Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45451) persil válasza mikromanus (#45449) üzenetére


persil
nagyúr

Izgalmas lehet.

jobb gomb, jobb gomb, jobb gomb...jobb gomb, poti, jobb gomb... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45452) Ren Hoek válasza Gyuri27 (#45448) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hehe, úgy olvastam hirtelen hogy Blizz moneyhole :D ... ééés tényleg :D De most legalább dolgoznak keményen. 1.03 lecsó volt ehhez képest. Csak sokan már abbahagyták, kíváncsi vagyok, hogy a keménymagon kívül visszajönnek-e tömegekben.

[ Szerkesztve ]

(#45453) mikromanus válasza persil (#45451) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. Csak be kell indítani és helyezkedni kell ezerrel, mert hajlamosak lövöldözni mindenféle gyanus szörnyek. Meg jobb ha nem érnek be. Amúgy is van benne gyakran bal gomb, meg battle rage spamelés (több élettöltés, vagy spórolás miatt, vagy az örök yetiért). Igazából csak egy példa, hogy nem csak a tank és a pörgettyű működik act 3-4-en ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45454) Mr.Csizmás válasza hackeeeee (#45450) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszi :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45455) Helmoras


Helmoras
őstag

Jól értelmezem itt az embereknek tetszik ez az uj paragon cuccos? vagy csak nem érzem ki az iróniát?

Ez a paragon szintezés egy naaaagy kalap semmi nem is értem, semmilyen tartalmat nem kap az ember, az MF gearek amire többed magammal elég sokat költöttünk teljesen el értéktelednek alig egy hónap alatt, érdemi tartalmat nem kap senki, csak könnyebb lesz a játék a 100 paragon szintel kb jön szerintem 300+ stat, és ide oda foltozzák majd ehhez mérten a szörnyeket.

De valaki akinek ez valóban tetszik fejtse ki nekem miért jó ez :S

(#45456) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#45454) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs mit. :) :R

Kíváncsian várom már, hogy vajon milyen lesz a játék ez után...

Véleményem szubjektív...

(#45457) persil válasza mikromanus (#45453) üzenetére


persil
nagyúr

Jól van, valamhol mélyen féltem, hogy félreértesz majd, de szerencsére nem.

Nem leszólom, csak ahogy elnéztem, miután felraksz magadra mindent, már tényleg csak gyalulni kell :)

A búgócsigát azért nyomják sokan, mert - és most kövezzen meg, aki akar - faék egyszerűségű de mégis hatékony. Szóval jó látni, hogy valaki mással próbálkozik :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45458) D4v3


D4v3
őstag

Ki mire költi a peccs előtt a pénzét?

(#45459) D1Rect válasza Helmoras (#45455) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért jó, mert nyugodtan tudsz GW2-zni. ;] :DDD

(#45460) Gyuri27 válasza Ren Hoek (#45452) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vissza. Ezek akkora változások, hogy kicsit túlozva kapunk egy új játékot.
Másrészt ez a játék az mf-l illetve, hogy a sima mobok is 4 szorzót kaptak nem semmi.
Azért egy jó mf gearrel + valour + paragon majd 700-ra fel lehet menni. Az meg nem csekély. Nyilván 0.7% elsőre nem túl komoly. De a korábbiakhoz nézve sokkal nagyobb az esély.

Az ah-ban is lehet gyorsan és hatékonyan keresni. Mert eddig kifolyt az ember szeme. Hiszen a 3 stat kevés volt.

Szóval lesz tömeg. Remélem a szerverek bírni fogják. :K

Helmoras: mf cucc nélkül 300% a buff. Azzal akár 700 is. Miért értéktelenedne el? Kb 2x akkora lesz az esélyed mint eddig. Persze ezt lehet sz@rnak is nevezni. Jobb lenne egy gift shop. Ahol kedvünkre leakaszthatnánk bármilyen itemet.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#45461) Qru válasza D4v3 (#45458) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Meg fogsz lepődni de jobb gear-re (a maradékot meg átutalom a hadiárvák javára. :D).

