Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16401) catroot válasza akela91 (#16374) üzenetére


catroot
veterán

3-hoz inkább. :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#16402) Ptech válasza moonguru (#16398) üzenetére


Ptech
őstag

Nekem is minden maxon van, FullHD-ben. mondjuk ha bekapcsolod a VSync-et, akkor nem tekeri feleslegesen a VGA-t sem.

(#16403) Gorneck válasza boogie84 (#16400) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor elvileg mégis csak megoldható a dolog...mármint hogy csatlakozom hozzá és megyek vele.
Mert ha jól értem akkor azt mondod, hogy menne, csak értelmetlen a szintkülönség miatt.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#16404) Ptech válasza Gorneck (#16403) üzenetére


Ptech
őstag

Megoldható, meg fordítva is megoldható. Ha csatlakozol valakihez, akkor automatikusan arra a questre kerülsz te is, ahol épp ő van. Nem kell az előtte lévőket megcsinálnod sem.

(#16405) -=Sziszi=- válasza ttt1 (#16399) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Még a megjelenés napján repkedtek itt a kódok, bánom akkor nem csaptam le egyre, néha nem értem magam.
Kedd az már nincs messze. Én meg próbálnám vizsgákig kijátszani magam a játékkal, meg hogy kell-e nekem? Tényleg ekkora nagy játék lett? A Standard pont jó lenne.

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#16406) moonguru válasza Ptech (#16402) üzenetére


moonguru
őstag

Köszi!

A V-Sync levitte a GPU használatot! :)

Most már csak a guess pass hiány az akadály...

Monitor Guru!

(#16407) front3r válasza boogie84 (#16391) üzenetére


front3r
őstag

Ismétlés, de nem volt arról szó, hogy a Diablo 3 normal hosszúsága eget verő lesz. Blizzard azt mondta hogy olyan hosszú mint a D2.
Ezt lehetett tudni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#16408) atidzsiforc válasza kutga (#16323) üzenetére


atidzsiforc
őstag

A potion cooldown azert olyan nagy, hogy legyen ertelme a health globenak, meg a health shrinenak, ha azokat hasznalod az egesz party gyogyul. Akkor potizz, ha mar tenyleg nincs mas lehetoseged healelni.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#16409) -conrad- válasza atidzsiforc (#16293) üzenetére


-conrad-
addikt

Hali,
monkkal nem muszáj kétkezessel menni úgy vettem észre, hogy egykezesekkel sokkal jobb:
- Chant of Resonance - generálja a spiritet, nem kell 2handed
- a fist és kard fegyverek gyorsabbak mint a daibo, így többet ütnek, több spiritet generál emellett a spirit termelő skillek 3. ütése mindig extra ugye, így erősebb is.

Mystic ally mindig elszalad és beaggroz valamit így azt nem is használom.

Nekem a következő kérdésem lenne, remélem valaki tudja rá a választ (nem csak tippel. :) ):
A skilleknél a damage a weapon damage alapján számolódik ki. Ez azt jelenti pl. a wowban, hogy a mainhand fegyver alapján számolódik általában, így sokszor nem éri meg egykezest használni, mivel a lassú kétkezesekkel nagyobb a damage.

Legyen a lashing tail kick a spell, ami 200% weapon damage-t tol.
Vegyünk két itemet:
daibo: 1.00 speed, 10-20 damage - itt ugye a spell az 20-40-at sebez.
2x1 kezes fist:1.50 speed, 4-7 damage - itt hasonló elgondolás szerint (4*2*200%)16-28(7*2*200%)-at sebez.

Szóval elméletileg a lassabb nagyobb weapon damage-s fegyverekkel nagyobbak a spec attackok is nem?

(#16410) Helmoras


Helmoras
őstag

Lehet volt már róla szó... a sok hsz közt nem biztos hogy láttam..

némiképp SPOILER

Szóval followerek, ez direkt van hogy olyan harmatgyengék hogy csak dísznek jók?

illetve egy tip... ha magic foundot vagy gold foundot rajtok rá kis esélyben ad belőle neked is, pls egy 6 % os magic found cucc nekem +1 % ot adott

(#16411) omikron23


omikron23
senior tag

Kíváncsi leszek, Diablo 3-hoz is nekállnak majd végigjátszást csinálni, mint anno diablo 2-höz... :DDD

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16412) Mooka-Miki válasza morceaux (#16367) üzenetére


Mooka-Miki
senior tag

Szia!

