Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44201) mikromanus válasza Gorneck (#44185) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 3 katapultos résznél volt nálad is? Az nagyon tuti :DDD Egy teleport a városba és visszatérés megoldotta nálam az eltűnéseit. Ez persze azután volt, hog ynegyed órát hajkurásztam és beírtam ide, hog ymilyen ultramobot találtam.

Azért a beragadt tűzsebzés se volt rossz. Folyamatosan sebződött a karakter. Már 5 perce a városban voltam, de még mindig jöttek a minuszok fél másodpercenként.

A nagyméretű gyors elitek se rosszak. körbevesznek és annyit sumákolnak a takarásban, hogy nem is látom (időben) mit pakolnak a lábam alá. Meg az a jó kis charge/nyakrateleportálós képességük se rossz (opressorok és néha a tremorok is). Rakanothok kicsiben. Miattuk váltottam tegnap tank buildre. Azt püfölhetik napestig, fújhatnak rá és teleportálgathatnak. Letépi a karjukat és azzal veri őket agyon. Keveset sebez, de sokat ír :DDD

Rakanoth killre meg ki kell ismerni a támadásait. Vagy élőben vagy youtube vidin visszakövethető. Amikor nagyon készülődik akkor azt hiszem közelebb kell hozzá menni és akkor inkább hajigál minden szemetet vagy megidézi a csicskáit és nem chargol. Meg az oszlopok mögött lehet ügyeskedni. Barbárral ezt közelharcban nyomatták páran (oszlop túloldaláról gyengék a támadásai és nem találnak el a lövései Az Ollókezűnek). Wizard meg dupla-tripla teleportot használt azt hiszem. Ha elég messze vagy akkor nem lát meg és nem jön közel. Az is elég ügyeskedős volt, de tuti módszernek tűnt. Biztos volt benne még valami turpisság, de majd ha nagy leszek és ott tartok akkor kipróbálom :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44202) Neró válasza Neró (#44199) üzenetére


Neró
őstag

De azért itt van a profil link.

| www.diablohungary.hu

(#44203) vhunor válasza mikromanus (#44201) üzenetére


vhunor
őstag

A katapultos résznél, meg a várban (várfalon) is. Ettől a bugtól is meghaltak vagy 2-3-szor.

Jah, és a legjobb. Én barbárral nem tudtam megütni (még kijelölni se) a madarat amikor elő-előtűnt, ők meg tudták sebezni.

[ Szerkesztve ]

(#44204) mikromanus válasza vhunor (#44203) üzenetére


mikromanus
veterán

Rutinos elitharcos az. Csak a támadási animációnál jelenik meg. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44205) Gorneck válasza mikromanus (#44201) üzenetére


Gorneck
titán

Ott is gyakori vendég, meg kint a pusztában... :D Hogy rohadna meg...

Két elitpakkal a nyakba nincs nagyon mód erre...

(#44196) proci985: Korábban már írtam, hogy 40-50k visszakézből kivédhetetlen...mind1 mit teszel. :( Én 350et is critelek...és ez csak egy...ha mind3 elit kap belőle mert a denevér ugye végig szánkázik mindenen, akkor végem. Szerváltam egy loh-s fegyót így a darts legalább használaható...ha a megszokott fegyómmal megyek olyan szépen jön le rólam a 3-4k life öröm nézni....

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#44206) Gorneck válasza vhunor (#44203) üzenetére


Gorneck
titán

Tudtuk sebezni? Nem vettem észre...bár volt jobb dolgom is...

De egyébként katasztrófa volt a tegnapi nap, nem csak azé mert érdekes eliteket fogtunk ki...hanem mert semmi se esett, lassan 1-2 hete...hiénából gyarapítom a goldom... :)

Gorneck#1239

(#44207) RockHaRD


RockHaRD
addikt

kiesett az első set itemem inf act2 közepe felé egy elite packból :))

érdekes, mert pont wd-vel esett, és wd-nek való, viszont pont ilyen van a kezemen, csak jobb példány ;] de ah-t nézve 2-3 millát tuti ér, mivel a legolcsóbb 2 milla, ami ennél jóval gyengébb darab :))

(#44208) Lézerparaszt válasza vhunor (#44173) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem is szokott ilyen lag lenni, pl. meghalok, aztán 1 mp múlva kijön az arcane a földből.

