Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16851) Ilsyde válasza Nordic (#16849) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem egy esett 23-as szinten (most vagyok 35 korul) :D

(#16852) LuckyL válasza Ilsyde (#16800) üzenetére


LuckyL
őstag

ezt nem értem én sem a játékban
a kétkezesnek kétszer akkorát kellene sebeznie nem?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#16853) Cyberpunk válasza mpierre (#16848) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyik sem csak gyakorlás. De most max néhány hétig hanyagoljuk a témát.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16854) HartgeH3-2.8 válasza disco fever (#16844) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ez valami blog ahol ezt olvastad?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#16855) Peddy789 válasza sith7 (#16820) üzenetére


Peddy789
őstag

jó üzlet volt! XD SE

(#16856) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Ha valaki nightmaren vinne kb jovo het elejetol, vegyen fel, had menjen a coop.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#16857) rt06 válasza LuckyL (#16852) üzenetére


rt06
veterán

nem osszekeverendo a dps a fegyver sebzesevel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#16858) radi8tor válasza HartgeH3-2.8 (#16854) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, subba.blog.hu

⭐ Stella

(#16859) Wolverine válasza Sonja (#16765) üzenetére


Wolverine
félisten

Rég megjelent a magyar fordítása is... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16860) Szuperboci válasza Nordic (#16849) üzenetére


Szuperboci
senior tag

Közbe picit körbenéztem a battle.neten... 7 set tárgy van abból 4db lvl 60 tól ( ugyebár mindegyik karinak egy set ) 1 lvl 55 től 1 lvl 41 től és a legkissebb lvl 22 től viselhető de még annak sem láttam nyomát :D remélem ezt azért nem igy gondolták és sorra jönnek ki az updatek :U

[ Szerkesztve ]

Music!!!

(#16861) Nordic válasza radi8tor (#16850) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kösz! :R Amúgy akkor sem tökéletes ez az AH felület. Ha pl nem választok ki semmilyen különleges szűrőt a tárgy fajtájánál(pl rare, legendary ,magical, stb.), hanem hagyom 'All' Beállításon, akkor semmit sem talál. :( Én így jártam... :U

(#16862) kovsol válasza sith7 (#16820) üzenetére


kovsol
titán

hallod inkább írjál rám ingame adok én neked itemet szarásig már kb csak a sárgákat veszem fel annyi esik, rajtam csak egy darab kék van összesen most

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16863) mpierre


mpierre
veterán

Na kipròbàltam a társasjátékot. SK kb 20 sec alatt hullott el 2 barbàr fegyvereitől.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#16864) radi8tor válasza mpierre (#16863) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom nem 7-es szintűek voltatok.

⭐ Stella

(#16865) Asbee


Asbee
veterán

Na megvan első legendary dropp egy 22-es Axe. :D Rare meg annyi van nemtudok velük mit kezdeni :D

[ Szerkesztve ]

(#16866) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most végeztünk Act 2-vel egyik forumtárssal Nightmare szinten. (Elején Huma is velünk volt a WD-jével.) Act 3 elején megálltunk, majd holnap folytatás.
Mind a ketten lvl 43 Monkok vagyunk.
Eddig egy Legendary amulet esett ki egy kőládából Act 1-en tegnap, fel is raktam 5k-ért AH-ba és ma már 54k-n áll.
Eddig kb. 19 óra játékidő van a van a kezemben.
Lassan ideje nekem is vásárolnom AH-ból, mert a kovácsom hiába lvl6os nem ér semmit, csak nyeli a pénzt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#16867) Wolverine válasza Cyberpunk (#16847) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy ismerősöm 22:45-kor, amikor kiléptem, lvl55-ös volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16868) Cingáriusz válasza Wolverine (#16867) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Annak nincs élete :Y

(#16869) Candy


Candy
tag

Szépjóreggelt mindenkinek!

Guestpass:

C6XKBP-49JH-TCCBJE-JTHV-BZH6NH

Remélem megy, kicsit már ittam, mikor írtam.

Egyébként act2 kezd egyre jobban a rohadt flayer jungle-re hasonlítani, ma nagyjából másfél óra volt egy quest.

