Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16951) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Sziasztok!

Ha esetleg lenne valakinek egy elfekvő guest pass-a amivel már nem tud mit kezdeni, én szívesen venném.:)

Nagyon szépen köszönöm!

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#16952) LLam


LLam
senior tag

hmmm :( radeon 5850 4g ram e5400 proci. minden high, 1280*1024 felbontás és max. 40 fps, komolyabb helyeken (sok mob) 8-12 fps. MIÉRT? :S :S :(

Stay hungry!

(#16953) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Üdv..nem akarok flamelni,de megköszönném,ha valaki küldene nekem egy g.pass-t privátba,mert amiket eddig kiraktak sajnos mindről lemaradtam :(((

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#16954) megint én


megint én
őstag

HA MAGIC FIND RING VAN A FOLLOWEREN AKKOR AZT MEGADJA???

(#16955) Ptech válasza megint én (#16954) üzenetére


Ptech
őstag

(#16956) Ghoosty válasza Cyberpunk (#16942) üzenetére


Ghoosty
őstag

(#16294) frame>24
(#16448) Ghoosty
(#16451) Wolverine

Kb ezek kifejezik, mennyire lehet egyedi a karaktered.

(#16950) Candy

Komolyan nem értem ezt a szint fetisizmust. Mitől jobb, ha a szint magasabb???
Ha most átvariálnák és 120 szint lenne a max, de úgy oldanák meg, hogy minden szintet megfeleznek és minden 2. szinten nem kapsz semmit, az jobb lenne?

(#16957) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Cszokesz!

Az állandó netkapcsolat authentikáció miatt kell ,vagy a játék streamel valamilyen tartalmat ? Azért érdekelne , hogy érdemes -e mobilnettel laptopon nyomni, mert tervezem , hogy beszerzem a játékot.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16958) Ptech válasza Gergosz2 (#16957) üzenetére


Ptech
őstag

Nem streamel semmit, az adatküldése- és fogadása minimális, de folyamatos kapcsolat kell.

(#16959) Candy válasza Ghoosty (#16956) üzenetére


Candy
tag

Egyszerűen csak még nem állt át az agyam a póker jellegű rendszerre. Mondjuk az eredeti Dio sem volt kompleaxitásban sehol egy Fallout-hoz, vagy egy Anarchy Online-hoz képest, viszont, ha az ember a casual oldalról közelítette meg, akkor volt beleszólása a karakter fejlődésébe (hangsúlyozom: itt nem arról van szó, hogy az ember egy predefiniált buildet húz végig 99-ig). ha akart, csinálhatott magának okos tesist, aki képes még egyszerűbb cétárgyakból is kreditet szerezni, vagy buta mágust, aki százhúsz kilót nyom fekve.

A jelenlegi rendszerben viszont tök fölösleges a szintezés úgy, ahogy van, maximum annyira jó, hogy örömködve be lehet írni partira, hogy "ding". Maximálisan a ruha teszi az ember, ami meg random drop.

Legalább megoldották volna, hogy a gyakrabban használt skillek jobban fejlődnek, vagy ilyesmi.

Igazából nem derpegek, csak ez egész szokatlan, anno azért kezdtem el tolni a dio egyet, mert jó volt, hogy a játék fejlődéssel honorálta, ha valakinek véres pépet csináltam a fejéból. Most pedig némi mákkal esetleg dob valamit, ami érdemleges. NAgyobb lett a szerencse/AH faktor és ezzel a kiszámíthatatlanság.

wunderbike.postr.hu

(#16960) Gergosz2 válasza Ptech (#16958) üzenetére


Gergosz2
veterán

Danke! :R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16961) Ghoosty válasza Gergosz2 (#16957) üzenetére


Ghoosty
őstag

Annyival kiegészíteném az előttem szólót ((#16958) Ptech), hogy mindent a szerver számol amihez csatlakozol, így többet számít a magas ping, mint más játékoknál, de személyes tapasztalatom nincs mobilnettel kapcsolatban.

(#16959) Candy

A dio 1-ben kb 35. szintre minden skilled maxos volt. Minden karakter ugyanazokat a varázslatokat használhatta. Ott aztán minden egyes karakter ugyanolyan volt.
A dio 2-ben valóban lehetett egyedi karaktered, viszont nem volt életképes magasabb szinten, ráadásul iszonyú sok idő volt újra felhúzni egy másik karaktert, hogy kipróbálj valami újat.(ha csak nem húzott valaki) Így ott is csak a tipikus buildek voltak elterjedve, minimális változással.
dio 3-ban viszont bármikor megváltoztathatod a skilljeide, kb mintha resetelted volna a skillpontokat és újraosztod a 6+3 skillpontodat.