A játék az nem játék!

(#44209) sith7 válasza RockHaRD (#44207) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat ! :C

(#44210) RockHaRD válasza sith7 (#44209) üzenetére


RockHaRD
addikt

eladó ;]

(#44211) Horbal


Horbal
őstag

Ki van ez találva baxák meg...:) Éppen amikor akarnám feladni a csába az egészet, akkor azért dob egy millás eladható plant, meg két fiery brimstone-t, meg egy fos legendary itemet.

Ettől persze még nem tudok act III fele után tovább jutni, de megjön a kedvem... csak tudnám hogy csinálják :).

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#44212) Scholes9 válasza RockHaRD (#44207) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hmm, nem is rossz :)

Más: ahhoz képest, h eddig nem is gondoltam arra, h a Wizarddal egyáltalán játsszak, annyira megtetszett, h valszeg main kari lesz :))

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44213) proci985 válasza Gorneck (#44205) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hát, ha mindhárom akna elkapja a reflectest, akkor nekem is jön le annyi, nekem is 50k fölötti dpsem van sharpS nélkül.

nether tentaclest próbáltad exploding arrowval? azzal 80-120k között critelek, és az életem azért annyira nem megy le critre sem. általában egy poti és egy prep+battlescars elég, esetleg extra healtheseknél vadászni kell life gömböket is, de általában megoldható..

vhunor: a katapultos sebezhetetlen madár bugot meg ki kéne már irtani, mert kegyetlen idegesítő. engem pl 1shotol.

más, rakanoth: fele életéig lenyomtam. hangra már nem lehet megállapítani mit csinál, de előtte a lába alatt van egy fehér effekt mielőtt teleportál. teleportot nyomja távolságfüggetlenül. namost, taktikailag smokescreen tele előtt segít, de a 14 discipline drága, hogy az egész meccset le lehessen vele tolni.

értem én, hogy dps check, nem is azzal van a baj, hanem hogy kb 10 instahitet kéne túlélni, meg mellette a többi szintén 1hites támadását, meg a fejenként 20kt ütő szörnyecskéit.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44214) sith7 válasza RockHaRD (#44210) üzenetére


sith7
nagyúr

20k ? :D

Nekem köszönöm nem kell, monknak nem az igazi :N

(#44215) Gorneck válasza proci985 (#44213) üzenetére


Gorneck
titán

Én wdvel vagyok...fegyó cserével operálok...kb semmi se megy le, igaz a sebzésem jelentős csökkenésének köszönhető ez, mint annak a 700 lohnak + 2,4%nak.

Ez a bug rohadt régóta van bent...sztem direkt.

(#44214) sith7:: WDre se szvsz, legalábbis critesre biztos nem raknám fel...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#44216) WayneGace válasza RockHaRD (#44210) üzenetére


WayneGace
őstag

Mennyiért?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#44217) proci985 válasza Gorneck (#44215) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem tudom miért gondoltalak DHnak, bocsánat.

lehet ez is olyan dps check, mint rakanoth ;]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44218) RockHaRD


RockHaRD
addikt

a gyűrű elkelt 2,5 milláért
:R

(#44219) FehérHolló válasza RockHaRD (#44218) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mintha kicsit alullőtted volna a buyoutot. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#44220) RockHaRD válasza FehérHolló (#44219) üzenetére


RockHaRD
addikt

WayneGace kollégának ment, sima játékon belül trade-en keresztül :)

[ Szerkesztve ]