Most pedig visszalog és remélem, hogy a maradék fél órámban minél messzebb jutok.

Btag: candy#2995

Ha valakinek kellenék, bár sok hasznom egyelőre nincs. Amúgy Wizard tényleg ennyire életképtelen nightmare-en?

wunderbike.postr.hu

(#16870) moonguru válasza Candy (#16869) üzenetére


moonguru
őstag

Köszönöm! :))

Monitor Guru!

(#16871) D1Rect válasza Candy (#16869) üzenetére


D1Rect
félisten

Én meg azon gondolkoztam, hogy nem túl könnyű-e a Nightmare?
2,2K a karakterlap szerinti DPS-em, de Arcane Orb-bal a common mobok szinte kivétel nélkül 1 shot.

(#16872) X Factor válasza Cyberpunk (#16847) üzenetére


X Factor
addikt

Nightmare act II, ha az ember nem figyel, akkor a vampiric/reflect elitek, tudnak azért meglepetést okozni, de még nem vészes, ha az ember folyamatosan fejleszt.

D1Rect[/B ]2.2dps még jó h. könnyű ;]

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#16873) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Mennyire random a játék? Végigmentem Act III-on úgy, hogy mindent felderítettem, mindent felszedtem és nem esett A templar followeremnek az az utolsó item, csak a többi followernek estek cuccok...

(#16874) b3Ro


b3Ro
senior tag

Valakinek, ha van kedve jöhetne játszani.... Act2 Hunter Lvl 24 a karim

(#16875) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Lassan de biztosan haladok én is kedvenc varázslónőmmel, ha nem kellene suliba mennem, már szerintem végigvittem volna legalább az Act I-et, így azonban sajnos jelenleg még csak itt tartok:

A tesztet szerintem leghamarabb majd egy-két hét múlva várjátok, ugyanis annyira intenzív a tanfolyam, amire járok, hogy csak napi 1-2 órát tudok játszani a Diablo III-al. :O

Annyit azonban már előre mondhatok, hogy - eltekintve az első egy-két napon tapasztalható bejelentkezési problémáktól - számomra már most nagyon Év Játéka esélyes a kicsike. :R :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#16876) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

Na én is megrendeltem a konzolokszervízétől és ma megyek érte. Elvileg azt írták, hogy van raktáron...legalábbis az oldalon ez van. Remélem a valóságban is. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16877) troland26 válasza V.Stryker (#16876) üzenetére


troland26
őstag

Guestpass-t átküldhetnéd pl nekem :D

(#16878) V.Stryker válasza troland26 (#16877) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Persze, csak legyen meg. Akkor az egyiknek már van gazdája. A másiknak meg a családban megvan a helye. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16879) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

SPOILER

Belial -t hogy lehet egy 24-25-ös WD-vel lenyomni ? ( DPS számít egyáltalán egy WD-nél vagy úgyis a monsterei aprítanak, akkor meg neki mindegy mennyi van ?)
A mérgezős vackától folyton odahal a karakterem, és a faluban se találtam még csak olyat se, aki árulna gyógyitalt, így kénytelen vagyok máshol gyűjtögetni , mert már elfogyott a 3. nekifutásnál.
Próbáltam szvsz mindhárom kísérőt, de falra hányt választás :(

..szóval : mitől döglik a szörny ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#16880) kovsol válasza MrCsiT (#16879) üzenetére


kovsol
titán

haverommal voltam ott, ő DH és meghalt 4x én monkkal simán éltem végig, arra tippelek szimplán kevés a HP -d, mennyi van? gondolom rámentél dps re és van max ilyen 1000hp -d

May the Force be with you!

(#16881) Huma válasza gyuromoj (#16866) üzenetére


Huma
addikt

Jó volt multizni. Egész más volt a fílingje.
És csak egyszer haltam meg, köszönhetően annak, hogy általában sikerült lefoglalnatok az ellenfeleket. :D
A skilljeim single playerre voltak belőve és ott nem akartam variálni hanem inkább játszottam. Gondolom a csirkés sámánt berakom majd ha multizok mivel az gyógyítani is tud vagy sebzést növelni.

