Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) callmeakos válasza Bad Pritt (#48145) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor ennyi erővel a másodikat is kitehetik. :U

SPOILER
Ha csak nem akarnak Howardnak saját filmet adni :D
SPOILER

pohár
Én egy fém szemfedőre emlékszek,de lehet hogy a szemét akarta :D

All→M8

(#48152) oriic válasza callmeakos (#48151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spoilerhez:

Mármint a KACSA?

:R :C

(#48154) Viszlát

Sejtettem hogy valami ilyesmi áll a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#48153) Bad Pritt válasza callmeakos (#48151) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Várj, hívom őket, hogy rakják ki, 30 perc kell kb. ;]
Arra céloztam amúgy, hogy egy Hihetetlen Hulk, Bosszúállók vagy Amerikai Kapitány stáblistás jelenetének még akár értelme is volt, ennek olyan sok nincs.

Amúgy ez a Non-Stop nem volt rossz de annyira jó sem. Egy közepes Castle sorozatepizódot duzzasztottak föl és tettek egy gépre, semmi meglepő nem volt benne, mert kitalálni annyira nem lehetett, hogy ki a gonosz, de cserébe nem is volt érdekes. Neeson badass, mint mindig, Lupita Nyong'o-t meg érdekes volt látni egy ilyen semmi szerepben, amit még jóval az Oscar előtt forgattak, de már az Oscar után vetítettek, vicces. A Walk Among the Tombstones remélem okosabb lesz, plusz az Equalizer Denzellel még ilyen nyomizós, egyszemélyes hadsereg jellegű film idén, mindkettőben van potenciál.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48154) Viszlát válasza oriic (#48144) üzenetére


Viszlát
addikt

Az Inknek híresen gyatra BD kiadása készült. Az eredeti lemezen is DD2.0 hang van csak, az originál video bitrate is csak 21 Mbps, katasztrófa... Nem lesz ennél jobb 1080p release (ami egyébként teljesen okés, totál értelmetlen lett volna nagyobb adatsűrűséget beletolni) és nagyon a BD letöltésével sincs előrébb az ember minőségileg. :U

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48155) callmeakos válasza oriic (#48152) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aha :D

HáGé
Pedig adta magát a dolog hogy AoU-hoz legyen valami utalás, de a Marvel most nagyon tartja a lepénylesőt. a Comic-Conos előzetesből egy másodperc se került ki a netre (holott a Batmanes igen), általában egy új Marvel film premierjekor a következő filmhez már kiadják az első előzetest de semmi.

All→M8

(#48156) Bad Pritt válasza callmeakos (#48155) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kinn van bizony, teljes pompájában. Whaaaaaaa... :D

Nem tudom, mi ez a kuss körülötte, volt a nagy kép, meg egy kiskép, azt ennyi. Sok-sok fanmade stuff, amik jók, de köszdekösznem kategória.
A Batman amúgy azért került ki, mert kb kétszer annyian voltak a Warner tájékoztatón, mint a Marvelen, nagyobb esély volt rá, hogy lecápázzák maroktelcsivel. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48157) callmeakos válasza Bad Pritt (#48156) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ja ezt haver pont linkelte nekem fácsebúkon délután :D
Azt meg nem jelent semmit hogy többen voltak ott, voltak azon a panelen elegen, hogy valaki biztos lefilmezte az egészet. Csak látszólag a Disney elég jól szűri a netre felkerült ilyen videókat. A mi legnagyobb bánatunkra.

All→M8

(#48158) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan keressek rá angolul a stáblista utáni jelenetekre?

Korábban kimaradt az Intouchables,de ezt látva kedvet kaptam hozzá.

:R

[ Szerkesztve ]

(#48159) Bad Pritt válasza dokee78 (#48158) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

After credits scene, end credits scene, ezek be szoktak válni.

(#48157) noxwill: Tessék Ultron. Ma érkezett meg teljes pompájában. ;]
Ez meg a denevérem, még ő is tudja, hogyan kell pózolni. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48160) Integra


Integra
titán

bent kő maradni stáblistán a galaxis örzőinél? lesz még valami a film után?
kaptam jegyet, oszt menni kő :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48161) oriic válasza Integra (#48160) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szegény. De sajnállak. :D

Live-Die-Respawn

(#48162) Bad Pritt válasza Integra (#48160) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nem, nem lényegesek annyira. De ha elvakult fan vagy, akkor maradj nyugodtan. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48163) callmeakos válasza Integra (#48160) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát te szegény. Inkább adnád el a jegyeket valakinek :D

(#48159) HáGé
Amúgy ha már annyit beszélünk róla, említsük már meg hogy Batflack-nek ma van a szülinapja Ezzel a névtelen csajszival egyetembe :D