(#44221) oxox válasza RockHaRD (#44220) üzenetére


oxox
addikt

akkor tularaztad :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#44222) kornel76 válasza oxox (#44221) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jaja hiénázott!! :DDD

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#44223) SLYM


SLYM
veterán

hát srácok, ez a 2. aht ez tényleg brutál. eddig 5x haltam meg, annyiszor, mint 1 ahtba összesen. kicsit állítgatok a skilleken és visszatérek :)

(#44224) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Próbálgatom hogyan a legérdemes farmolni. Simán végigmentem halál nélkül Act2 végén úgy hogy a 2 armoros passzív helyett beraktam 2 DPS passzívot (Berserker Rage+Ruthless) a Superstition maradt.
Így tankgear annyi különbséggel, hogy a nyakláncot lecseréltem MFesre inkább.

Nemigazán volt gond még 3 elit packkal sem egyszerre ;]
Elég brutál ez a barbár, nem hittem volna hogy az armoros passzívok nélkül is sima lesz. Kár, hogy nem próbáltam ki korábban. Jóval gyorsabb a haladás így

(#44225) Cyberbeni válasza mikromanus (#44204) üzenetére


Cyberbeni
addikt

15k armorral nem megy rakanoth? még jó hogy nem költöttem túl sokat tank gearre ;]

@DjDanee87: érdemes számolgatni egy kicsit, mert van hogy nerves of steel több, mint 20%-ot dob, és az fizikai sebzés ellen is véd (persze superstition fury-t is tölt, de nekem nem úgy tűnt, hogy állandóan spammelsz valami fury-spender skillt)

[ Szerkesztve ]

(#44226) sunnymarcell válasza SLYM (#44223) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

mi a picsa az az aht?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44227) Cyberbeni válasza sunnymarcell (#44226) üzenetére


Cyberbeni
addikt

act-ra gondolt

(#44228) sunnymarcell válasza Cyberbeni (#44227) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

ja jó :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44229) DjDanee87 válasza Cyberbeni (#44225) üzenetére


DjDanee87
addikt

7000 armorom van a passzívok nélkül warcry-al, enchantressel. Ez 70% csökkentés. Ha beteszem superstition helyett a nerves-t akkor lesz 8500 ami kb 4%os különbség. Ugyan nem biztos hogy így össze lehetne hasonlítani a 4%-ot a 20%al, mert mégiscsak más a kettő.

Valóban nincs semmi fury spenderem, de ha azt nézzük, hogy azt a passzívot használom ami max furyn dob 25% damaget (berserker rage) akkor nem jön rosszul a superstition fury töltése. WotB meg az Earthquake is elvisz sok furyt és jobb minél gyorsabban maxon lenni miután eltoltam, mert csak akkor jár a passzívból a 25%+ damage.
Nekem bevált, Betrayer of Horadrim-tól mentem végig. Halál nyilván nem volt korábban full tank passzívokkal, most sem, viszont most jóval gyorsabban haladtam.

[ Szerkesztve ]

(#44230) Kobe válasza sunnymarcell (#44226) üzenetére


Kobe
veterán

Nekem is ez volt az elso kerdesem mert tudatosan minden hszben ahtnak irja. Vagy lehet ez csak ilyen fhlancia beutes ? ;)

(#44231) kemalboy01 válasza Neró (#44202) üzenetére


kemalboy01
tag

(#44232) Cyberbeni válasza DjDanee87 (#44229) üzenetére


Cyberbeni
addikt

4/(100-70)=13.3%-al véd többet, tehát kevesebb, mint 20%
(akár -cooldown wotb-re és eq-ra is hasznos lehet, ha minél gyorsabban akarsz ölni, de ez nyilván attól függ, hogy milyen sűrűn futsz bele pakkokba)

(#44233) Rankerz


Rankerz
senior tag

(#44234) radi8tor válasza Rankerz (#44233) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kezd úgy tűnni nekem, hogy Barbár kap megint a legkevesebb buffot. :O