#nincsbennetarcsi

(#45462) mikromanus válasza persil (#45457) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindig is picit ritkásabb buildekkel próbálkoztam, vagy ha az nem működött, akkor a meglévőek "nem túl gazdaságos és elterjedt" verziójával. Így lett a megaarmor-borulóskevés-life tank is létrehozva. Csak mer' azt mondták a nagyok, hogy sok élet kell. Pedig nem is :C Ja, meg a fullarmoros agresszíven skillezett act 2-es ellentmondás build. Act 3-ban azért azzal sokat estem-keltem mikor megkiséreltem átültetni :DDD

Esetleg még egy no-main-skill barbit össze lehetne dobni. csak amilyen topa vagyok tuti lenulláznám a furyt aztán ott álnék abszolut védtelenül az ellenséges horda közepén. De sok crit mellett megoldható az is...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45463) Rankerz válasza D4v3 (#45458) üzenetére


Rankerz
senior tag

Hc barbárra költöttem ezt azt [link]

Meg felhalmozok némi hc goldot az új legendaryk fogadására :D

(#45464) Mr.Csizmás válasza D4v3 (#45458) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

érdemes gemre? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45465) persil


persil
nagyúr

Én most vettem telefont barátnőmnek, este pedig lemegyek a lidl-be energiaitalért és valami rágcsálnivalóért.

Hülyeséget félretéve viszont, én semmire. Úgy érzem, hogy a patch miatti nyerészkedésről már nagyon csúnyán lekésett, aki most szeretne venni ezt-azt, hogy majd tovább adja.
A tárgyakról meg azt gondolom, hogy ha jönnek az új erősebb legendek és bekerülnek az ah-ba, akkor akinek a "régebbi" gyengébb verzió is elegendő az jóval olcsóbban fogja majd patch után megtalálni az kifutó darabokat.

Mondjuk aki időben kapcsolt, az felhalmozhatott ezt-azt, de erről már rég kár beszélni így patch előtt egy nappal :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45466) D1Rect válasza Gyuri27 (#45460) üzenetére


D1Rect
félisten

300+ valor lesz a max.

(#45467) Franklin válasza mikromanus (#45462) üzenetére


Franklin
addikt

Kék items only, fehér items only karival próbálkoztál már? Vagy valaki?

(#45468) Helmoras válasza Gyuri27 (#45460) üzenetére


Helmoras
őstag

A maximum magic found 375 lesz, legalábbis a Diablo 3 Hungaryn én ezt olvastam. paragonnal mf el valorral kisérővel mindennnel.

D1Rect: azzal nem lesz gond :C :C már csak az 50 millámat kell eladni ojróért hogy megvehessem digital-t és kezhessek szombaton :)

[ Szerkesztve ]

(#45469) warcat


warcat
veterán

Így van már késő van helyezkedni,bár tippre lesz még egy spike essencek terén ha jók a craftolt fegyók( 2500 fölé is mehet) de az a mostani árhoz képest nem nagy árrés.
Én craftolni fogok 150, esetleg 200 massacre axet a barbárnak,hátha bemákolok pár jó darabot.Olyan 40ből kijön és van esély,hogy megtérül.

EA: It's in the crate!

(#45470) Gyuri27 válasza D1Rect (#45466) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Minden Paragon szintlépésnél 3% magic és gold find adódik hozzá a már meglévőhöz, így a 100 -as paragon szintet elérve 300% lesz mind a kettőből - mindenféle magic find és valor nélkül. Így nem kell cserélgetni a magic find -os vagy gold find -os geart a csata közben. Persze ezek után is viselheted."
No komment.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45471) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Kipróbáltam a Starter verziót és megtetszett a játék. 12990 Ft jó ár érte (bolti) vagy lehet olcsóbban is kijönni a vásárlásból? Köszi

(#45472) hackeeeee válasza HZoli87 (#45471) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A "normál" bolti ár 14999, szal ha annál olcsóbb, az csak jó ár.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#45473) Ren Hoek válasza Gyuri27 (#45460) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Akkor most mi értelmeztük rosszul a patch notest?

MF cap lesz... 300 a max + NV(?), ez a lényege pont, hogy nem kell MF motyókat hordanod, ahogy haladsz felfelé, így egyre erősebb leszel. Szal MF cuccok valóban egyre kevesebbet fognak érni.