Korábban nem azt írtad, hogy nincs értelme a szintlépésnek, hanem, hogy miért csak 60 szint van.

[ Szerkesztve ]

(#16962) Gergosz2 válasza Ghoosty (#16961) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem a ping miatt aggódtam ,hanem az adatforgalom miatt, de így már amiatt sem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16963) rasoio


rasoio
csendes tag

Üdv!

Akinek van még esetleg felesleges Guest Pass, tudna egyet küldeni ?

Köszi

Origin: MinimumGame | youtube.com/MinimumGame | SE Xperia arc S

(#16964) execute93 válasza execute93 (#16949) üzenetére


execute93
őstag

Valaki Erre?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#16965) Huma válasza LLam (#16952) üzenetére


Huma
addikt

Semmi sem fogja a CPU-t a háttérben?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16966) mar_tin válasza Gergosz2 (#16962) üzenetére


mar_tin
tag

Tegnap írta valaki, hogy egy óra alatt úgy 6 MB -ot használ el.
Igen itt is van: [link]

(#16967) Candy válasza execute93 (#16949) üzenetére


Candy
tag

ITT

wunderbike.postr.hu

(#16968) Gergosz2 válasza mar_tin (#16966) üzenetére


Gergosz2
veterán

:R

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16969) looser válasza Huma (#16965) üzenetére


looser
addikt

Megőrülök az aláírásodtól, vedd le kérlek, muszáj mindig végigolvasnom, már hónapok óta, bármelyik topicban is látom... :D

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#16970) Ptech válasza Ghoosty (#16961) üzenetére


Ptech
őstag

Nem pont így van. A te géped számolja, és komparál egy checksumot a szerveren számolttal. Így nem kell állandóan várni a szerverre, és emiatt egyáltalán nem kritikus az alacsony ping sem. 300ms-nél még bővel játszható pl.

[ Szerkesztve ]

(#16971) Ghoosty válasza Ptech (#16970) üzenetére


Ghoosty
őstag

Akkor szerintem meg van osztva pár dolog, mert sokszor találkoztam olyannal, hogy egy hordó, vagy holttest csak később jelent meg a képernyőmön ergo a szerver számolta ki, hogy hol a helye és később küldte el a gépemnek, hogy megjelenítse.

Olyannal is találkoztam, hogy varázsoltam, helyette csapott egyet a levegőben, mintha ütött volna, majd kicsit később mégis a varázslat repült el és talált célba. Ez utóbbival szép nagy lagspike-oknál találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#16972) kovsol


kovsol
titán

nálatok mennyi processzor magot használ a játék? béta így használta nekem, na most a teljes csak egy magot használ, a többihez kb hozzá se nyúl :F

May the Force be with you!

(#16973) Integra


Integra
titán

elkezdtem a magic itemeket nem eladni, hanem szétszedni fogra meg alapanyagra etc... de ami felmerült, hogy van értelme a craftolásnak az elején? mert hogy olvasom, kvázi jobb tárgyakat kapsz végig a bossok után, mint amit craftolni lehet...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16974) omikron23


omikron23
senior tag

Nálam is 300 körüli a ping, de nem számít szerintem, teljesen jól játszható. Ha nem írná ki, észre sem venném, hogy ilyen magas... Ez nem COD. :U

Integra: A kovácsot hányas szintig fejlesztetted? Magasabb szinten "rare" tárgyakat is lehet készíteni?

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16975) Ptech válasza Ghoosty (#16971) üzenetére


Ptech
őstag

Azt hogy mi mit dobjon nem tudom hogy működik pontosan, valószínűleg azt a szerver számolja. Az is lehet, hogy pl nem tudta elérni a szervert egy jó ideig.

(#16976) viking19


viking19
tag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy egy megvásárolt példánnyal lehet két különböző karakterem is a Battle.net-en?
Bnőm is szereti a Diablo-kat. Gondolom, hogy ha meg is oldható, akkor sem lehet egyszerre bejelentkezve a két karakter, az nem is lenne lényeges.

