót!

(#37016) Digitalpimp válasza Csabroncka (#37012) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A miénk a sima AIR-es ventis.

Peestike 37013: Igen, minimum azért 10 évet elvárna az ember. Miénk most bő 1 éves, azért bízom benne.

Spidersoft 37015: Vegyél bele valamilyen szagsemlegesítő cuccok. Amúgy a fagyik dobozon-zacskón keresztül is átveszik a kolbász szagot? Az durva. :Y

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#37017) simico


simico
aktív tag

Sziasztok!

Porzsák nélküli porszívót szeretnénk venni, 95%-ban laminált padló és járólap tisztítására. Keret 50-70e Ft. Médiában Philips FC9743/09 Powerpro Expertet ajánlották 5 (2+3) év garanciával. Persze semmi értelmes műszaki paraméter nincs se a termékek adatlapján, se a dobozukon... illetve elképesztő, hogy legtöbb kirakott porszívónak milyen gagyi feje volt.

Van valakinek tapasztalata a fenti porszívóval, vagy tud ajánlani jobbat?

(#37018) Dluinet válasza simico (#37017) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vannak használható porzsák nélküli porszívó, de azok 100k felett kezdődnek

Hogyan válasszunk porszívót?

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37019) IG55


IG55
senior tag

A mosogatógép tisztító tabletta mennyire hatásos, mely részeit tisztítja a gépnek? A bal oldalon van ez a műanyag labirintus (nem tudom mi a szakszó), ahol áramlik a víz. Valahol ebben lehet lerakódás, ami hibajelenséget eredményez.

(#37020) Real_Necro válasza IG55 (#37019) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mi a folyékonnyal (Aldis) szoktuk 3 havonta átjáratni a gépet a legmagasabb hőfokon.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37021) ribarszki válasza simico (#37017) üzenetére


ribarszki
őstag

Szia! Porzsák nélkülit felejtsd el. Ez viszont most best-buy! Ennyiért ajándék, ráadásul még az extra parkettTwister fej is jár hozzá. Ezzel a fejjel a kemény felületen fele idő a porszívózás.

(#37022) tobias40 válasza ribarszki (#37021) üzenetére


tobias40
veterán

Rendeltem egyet én is nem bírtam magammal! :C
Bolti átvétellel holnap megyek érte,de az eladó csak 500w-ot mondott a teljesítményre,ez nem kevés? :F
Tudom az EU miatt van de akkor is...
Levegő szállítás rendben lesz ezzel és lesz olyan legalább mint az S251es amit használtan vettem? ;]

Remélem benne lesz a plusz fej is amit írtál...
Ha a boltban veszem át akkor valóban csak 3 nap az elállás attól függetlenül hogy a weben rendeltem meg?

"Kefék és szívócsövek típusa:Comfort teleszkópos szívócső;Parkoló állás:IgenKefék és szívócsövek típusa:Comfort teleszkópos szívócső;Parkoló állás:Igen"

Itt nem írja a plusz fejet..

SBD 290-3 szívófej, SEB 228, ----ezek közül az egyik lenne az csak nem írták ki a nevét?

[ Szerkesztve ]

(#37023) ribarszki válasza tobias40 (#37022) üzenetére


ribarszki
őstag

Az eladó nem jól mondta, mert 890W-os A hivatalos leírás szerint is jár hozzá az SBB-300 parkettafej. Csak az MM elfelejtette kiírni! De ezt a boltban nézd meg mindenképpen!

(#37024) #40553216 válasza tobias40 (#37022) üzenetére


#40553216
törölt tag

„SBD 290-3 szívófej, SEB 228, ----ezek közül az egyik lenne az csak nem írták ki a nevét?”
Az első a kombifej, a második meg az elektromos kefefej. Utóbbit biztos, hogy nem adják hozzá. Valószínűleg elírták. Ha mégis azt kapsz hozzá, akkor jól jártál, mert használni ugyan nem tudod, de sok pénzért el tudod adni, mert az egy 50000 Ft-os tétel.

(#37025) tobias40 válasza ribarszki (#37023) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,majd ráfigyelek!
Te megkaptad már?

És ez a 890w mennyinek felel meg a "régi számozások "szerint?

tomty: köszi neked is ,biztosan elírás..

[ Szerkesztve ]

(#37026) Teaway válasza spidersoft (#37015) üzenetére


Teaway
veterán

Van olyan, hogy sós fagylalt! Lecsósról már hallottam, sajtosat már láttam, valószínűleg a kolbászos sem lehetetlen!😀

Nincs itthon csokid??

