Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#48252) callmeakos válasza Bad Pritt (#48247) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ja hogy csak a szokásos grammarnacziskodás megy itten ;]

All→M8

(#48253) spiky03


spiky03
veterán

Nah megnéztem én is a Batman - Assault on Arkham-ot.

Nem volt rossz, de ez már nem annyira gyerekeknek való, mert egy picit erőszakos meg véres, nah meg van benne pucérkodás, még ha nem is mutatják. :D

Mondjuk ez nem is Batman-ről szólt, hanem ugye inkább az "X csapatról".

Aki szereti az ilyen animációkat az nézze meg ezt is ha eddig nem tette még.
A következő ilyen a Batman fia lesz.

Jah és nagyon kemények voltak benne a DnB zenék. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#48254) spammer válasza spiky03 (#48253) üzenetére


spammer
veterán

"Mondjuk ez nem is Batman-ről szólt, hanem ugye inkább az "X csapatról"."

Olyan is lett. Felejtős.

A Son of Batman ez előtt volt, a következő a JL-es Aquaman cucc lesz.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#48255) Fecogame


Fecogame
veterán

Robin Williams emlékére megnéztem az

Álmatlanság ( Insomnia )

című filmet. Viszonylag akció dús film volt, nem unatkoztam. Nálam ez most 10/6.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#48256) Ace owner


Ace owner
addikt

Elkezdtem sorrendben a Marvel filmeket. Ez a Vasember 1 még mindig jó, Stark hatalmas forma. :))

Galaxy Fold 4

(#48257) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A szomszéd srác, aki szuperhőst játszik

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#48258) spiky03 válasza spammer (#48254) üzenetére


spiky03
veterán

Igen tudom, hogy a Fia előtte volt, olvastam az Aquaman-es cuccról is.
Majd azt is megnézzük, ha kijön.

Mondjuk azért Joker durva volt ebben is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#48259) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A tribute to Robin Williams

Nem tudom miért de a megemlékezésekből szinte mindenhonnan kimarad a 200 éves ember. Ennyire nem jött be senkinek rajtam kívül?

Live-Die-Respawn

(#48260) Liquid Snake válasza spiky03 (#48253) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Pont én is megnéztem ezt a Batman filmet! Elképesztően jól megcsinálták!

A Hideo Kojima Game

(#48261) Liquid Snake válasza oriic (#48259) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nekem tetszett! Szerintem egy nagyon jó film!

A Hideo Kojima Game

(#48262) #54715584 válasza oriic (#48259) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem is tetszett :K

(#48263) Realradical


Realradical
őstag

Guardians of the galaxy 10/6.5
Kicsit olyan érzésem volt, mintha egy 4,5 órás filmből néztünk volna snitteket. Jó történetek vannak az élettörténetekben ennyi kiderül, de az idő rövidsége miatt, laposak lettek a karakterek. Nem igazán kötődik az ember senkihez. Vannak vicces beszólások, pár tényleg jó akciójelenet, de a főgonosz például teljesen ellensúlyozza ezeket negatív irányban.
Annyira sablonos, hogy az már fáj. Ki a rák ez? Mit akar? Tulajdonképpen el kell könyvelni pár perc után, hogy Ő gonosz csak mert az. Ez a mozgatórugója az egész történetnek. Ráadásul, mivel szupererős és szupergonosz, képtelen az agilis gyors mozgásra, csak megfontolt riasztó nézések közepette tudja még az orrát is lassított felvételben megvakarni. :U
A csapat összekovácsolódása is kissé erőltetettnek tűnt. Gondolom meg akartak úszni egy csomó különálló filmet a karakterekről.
Egyszer nézhető kategória. Valószínűleg angolul meg fogom nézni még egyszer, de ennyi. A mozijegyet kb. megérte.

