Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20501) Pityke78 válasza bozont (#20500) üzenetére


Pityke78
őstag

Nekem csak ezek vannak

és a igen, a realtek oldaláról töltöttem le. Honnan tudok olyat leszedni, ami biztos hogy jó?

(#20502) bozont válasza Pityke78 (#20501) üzenetére


bozont
veterán

Igen, akkor az lesz a probléma, töröl le a HDMI drivert és utána töltsd le valamelyik Catalyst drivercsomagot az AMD oldaláról és abból telepítsd fel a HDMI audio drivert. A 12.10 a legfrissebb. Azzal működnie kell.

(#20503) Pityke78

Nem, azt nem muszáj, az az alaplapi hangkártyának a drivere.

[ Szerkesztve ]

(#20503) Pityke78 válasza bozont (#20502) üzenetére


Pityke78
őstag

A sima realtek high definition drivert is töröljem le, ne csak a HDMI drivert?:

(#20504) Pityke78 válasza bozont (#20502) üzenetére


Pityke78
őstag

Felraktam, lett is 6 db Digital Display Audio, de a HDMI kimenetem így sem aktív, illetve a realtek-es kezelőfelületem sincs meg, ahol ki kellene választanom, hogy HDMi, vagy coax, vagy sima hangszórókimenetet szeretnék használni. :(

(#20505) lemusz


lemusz
addikt

Valaki kérem írja le hogyan varázsolhatom be az Adaptive Anti-Aliasing beállítást az AMD VISION Engine Control Centerbe. Fontos lenne! Nem tudom miért, de nincs benne. Valamilyen regedites beállítással szerintem visszarakható, csak nem tudom hol mit kell átírni hozzá. "Vakon" pedig nem akarok ott módosítgatni semmit. (Win7 Ultimate 32bit, HD4850, 12.6)

(#20506) vlevi válasza Pityke78 (#20499) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jobb alsó sarok, hangszóró, lejátszóeszközök.

Ha a HDMI kimenet aktív, akkor tudod alapértelemezett lejátszóeszköznek beállítani.
Én így használom nagyon régóta, ha néha filmet nézek, vagy játszok a tévén, akkor ott van a hang. De ha lekapcsolom a megjelenítést, akkor visszatér a hang az alaplapi hangkártyára.

(#20507) huskydog17


huskydog17
addikt

Miért van az, hogy a Serious Sam HD: The Second Encounter-nél a stabil, fix 60 FPS és aktív V-Sync ellenére néha beakad, beröccen a kép? Olyan is volt például, hogy egy átvezető animációnál a kamera lassan mozgott oldalra és akadt, pedig végig stabilan 60 FPS-en ment a játék. Nem értem ezt. Találkozott már valaki ilyennel, van rá valami gyógymód?
Itt ugye nem arról van szó, hogy nem bírja a VGA, mert bírja, ezt bizonyítja a folyamatos 60 FPS is, csak valamiért néhol beakad és ezt elég gyakran teszi, simábban kéne futnia.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#20508) bozont válasza lemusz (#20505) üzenetére


bozont
veterán

Nálam az Anti-Aliasing mode-nál kell átállítani Adaptive MSAA-ra.

(#20504) Pityke78

Akkor sikerült feltelepíteni. Ha most sem látja a TV-t, akkor próbáld meg újraindítani a gépet, vagy húzd ki a HDMI kábelt aztán dugd vissza.
A realtek-es kezelőfelületen nem is lesz ott, de nem is kell, elég egyszer alapértelmezettre tenni és kész. És ne ma Catalayst Control Centerben próbáld átállítani, mert ott nekem sem látja hogy rádugtam e valamit vagy sem, hanem a windows hangeszközöknél.

[ Szerkesztve ]

(#20509) lemusz válasza bozont (#20508) üzenetére


lemusz
addikt

Nem nem nem nem nem. Kellene lennie egy külön fülnek a saját nevével és ha engedélyezem, akkor pedig performance vagy quality lehetőséggel benne.