(#37027) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Mamameknak uj huto kene. 80-at szannak ra, de ha valami tuti vetel van elmennenek 90-ig. Inox kellene, de ha ebbe a keretbe sima feher fer bele es jobb akkor, nem muszaj inox. Kulon fagyasztojuk van, tehat fagyaszto sem kell igazabol.
Mit tudtok ajanlani? :R

(#37028) peestike válasza peestike (#36997) üzenetére


peestike
senior tag

a hűtőt 2 szerelő is halottnak nyilvánította kb. (vagy szivárog a gáz, vagy a kompresszor fog meghalni), így érdeklődnék, hogy no frost (asszonynak kell) hűtőből van ajánlott márka, vagy az 5 év garancia miatt jó lehet a bosch?
tippeket tudnátok adni? 150 ezer lenne a teteje árban.
köszönöm!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#37029) ribarszki válasza tobias40 (#37025) üzenetére


ribarszki
őstag

Bátyám rendeli, nekem C3 van.
Nincs régi számozás. A felvett teljesítménye 890W. A szívóteljesítményt pedig mostanában nem nagyon adják meg a gyártók. De bőven elég lesz! Hatékonyabb motorokat gyártanak és hatékonyabban használják ki a levegőáramlást. Nem kell félni a 890W-tól, aig tudod majd mozgatni a szőnyegen :)

(#37030) tobias40 válasza ribarszki (#37029) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,megnyugodtam! :R
Azért is kértem a bolti átvételt hogy ott kipróbálom és ha nem tetszik akkor el sem hozom..

Habár itthon kényelmesebb kipróbálni de ráizgultam hogy találtam a közelemben raktári készletet..

Holnap beszámolok.. ;]

(#37031) #94529552 válasza peestike (#37028) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jó a Bosch, 5 év garival meg pláne.

(#37032) Digitalpimp válasza peestike (#37028) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A venti megállástól hogy jutottak el a kompresszor haldoklik, vagy szivárog a gáz megállapításig? :F Érdekesek ezek a szerelők.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#37033) peestike válasza Digitalpimp (#37032) üzenetére


peestike
senior tag

A típusból és a hibajelenségből. A venti inkább csak marketing, sokat nem tesz hozzá a megfelelő működéshez.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#37034) taylorp


taylorp
senior tag

Valakinek van tapasztalata ezzel az LG hűtővel kapcsolatban? Milyen kompresszorral szerelhetik? Bár, ha minden igaz, akkor 10 év garit vállalnak a kompresszorra.
Esetleg más ajánlás ebben az árkategóriában?

[ Szerkesztve ]

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#37035) J0hn


J0hn
csendes tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek az alábbi Cata elszívóról? Szerintem ár/érték arányban nagyon jó. Nem találtam jobbat. Egyetlen hátránya,hogy egy kicsit nagy, bár az ilyen típusúak mind ekkorák. Csak a kihúzható kisebb, viszont az nem szív így:
[link]

Illetve mosogatógépnél Neff 5év garancia (gyakorlatilag Bosch, csak más felirattal, ahogy néztem) és AEG (5év garanciakiterjesztéssel) között gondolkozom. Viszont a Neff-nek műanyag az alja és arra elég sok helyen rosszat mondanak. Nektek mi a véleményetek? Melyiket vennétek? Árban hasonlóak kb 120 eft mind a kettő, tudásban talán picit többet tud a Neff.

Köszi

(#37036) w.miki


w.miki
veterán

Tűzhelyre matricát lehet rendelni valahonnan? Akár ali/ebay, vagy más forrásból?
Indesit KN3G21S(W)/HU tűzhelyről lekoptak a feliratok, szeretnénk valahogy jelezni, melyik gomb micsoda, hol vannak a hőfokok.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#37037) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Szeretnek vásárolni egy uj eloltoltos mosógépet. A kérdés h a z egyben szarito funkcióval is ellátott típusok mennyire ajánlottak? Vagy érdemes inkább külön mosó es szaritogep beszerzése?
Első körben Miele-ben gondolkodnek.

Koszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37038) Dluinet válasza runner 125 (#37037) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mosó-szárító egyben gépek messzire kerülendők

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37039) #94529552 válasza w.miki (#37036) üzenetére


#94529552
törölt tag

Orczy és hasonló szervizekben kérdezted?

(#37040) ribarszki válasza runner 125 (#37037) üzenetére


ribarszki
őstag

Igen, erősen ajánlott a külön szárító és külön mosógép. Egybe gépek sajnos nem szárítanak jól és rengeteg vizet fogyasztanak. Viszont egy szárítógép mehet az elöltőltős gép tetejére! A Miele pedig mosógépben etalon. Még használtan is...

[ Szerkesztve ]

(#37041) BB9000 válasza J0hn (#37035) üzenetére


BB9000
senior tag

Nekem ilyen elszívóm van. Brandt AD1049B Csak az enyém kürtős, így nem kell hozzá szénszűrő. Bitang jó! Úgy szív, mint atom. Egyetlen hátránya, hogy picit hangos.

Az általad kinézett Cata pedig 60 centis, de a kép amit odatettek egy 90 centisről készült. Csalóka. Élőben teljesen más lesz. Ha van lehetőség, akkor külső motorost vegyél. Az halkabb.

