Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6001) zack


zack
nagyúr

Annyira jó ez a 9.7-es driver...pfúúú. :U :W :((( Crysis Wars össze is fosta magát tőle. Azóta amióta feltettem az exe hibát észlel és leáll a pálya betöltésénél. Fasza. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6002) Thome


Thome
addikt

Haliho!

Gépezet:
Fujitsu Siemes Amilo Pa3553.
Vista Ultimate 32bit.
Mivel egyedi a számozása a FuSi vga-jának Vistán, ezért az alap 8.502-es driver van fenn.
Erre is várok valami Moddolt drivert, agy valami leírást, amivel/ahogy beletudom integrálni a driverekbe az azonosítóját (hol mit kell átírni, kitörölni, hozzáírni)

Nem ismeri fel a kijelzőt a CCC. Vagy legalábbis azzal a hülyeséggel jön elő, leírom a hibajalenséget...

Magyar változat:

CCC 9.7->Grafika->Asztalok & Megjelenítők->Kijelzők érzékelése-> Mire betöltené, vagy megtalálná a kijelzőt, kijön 2db Hibaüzenet:

Az első hibaüzenet:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BEX
Alkalmazásnév: CCC.exe
Alkalmazásverzió: 2.0.0.0
Alkalmazás időbélyegzője: 49ef8e09
Hiba – modul neve: StackHash_be3e
Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 00000000
Kivétel – eltolás: 00000001
Kivételkód: c0000005
Kivételadatok: 00000008
Operációs rendszer verziója: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: be3e
További információk 2: dd75c4f1c48516b11f949c631070e609
További információk 3: 8626
További információk 4: 2300661c60b20a87f2825993d0d0d2ce

A második hibaüzenet:

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BEX
Alkalmazásnév: CCC.exe
Alkalmazásverzió: 2.0.0.0
Alkalmazás időbélyegzője: 49ef8e09
Hiba – modul neve: StackHash_83d1
Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 00000000
Kivétel – eltolás: 005c5111
Kivételkód: c0000005
Kivételadatok: 00000008
Operációs rendszer verziója: 6.0.6000.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 83d1
További információk 2: f471133df8431cf20e894c947287b0b6
További információk 3: 295b
További információk 4: 0ae245acd4954bedf0f0d4195a0b878f

Hátha valaki tud segíteni, vagy valamit mondani, hogy ez mi a franc.

Illetve ez Win7-en előjöhet?

+ 1 a ráadás:
Az image scaling bug meg van már ebbe oldva a Win7-re, mobility kártyáknál?

Előre is köszönöm,
Thome.

(#6003) janos666 válasza Thome (#6002) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem eddig semmi gondom a 9.6b-vel, lehet köze ahhoz, hogy először mindíg letörlöm a drivert eszközkezelőből, és utána a CCC-t a telepítőjével, rebootolok, és úgy rakom fel a frisset? :U

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6004) Thome válasza janos666 (#6003) üzenetére


Thome
addikt

Mint írtam, egyedi a vga Vistán, és nem érzékeli, ha nem saját drivert teszek fel, de a FuSi-nak csak 8.502 az utolsó.

Reboot után is előjött ez a hiba. De engem végülis nem érdekelne. Nem tud valaki egy releaset adni, hogy mi lett benne javítva, vagy hogy még mindig bugos-e az image scaling? Mert csak ez miatt nem teszem fel a Win7-et.

Thome

(#6005) Alastair' válasza zack (#6001) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem két külön gépbe 2 ua 3870-el még semmi gondom nem volt vele, win7, 7100-en.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#6006) AtHoS válasza Thome (#6002) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Esetleg Mobilty Modder nem használható hozzá?

read-only mode on the forum

(#6007) Thome válasza AtHoS (#6006) üzenetére


Thome
addikt

Próbáltam már, sajnos azzal sem volt jó, de ilyen építő jellegű hsz-ek, linkek jöhetnek. ;)

Azért köszi!

(#6008) janos666 válasza Thome (#6007) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Talán próbáld még ki ezt: DNA 9.6, bár ehhez kell a redydrive plus (azt is le lehet innen tölteni, csak pluszmunka egy próbálkozásért...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6009) Thome válasza janos666 (#6008) üzenetére


Thome
addikt

Az a Readydrive mit is takar? mert anno feltettem egy másik DNA-nál, de csak a bootnál vettem észre, hogy szarozik, sehol máshol.

