Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11043) mekker


mekker
őstag

Megint lenne pár kérdésem:
Megvan a két AC F12 PWM CO, a hátsót sikerült is beszerelnem, de az elsőt nem, mivel legalább 1-2 centivel hosszabb kábel kéne, hogy a hátsó Y-csatlakozójába bemenjen.
-Hogy tudnám az elsőt is használni (lehetőleg pwm módban)?

A VGA-nak nagyon kéne, hogy alulról kapja a friss levegőt, mivel iszonyatosan melegszik még idlében is.
-Hol jobb neki a befújó venti? (a kifújó hátul, felette ~10 centire van) Alul az oldalán, ami közvetlen ráfújná, vagy elől?
-Érdemes-e beragasztgatni a lyukakat, ha rendes áramlást akarok a gépben? Ha igen, akkor mindet?

Ez már off, de hátha valaki itt ebben is tudna segíteni:
Egy Tahitis 7870-em van és nagyon melegszik. Ebben a cikkben olvasgattam, hogy ezek gyakran nagyon túl vannak feszelve, ez okozza az erős melegedést és a túlfogyasztást. Ez a kari 1.15Voltos fesszel megy, idlében pedig 0.95Voltot mutat a Gpu-z. A maxfeszt (1.15V) lejjeb tudom vinni szoftveresen, azzal nincs gond, de idlében szerintem még mindig sok neki az a 0.95V. Azt nem lehet valahogyan lejjebb állítani?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.