[ Szerkesztve ]

(#37042) #40553216 válasza runner 125 (#37037) üzenetére


#40553216
törölt tag

Hali! A jelenleg legolcsóbb mosó-szárító 740000 Ft, ami pénzért sem a mosó-, sem a szárítógépnél nem a belépőszintet kapod.

[ Szerkesztve ]

(#37043) st6969 válasza w.miki (#37036) üzenetére


st6969
őstag

Ha nem találnál sehol: lemented ezeket a piktogrammokat, majd egy helyi nyomda átlátszó műanyag címkére ki tudja neked nyomtatni max. pár száz Ft-ból.

(#37044) w.miki válasza st6969 (#37043) üzenetére


w.miki
veterán

köszi, ez jó tipp.
Bár nem tudom, helyben, van-e ilyen nyomda, ami átlátszó, hőálló matricát tud csinálni. Lehet a neten kell ilyet keresnem.
Illetve az ábrák méretezését hogyan oldjam meg?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#37045) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#37027) üzenetére


Tomi0703
őstag

Elso korben ezt a Bekot neztem ki. Nem valami nagy a huto resze, de 5 ev garanciat adnak ra. Ez lehetseges? Mashol kettot irnak ra.

(#37046) Dluinet válasza w.miki (#37044) üzenetére


Dluinet
nagyúr

-sima átlátszó matrica
-ne pakold fel a nyomdának, csak mindegyik ára lehetőleg külön kép legyen
-mérd le mekkora egy ábra
-kérd a nyomdától hogy pakolja fel egy ívre, ahány darabot csak lehet, fekete-fehér nyomtatásban
-mindegyikből lesz 10-20 darabod
-amint lejön vagy sérül, cseréled

a minden álló matrica az legalább 10× drágább, de dörzsiszivacsot az sem bírja

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37047) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Két masinára lenne szükségem, ezekhez szeretnék segítséget kérni. Márkafüggőség nincs, inkább egy márka van amit nem szeretnék venni, samsungot. Bármi más jöhet.

Porszívó:
-40 m2-es a lakás
-50-50 a szőnyeg és szilárd burkolat
-nincs allergiás
-nincs gyermek (de ez idővel változhat)
-nincs háziállat
-halkság inkább fontosabb, mint a gazdaságosság (gazdaságosság max a környezetkímélés szempontjából)
-mondjuk heti egy alkalommal lenne használva

Láttam hogy ajánljátok MIELE SFAF3 Jubile Porzsákos porszívóját bestbuyként. Bár fentieket tekintve szerintem ez felesleges. Nem kell hepaszűrő meg ilyesmi. Tényleg ennyire gáz a porzsák nélküli porszívó? :F Azt írjátok kb 100 000 egy normális zsák nélküli. Zsák cserékkel számolva nem érné meg jobban a zsák nélküli? Vagy mégis mi ezeknek a csereperiodusa? Mennyibe kerül cirka egy porzsák?
Ahol eddig laktam ott egy sima Kärcher porszívót használtam, nem volt vele semmi bajom. Abban egy ilyen szűrő, vagy mifene volt. Vélemény? Ezek nem ajánlottak?

Mikrohullámú sütő:
-másodperc alapú számlálás
-halk, rövid jelzés a lejáratkor, vagy akár kikapcsolható (az lenne a legjobb)
-grillfunkció (ha egyáltalán érdemes ilyenben gondolkozni)
-szabadonálló
Nem tudom még milyen kritériumok kellenek, kb kakaót melegíteni kell majd csak. :D Vagy majd párszor a tegnapi kaját. :D

Köszönöm előre is a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#37048) ribarszki válasza z123456789 (#37047) üzenetére


ribarszki
őstag

Miele SFAF3-ban nincs hepa szűrő. Szúrőlap van amit kapsz egy doboz porzsákhoz! Tehát kimeneti szűrőre nem kell költened. És ha nem vagy porallergiás, nem is kell a hepa. Egy doboz porzsákban 4db porzsák van. Ez egy évre elég. Ez 4.000ft, vagyis 350ft költség havonta. Egy porzsák 3 hónapra tuti elég. Szóval semennyire nem éri meg a zsáknélküli.

[ Szerkesztve ]

(#37049) Digitalpimp válasza z123456789 (#37047) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Zsáknélkülihez is kell szűrő, amit később vagy kapsz aranyárban, vagy nem. Ha kicsit visszább olvasol én most vettem akciósan egy Hoover TE70-est, esetleg nézz rá arra is. Mikroszálas zsák hozzá Ebay-ről 20 db + 2 db. szűrő kb. 4.500.-Ft volt. [link] Egy darabig elég lesz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#37050) z123456789 válasza ribarszki (#37048) üzenetére


z123456789
addikt

(#37048) ribarszki
(#37049) Digitalpimp
Köszi srácok. Sokáig nem is húznám a dolgot. Mennyivel jobb a Miele, hogy ennyivel drágább?
MIvel tud többet?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.