(#6010) janos666 válasza Thome (#6009) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Bootnál bepötyögi, hogy a windows engedélyezzen aláíratlan drivereket is.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6011) gyiku


gyiku
nagyúr

felraktam ezt a hdmi drivert, es azota rossz a hang. 9-6_xp32-64_hdmiaudio.exe
hogy lehet eltavolitani, sehol nem talalom hova pakolta fel magat :F

hüllő

(#6012) janos666 válasza gyiku (#6011) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Catalyst install managerrel, amivel a CCC-t is uninstalálnád, csak azt most ne pipáld be. (indítsd el a letöltött 9.6-os catalyst telepítőt, utána nem install, hanem uninstall, és custom, nem express)
Én le szoktam tiltani eszközkezelőből is azt a HD audio eszközt, úgy tuti nem zavarja az Audigy-t.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6013) gyiku válasza janos666 (#6012) üzenetére


gyiku
nagyúr

tenyleg, koszi :R

hüllő

(#6014) Thome válasza janos666 (#6010) üzenetére


Thome
addikt

Rendben, mindjárt megnézem, köszi!

(#6015) AtHoS válasza gyiku (#6011) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mit jelent az, hogy rossz a hang?

janos666
Audigy-hez van egy kitűnő 3rd party meghajtó: KX Driver

Én már évek óta megelégedéssel használom. ATI HD Audio is telepítve van az XP-re és semmi gond nincs a hanggal.

read-only mode on the forum

(#6016) janos666 válasza AtHoS (#6015) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ismerem, de nekem totál érdektelen. A Creative kártyák egyetlen igazán hasznos tulajdonságát öli meg, a hardware-es EAX 2+t. Ha ez nem kéne, vehetnék ASUS vagy nem X-fis Auzentech kártyát is, de akár még az alaplapi cerregőt is beizzíthatnám (ha megfelelő lenne a DAC-ok minősége).

Amúgy nálam nem okoz gondot a HDMI driver, volt már, hogy nem tiltottam le az Audigy 4-et, mikor egy TV-t próbáltunk ki HDMI-n, amire a VGA-ból küldtem hangot is, és mellé még az alaplapi Realtek chipet is bekapcsoltam, mert abban az időben még csak így jött elő a Realtek control panel ATI HDMI-t konfigolni. Semmi gondja nem volt, csak figyelni kellett mi a default, és mit mire küldök ki...
Csak azért tiltom le, hogy véletlen se legyen belőle gond, hisz nem használom (talán még IRQ-t is eszik, azért is kár meghagyni).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6017) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Ma újraraktam a cata-t, mert állítólag jó megoldás a COD4 vs Xfire vs DirectX problémára...
De van egy kis probléma, sorolom mi történt:
-csökkentett mód, driver sweeperrel ati analizálás, majd tisztitás
-ezután újraindult a gép, és ezt a hibát dobta ki: [link]
-ezután megint csök. mód, driver s.-vel törlés, majd újraindít
-a hiba természetesen még előjött, de telepítettem a netframework 2.0-t (amúgy csak javításra mentem, mert elméletileg fent volt)
-a gép újraindult és még mindig előjött a hiba
-mindenesetre felraktam csak a display drivert, majd újraindítás
-a hiba továbbra is felugrik, amikor megjelenik az asztal

Ötlet? Valamit elszúrtam vagy félreértelmeztem?

Szerk.: 9.5-ös cata-ról van szó. Eddig teljesen jó volt, nem is azért raktam újra, mert probléma lett volna vele.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6018) finest válasza vzsryl (#6017) üzenetére


finest
őstag

A .Net-et telepítsd újra rendesen, az megoldja. Itt egy link a full redisthez: http://download.microsoft.com/download/6/0/f/60fc5854-3cb8-4892-b6db-bd4f42510f28/dotnetfx35.exe Szerintem drivereket eltávolítani, dotnetet telepíteni, drivereket reinstallni a sorrend.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6019) AtHoS válasza vzsryl (#6017) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Csak a legelső lépést hagytad ki:
1. Normál módban ATI driver uninstall -> restrat -> ezután jöhet csökkentett módban a driver sweeper és a többi ;)

Mivel nem "uninstalláltad" a drivert, ezért a registryben még van rá hivatkozás

read-only mode on the forum

(#6020) Thome válasza Thome (#6014) üzenetére


Thome
addikt

janos666: Na még mindig nem tettem fel, de most már ígérem meglesz! :DD

[ Szerkesztve ]

(#6021) Thome válasza Thome (#6020) üzenetére


Thome
addikt

Na feltettem, de csak Vistára, mert hogy miért ne probáljam ki, és sikerült felismertetni a Vistával a legújabb DNA (8.612) drivert, tehát kijátszható a FuSi idióta számozása!