⭐ Stella

(#44235) FehérHolló válasza Rankerz (#44233) üzenetére


FehérHolló
veterán

WD-nél meg már ott van alul a link, de egyelőre halott. :)

Más: Két-három ember ajánlgatott a múltkor potit, van még nekik belőle? :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#44236) mikromanus válasza Cyberbeni (#44225) üzenetére


mikromanus
veterán

HOgy jön ide raka? Ez egy mezei kis repülőgyík tüzes sercintéssel ami néha bugos és csak támadásnál látszik :D (mármint a gyík)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44237) Rankerz válasza FehérHolló (#44235) üzenetére


Rankerz
senior tag

Ha a topik végsorszámokat megnézed

Barbár: 67
Wizard: 68
WD: 69
Monk: 70

Szerintem a WD t akarták előbb csak valaki közbeszólt fejeséknél :DDD

(#44238) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

azt nem értem, hogy az istentelenül használhatatlan passzívokat miért nem buffolják?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44239) Cyberbeni válasza mikromanus (#44236) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Honnan tudod, hogy Infernon milyen, ha nincs meg az achievement? Vagy már túl sokat fizettél a javításért miatta, és félsz visszamenni? ;]

(#44240) mikromanus válasza Cyberbeni (#44239) üzenetére


mikromanus
veterán

Picit zavaró ám ha olyan témára válaszként írsz valami egész újat ami nincs bent a hivatkozott hsz-ban. Mit hagytam ki? Van valami achi rakánál? Kb semennyire nem érdekelnek az achik, így nem néztem. Mi benne a pláne? Mész és lecsapod azt' annyi? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44241) Gyick


Gyick
őstag

üdv!
nem igazán vagyok jártas a dio3-ban.Érdeklődnék hogy van most vmi lehetőség az ingyen kiprobálásra?

(#44242) radi8tor válasza Gyick (#44241) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Regisztrálsz Battle-neten és kiválasztod a weboldalon Diablo Play for Free-t.

Log in to your existing Battle.net account at http://www.battle.net, and sign up for the Diablo III Starter Edition through the "Your Game Accounts" section.

Create a new Battle.net account here, and the Diablo III Starter Edition license will be added to your account automatically.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#44243) P00By válasza Gyick (#44241) üzenetére


P00By
nagyúr

radi8tor1 gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#44244) ttt1


ttt1
őstag

A missile dampening mit csinál? Egyik elite grup föbossa ezt tudta..

(#44245) Gyick válasza radi8tor (#44242) üzenetére


Gyick
őstag

szerencsére van battle.net-es accom a wow miatt.köszi

(#44246) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Végre először 10 millió felett van az aranyam. Lassan kéne újra játszani is, nem csak AH. :)

I am having fun staying poor.

(#44247) sunnymarcell válasza ttt1 (#44244) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

lelassítja a lövedékeket asszem 80%-al körülötte

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#44248) Cyberbeni válasza ttt1 (#44244) üzenetére


Cyberbeni
addikt

lelassítja a lövedékeket (nem mindegyiket)
@mikromanus: igen, minden nehézségi szintre van olyan achievement, hogy öld meg rakanothot

[ Szerkesztve ]

(#44249) mikromanus válasza Cyberbeni (#44248) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja láttam. Valami achi bug lehetett mert már egyszer lecsaptam. No, most megcsináltam még egyszer csak hogy ne legyen kérdéses a szemedben. félkézzel tökmagevés közben egy álló helyben taktikázás és helyezkedés nélkül. Győzött menekülni a kecseg. Persze ettől még nem úszta meg :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#44250) #48613632


#48613632
törölt tag

Hali
Page of Blacksmithing-hez hogyan juthatok hozzá? Ez kell ahhoz, hogy a kovács haverom tovább tudjon fejlődni, de eddig még nem találtam. Mi a módja, hogy ezen a módon továbbfejleszthessem a kovácsot? Köszi.

szerk: Ja, és a Jewellers az merre található?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.