THX

Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

(#16977) sith7 válasza -conrad- (#16945) üzenetére


sith7
nagyúr

gondolom ha barbárral vagy, akkor meg majd wizard, meg wd cuccok potyognak majd

(#16978) nkAAA


nkAAA
aktív tag

Avagy mire jó a Soul Harvest ;)

https://twitter.com/nkaaa

(#16979) omikron23 válasza viking19 (#16976) üzenetére


omikron23
senior tag

A játékon belül tudsz több karaktert létrehozni. :K

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16980) Integra válasza omikron23 (#16974) üzenetére


Integra
titán

csak most állok neki, tanulgatom, ezért is kérdezem :)
de valami 650e arany kell a kimaxoláshoz meg magasabb szinten már arany mellett rakás más anyag is kell a fejlesztéséhez...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16981) Huma válasza looser (#16969) üzenetére


Huma
addikt

Levenném én, de már nyolc és fél éve ez az aláírásom. Már hozzám nőtt. :D
Ha sokat olvasod akkor talán megmarad benned és majd tudsz villogni vele mások előtt. Nekem sajnos még nem volt elég ez a 8,5 év arra, hogy megjegyezzem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16982) omikron23 válasza Integra (#16980) üzenetére


omikron23
senior tag

Az rengeteg arany, feltett szándékom volt hogy elérem vele a max. szintet, de így meggondolandó... bár hosszútávon lehet, hogy megéri. :)

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16983) viking19 válasza omikron23 (#16979) üzenetére


viking19
tag

Köszi!

Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

(#16984) frame>24 válasza Integra (#16973) üzenetére


frame>24
addikt

Nem is a bossok a lényeg (mert azok meg eleinte szerintem nem dobnak túl jókat), hanem az aukciós ház !!

Én nem tudom, hogy ezt a sok rare itemet télleg a milliónyi player tölti-e fel, de VÉGELÁTHATATLAN menyiségben vannak olyan cuccok, amikkel egy 10-30 szintű játékos olcsón és kényelmesen felszerelhető, ráadásul még a cucc bónuszaira is rákereshetsz. (ld. lelkes linkek lejjebb)!

Tegnap próbából felmentem, keresgettem a wizardnak +intelligence és magic findos mindenfélét, egy kb. laza + 160 to int. összehoztam neki 10-15 perc válogatással (azért csak ennyit, mert nem volt több goldom és álmos voltam).

Nyugtassatok meg, hogy később nem ilyen fasza az aukciós ház, mert akkor mivégre játszani?? ----> képességek, rúnák adottak, az AH-ból veszel a polcról mindent, akkor már magic find se kell, csak gold farm, a megszállottak úgyis telepakolják a boltot cuccal, csak pénzed legyen. (mondjuk éles pénzért semmit nem veszek, de a több millióból szerintetek hányan játszanak majd pay to wint??)

Óbazmeg.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16985) megint én


megint én
őstag

Én nem értem, miért vannak ilyen paradox dolgok, hogy PL egy only WD-s succ strenghtet ad? Mi a pöcsnek?

(#16986) ooooobi válasza nkAAA (#16978) üzenetére


ooooobi
senior tag

juj de csunya ez a printscreen, ha nem lättam volna futäs közben a jätékot, még el is hinném hogy tényleg ilyen ronda a grafikäja

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#16987) Integra válasza frame>24 (#16984) üzenetére


Integra
titán

én nem aukciós házazom. valszeg 5x annyi idő alatt is viszem végig, meg sokkal nehezebbek az ellenfelek, de az ah-ból összevásárolt felszerelést simán a játékbeli csalálsnak veszem valahol...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16988) mikromanus válasza omikron23 (#16982) üzenetére


mikromanus
veterán

Tegnap megtaláltam hogy lehet craftoláshoz alapanyagot szerezni, így meg már nem is olyan rossz. A kovács "fejlesztés" nem olcsó, de egész jó cuccokat ad (igaz mázlim is volt barbárként). Alacsony szinten mégse olyan rossz. Erősebb cucct tudna gyártani a metser mint amilyen magas lvl-en vagyok. AZ Aukciós házban komolytalan árakat kérnek az óscó bovlira :D
Nagy lelkesen csináltam vagy 45 "alap" port/üvegcsés alapanyagot, gyártottam egy jó sisakot aztán valahol félrekattintottam és vagy eldobtam a maradékot vagy eladtam. Au. Kb 3-4000 goldnyi arany kidobás kölyökszöcske szinten a sok magic cucc ilyen felhasználása ... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#16989) LLam válasza Huma (#16965) üzenetére


LLam
senior tag

semmi. sima xpsp3 van alatta. még böngészőt is csukom. igazából az idegel, hogy az 5850 simán kéne egye d3-mat. de nem teszi.. tegnap feltettem legújabb drivert is de semmi változás

[ Szerkesztve ]

Stay hungry!