Nekem sikerült már így megfagyasztanom a játékot párszor:
Amikor olyan ellenségbe botlottam, ami képes harc közben olyan helyre repülni amit normál közelharci karakterekkel elérhetetlen (Pl Act II elején a kis "zümmzümmök"), akkor a monk odateleportálós képességeinek egyikével (mindegy melyik) kilépve a mapról én tapasztaltam ilyen fagyást.
Ez nem minden esetben fordult elő, volt hogy visszarakott a pályára, de az esetek kis részében sikerült megakasztani a játékot ilyen módon.

(#16413) mpierre válasza omikron23 (#16411) üzenetére


mpierre
veterán

Reméljük, hogy akad majd ilyen ügyes ember... ;] :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#16414) mcsabee


mcsabee
senior tag

@(#16292) Drizzt: A Diablo III egy kooperatív online játék, egyértelmű, hogy még nincsenek review-k, két nap alatt nem játszod végig.

(#16294) frame>24: Ne kezdjük el már megint azt a baromságot, hogy ha nem lehet elosztani a stat és skill pontokat, akkor nem lehet egyedi karaktered. Saját magad égeted vele. A Diablo II-ben is ugyanolyan volt az összes karakter. Ha Hammert palát csináltál, akkor fix volt a build, NULLA egyediség volt benne. A skillekkel tudtál kicsit variálni - használtál-e redemptiont, vagy sem - és kb ennyi. SEMMI sem változott. Marha unalmas már ezt hallgatni.

(#16298) Helmoras: De, rövid, mint Diablo II-ben.

(#16326) modd3r: Rosszul látod, a pályák random generáltak.

(#16411) omikron23: Biztos lesznek quest leírások, elég sok a random event, jóval több a részlet, mint a második részben, nagyobb szüksége lehet egy mainstream gamernek a walkthrough-ra, mint a második résznél volt.

Stay a while and listen...

(#16415) omikron23 válasza mpierre (#16413) üzenetére


omikron23
senior tag

...egy alapos leírás, hogy mikor merre menjen az ember, melyik ládában mit lehet találni, és persze, hogy mit dobnak a Boss-ok... :D

mcsabee: egy rövidebb útmutató mondjuk jó lenne, hogy mire kell jobban odafigyelni, melyik karakternek mik a gyengéi stb... Bár ilyent meg szerintem még a játék kiadása előtt készítettek már...

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16416) holydragon


holydragon
csendes tag

Üdv!

Valakinek lenne esetleg egy felesleges guest pass?
Előre is köszönöm!

holy

---SC2: holy#164--- ---D3: holy#2141--- ---"Sweet Mother of Mercy"--- ---ASUS/N53JQ-ASUS/904HA-Samsung/SGS4---

(#16417) mephi666 válasza radi8tor (#16396) üzenetére


mephi666
nagyúr

az jó, mert a városban is lenne elintéznivalóm meg kajálni is kellene dia előtt :B ...így gondolt rám a blizzard... kedvelem is őket :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16418) Ptech válasza omikron23 (#16415) üzenetére


Ptech
őstag

egy rövidebb útmutató mondjuk jó lenne, hogy mire kell jobban odafigyelni, melyik karakternek mik a gyengéi

Elég egyértelmű mondjuk, hogy melyik kasztnak milyen statok kellenek, és mik az erőssége/gyengéje..

