Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#825) xPraetoriaNx válasza RaGi91 (#821) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Amit Warlorddal kapcsolatban írtál kicsit megbukik ott, hogy a headbutt utáni GB nem garantált. Ha az lenne akkor nem mondanám hogy "plebsz" szinten nem OP a karakter. :P A headbutt-szúrás meg kisebbet üt mint egy sima light attack, sz'al inkább csak idegesítésnek jó a dolog, megölni azzal valakit 1,5 óra.

"Türelem" meg olyan dolog, hogy sajna Assassin-ok általában passzívan játszanak. Pont az szokott kiidegelni, amikor megáll velem szemben valamelyik fürge karakter (tehát assassinok + Kensei + Nobushi), és semmi mást nem csinál, csak ha támadok akkor oldalra lép és oldalba csap. Mindezt gyorsabban, mint ahogy a Warlord lenyomja a light attackot / feintel, szóval hiába ráncigálom a guardot, semmi nem történik. Volt olyan "duelem", tényleg álltunk egymással szemben egy PK-val és vártuk, hogy a másik üssön. Najó hazudok, mert nem álltunk, hanem táncoltunk egymás körül, de lényegében same shit. Jó 1,5 perc után untam meg és kezdtem el ütögetni, amikor is a fenti koreográfia zajlott le. AltF4-eltem és inkább mentem Tropico 4-el játszani hogy lenyugodjak kicsit... Néha tényleg úgy érzem, hogy nekem is az allblock stance-et kéne "abuseolnom" a francba, csak én azt szánalmasnak (és így korántsem funnak) tartom, úgyhogy igyekszem kerülni.

De lehet aztán az kéne hogy elkenetem a számat veled párszor custom duelben, aztán megmondod nekem hogy mit csinálok rosszul XD

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.