(#20510) bozont válasza lemusz (#20509) üzenetére


bozont
veterán

Igen régebben úgy volt, az újabbaknál meg így. Tegyél fel egy régebbi drivert, az a 12.6 úgy sem lett a legjobb ahogy hallom, de van jobb a 48xx-as szériához.

(#20511) lemusz válasza bozont (#20510) üzenetére


lemusz
addikt

Találtam egy fórumot, ahol foglalkoztak a problémával ([link]). Regkulcsot aktiváltam, most így néz ki a menü: [link]

Nem csak adaptívot rakott be, hanem minden mást is, olyan dolgokat is, amiket a kártyám nem is támogat szerintem. Lehet probléma belőle szerintetek?

Kérdéseim:
-Morfológiai szűrés csak HD5***-től támogatott, nem? Inkább hozzá se nyúlok ahhoz...
-Catalyst A.I.-nál ami nekem eddig disabled volt az most ezen menü szerint "teljesítmény" akar lenni?
-Ami alatta van, hogy felületoptimalizálás az micsoda? Támogatja a kártyám egyáltalán?
-Adaptív vonalsimításnál másnak is 4 csuszkaopció van? Ezt támogatja minden kártya, nem?
-Geometry Instancinget engedélyezzem? (GépRR után így frissiben alapból ki van pipálva)

[ Szerkesztve ]

(#20512) bozont válasza lemusz (#20511) üzenetére


bozont
veterán

Nem véletlenül vannak letiltva azok a funkciók, mindegyik az újabb kártyákhoz van. De egyszerűbb lenne ha valami régebbi drivert tennél vissza, nálam a 4870 esetében a 12.4-gyel még volt ez az Adaptive AA külön opcióként. Mondjuk nem nagyon vettem észre, hogy valamit is számítana ha be van kapcsolva.

mod.: Vagy tedd fel innen a kártyádhoz valót.

[ Szerkesztve ]

(#20513) vlevi válasza bozont (#20512) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Mondjuk nem nagyon vettem észre, hogy valamit is számítana ha be van kapcsolva."
Viszont, ha ki van kapcsolva az Adaptív MSAA, akkor olyan, mintha a normál Anti Alias csak fele-harmada értékre lenne állítva. Hiába húzod 4xAA-ra a képet, akkor is cakkos, kockás. Engem meg marhára zavar, mert főleg autóversenyzek, és a pálya szélén lévő fehér csík rohadtul rondán néz ki. Sőt, 7xxxx-es kártyákon még a 4xAA helyett 4xEQ módra kell tenni az Antialias, hogy az Adaptív MSAA-nak legyen valamilyen hatása. Akkor viszont úgy visszafogja a Dirt3-at, mintha ekét húznék. Ezért csinálni kellett rá külön profilt, és úgy jó.

(#20514) InfiniteReality válasza erikke17 (#20486) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Az SP1 nem véletlenül jött ki a Win7-hez és az ATI driverhez sem véletlenül követelik meg. Bizonyos dolgok megváltoztak a rendszer mélyén, és a meghajtóprogram már ilyen módon próbál működni. Fel kell tenni az SP1-et (és az összes Windows frissítést), vagy mégjobb: eleve SP1-es Windowst kell telepíteni.

(#20507) huskydog17
Microlagnak hívják és sajnos ismert probléma, főleg ATI/AMD kártyákkal. Dolgoznak rajta, de az architektúra miatt, nyilván ez nem könnyű. Illetve nem is minden rendszeren jelentkezik, de eléggé idegesítő jelenség. Majd rájönnek és megoldják...

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#20515) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!

Bozont nagyon nagy KÖSZÖNET Neked! :R
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy amit tanácsoltál - ASUS oldalról letöltött driver - megoldotta a problémámat. Tegnap nem fagyott egyszer sem, se a játék, se a gép!