(#16419) mikromanus válasza mpierre (#16413) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnap elbuktam (azaz megvettem a diot pedig megfogadtam, hogy pár hétig nem fogom). :D
Hirtelen így lenne pár kérdésem:
- Mire érdemes az elején költeni?
Nagy lelkesen feltuningoltam a kovácsot kettes szintre, de gondolom nincs sok haszna, mert hozzávalókat a cuccokhoz nem nagyon találtam. Azt az "üvegcsés" port/anyagot lehet normalon egyáltalán szerezni? Mondjuk a menet közben talált magic és rare itemek jobbak, mint amit tud, fejleszteni meg költséges/nem annyira éri meg.
- 15 ös szinten Act 2 elején vagyok. Kb itt mennyi az optimális sebzés barbárnak. 21,6 alapsebzésű kisbicska van a kezemben és azt hiszem olyan 36,5 sebzést (DPS) jelez a karakterlapom. EZ jó, vagy lassan kezd majd extrém dolgos lenni az előrehaladás?
Most épp frenzy alappal dolgozik stun képesség skillje van az egyesen (Ground Stomp?), a jobb egéren meg az ami jó osszú vonalban feltúrja a földet és sebzi az ellent. Földművesek is értékelnék a képességet. AMint látjátok akad pár elnevezés-megjegyzés nehézségem :DDD
Magasabb szinten érdemes visszaváltani alacsonyabb, de rúnával tuningolható képességre? Az alap jobbillentyűs tömegoszlató csapdlecsacsi módszer egész baráti volt, de nem tudom mennyiben életképes/hasznosabb később mint a magasabb alapkövetelményű képességek?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#16420) b.edit89


b.edit89
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon szeretném kipróbálni a Diablo III -at, mielőtt megvenném. Valaki esetleg tudna nekem adni Guest Pass-t?
Köszönöm :) :)) :))

(#16421) Xelo


Xelo
addikt

20 óra played act 4 here i come :D

(#16422) Dani82


Dani82
senior tag

Nincs valahol osszeszedve, hogy melyik kasztnak milyen statot erdemes boostolni?

(#16423) mcsabee válasza Dani82 (#16422) üzenetére


mcsabee
senior tag

De, a karakterlapon, olvass tooltipet, szépen le van írva minden, a szádba van rágva...

Stay a while and listen...

(#16424) Xelo válasza Dani82 (#16422) üzenetére


Xelo
addikt

a játékban, nyomd meg a c betűt és sasolj balra

(#16425) Sonja


Sonja
veterán

Hoppá! Eladtam egy cuccot 600-ért AH-ban, de csak 510-et kaptam végül érte! :Y Ebből is levon akkor? Mert ez -15% bakker. :(((

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16426) Ptech válasza Sonja (#16425) üzenetére


Ptech
őstag

Mi a meglepő ebben? :U

(#16427) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nem úgy volt, hogy normálom a max szint 30? Ezek szerint ezt törölték?(most léptem 31-re Act 4 elején)

(#16428) omikron23 válasza Sonja (#16425) üzenetére


omikron23
senior tag

A játékban is gazdasági válság van... A politikusok keze az AH-ba is elér... :D

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16429) Helmoras válasza Sonja (#16425) üzenetére


Helmoras
őstag

Le biza :P, ezáltal a végtelenségig termelődő arany fogy így tovább marad értéke

[ Szerkesztve ]

(#16430) Ptech válasza Nordic (#16427) üzenetére


Ptech
őstag

Csak arról volt szó, hogy az átlag player kb lvl30-on végez normallal.

(#16432) Sonja válasza omikron23 (#16428) üzenetére


Sonja
veterán

Ez lehet a probléma! :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16433) kovsol válasza Sonja (#16425) üzenetére


kovsol
titán

WoW AH is levonja a goldot, pedig kétlem, hogy a blizzárdnak kell a wow gold :D

May the Force be with you!

(#16434) Ptech válasza Sonja (#16432) üzenetére


Ptech
őstag

Ha ez nem lenne, akkor baromi nagy infláció lenne igen gyorsan, és az arany pillanatok alatt nem érne semmit. D2-ben csak kb gamble meg repair-re volt jó, semmi másra.

[ Szerkesztve ]

(#16435) JSaN


JSaN
addikt

Na itt az en kis Witch Doctorom is. XD


Egyelore act 2 vege fele jarok, es haladok mint a kes a vajban. De erzem egyre tobbet kell a vitality ado cuccok utan is kutatni mert ebbol kesobb meg bajok lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#16436) Mukorka válasza JSaN (#16435) üzenetére


Mukorka
addikt

Jó karakter a doki, éjjel végeztem a pókkal hc-n :)

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16437) Khelben válasza kovsol (#16433) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mondjuk ott csak 6%...