off: életem legagyhalottabb szőkéje ült mellettem aki cérnavékony hangon ilyen megjegyzéseket tett 7 és fél percenként:
- júj kopasz akkort biztosan rákos
-nagyon cuki
- ó de édes
- nem halt meg ugye?
- megfagy?
Még nem döntöttem el, hogy ez hozzátett vagy elvett a filmből

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#48264) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Pirates of the Caribbean 1-2-3-4

Az egyik legtúlértékeltebb franchise, iskolapéldája annak, hogy egy középszerű filmsorozatot a komoly stúdiótámogatás miként tud eladni. Sok éven át gyakorlatilag mindenhol Jack Sparrow-val találkoztunk, Legótól kezdve vonalas füzetekig és hátizsákokig mindenből volt kalózos verzió és ez még most is kitart, bár jóval gyengébb már szerencsére.
Most végignézve az eddigi 4 részt, óriási csalódás volt ez nekem, mert valahogy úgy maradt meg az emlékeimben, hogy ezek jó filmek, pedig nem: a hihetetlen látványon, elsőosztályú zenén és elképesztő ütemű akciószcénákon kívül nincs értékelhető egyikben sem. A történetek zagyvák, néhol nehezen követhetőek, a karakterek klisések, unalmasak és ebbe Jack Sparrow is beletartozik, mert attól, hogy Johnny Depp kialakított egy legendát köré a fura gesztusaival és manírjaival, maga a karaktere ugyanolyan gagyi marad értékelhető jellemvonások nélkül. A többi sem jobb sajnos, Davy Jones még elment volna, de alig foglalkoztak a sztorijával, Barbossa sokadik erőltetett kalózos ordibálása már inkább gáz, mint vicces, a két szerelmes porontyot meg néha szabályosan szenvedés volt nézni, a főgonosz angol nevét meg már el is felejtettem (na jó, nem, Cutler Beckett, de más tuti elfelejtené, olyan jellegtelen).
A hangulat viszont elsőrangú, köszönhetően a zseniális jelmezeknek, díszleteknek és az effektesek kemény munkájának, emellett pedig a legnagyobb viccforrások számomra a hihetetlenül kreatívan megoldott harci jelenetek voltak (főleg a második rész kannibál szigetes részlete, későb a Hobbitokban volt két hasonlóan zseniális menekülős szekvencia).
Ami kicsit érdekes szerintem, hogy máig nem tudják sokan, a nagyon híres és amúgy tényleg jó főcímzene másik filmből lett lopva, de azért szerencsére nem olyan szánalmas módon, mint ahogy a 13. harcos főcímzenéje felcsendült a Mennyei királyságban.
Összességében a kalózos filmek kicsiny és nem igazán bővülő táborát vezetheti ez a széria, de labdába sem rúghat egy Gyűrűk Ura, Harry Potter vagy Star Wars univerzum mellett, egyszerűen túl buta és bárgyú ahhoz.
Na zúztam Black Flag-ezni. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48265) Viszlát válasza Apollyon (#48249) üzenetére


Viszlát
addikt

Tamaszd ala tenyekkel az allitasod es akkor esetleg komolyan is el lehet gondolkodni a dolgon. Mert az, hogy szerinted bizonyos filmek tul vannak pontozva, az edeskeves...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48266) Apollyon válasza Viszlát (#48265) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Már korábban linkeltem valahol a fórumban, de már nem találom.
Egyébként meg teljesen nyilvánvaló, hogy nem minden 100% igaz amit a nagy média oldalak közölnek veled. De ha te ezekben vakon és feltétel nélkül megbízol, akkor az már a te bajod.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48267) #54715584 válasza Bad Pritt (#48264) üzenetére


#54715584
törölt tag

:Y

Mondd, hogy csak trollkodsz itt...

"Most végignézve az eddigi 4 részt, óriási csalódás volt ez nekem, mert valahogy úgy maradt meg az emlékeimben, hogy ezek jó filmek, pedig nem: a hihetetlen látványon, elsőosztályú zenén és elképesztő ütemű akciószcénákon kívül nincs értékelhető egyikben sem."