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20516) lemusz válasza bozont (#20512) üzenetére


lemusz
addikt

"mod.: Vagy tedd fel innen a kártyádhoz valót."

Ezek miben másabbak?

(#20517) Bali27


Bali27
addikt

Au utolsó WHQL catalystal rekordot dönt az AMD :D
Amikor kijön majd valamikor 2014-ben már leadja a CNN-től kezdve nepáli TV-ig mindenki :D:D:D

(#20518) Abu85 válasza huskydog17 (#20507) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Persze. Ez a vertikális szinkron miatt van. Az implementáció függvényében frame duplázást csinálhat, mert ha nincs kész időre az új frame, akkor kirakja újból az előzőt. Alapvetően ezzel előzi meg a képtörést. Ilyenkor ne használj vertikális szinkront.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20519) Muerte válasza Bali27 (#20517) üzenetére


Muerte
addikt

Megmondták az okosok "jó munkához idő kell" na de ennyi :Y :DDD Kíváncsi leszek ugyan hány hiba lesz benne kapásból :U

(#20520) huskydog17 válasza Abu85 (#20518) üzenetére


huskydog17
addikt

Ha nem kapcsolom be a V-Sync-et, akkor meg törik a kép, ami legalább ugyanolyan rossz. A Catalyst-ben a "Triple Buffering" be van kapcsolva. Tehát magyarul a játékban nagyon bugos a V-Sync. Van rá mód, hogy aktív V-Sync mellett normálisan fusson?
Mivel eddig más játéknál, illetve más grafikus motornál ilyet még nem tapasztaltam, így logika alapján azt mondanám, hogy a játék kódjában szúrtak el valamit, de nagyon.

InfiniteReality: Kösz, de én kétlem, hogy a GCN miatt van, én ezt inkább a játék számlájára írnám, hiszen más játék alatt nem jött ez elő.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#20521) Taposo válasza huskydog17 (#20507) üzenetére


Taposo
aktív tag

Esetleg próbáld ki ezt a programot Radeon Pro
és főleg azon belül a Dynamic Vsyn opciót, amúgy csodákra képes, olyan sima játékmenetet biztosit mint a baba popsi, képes teljesen eltüntetni a tearing-et (a kép szétesését) és a micro laggot, meleg szivvel ajánlom minden piros kártyával rendelkező tagnak :K

A játékokba beépitett egyszerű Vsync-et mellőzd nagyon gagyi megoldás

[ Szerkesztve ]

(#20522) bozont válasza vlevi (#20513) üzenetére


bozont
veterán

Értem, még a 4870-nel próbálgattam, engem nem zavar a hiánya, mondjuk a 24"-os monitor miatt sok játéknál az élsimítást sem használom, nekem nem létfontosságú. Viszont a 16x AF az alap, nem szeretem az életlen textúrákat.

(#20515) jano_77
Én is remélem, hogy csak ennyi volt a probléma, én viszont örülök hogy Asus helyett Sapphire-t vettem. :D

(#20516) lemusz
Ezek moddolt driverek, többnyire a megjelenítésben van különbség, tényleg picit szebb képet ad a kártya, néha van hogy minimális sebességnövekedést is elérnek, meg ha jól emlékszem néhány rejtett funkciót is unlockolnak a CCC-ben. Még a 4870-es kártyámmal használtam ezek a moddolt drivereket, jól működtek.

(#20517) Bali27
Vagy csak azt kellene felfogni vagy elfogadni, hogy most már nem havonta jönnek a driverek, nVidia esetében is volt már hogy 2-3 hónapot kellet várni a frissre, akinek annyira fontos a WHQL minősítés. Aki meg tudja hogy nem sokat ér, az jól elvan a betaval is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20523) Abu85 válasza huskydog17 (#20520) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Windows Vista és 7 megjelenése óta a játék fejlesztője írja a vertikális szinkront, így nyilván nem mindegyik játék használ ugyanolyan megoldást. A tripla pufferelés egyébként nem mindig jelent jót. Annak kikapcsolásával is érdemes megpróbálkozni.