(#16438) #59070464


#59070464
törölt tag

Act2-ben találtam egy "Mirror of Focus" nevű cuccot Wizard-al, ami 41 intelligenciát ad. Ez egy 1x1-es helyet elfoglaló tárgy, pontosabban egy tükör. Azonban nem tudom hogy kell használni. Van ötletetek? :F

(#16439) V.Stryker válasza #59070464 (#16438) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem lehet, hogy a kováccsal össze kell kovácsoltatni valami fegyverrel, pajzssal , stb?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16440) Wolverine válasza Khelben (#16437) üzenetére


Wolverine
félisten

5%, a goblinoknál pedig talán 20%.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16441) frame>24 válasza föccer (#16248) üzenetére


frame>24
addikt

Annyira tré b*zmeg!
Mármint az ember, mint faj és életforma:

Amint valahol megjelenik a "gazdagság és jólét", jönnek a FÉRGEK, a paraziták.

DE ok, ez nem új, csakhogy basszus, ez nem a kelenföldi aluljáró, vagy a rio-i nyomornegyed, hanem egy game, de már itt is árasztanak el mindent. Ez a szar a nagy név játékokban

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16442) BorkL válasza #59070464 (#16438) üzenetére


BorkL
tag

Szerintem azt az enchantress follower tudja használni.

(#16443) Huma válasza #59070464 (#16438) üzenetére


Huma
addikt

Követőnek lehet odaadni. A varázsló csajszinak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16444) Sonja válasza Ptech (#16434) üzenetére


Sonja
veterán

Kell, ez oké, de ne 15% legyen, hanem 5%!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16445) Integra


Integra
titán

végre tegnap sikerült játszanom vele, kinyírtam a skeleton king-et :DDD

fura ez az új skillrendszer, nincsen egyedi fejlődési lehetőség, mindent megkapsz és aztán csak választasz, hogy mit használsz.. így sajnos elveszett a teljesen egyéni karakter lehetősége...

viszont az, hogy nem kell a táborban állandóan piát vásárolni, hanem lehet végigmenni a pályákon, végig zúzni megállás nélkül, ez már nagyon hiányzott, iszonyú jó:)
hangulat mint a régiben, nagyon rendben van, tiszta élvezet :))
egy picit hiányolom a táborban a d2lod eredeti tábori zenéjét, mintha már nem az szólna..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16446) sith7 válasza JSaN (#16435) üzenetére


sith7
nagyúr

finom :K

(#16447) anulu


anulu
félisten

ha és amennyiben van valakinek felesleges guest pass-a, 1db-ra beneveznék :) ha van, pü-ben jelezd pls, mivel ezt a topicot nem szokásom olvasni. előre is köszönöm! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16448) Ghoosty válasza Integra (#16445) üzenetére


Ghoosty
őstag

Szerintem épp, hogy létrejött a személyre szabás lehetősége. A d2-ben skillek nagyobb része használhatatlanná vált néhány szint után. Egy skill mindig ugyanazt csinálta. Itt viszont minden skill használható max szinten is, ráadásul a rúnák segítségével minden skillt lehet kicsit, vagy nagyon változtatni.

Az egyediséget pont az adja, hogy Józsi a magic arrowot használja, célkövetős rúnával, te meg a villámot robbantós rúnával.

Annyi változott, hogy nem kell újrakezdened, ha elrontottál valamit, vagy ki akarsz próbálni egy új buildet. Én személy szerint vagy pénzessé tettem volna a cserélgetést, vagy időkorláthoz kötöttem volna, de a Blizz másként döntött.

D2-ben egy csomó buildet nem próbáltam ki, mert egyszerűen nem vitt rá a lélek egy 20. karakter felhúzására, mert az előző kitalációm nem volt életképes hellen. Ráadásul nem szabadott az első jópár szinten sehova se rakni, ami által szenvedés volt a haladás.

[ Szerkesztve ]

(#16449) dilipok válasza Integra (#16445) üzenetére


dilipok
veterán

kb annyira lehet egyedi karaktert csinalni, mint a 2ben. Nem veszett itt el semmi :F sot, jobban lehet kulonbozo skilleket hasznalni, mert nem kell ujrakezdeni, ha meggondoltad magad. Szerintem ez jo. Ha meg csak a skilltree hianyzik, akkor igazad van. Mondjuk nekem nem hianyzik...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#16450) kovsol válasza dilipok (#16449) üzenetére


kovsol
titán

még be is színezheted az armorokat, nem tudom ez volt-e a 2 ben

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.