(#16990) Ptech válasza frame>24 (#16984) üzenetére


Ptech
őstag

Pedig az AH az első számű gear szerzési forrás. Ez mondjuk egyértelmű, ha megnézed, hogy mennyi kombinálicó vagy egy item statjaira.
Az meg, hogy valami bevásárol mindent RMAH-ból és azzal tolja téged nem akadályoz semmiben. Nem is értem, hogy miért zavar, skillt amúgy sem lehet venni.

(#16991) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Nagyon nem ertem miert adjak az emberek a jo kis rare cuccaikat parszaz/ezer aranyert. Tobb idobe telik feltenni az AH-ba mint osszeszedni a penzt. Leutok 20 zombit es osszejon 2000 arany. Mindegy, en orulok neki :D

MF-el mar nem is torodom, ott rohadjon meg. Ami kell azt ugyis megveszem, a lenyeg a tulelesen van nightmare-en es azon tul. Jobb hijan vadidegenekkel tolom partiban, tegnap este mellem szegodott ket wizard meg egy DH. Namost a wizardokat ket utesbol csaptak le Act 1 vegen a lenyek, a DH-t meg harombol :DDD En barbarral vagyok, engem aztan uthetnek a 4k eletemmel de ha az MF cuccokat eroltetnem akkor sehogy sem haladnank elore...

(#16992) dilipok válasza kovsol (#16972) üzenetére


dilipok
veterán

szinten csak egy magot hasznal :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#16993) omikron23 válasza mikromanus (#16988) üzenetére


omikron23
senior tag

Én AH-n sokkal jobb dolgokat találtam eddig, mint amit a kováccsal 2-es szinten craftolni tudok.... Kb. 10.000 aranyból simán teleraktam a DH-t rare cuccokkal. A kovácsra ennél jóval többet kellett volna költeni...

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#16994) frame>24 válasza Ptech (#16990) üzenetére


frame>24
addikt

Mondjuk erre én is gondoltam tegnap, hogy a béna gamer hál'istennek hiába vásárol be jó cuccokból, ha nem tudja használni... de a jó játékos... ;]

Itt gyakorlatilag azért van értelme a szintlépés hajhászásnak, mert a D2-vel ellentétben lvl 30-ra messze nem kapod meg az összes skillt, rúnát.

most lvl 15 vagyok itt még nincs túl sok miből válogatni.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16995) Integra válasza frame>24 (#16994) üzenetére


Integra
titán

én is lvl15-nél tartok barbárral és talán egy rúna szabadult fel.
nagyon kell figyelni és használni a skilleket is, mert sokat segítenek, a primary sebzés néha kevés. de a skill támadások sokat segítenek.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16996) Tom5


Tom5
addikt

Kell az AH. Mindig kapni jó áron Rare cuccost. Vettem a Barbáromnak fegyót, végre nem fogpiszkálóval böködöm az ellent. Odab....k kettőt és hullanak. ;]

(#16997) mikromanus válasza frame>24 (#16994) üzenetére


mikromanus
veterán

Ismerős érzés. Tegnap még kb én is így kezdtem. Győztem kidobálni néha a véletlen felszedett "fehér" cuccokat, mert valljuk be azoknak egész kedvezőtlen az árfolyama. Megvolt épp a hangulata a gagyi magic-rare itemek közti turkálásnak is. Milyen karid van? Milyen itemekre "gyúrtál" az elején?
Én barbárral voltam és vagy a +life/hit, vagy a xp/kill cuccokkal vadásztam eleinte. Nem is nagyon csaptak le, bár a sebzésem néhol kezdett 16-18 szint körül így már "jelzésértékű, de nem komoly" kezdett lenni :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#16998) X Factor válasza Integra (#16987) üzenetére


X Factor
addikt

Ezt majd Nigtmare-n lehet átgondolod :)

Make things work

(#16999) mikromanus válasza Integra (#16995) üzenetére


mikromanus
veterán

Igaz. Bár eddig én nem pörögtem túl. Bal klikk ami épp volt, majd frenzy, jobb ugyanez a logika. A számozottaknál eleinte bejött a stun képességes. Azt használom még most is igen gyakran és később is jó lesz. Benyomsz egy stunt, felpörögsz a sebességgel frenzyben és hullik az ellen. Tömegoszlatásra esetleg a jobklikkes, de később a passzív skill is kiegészíti a frenzy sebzést ha max a fury tehát mostanában gyakran kimarad a jobb klikk :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17000) Integra válasza X Factor (#16998) üzenetére


Integra
titán

szerinted d2-ben nem volt nightmare? volt ah nélkül szintén..
nem zavar hogy van, csak azt mondtam, hogy elveszi nagy részben a játék sava-borsát.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.