Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38954) Zoona


Zoona
aktív tag

3-4 nap nap kemény munkája meghozta gyümölcsét, 60-as monk Hardcore módban. Többnyire csapatban mozogtunk, monk-barbár duóval, így aránylag elég "könnyű" volt... párszor lepergett előttem az életem lvl 50-felett.. hell már egész izmos tud lenni. Ma egy kis Ah-zás után el is kezdtük infernot. ugymond potom pénzből sikerült egy 9k dps-t 500 allres ( allres és Arcane res kombóval összegyúrni )a hp-m meg olyan 48k körül van, LoH-om még kevés, uj fegyora gyűjtök, és HPS-em is főként a Heales Mantrábol van. de vannak még így is champ packok amik elől csak rohanni tudok ( megpróbáltam ma egy - Arcane ench. Vortex, Molten, plagued csoportot... rohantam ahogy csak bírtam:D )

Melee karakterem még normalban sem volt igy nem tudok "gyakorolni". Esetleg van valakinek HC-s tapasztalata melee karakterrel? mik azok a biztonsági statok amire gyúrjak?

Amire én gondoltam, hogy nagyon kellene egy 500-600-as LoH minimum, és pár ezer dps-el is mehetnék felfele... Tippek?

u.i.: A hc-t sokkal jobban élveztem mint a normalt. mindenkinek csak ajánlani tudom

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.