Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1113) RaGi91 válasza TazLeacher (#1112) üzenetére


RaGi91
senior tag

A játék különböző módjai más-más embereknek valók.
Engem senki ne kötelezzen arra, hogy (számomra) fosparádé móddal játsszak, ahhoz, hogy tudjak IG currency-t szerezni, mivel az order-ek 90%-a 4v4-re szól... :( Letojom, hogy hány%-a a játéknak. Én az 1v1,2v2 módért vettem meg a teljes árat.

Nincs sok időm játszani sajnos, de azért szeretnék mondjuk néhány emote-ot, jól kinéző gear-t stb. És én lusta disznó elvárom azt, hogy ezért már ne kelljen fizetnem pluszba és ne kelljen ész nélkül grindolni hetekig.

Még szerencse, hogy story jutalmat kaptam, különben még most se lenne meg.

Mocskos rablóbanda az Ubisoft egyébként, ez nem vitás. Már bebizonyították több "AAA" címmel is.
Rendszerint félkész, lebutított játékokat adnak ki, félrevezető demókat, stb. Kár, hogy a koncepció túl jó ahhoz, hogy ne vegyem meg.

Egyébként az, hogy alig jön(jött) steel még nem is zavarna, de a rengeteg bug és exploit elront mindent és hónapokig kussolnak róla.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.