Miután kiléptem tőletek gondoltam elrendezgetem az ékköveimet mivel rengeteg volt belőlük. Mire mindet összerakattam az ékszerésszel 40e aranyam bánta. Nem nagyon éri meg perfectről radiantra fejleszteni. kb 1% eltérés van a kettő között.

Az mi volt mikor álltatok és homokóra volt a karakteretek feje mellett? Csomószor volt ilyen.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16882) mar_tin


mar_tin
tag

Két Guestpass aki kapja marja alapon: :)

ZW7FN9-827H-KWZMN9-VYFV-TYHEKZ
KEWFZJ-HWRH-E84XMF-DH8B-KJ4KT8

(Ha nem jó akkor szóljatok rám, de elvileg jó kétszer is átnéztem. :) )

(#16883) #32070144


#32070144
törölt tag

Van két guestpass, privátban jelezze akinek kell.

(#16884) makabanan válasza mar_tin (#16882) üzenetére


makabanan
csendes tag

köszönöm, az elsőt vittem :)

(#16885) megint én


megint én
őstag

Emberek, PLS!
Ki akartam próbálni AHban hogyan adok el, de sajnos betettem minden szirszart amit most senki sem vesz meg, mert még fehér alap cuccot is beraktam. Nézem, hogy 2 napig ott fog rohadni? Nem lehet valahogy megszakítani? Mármint úgy sem, ha vissza sem kell a cucc, csak tünjön el? Mert csak max 10 DB lehet egyszerre benn :S
Az 5 perces megszakításos limiten túl vagyok már!

[ Szerkesztve ]

(#16886) Nordic válasza megint én (#16885) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tudtommal meg kell várni, hogy leteljen. Amikor felraksz egy cuccot, csak akkor tudod megszakítani, erre ad 5 percet a rendszer.

(#16887) mar_tin válasza megint én (#16885) üzenetére


mar_tin
tag

A berakás után öt percig lehet megszakítani utána ki kell várnod a két napot.

(#16888) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a wizard nem egy táp egyelőre bossok ellen... lvl31 vagyok 450dps-el, kritikus is alakul szépen, de 2500hp-t van, hogy simán lever 1suhintással a boss :(

spoiler: izual-nál szívtam este szépeket... volt, hogy már a csíkja sem látszott, 1lövés elvitte volna, erre rámugrott és instant kill :O aztán diablo megint szép: hiába trükközök diamond skin+mirror image-el, első 2 fázis megvolt, harmadikban kb 1centi hiányzott a rohadékból, erre "bezár", megszorongat, földhözb@sz, nyomok egy potit és beb@szott a csontok közé úgy, hogy ki se bírtam jönni és szétszedett a tüzes villámjával... elkapott majdnem az agybaj... hiába szedi szépen a spell a monstereket meg a bossok ellen is jó lenne, ha a hp mindig kevés... és meg sem érné szerintem int helyett vitára tápolni, mert akkor a dps lesz a kevés

mérges voltam, mert nem döglött meg a szemét és jönni kellett melózni :( ...délután megbosszulom, miután beerősítettem magam pár sörrel

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16889) kovsol válasza mephi666 (#16888) üzenetére


kovsol
titán

spoiler

Én most öltem meg diablót, konkrétan már ott tartottam, hogy meg se mozdulok hagytam üssön verjen, meg amije van nyomja rám. Tűzből se álltam ki, hagytam köpje rám a tüzet stb. Egyszerűen 50% HP alá nem bírt leverni sehogy, pedig még potit se nyomtam, meg az aktív healemet se.
Level 31 monk 4k HP és 167damage, mondjuk minden cuccom ad nagyon sok dexteritit és vitalitit. Konkrétan diablo nekem úgy dölt el, hogy jobban megizzadtam néhány elit paklin. Ahhoz képest, hogy vállogatott holmik vannak rajtam, kb az összes haver amije esett monknak megkaptam mégis lófing a damage, bár mondjuk kb mindenem hat területre így azért szépen aprítom a mobokat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16890) mephi666 válasza kovsol (#16889) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy voltam vele act2-3-ban, hogy viszem megállás nélkül (minimum) hell végéig a wizardot, de ha ilyen törékeny, akkor inkább indítok mást is és próbálgatom... (előbb-utóbb úgyis el akarok vinni inferno-ig mindenkit) monk béta alapján bejön nekem is, esélyes hogy az lesz a következő... (de a barbi+dh is tetszett nagyon... a wd-vel a p*csölgetés nem tetszett: aktívan ott akarok lenni a harcban, nem mindenféle tücsköt-bogarat-kutyát-macskát szabadítani az ellenre)