(#20521) Taposo: A Dynamic Vsync az csak bizonyos esetekben működik. Az azért biztosít smooth élményt, mert ha a frissítés alá esik a képszámítás, akkor kikapcsolja a vertikális szinkront, vagyis a kép ismét megtörhet. A vertikális szinkron működéséből ered, hogy vagy törik a kép, vagy ismétlődik. Ami ennek a továbbfejlesztése az a virtuális vertikális szinkron, ami az ultimate megoldás, de ehhez kép grafikus processzorra van szükség, így egyik driverben sincs implementálva.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20524) Muerte


Muerte
addikt

Holnap érkezik a Catalyst 13.1 WHQL :DD [link]

(#20525) InfiniteReality válasza huskydog17 (#20520) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Nem csak a GCN architektúrával van ez. Fórumok mélyére olvasva kiderül, hogy ez a probléma az ATI/AMD kártyák sajátja egy ideje, de az nvidia sem teljesen mentes tőle. Nagyon sokmindentől függ, nem minden gépen, nem minden kártyával és nem minden játékban jelentkezik, de elismerték hogy ezen a problémán elsősorban driverszinten kell javítani.
És itt jön be a képbe az, hogy tulképpen igaznak mondható, az ATI/AMD kártyák hardveresen igen jók, driverszinten viszont több velük a gond, mint az nvidia kártyákkal. Persze ez sem minden gép/kártya kombinációra igaz.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#20526) erikke17 válasza InfiniteReality (#20514) üzenetére


erikke17
őstag

Perszehogy természetesen elhiszem hogy nem véletlenül jött ki.. :) Feltenném de amiket olvastam SP1 telepitésével kapcsolatban a milliónyi hiba ami jelentkezhet telepités közben megrémített, nincs kedvem szétbarmolni a rendszerem :-/ :)
Mert amilyen peches vagyok, úgysem települne fel gond nélkül.. Anno XP-n sem bírtam az SP3-at felpréselni rá, megállt telepitő háromnegyedénél fel is adtam aztán a harcot vele :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#20527) InfiniteReality válasza erikke17 (#20526) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Ha ilyen van, ott a rendszerrel eleve gond lehet. Azaz már a telepítés sem jó (pl hiányoznak illetve nem frissek az alaplapi driverek), "mókolt pistike" rendszer van fent és még sorolhatnám. Ritkán de előfordulhat hardveres inkompatibilitás is (XP-s SP 1-2-3 packok és a bluetooth-ok között, illetve ATI 9600 és attól régebbi kártyákhoz már "rendes" XP SP3-as driver sincs).
Lehet még különböző rendszeroptimalizáló / buhera tool-ok, 2-3 viruskereső (feleslegesen) éa még sorolhatnám.
Alap Windows 7 (ha lehet 64 bites) Pro (nem kell feleslegesen sem ultimate, sem enterprise) friss alaplapi driverekkel és alapvetően friss meghajtóprogramokkal nem kell gondot okozzon az SP1 vagy akár a többi frissités telepitése. De mint emlitettem, legjobb eleve SP1-es Windows-szal probálkozni.
Viruskeresőnek elég egy Microsoft Security Essentials, az UAC-t pedig nem azért van, hogy az ember kikapcsolja:)

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#20528) huskydog17 válasza Taposo (#20521) üzenetére


huskydog17
addikt

Na ezt a progit eddig nem ismertem, de hatalmas köszönet jár érte, ugyanis úgy tűnik ez megoldotta a problémát. Végre eltűnt mindenféle lag és akadás hála ennek a kis cuccnak. A megoldást - ahogy azt említetted is - a dinamikus V-Sync jelentette. Még egyszer nagyon szépen köszönöm, így már sokkal élvezetesebb a játék! :R
Amúgy erre van ötleted?