All→M8

(#48164) Integra válasza Bad Pritt (#48162) üzenetére


Integra
titán

most akkor van valami kis filmecske még vagy nem? :(( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48165) Bad Pritt válasza callmeakos (#48163) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Reméltem pedig, hogy megcsillogtatod a tudásod, és Natasha Henstridge-t linkeled, de nem, helyette egy ilyen sehonnai utcalányt. Meh... :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48166) k!nG


k!nG
aktív tag

Halljatok ez a Galaxis Orzoi, olyan k**va ki***ott jo lehet, hogy az IMDb-n mar boven megelozte a Mementot, a Halalsoront, a Teglat, az Amerikai szepseget es szaznal is tobb zsenialis filmet!44!4negy :Y :Y

;]

Hu mar csak ezert is szkeptikusan ulok be a filmre.. Szerintem mar tul van hypeolva. Meg mert DC fan vagyok. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#48167) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Lone Survivor

Ez eléggé rendben volt. Tényleg. Próbáltam volna a hibákat keresni, de nem tudtam (és most még Wahlberg sem zavart annyira), mert...

... az a hang :Y az.. Bárcsak mindegyik film ilyen lenne. A transformersek most estek ki a játékból, a LS-sel fogok mostantól tesztelgetni/demózni (a többi már bejáratott film mellett). Egy élmény volt. Komolyan. Gravity helyett simán nekik adtam volna az oscart.

[ Szerkesztve ]

(#48168) atike válasza k!nG (#48166) üzenetére


atike
nagyúr

....még kevesen látták és kevesen szavaztak.... :U Na meg lehet csak az igazán rajongók szavaztak még... :DDD

Meg kell nézni egy év múlva hogy áll.

Részemről esélyes, hogy kihagyom moziban, bár ki tudja... :)

(#48169) devil-k válasza KisTücsök (#48167) üzenetére


devil-k
nagyúr

+1 Egyetértek. Referencia hang és kép.

- mozi bolondéria -

(#48170) k!nG válasza atike (#48168) üzenetére


k!nG
aktív tag

Azt nem szoktak nagyon modositgatni, foleg az elso 100-at. Jolvan persze az IMDb nem mervado. Foleg, hogy az elso helyen a Drive-nak kene csucsulnie szvsz de meg a legjobb 250-ben sincs benne. :U

Azert orgazmusom nem lesz a filmtol. Komolyan mondom reg lattam, hogy ennyire szet legyen hypeolva egy film. Talan utoljara a Bosszuallok.. hat igen, Marvel.. khm. ;] (bezzegadiszi)

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#48171) pohár válasza Bad Pritt (#48156) üzenetére


pohár
félisten

ez meg a másik "jelenet" (bár a blöki nincs a képen)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48172) Bad Pritt válasza k!nG (#48170) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dark Knight Rises tavalyelőtt? Szerintem annál nagyobb hype-ot film még az életben nem kapott. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48173) cyberkind válasza Bad Pritt (#48172) üzenetére


cyberkind
félisten

A 2. vagy 3. rész premierjén volt mészárlás, vagy keverem egy másik filmmel? :F

Paranormal Cocktivity

(#48174) k!nG válasza Bad Pritt (#48172) üzenetére


k!nG
aktív tag

Azert azt kalkulald bele, hogy az aurorai lovoldozes miatt emelkedett meg a hirneve, meg Heath Ledger halalat se felejtsd. Ebbol a szempontbol jogos volt a felhajtas a film korul. (amugy azt a filmet is megelozte a Galaxis Orzoi :W ;] )

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#48175) aizen92 válasza cyberkind (#48173) üzenetére


aizen92
addikt

Jól tudod, sajnos a 3. résznél, Colorado-i Aurora-ban ha jól rémlik. :( :( :(

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#48176) Bad Pritt válasza cyberkind (#48173) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A harmadiknál. De már a premier előtt is hónapokig foglalkoztak vele, nem volt megállás a hpye-vonaton, utolsó rész, nagy lezárás. ellentmondásos információk, stb. Utána jött a gigantikus első hétvége, meg a lövöldözés, szóval pozitív és negatív értelemben is a középpontban volt még hetekig a film. Jövőre a Star Wars lehetne még ilyen, de Abrams erős kézzel fogja a marketingesek tökeit is, szóval meglátjuk. Ja meg majd a Batman v Superman, de azt inkább hagyjuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48177) KisTücsök válasza devil-k (#48169) üzenetére


KisTücsök
addikt

És most nézem, "csak" 40 millából készült. Mondjuk kevés színész, kevés helyszín, kevés "számítógépen lerombolt város", stb, de akkor is. csilliárdokból készült avengersek meg hasonlók elbújhatnak mellette. Az éli könyve ugrott be róla, abban is hasonlóan jó volt a hangkeverés.
____

Látom a teknőcös film nagyon jó lett...
___

HáGé: Új Avatar meg új Avengersnél is lehet majd azért hasonló, ha nem is akkora, mint a batmannél, de jó nagy, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#48178) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Rudderless trailer, William H. Macy első rendezése. Billy Crudup, Anton Yelchin, Selena Gomez, Felicity Huffman, Laurence Fishburne szerepelnek benne és még a rendező is cameózik egyet. Jónak tűnik ez is.