ui: lehet, hogy csak az a bajom, hogy d2-ben megszoktam nagyon a frozen orb+chain lightning-ra kiépített sorcit, ami static field-del is meg volt támogatva és mentem vele hellen is, mint a meszes... bossoknál: néhány csettintés a sf-el, aztán orb és másodpercek alatt dőltek... (konkrétan d2 sorci lvl1->lvl90 között nem haltam szerintem annyiszor, mint itt normal-on a wizard-dal... hála főleg az instant kill-eknek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16891) troland26 válasza V.Stryker (#16878) üzenetére


troland26
őstag

:R ezer hála és köszönet

(#16892) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Mennyi időnek kell eltelni, míg AH-ból megkapod a cuccot? Egyáltalán a megvásárolt cucc hova kerül? Az aranyamat levonta, de a cucc sehol... :F

[ Szerkesztve ]

(#16893) kovsol válasza mephi666 (#16890) üzenetére


kovsol
titán

Én a normál végigjátszás alatt egyszer haltam meg összesen. Act3 ban volt ez az eset amikor bementem egy szobába és tele volt elitekkel, ez is védhető lett volna, de épp chateltem haverral és nem figyeltem rendesen a játékra akkor.

May the Force be with you!

(#16894) killerjohn válasza D1Rect (#16871) üzenetére


killerjohn
addikt

spoiler!!!

ez érdekes. lvl38 vagyok, 680dps, nightmare act 2. rare cuccok nagyon ritkák és szarok, miközben kerek 0db unique/set esett. a craftolás meg baromság, minden vagyonomat elköltöttem artasian fejlesztésre, mégis a legjobb wand amit craftolni tud egy rakat pénzért, gagyibb mint sok low magic cucc nm act2-ben... ezek miatt teljesen életképtelen vagyok nightmare-en egyedül, habár az meg igaz, hogy a public game rendszer miatt szinte soha sem megyek egyedül.

(#16895) persil válasza gdevil (#16821) üzenetére


persil
nagyúr

Tele van totál új boss-okkal, az meg külön nagy királyság, hogy pár karakter/ellenség/boss visszaköszön a korábbi részekből.

SPOILER
Pl a moon clan-nél baromira tetszett, hogy ugyan az a hangja, mint a 2-ben, óriási :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16896) Warpig


Warpig
aktív tag

Lehet, hogy volt már ez a kérdés: a guest pass-os játék során használt karaktereket tovább lehet vinni, ha full játékom lesz? Thx! W.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#16897) kovsol válasza Warpig (#16896) üzenetére


kovsol
titán

tovább

May the Force be with you!

(#16898) atidzsiforc válasza MrCsiT (#16879) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Mikor tudod, hogy mergezni fog egybol szaladj hatra, ha van vmi skilled ami healel azt hasznald, mikor nem kapsz damaget, hogy mikor csak meeleezik ki tudd birni. Templar segitot vigyel heales skillekkel. Potit lehet venni a gyogyito csavo melletti vendornal biztosan. Belial a legidegesitobb boss amugy de ha rajossz a taktikara easy.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#16899) megint én


megint én
őstag

Nektek is behalt az AH?
Semmit sem képes találni, bármire rányomok, semmi

(#16900) angelside77 válasza Nordic (#16892) üzenetére


angelside77
tag

Ugyanott az Ah-ban a legutolsó fül felül. Azt hiszem "Complete" , vagy valami ilyesmi a neve. Onnan ki tudod jelölni, és a ládádba rakatni.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.