Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16888) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a wizard nem egy táp egyelőre bossok ellen... lvl31 vagyok 450dps-el, kritikus is alakul szépen, de 2500hp-t van, hogy simán lever 1suhintással a boss :(

spoiler: izual-nál szívtam este szépeket... volt, hogy már a csíkja sem látszott, 1lövés elvitte volna, erre rámugrott és instant kill :O aztán diablo megint szép: hiába trükközök diamond skin+mirror image-el, első 2 fázis megvolt, harmadikban kb 1centi hiányzott a rohadékból, erre "bezár", megszorongat, földhözb@sz, nyomok egy potit és beb@szott a csontok közé úgy, hogy ki se bírtam jönni és szétszedett a tüzes villámjával... elkapott majdnem az agybaj... hiába szedi szépen a spell a monstereket meg a bossok ellen is jó lenne, ha a hp mindig kevés... és meg sem érné szerintem int helyett vitára tápolni, mert akkor a dps lesz a kevés

mérges voltam, mert nem döglött meg a szemét és jönni kellett melózni :( ...délután megbosszulom, miután beerősítettem magam pár sörrel

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.