Örülök, hogy csináltak valamit... de nekem is vannak kétségeim. Infláció szinte biztos hogy lesz, ezen kívül hatalmas buffot kaptak a karakterek (néhol 70%-ről 700% damage pl..ezmi? Durvaság...) Kapott egy szívlapátnyi nerfet inferno, és fehér mob drop emelést. A régi itemek szemetet se fognak érni szerintem. Az újak meg méregdrágák lesznek.
Viszont mivel új játékosok már annyira nem fognak jönni mint az elején, a paragonnal meg kimaxoltad magad már... ezért hová kell a gear? Ki fogja megvenni a temérdek cuccot, ha mindenki paragonozik, és a játék egyre könnyebb lesz. A paragon csak a farmolásnak jó igazából, hogy néha kiüss egykét extrém legendary-t.... de ekkora nagy buffal ez szerintem tesco-s gearben is mehet akár...

Szóval nem tudni mi lesz...Még sokkal többet fogunk bontani, és nagyon ritkán esik valami értékes, ami tényleg sokat ér ah-ban. Ugyanis a progress szerintem röhejesen könnyű lesz act4-ig ilyen buffokkal és nerfekkel... főleg csapatban.

[ Szerkesztve ]

(#45474) D1Rect válasza Gyuri27 (#45470) üzenetére


D1Rect
félisten

Ettől még 300+valor lesz a max.

(#45475) Alg válasza Gyuri27 (#45470) üzenetére


Alg
veterán

Csak éppen 300-nál nem lehet fentebb menni MF gearrel sem (csak valorral)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#45476) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ma este 103-as búcsúztató inf1-2 aratás? :U

fritzkandur#2997

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45477) HZoli87 válasza hackeeeee (#45472) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi. :)

(#45478) Gyuri27 válasza D1Rect (#45474) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol van ez leirva?

Amd - Radeon - Ryzen

(#45479) hackeeeee válasza HZoli87 (#45477) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak annyi, hogy megbízható üzletből legyen. :)

Véleményem szubjektív...

(#45480) Ren Hoek válasza Gyuri27 (#45478) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Patch notesben angolul. Először én is átsiklottam rajta, aztán este jobban átolvastam, többiek is ezt mondják.

(#45481) Alg válasza Gyuri27 (#45478) üzenetére


Alg
veterán

Magic Find will now cap at 300% (Nephalem Valor bonuses will still stack beyond this cap)

Patch notes

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#45482) HZoli87 válasza hackeeeee (#45479) üzenetére


HZoli87
veterán

CD Galaxis, megbízható, már vásároltam tőlük. Még alszom rá egyet. :)

(#45483) WayneGace válasza Gyuri27 (#45478) üzenetére


WayneGace
őstag

Magic Find will now cap at 300% (Nephalem Valor bonuses will still stack beyond this cap)

http://eu.battle.net/d3/en/blog/5691275/Diablo_III_Patch_104_Notes-21_08_2012

BestSecret invitációt privátban adok.

(#45484) mikromanus válasza Franklin (#45467) üzenetére


mikromanus
veterán

Diablo kill barbárral volt már only-blue karival. Talán DH is lenyomta így már. Hogy az összes questet végig abban nyomni (sok kerülgetés és kilépkedés nélkül) az már meredekebbnek tűnik...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45485) Neró válasza Ren Hoek (#45480) üzenetére


Neró
őstag

mégse.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#45486) Helmoras


Helmoras
őstag

MF gear eladó [link]

:D

(#45487) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#45476) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

103-as búcsúbuli senki?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45488) warcat


warcat
veterán

Szerintem jó ez amit most behoznak,sokak számára megmentheti a játékot egy időre,csak ne üljenek a babérokon.
Ki kellene bővíteni act 4-et még a kiegészítő előtt,hogy ne csak A3 menjen orrvérzésig,és kellene valami érdekesség még amibe belefuthatsz játék közben
(Überdiablo stb-re pislantok sandán,nem kell,hogy ez legyen csak valami hasonló,ott az endless dungeon ötlete is,addig mehetsz egyre lejjebb míg meg nem halsz 1x,5x stb,mondjuk 20 óra CDvel ésatöbbi ésatöbbi.

EA: It's in the crate!

(#45489) persil válasza Ren Hoek (#45473) üzenetére


persil
nagyúr

"ezen kívül hatalmas buffot kaptak a karakterek (néhol 70%-ről 700% damage pl..ezmi? Durvaság...)"

Ilyen nem lesz, egyszerűen csak félreértettél egy részt. Arról van szó, hogy jelenleg kétféleképpen írják a tooltip-ek ugyanazt és ez megtévesztő. A patch után viszont egységesen X% / sec formában lesz írva mind. Ezért lehet, hogy valami eddig 70%-nak volt írva, ez után meg 700% lesz, de ugyan annyit fog sebezni. Csak egységesek lesznek a tooltip-ek.