Az Admirális (nem a ruszki) pedig egy nagyon, nagyon, nagyon drága japán történelmi film, hajócsatával, hősiességgel, stb. Elég amerikai trailert kapott.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48179) adalbert1 válasza rt06 (#48015) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem még a Go ahead, make my day! beszólás tetszik tőle.
Leginkább arra kívántam célozni, hogy pl. őt se sokan ismernék a fiatalabbak közül, ha mondjuk az elmúlt 20 évben visszavonultan élt volna egy farmon, vagy csak 1-2 B filmben szerepelt volna.

k!nG 48166: Ezek után én is kíváncsi vagyok rá, nem hinném, hogy egy T2-nél, Alien-nél vagy a The Departed-nél jobb film lenne...

2 foci rajongó jóbarátommal megnéztük A közös szenvedély című, Fifáról szóló filmet, nos röviden szólva botrányosan gyenge az egész, helytálló a 3.0-ás imdb pontszám. :)

(#48180) callmeakos válasza pohár (#48171) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Bezzeg ez a kacsa :DDD

All→M8

(#48181) F34R válasza spiky03 (#48108) üzenetére


F34R
nagyúr

ha mar spoiler

It's then said that Lex Luthor uses tissue from Zod to create something, with an image of Doomsday featured as a hint.

7 Marvel Projects That Will Shape The Studio's Future

(#48182) spiky03


spiky03
veterán

Most jöttünk haza a Galaxis őrzőiről.

Hát gyerekek ezt mindenkinek meg kell néznie! Nagyon durva film. :C
Ennyi poént és jó poént nem láttam még Marvel fimben. Simán lenyomta a Vasembert is egysorosokban meg beszólásokban. Amit Rocket meg Starlord leművelt az vmi nagyon kemény.
A történet is rendben volt meg a látvány is.

Jah és aki teheti az eredeti nyelven nézze meg!

Nálam megéri a 10 pontot. Úgy látszik az ilyen csapatos filmek jobban sikerülnek a Marvelnél. :)

A két stáblistás jelenet meg jó volt, az első az valóban kis aranyos poén, a másodikat még nem nagyon tudom hova tenni. :D Páran a moziban nem nagyon örültek neki. Másra számítottak. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#48183) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tök érdekes kis videó arról, hogyan játszották el a majmokat az idei filmben. Nem lehetett egyszerű, ezerszer és ezerszer így előadni, biztos fájt a hátuk a forgatás végére. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48184) pohár válasza spiky03 (#48182) üzenetére


pohár
félisten

én is ebbe a csoportba tartozom, két bazdmeget lágyan elmorzsoltam a stáblista után :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48185) Integra


Integra
titán

guardians of the galaxy (2014) - english

[SPOILER]
na, asszem egyedül leszek a véleményemmel, de ez a film a marvel eddigi leggyengébb darabja.
bárgyú, gyerekes, erőltetett, semmi és sehogy sem áll össze, leszámítva azt, hogy a többi marvel filmmel valóban összetudták kapcsolni.
borzalmas karakterek, erőltetett szerepek, még erőltetettebb poénok, túl sokat akartak és ami az iron man és az avengers esetén jól elsült, az itt egyszerűen csak nyögve nyelős, szerencsétlen az egész...
óvoda a film, ez van. teljesen dedós. és humortalan.
groot egy vicc, a harmadik i'm groot után már kaparja az ember az arcát, a mosómedve is túl sok a végére már, absz rávan írva a feszültség oldás szerep, de nem az igazi, ez a chris pratt meg egy tejfeles szájú hülyegyerek, egyszerűen komolytalan az egész film ahogy van, komolytalan szereplőkkel, tele klisékkel.
mindegy, nem is ér többet ez a film, egyszer megnézhető, de ennyi.
az pedig egyenesen nevetséges, hogy itt vagy máshol bárki is egy lapon meri említeni a remény rabjaival vagy egy mementóval... vicc, még az is, hogy szájára meri bárki is venni ezekkel a filmekkel.

[/SPOILER]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48186) HuMarc válasza Integra (#48185) üzenetére


HuMarc
addikt

Ki említi egy lapon a Remény rabjaival? Mert az tényleg egy nagy gyökér. De szvsz maga a film a maga kategóriájában (Marvel képregényfilmek) simán hozza a szinten, sőt.