Abu85: Köszi, de a tripla pufferelésnek nem volt köze a jelenséghez. Taposo kolléga által javasolt megoldás kiválóan megoldotta a problémát.
Mit gondolsz erről?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#20529) Tomix24


Tomix24
addikt

13.1 WHQL merre jár? Látott valaki valamit? :D
Mára írták Twitteren, de órát nem, pedig jó lenne egy kis boost, vagy memória kezelés javítás.

[ Szerkesztve ]

(#20530) Abu85 válasza huskydog17 (#20528) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Tripla pufferelés azért problémás, mert pár motor nem szereti. Ezért érdemes az alapértelmezett beállítást használni. Amelyik motornak nincs vele gondja ott úgyis beállítható az options menüben.

Tulajdonképpen a dinamikus vertikális szinkron csak félmegoldás. Valójában azt csinálja, hogy ha olyan helyzetbe kerül a rendszer, hogy nem lesz meg a képkocka a következő frissítési fázisra, akkor kikapcsolja a vertikális szinkront, vagyis meg fog törni a kép. Persze ez megszünteti az apróbb akadásokat, hiszen elkerüli a frame duplázását, de a törés árán.

A Far Cry 2-nek a motorja használ pár effektet, amelyek nem teljesen kompatibilisek az AF-fel. Maga az AF működik, csak látható eredménye nincs, ha inkompatibilis eljárásba ütközik.
Annak a gyereknek sem az AF segített, hanem a LOD-ot változtatta meg, az értékeknél kisebb számot írt be. Ettől az AF-nek ugyanúgy nincs hatása, ha inkompatibilitás lép fel. Ennek megfelelően ne is olyan hatást várj, mint az AF bekapcsolásánál, mert szimplán a LOD paraméterei módosulnak.

(#20529) Tomix24: Amcsiban még alszanak, szóval inkább este lesz driver.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20531) huskydog17 válasza Abu85 (#20530) üzenetére


huskydog17
addikt

Szerencsére a jelenlegi dinamikus V-Sync-el még nem láttam sehol képtörést a játékban, pedig én azt azonnal kiszúrom. Gondolom azért, mert a 7870-es Radeon szinte végig fix 60 FPS-el képes hajtani a játékot, de ritkán, 1-2 helyen talán leesik 58-59 FPS-re és akkor történhetnek ezek a mikor akadások, amit ugye a dinamikus V-Sync javít, de mivel pillanatnyi sebesség esésről van szó, így valószínűleg ezért nem venni észre a képtörést, mert rögtön visszaugrik 60-ra.

Tehát ha jól értelem, akkor a Far Cry 2-nél felesleges bármiféle próbálkozás? Azt nem értem, hogy ő a LOD változtatással el tudta tüntetni azt a csíkot, de nem nálam nem tűnik el. Bár neki NV kártyája van. Végül is nekem mindegy, hogy AF vagy LOD, csak tűnjön el az a csík. Na persze, ha a Dunia alapból így működik, akkor sok mindent nem lehet tenni, de akkor megint felmerül a kérdés, hogy nála miért jött össze. Na majd késő este lesz alkalmam kipróbálni, talán a frissen beszerzett RadeonPro szoftver tud vele valamit kezdeni, abban ugyanis lehet manipulálni az AF-et és a LOD-ot.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#20532) Bali27 válasza Tomix24 (#20529) üzenetére


Bali27
addikt

Lehet hogy Deutch Tomi szivárogtatta ki az infót.. Még én se találkoztam a véglegessel :))

(#20533) Tomix24 válasza Bali27 (#20532) üzenetére


Tomix24
addikt

:DDD

(#20534) radi8tor válasza Taposo (#20521) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Letöltöttem, felraktam a RadeonPro programot, de nem akarja fixálni 60-ra az FPS-t Diablo 3 alatt.
Valamit rosszul állítottam be? :U