Néhány skillt mondjuk valóban erősíteni fognak, de közel sem ilyen mértékkel.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45490) WayneGace válasza Helmoras (#45486) üzenetére


WayneGace
őstag

Ennek apropójából halkan megjegyzem, hogy 10-20 levelig el is jutnak majd az emberek viszonylag hamar. De már onnantól minden egyes szint örült sok xp lesz. Tehát mf jól fog jönni, mert nem fognak hirtelen lv100-asok rohangálni.

Persze ettől függetlenül, lehet már a jövő héten olvassuk, hogy megvan az első lv100-as.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#45491) FehérHolló válasza persil (#45489) üzenetére


FehérHolló
veterán

Át lett írva a Dio2 poison mintájára a damage over time sebzés. Tehát ami eddig 10% for 5 seconds volt, az most 50% over 5 seconds lett.

Szerk.: Akkor eléggé bocsi. Most értem haza. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45492) persil válasza FehérHolló (#45491) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt én eddig is tudtam...

Csak valaki nem értette, ezért írtam le neki.

Mindenki write only?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45493) P00By


P00By
nagyúr

1000 hsz kösz szépen! :D

Paragon..hm..tetszik :))

(#45494) Gyuri27 válasza Ren Hoek (#45480) üzenetére


Gyuri27
félisten

Legyen úgy. Mire az xp-t össze kaparja rá az ember simán jó az mf gear. Másrészről full olcsó actI-s mf gearem van. Kerestem vele annyit amennyi az ára volt. :DDD

Helmoras: dobok 2 misit a cuccért. :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#45495) Ren Hoek válasza persil (#45489) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Tévedtem a 70-700-ban...
de akkor ez mi? Mostmár nem értem:

D.hungary-n olvastam még korábban:

"Egy másik példának itt a Rend:
Weapon damaget megnöveltük 210%-ról 700%-ra, valamint 3 másodpercről 5 másodpercre
Lacerate weapon damaget 271%-ról 903%-ra valamint 3-ról 5 másodpercre
Bloodbath weapon damaget 60%-ról 100%-ra és 3-ról 5-másodpercre növeltük"

210%->700%
271%->903%
az se lóf*sz azért... :DDD

Tehát akkor olvasatodban, ez elosztva lesz sec-re? vagy folyamatosan ennyi...
(Tény, hogy én ezt sohasem használtam, tehát még azt hittem tovább is sebez, többet)

[ Szerkesztve ]

(#45496) hackeeeee válasza HZoli87 (#45482) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor oké! :) ;)

Véleményem szubjektív...

(#45497) Alg válasza Ren Hoek (#45495) üzenetére


Alg
veterán

korábban 70/sec összesen 3 secig 210

most 140/sec összesen 5 secig 700

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#45498) persil válasza Ren Hoek (#45495) üzenetére


persil
nagyúr

"Bloodbath weapon damaget 60%-ról 100%-ra és 3-ról 5-másodpercre növeltük"

Ez volt az egyik példád. Jelenleg 60%-ot sebez 3 másodperc alatt. Ez 20% sebzés/másodperc.
Ezt megnövelték 100%-ra 5 másodperc alatt. Ez ugyanúgy 20% sebzés. Csak az egész hatás tovább tart.

Érted már?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45499) Ren Hoek válasza persil (#45498) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah de írtam is, hogy sohasem használtam a Rend-et, szóval fogalmam sem volt hogy az most végig ennyivel sebez, vagy elosztva Szerintem sokkal jobb volt a / sec-es mértékegység... Nem annyira értem mire jó ez. Úgy is elosztja az ember, ha szeretné megtudni másodpercenként mennyit szív le...

Mod: Szerintem meg kellett volna hagyni a / sec leírást is + a végére hogy az egész mennyit sebet összesen...

[ Szerkesztve ]

(#45500) persil válasza Ren Hoek (#45499) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig ez így a legegyértelműbb.

A "probléma" ami miatt hozzányúltak az az volt, hogy egyik skill így, míg másik skill úgy volt írva a tooltip-ben és nem volt egyértelmű, zavaró lehetett egyeseknek.
Ezért egységesítik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.