Legalább ezt elértem, ha szépen futnak a dolgok, akkon nem is kell ide Win7.

Köszi!

(#6022) vzsryl válasza AtHoS (#6019) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mondasz valamit. Először kipróbálom ezt, aztán, amit finest írt, ma úgy is ráérek. :)
Köszönöm a segítségeket! Ha ezek után is kidobja az üzit, akkor majd jelzek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6023) vzsryl válasza vzsryl (#6022) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem tűnt el a hiba. :)
Sorolom mit csináltam: (minden új kötőjel előtt reset)
-normál mód, ati szoftver eltávolítóval töröltem
-csökkentett módba driver sweeperrel is töröltem
-normál módban .netframework 2.0 töröltem
-mom hiba eltűnt, de volt helyette másik (nincs netframework és ezzel fenyegetőzött a winfos...) De felraktam a 3.5-öt
-megint megjelent a mom hiba, de felraktam a 9.5-ös cata-t (expert-et most)
-mom hiba továbbra is fennáll :)

Mit szúrtam el?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6024) finest válasza vzsryl (#6023) üzenetére


finest
őstag

A ccc-t is eltávolítottad közben a driverrel? Azt is újra kellene tenni.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6025) vzsryl válasza finest (#6024) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az ATI szoftver eltávolító azt is le kell törölje, mivel kb. 1 hónapja még ment neki. (Látszik, hogy eddig dzsiforszom volt. :D )

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6026) finest válasza vzsryl (#6025) üzenetére


finest
őstag

Elvileg a driverrel települ fel, ha van kedved vacakolni vele, próbáld ki a 9.6-os Catalystot, hátha megoldja, ha a .Net már okés. A 9.5-re már immúnis a géped. :DDD

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6027) vzsryl válasza finest (#6026) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Most már nem szöszmötölök vele többet. Gondolom ez a mom hiba semmiben sem akadályoz, mivel én csak játékra használom a kártyát és semmit se állítgatok rajta. Majd rewindows-al eltűnik, csak legyen már normális win7 (RC nem kell).
Amúgy eddig teljesen jó volt és csak a driver sweeperes törlés utáni újraindítás óta b@szogat engem ez a mom hiba. Tehát jó ez a 9.5 nekem.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6028) Thome válasza vzsryl (#6027) üzenetére


Thome
addikt

Nekem anno előjött ez a hiba, miután feltettem a Catalyst 9.4-et, majd letöröltem, és feldobtam a DNA 9.4-et Win7re. Ekkor megjelent a hiba.

Én nem szöszmötöltem semmi ilyen extra cuccal, fogtam, a DNA telepítővel letöröltem a cuccot, újraindítottam, kitöröltem simán a sajátgépen keresztül a maradványt, amit ott hagyott, feltettem egy sima CCC-t, újraindítottam a gépet, happy end. Nem driversweepereltem, semmi extra cucc, és még azóta is működött volna a gép, ha nem lenne bugos az image scaling mobility cuccnál, és tettem volna vissza a Pistát. :P

[ Szerkesztve ]

(#6029) vzsryl válasza Thome (#6028) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Na, sikerült kilőnöm a mom hibát! :)
Sorolom mit csináltam: (kötőjelek előtt reset)
-ATi szoftver uninstaller-rel töröltem a cuccot, de még újraindítás előtt töröltem a program file-ból az ati technologies mappát
-nem volt mom hiba, majd nagy örülve felraktam a cata 9.5-öt (expert-et)
-nincs mom hiba

Lehet rossz következtetést vonok le a dologból, de sztem. a driver sweeper kavart be. Kb. egy hónapja már megcsináltam ugyanezt a folyamatot, amit most leírtam (tehát no csökkentett mód és driver s.), és akkor se volt mom hiba.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6030) Thome válasza vzsryl (#6029) üzenetére


Thome
addikt

"ATi szoftver uninstaller-rel töröltem a cuccot, de még újraindítás előtt töröltem a program file-ból az ati technologies mappát"

Én azért írtam újraindítás után, mivel nekem közvetlen uninstall után nem hagyta magát kitörölni, csak újraindítás után.

Na de mindegy, az a lényeg, hogy sikerült! :))

[ Szerkesztve ]

(#6031) lsc válasza vzsryl (#6029) üzenetére


lsc
nagyúr

Én egyszer használtam valami registry-takarítót, akkor nekem is küzdenem kellett az új driverrel mire ment rendesen .