[link]

⭐ Stella

(#20535) -Solt- válasza radi8tor (#20534) üzenetére


-Solt-
veterán

Igen... mindent! :D

Csinálj neki profilt... ahol az a kis zöld kereszt van, arra klikkelj rá, tallózd be a Diablo3 indítófájlját, és utána fixáld az fps-t a profilon belül...

www.smart-bus.hu

(#20536) wwenigma válasza Muerte (#20524) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Quick update, looks like the WHQL cert logs are coming back late today, so Catalyst 13.1 should be live tomorrow

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#20537) radi8tor válasza -Solt- (#20535) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy gondoltam a globális profil az minden 3D alkalmazásra értendő. Akkor kipróbálom úgy, ahogy javasoltad. :R

És jó is lett. Köszi! :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20538) erikke17 válasza InfiniteReality (#20527) üzenetére


erikke17
őstag

Nem tudom milyen lehet az illetők rendszere akik ezeket írták :)
Rendszer optimalizálókat sem használók megy egyéb "SpeedUPTools" érdekességeket :D
Nincs 2-3 víruskereső csak 1 van, UAC nincs kikapcsolva miért is lenne okos dolog és nem halok bele ha néhanapján Igen-re kell kattintanom :) stbstb..
Na de ez már nagyon eltér a Catalyst-tól akár off-ba is tehetném :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#20539) -Solt- válasza radi8tor (#20537) üzenetére


-Solt-
veterán

Valamiért a globális nem működik... :S

Én is nyűglődöm vele, van amelyik játékkal egyből működik a profil, van amivel az istennek sem akar... :S Sőt olyan is van, amivel csak akkor működik, ha átnevezem az exe fájlt! :)

Nincs mit, örülök, hogy sikerült... :)

www.smart-bus.hu

(#20540) L4CI2


L4CI2
aktív tag

hi

van valami infó a new stabil Catalyströl ?

[ Szerkesztve ]

(#20541) radi8tor válasza L4CI2 (#20540) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mára várható. De lehet átcsúszik éjfél utánra (mivel USA időben ígérték mára).

⭐ Stella

(#20542) Jakuu


Jakuu
őstag

http://techreport.com/review/24218/a-driver-update-to-reduce-radeon-frame-times

Ahogy nezem a latency problema javitasa csak a 13.2 beta drivertol jon.

(#20543) L4CI2 válasza radi8tor (#20541) üzenetére


L4CI2
aktív tag

akkor nem alszok megvárom :D

(#20544) Bali27 válasza Jakuu (#20542) üzenetére


Bali27
addikt

Ez a Latency probléma miben nyilvánul meg?
Azon nevetek épp hogy ugy várjuk itt már, olyan felfokozott hangulatban mint a kisgyerekek a Jézuskát :)

(#20545) Visormail válasza Bali27 (#20544) üzenetére


Visormail
addikt

Ez mindig is így volt, én kb 4éve kísérem figyelemmel a topikot amióta megvettem a 4850em.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#20546) Jakuu válasza Bali27 (#20544) üzenetére


Jakuu
őstag

A microstuttering nevu lathatoan zavaro tenyezoben. :D
Kivanom ne talalkozz ezzel a problemaval.

(#20547) radi8tor válasza L4CI2 (#20543) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#20548) Bali27


Bali27
addikt

Jee... megelőztél radi

[ Szerkesztve ]

(#20549) radi8tor válasza Bali27 (#20548) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ment volna előbb is, csak telefonáltam. ;)

⭐ Stella

(#20550) Bali27 válasza radi8tor (#20549) üzenetére


Bali27
addikt

És ez a Latency problémás dolog mi akar lenni?
Kiváncsi vagyok hogy az AMD Chipset drivere fog -e változni, vagy csak max átnevezik a 12.10-est.?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.