Ez egy kicsit ellentmondásos, nem? Persze, te nem értetted a sztorit, de ettől még nem a film rossz, hanem veled van a baj. Szerintem jól követhető, és nem zagyva. Sőt, még a szinkron is nagyon jó lett. Az egész pedig szórakoztató és vicces. :K

Nem is értem hogy írhattál ilyen kritikát egy remek filmsorozatról, nem ezt vártam tőled :(((

[ Szerkesztve ]

(#48268) Bad Pritt válasza #54715584 (#48267) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt ellentmondásos, de az Avatarnál nem? :P

Az elsőben érthető a sztori, az még okés. A második harmadik viszont tele van vagy felesleges helyszínekkel, vagy felesleges karakterekkel, ráadásul még a főszereplőkre sem jut elég idő. A különböző "pártok" közti interakció volt nehezen követhető, ki kivel van, kinek mi a célja az adott pillanatban... ja várjál, Jacknek kapásból nincs is rendes célja, Beckettnek sincs rendes célja (világtenger uralom, hurrá!), Davy Jonesnak sincs, Norringtonnak sincs, mindegyiküket egyetlen szóval le lehet írni, ami alsóhangon megmosolyogtató. Nincs rendes interakció a karakterek között, nincs súlya a szövetségeknek, árulásoknak, áldozatoknak. A szerelmi szál hiteltelen, főleg mert a három rész jelentős felében azt sem tudják hányadán állnak, Elizabethnek ráadásul írtak egy még hiteltelenebb kapcsolatot Jackkel.
Az igazi baj az lett a sorozattal, ami viszont szemmel látható, hogy a célközönség az első rész után kiszélesedett és a még fiatalabbakat is meg kellett nyerni, ezért kellettek bele az olyan banális és/vagy nevetséges dolgok, mint a kalóztanács, a személyiséggel felruházott tengeristennő (ami meredeken kilógott amúgy a filmből), vagy Davy Jonesnál jóval egyszerűbb főellenség (Beckett).
Nem írtam amúgy, hogy rossz, mert vannak nála sokkal rosszabbak (kapásból a Marvel filmek 70%-a), de ha összevetjük azzal a hype-pal, amit kapott az elmúlt évtizedben, csalódást keltőek maguk a filmek (ahogy a Marvelek nagyrésze is az). Ráadásul a negyedik részre már el is fáradtak kicsit, vagy nem volt merszük kreatívnak lenni, de sem átütő látvány, sem ütős poénok nem voltak, semmi, ami emlékezetes lenne. Azért a második rész malmos, őserdős láda utáni hajszája, vagy a harmadik rész örvény közepén történő csatája elég emlékezetes jelenet volt. De ha az Avatart nem adja el csak a látvány meg a hangok, akkor ezt sem.

De örülök, hogy neked tetszett, mindenkinek kell legyen kedvenc sorozata, csak a Hegylakó meg a Horrorra akadva ne legyen. :D
Amúgy az fura, hogy a következő Karib film csak 2017-ben jön, az egy örökkévalóság blockbuster szempontból.
(Amúgy ha már itt megy az IDMb-fika, szerintem ennek a négy filmnek korrekt nézői értékelése van ott, reálisak a pontszámai.)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48269) Viszlát válasza Apollyon (#48266) üzenetére


Viszlát
addikt

Haat, vegigneztem mind a 63 hozzaszolasodat a topicban es nem talaltam linket.