(#48187) Integra válasza HuMarc (#48186) üzenetére


Integra
titán

csak az imdb pontszám alapján.
nevetséges. ahogy a film is. :)
sajnos az van, amit várni lehetett már és mondtam is, a marvel azzal, hogy orrba szájba nyomatja ezeket a filmeket, meg is van az eredménye. egyre gyengébbek lesznek.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48188) Integra válasza spiky03 (#48182) üzenetére


Integra
titán

"Simán lenyomta a Vasembert is egysorosokban meg beszólásokban." - ja, a 15 év alattiak körében és akiknek 80-nál alacsonyabb az intelligencia hányadosuk. oszt ki is fújt.
aztán mit művelt le a rocket meg a starlord? mesélj már picit róla :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48189) madgie válasza Integra (#48188) üzenetére


madgie
titán

Nyugivanmá', neked nem tetszett, nekem sem fog tuti, neki meg igen.

Nekem pölö baromira nem jött be a Muricakapitány kettő, szokásos "sokat akar markolni, de üres tenyér a vége" az egész, hidegháborús drámának annyira komoly, mint egy Dragonball, az egészet förtelmes izzadtságszag járja át Lobert Ledfolddal, meg a csámpás bákival együtt, mégis aszondom, ha valakinek ez kell, meg ez a tuti, akkor hadd egye. Részemről a bugyuta első rész lenyeli keresztbe, az nem akar többet mutatni magából, mint ami amúgy is. Egysorosok, egy dimenziós karakterek, a legkisebb királyfi lesz a quarterback, ezeket a képregényeket nem azért olvasta sose senki, hogy Hamlet-szintű drámát kapjon, ez egy sima népmese, egyszerű, jó esetben hangulatos, esetleg poénos.
Egy kivétel jut eszembe, az a Watchmen... az viszont erős.
Na attól viszont eleve fényévnyire jár bármelyik Marveles karakter, főleg Steve Rodgers...

(#48190) callmeakos válasza Integra (#48185) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most tegye fel az a kezét akit ez meglepett :U
Nem neked és a hozzád hasonlóaknak való film ez, nem is kell szerintem erőltetned az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#48191) Viszlát


Viszlát
addikt

Lassan vége a nyárnak, jön néhány ígéretes film végre. :K

(#48096) monstre: mondjuk a trailer rendezőjét tökön tudnám szúrni egy csákánnyal ezért a remekművéért. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48192) BITBOYS válasza cyberkind (#48122) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remélem ezek csak próbálkozások, minták. Jobban tetszenek még mindig a 4.5.6-ban felvonultatott helmetek. Ezek az új gárdista jelmezek Lego katonákon lehet jól mutatnának..

Eladó DDR5 2x8GB memória: https://hardverapro.hu/apro/crucial_16gb_kit_2x8gb_ddr5-4800mhz/hsz_1-50.html

(#48193) Tibiajax válasza Integra (#48185) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

befoglaltam hétfő délutánra az ov-t, most már meg kell nézni...
xd

aztán majd papa megmondja

(#48194) #54715584 válasza Viszlát (#48191) üzenetére


#54715584
törölt tag

A Frame trailerére gondolsz? Mert most nem tudom eldönteni, hogy tetszett vagy nem tetszett? :)

(#48195) Apollyon válasza Integra (#48185) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nálam már a beszélő mosómedvénél egyértelmű volt hogy ez a film valami ökörség. Legalábbis a trailerben eléggé látható volt hogy teljesen komolytalan az egész. De már a borító alapján se néztem volna meg. Az IMDB-s pontszám meg esélyes hogy meg van hamisítva, vagy magas a 10 éven aluliak szavazatainak aránya.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48196) joshua7


joshua7
veterán

Srácok, a Galaxis őrzőire tervezünk menni páran. Van ez a 4dx izé, arra. Kérdésem: itt magát a filmet hogy adják? 2d/3d? Ha jól értelmezem a cinemacity-t, akkor 3d szinkronizáltan lesz. Van a 4dx-ből olyan, ami a filmet 2d-ben adja?

Semper Fi

(#48198) Sotho válasza joshua7 (#48196) üzenetére


Sotho
őstag

Nincs.

(#48199) Viszlát válasza #54715584 (#48194) üzenetére


Viszlát
addikt

Képzeld el, hogy te rendezted és tökönszúrnak egy csákánnyal. Na szerinted tetszett vagy nem? Ha továbbra sem tudod eldönteni, akkor úgy képzeld el, hogy nem egy perverz beteg állat vagy, hanem normális ember és úgy kapod a csákányt.

:DDD

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48200) devil-k


devil-k
nagyúr

Amerika kapitány 2.

7/10

A maga műfajában jó volt nagyon, de már elég volt a Marvel filmekből... Semmi más, csak "blockbuster". :(

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.