Szoval bla bla bla bla bla, majd beszolsz egyet. Ne haragudj, de igy egyre nehezebb komolyan venni teged. Azert majd szolj, ha esetleg sikerult talalni valami erdemlegest. Remelem nem valami internetes ujsagcikkel vagy blogbejegyzessel rukkolsz elo, mert akkor mar tenyleg lehetetlen lesz kibirni rohoges nelkul. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48270) Apollyon válasza Viszlát (#48269) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Áhh mindegy, kitöröltem inkább :)

A Guardians of the galaxy egy kitűnő film, bármennyi pontot megér :) Ami az IMDB-n van, az úgy is van :K

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48271) #54715584 válasza Bad Pritt (#48268) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem is tudom mit mondjak erre, de az IMDB pontszámokkal egyetértek :K

És ezért holnap én is lenyomom megint mind a 4 részt :P

Azért annyit hozzátennék, hogy én öregebb vagyok (meg jó páran még itt :P) és nekünk élmény volt várni a következő részt, mert hogy az első még 2003-as, amikor te még pelusban rohangáltál :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48272) Tibiajax válasza Apollyon (#48270) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megnézzük hétfőn azt a kitűnő filmet..

(#48273) Bad Pritt válasza #54715584 (#48271) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ja, bmeg, nekem már csak a Marvel jutott. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48274) pohár válasza #54715584 (#48271) üzenetére


pohár
félisten

és szerencsére jön az 5. is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48275) Apollyon válasza Tibiajax (#48272) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Rendben, csak ne felejtsd el előbb véleményéket olvasni, meg azt összevetni IMDB-vel ;]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48276) Viszlát válasza Tibiajax (#48272) üzenetére


Viszlát
addikt

Vigyazz am, nehogy utkozben lespricceljen egy repulo, mert meg a vegen magas pontszamot fogsz ra adni es vilagvege osszeeskuves halal jon mindenkire. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#48277) Bad Pritt válasza pohár (#48274) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, addig lemegy egy teljes Marvel fázis. :D
Mondjuk ez a Dead Men Tell No Tales kicsit nyakatekert címnek tűnik, magyarul remélem marad tükörfordításban Halott Embör Nem Böszél. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#48278) Tibiajax válasza Apollyon (#48275) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

épp eleget olvastam már róla, itteni véleményeket is autoszkippelem már a kezdettől
egyedül integráét nem autoszkippeltem, az ő elementáris erővel bíró szubjektivitásának sosem bírok ellenállni

(#48279) Liquid Snake válasza Apollyon (#48270) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Azért én is megszoktam nézni az imdb a pontokat. Nem a 7,8,9 pontos filmek lehetnek jók hanem a kissebb pontos filmeknek is! :-)

A Hideo Kojima Game

(#48280) devil-k válasza Integra (#48185) üzenetére


devil-k
nagyúr

No, kedves Integra, már ketten vagyunk. Tegnap az egyik barátom unszolására megnéztük feliratosan. Mivel mozit vezet így "privát előadás" volt nekünk. Ebből a szempontból nagyon örűltem.

Viszont ennél unalmasabb, hulladék filmet már régen láttam. Vicc az egész és az is, hogy valaki egy lapon említi a Remény rabjaival?! Haver srác már harmadjára (!!!) látta. :Y Igazi eretnek lettem a szemébe.... ;]

Még egy blockbuster micsoda...

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#48281) madgie válasza devil-k (#48280) üzenetére


madgie
titán

Dobjál csak bele egy bazi nagy követ a tóba, már épp kezdett elcsendesedni :D

(#48282) devil-k válasza madgie (#48281) üzenetére


devil-k
nagyúr

Miért, mert nem imádjuk mindannyian? :D

Aki ezen megsértődik, azt sajnálom. Nem lehet mindenre együtt bólogatni és éljenezni, hogy de jó volt. Van aki olyan stílusú filmeket értékel alul, amik nálunk számítanak No.1-nak. ;]

- mozi bolondéria -

(#48283) S e t h válasza devil-k (#48280) üzenetére


S e t h
nagyúr

"ennél unalmasabb, hulladék filmet már régen láttam."
Köszi a kritikát, akkor ez alapján tuti nem jó. Nem is olvasok több kritikát,a tiédben minden benne van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48284) devil-k válasza S e t h (#48283) üzenetére


devil-k
nagyúr

Eleve nem szabad egy film megnézése előtt kritikákat olvasni, mert befolyásolni fog valamilyen téren. Utólag okés. Az, hogy nekem és Integrának (eddig) nem tetszett , az egy dolog. Ha én meg akarok nézni valamit, akkor is megnézem, ha más lehúzza.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#48285) S e t h válasza devil-k (#48284) üzenetére


S e t h
nagyúr

Eleve nem szabad egy film megnézése előtt kritikákat olvasni
Annál nekem kicsit drágább a szabadidőm, hogy mindenféle fosba belefussak csak azért mert nem tájékozódtam előtte. Ez alapján szinte minden filmet megnézhetnék a moziban, mert semmit sem tudok róluk, utána meg fosozhatnám őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48286) devil-k válasza S e t h (#48285) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egy filmről való tájékozódás számomra nem egyenlő a kritika olvasással. De ez saját példa.

Nem csak neked drága a szabadidőd. ;)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#48287) rt06 válasza S e t h (#48283) üzenetére


rt06
veterán

ne haragudj meg (meg devil-k, te sem), de ez nem kritika (az integra-et meg a spoiler tag miatt nem olvasom el), ez csak annyit mutat, hogy nem tetszett neki a film
ha ironizaltal, akkor mas a helyzet, de a kovetkezo post-od elbizonytalanitott ezzel kapcsolatban

a masik meg (ezt nem neked, csak az elobb volt szo rola), hogy tobbszor le volt mar irva, hogy mivel kozossegi alapi az imdb pontszam, igy sokkal inkabb nepszerusegi index, mintsem minosegi mutato

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#48288) Integra válasza S e t h (#48283) üzenetére


Integra
titán

spoileres lehet

nézd, nem lehet tudni, hogy neked mi tetszik, ezt csak te tudhatod. az, hogy nekünk ez szörnyen gyenge eresztés volt, nem biztos, hogy fedi számodra is a film valóságát. nekem az a legnagyobb bajom a filmmel, hogy hihetetlenül erőltetett a humora, semennyire sem humoros, hiába igyekszik az lenni. sótlan az egész az elejétől a végéig. a többit meg spoilerezve írtam direkt használom spammer scriptjét, hogy ne olvassa senki, aki megnézné.
szerintem nem humoros az a film, ahol 122 perc alatt 4x nevet fel az ember, ott is mértékkel. :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48289) devil-k válasza rt06 (#48287) üzenetére


devil-k
nagyúr

Így van. Amit én írtam, az minden, csak nem kritika. Csak egy gyors szösszenet, a véleményem kifejtése.

- mozi bolondéria -

(#48290) callmeakos válasza devil-k (#48289) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egyáltalán mit lehet nevezni kritikának?
Szerintem itt mindenki inkább a véleményét írja le, néha konkrétumokkal de ennyi. HáGé szokot megereszteni egy-egy hoszabb írást ami már kritika, de ennyi. Meg most én eresztettem el egy hosszabb írást az őrzőkről, de az sem kritika.

Szerintem.

All→M8

(#48291) devil-k válasza callmeakos (#48290) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez jó kérdés. A HáGé féle írások már annak számítanak szerintem. Ha mindenki hosszas kritika írásba kezdene minden film kapcsán, akkor nem tudnánk az oldalt görgetni. :D Jól van ez így, ahogy van.

- mozi bolondéria -

(#48292) rt06 válasza callmeakos (#48290) üzenetére


rt06
veterán

roviden: ami igyekszik valamennyire objektivan irni a filmrol
errol itt volt egy beszelgetesem, de volt mar hasonlo tobbeknek is
[link]
[link]
itt meg folytatodik, akit erdekel elokeresi

en pl szeretem viszlat es integra irasait olvasni filmekrol, sokkal, de sokkal tibbet tudni meg toluk egy-egy filmrol, mint a hozzaszolasok tobbsegebol, de pl HáGé karib tenger leirasa is tetszett (a tiedet spoilerveszely miatt nem olvastam(

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#48293) S e t h válasza Integra (#48288) üzenetére


S e t h
nagyúr

A filmet meg fogom nézni, mivel comics addict vagyok, viszont vannak prekoncepcióim vele kapcsolatban, főleg a szereplők némi infantilis megjelenése miatt.
Ezzel együtt szeretek kritikákat olvasni pro és kontra, a megjegyzésem ennek szólt nem magának a filmnek, mert mindig támad némi hiányérzetem a tőmondatos, pár szavas megnyilvánulásokkal kapcsolatban.
Pár év múlva lehetséges, hogy a filmek után itt a fórumban is elég lesz lájk, diszlájk ikonokat linkelni, de ez ne szegje kedveteket, folytassátok amit csináltok.

jav:most olvastam a legutóbbi hozzászólásodat devil-k, oké talán túlreagáltam, véleménynek oké.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48294) Tibiajax válasza rt06 (#48292) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudom, h az én mona esszéimet is imádattal olvasod mindig, csak most nem merted bevallani. ezért dobok gyorsan most is egyet

A nagy Gatsby
hd,szinkron
kisebbségehez tartoztam azzal, hogy még nem láttam ezt a mozit, most már én is elmondhatom az ellenkezőjét. álomvilágszerű, alternatív '20-as évek vége, fergeteges zenei betétekkel, őrületesen jó az egész.
nálam pengeélen táncolt talán végig a giccses szirup és az egyszerű alternatívság világa között, az elején nem is nagyon tudtam eldönteni mi lesz ebből, végül kaptunk egy románcot sok haraggal és dühhel, egy szokásosan jó DiCapriot meg most tényleg jó Tobey-t és egy mindenképpen felejthetetlen alkotást.
lehet belekötni a filmbe, de ez is azok közé tartozik, ami vagy működik valakinél, vagy nem. vagy végig elragad vagy kilövöd félóra után
8/10

(#48295) #54715584


#54715584
törölt tag

Bocsi :DDD

(#48296) Ace owner válasza #54715584 (#48295) üzenetére


Ace owner
addikt

noxwill téged keresnek :DDD

Galaxy Fold 4

(#48297) TripleB válasza Tibiajax (#48294) üzenetére


TripleB
senior tag

Nekem jobban tetszett, mint a Wall Str.farkasa.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#48298) devil-k válasza TripleB (#48297) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem egy liga a két film.

- mozi bolondéria -

(#48299) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

A galaxis őrzői:

Teljes mértékben egyetértek (#48100) noxwill kommentárjával.

Spoiler!!!!!

Sokat gondolkodtam ezen a filmen. Nagyon vártam már hogy megnézhessem! Lehet ez volt a baj, hogy túlságosan is sokat vártam tőle. Nem voltam tőle elájulva a filmtől. Valami hiányzott. Előfordulhat hogy újra kellene nézni. De nem volt olyan jó mint a Kapitány 2.
Nem volt nekem annyira humoros ez a film, mint vártam volna. Némelyik poén egyenesen fájt. Karakterek valahogy hiányosak voltak nekem. Senkiről nem tudtunk meg sokat. Grootrol pl:semmit.
Olyan volt mintha sietett volna a film, igaz 2,5 óra volt. Lehet idővel megváltozik a véleményem, és lehet megnézem még egyszer.
Azonkívül, minden tetszett. A zene, a látvány minden fantasztikus volt! Élveztem a filmet, csak "valami" nekem hiányzott belőle. :F

Stáblistás jelenetet meg nem értem. Az okés hogy a Gyűjtő életben maradt, de mi volt az a kacsa? :O
Howard a kacsa?
És mért csak 1 jelenet volt, 2-nek kellett volna lennie, nem?

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#48300) devil-k válasza ViiiiktorOC (#48299) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hogy lett neked a film 2,5 óra? Amikor csak 122 perces? :C

- mozi bolondéria -

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.