Az élet kegyetlen .

(#6032) vzsryl válasza Thome (#6030) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Így van. :)

lsc: Én is inkább csak kipróbálás céljából használtam ilyesmit (mivel eddig sose kellett), de többször nem fogok, csak ha nagyon muszáj. :)

Eddig úgy voltam vele, hogy az nvidia-s drivert könnyebb telepíteni/újrarakni, de mivel a cata is teljesen jól működik ilyen egyszerű újrarakás után, így már teljesen kiegyenlítődött a helyzet. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#6033) spartan1


spartan1
aktív tag

sziasztok!segitségeteket kérném.HIS HD 3850 IceQ 3 TurboX 512MB GDDR3 karim van,ha emelem az órajelét és elinditok egy játékot azonnal lefagy a gép,talán kevés lenne neki a tápom?350watt fsp egy 80 és egy 40-es vinyó és egy e4300.ha tud valaki segiteni azt előre is köszi

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#6034) lsc válasza spartan1 (#6033) üzenetére


lsc
nagyúr

Annak a tápnak bírnia kellene, ott más gond lesz, de legrosszabb esetben ennyit bír a kártya .

Az élet kegyetlen .

(#6035) spartan1 válasza lsc (#6034) üzenetére


spartan1
aktív tag

Core Clock 735 MHz
Memory Clock 1960 MHz az előző gazdája 810/2200Mhz-et hozott ki belőle,csak nálam nem engedi a mókát

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#6036) lsc válasza spartan1 (#6035) üzenetére


lsc
nagyúr

Ismerem, nekem is volt ilyen, de akár a lapod is lehet a gond, vagy valamelyik beállítás rossz . A kártya topicjában érdeklődj, az adataidnál a gumi hirdetés /vagy mi/ helyett a géped adatai nagyobb segítség lennének .

Az élet kegyetlen .

(#6037) spartan1 válasza lsc (#6036) üzenetére


spartan1
aktív tag

Alaplap Gigabyte GA-945GCMX-S2 v6.6 proci e4300 2gb ram..tippeltem én is a lapra de a fene tudja :(((

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#6038) Thome válasza spartan1 (#6037) üzenetére


Thome
addikt

1 picci kérdést had eresszek meg.

Miért kell overclockolni, egy alapból jó Videókártyát, hozni fog annyi teljesítményjavulást, mint amennyit szívsz vele? :U

(#6039) spartan1 válasza Thome (#6038) üzenetére


spartan1
aktív tag

:K :K :K :K :))

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

(#6040) McBJani


McBJani
tag

Szasztok!
Én nemrég újratelepítettem a wint és gondoltam kipróbálom a legújabb ccc-t, ha már kijött.
Fel is tettem, de csak a drivert rakta fel a beállításokat nem indította el, hiába kattintottam az ikonjára nem történt semmi, és játékoknál is akadozott elég rendesen...
Ezzel be is fejeztem az új dolgokat, és leszedtem a hivatalos honlapról azt, ami az újratelepítés előtt volt fent (9.4).
Feltettem, minden rendbe is jött, de a beállítások tv részénél az avast egy vírust észlelt és le kellett törölnöm.Azóta is minden rendben van, de a ccc-ből a tv beállításai kitörlődtek(észleli és klónozni is tudok), ezért kérnék valakit, hogy ha megvan a 9.4-es ccc vírusmentesen, akkor szóljon legyen szives és pü-ben elküldöm neki az e-mail címemet, hogy eltudja küldeni.
Nagyon szépen köszönöm!
Üdv.

(#6041) ollie válasza McBJani (#6040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A hivatalos oldalról leszedett CCC biztosan vírusmentes!

***

(#6042) janos666 válasza McBJani (#6040) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Egyrészt, hogy előttem írták vírusmentes, a vírusirtód nem bugmentes (vagy rögtön letöltés után felülírta valami a te gépeden, de akkor a elkövetőt is kiszúrná a vírusirtó, ha fertőzött fileban felismeri).
Másrészt akár vírusos, akár nem, ugyanaz a 9.4 van a gyári oldalon, ami 3 hónappal ezelőtt volt, ha akkor nem volt vele gond, most sem lesz.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6043) RpPRO


RpPRO
őstag

A 9.7 ugye tamogatni fogja a 'regi' kartyakat is, mint az 1950pro, plane, h AGP-s a kartyam. Mellesleg a szempillam sem rebbent, mikor a 9.7 beta azt mondta, h nem talal megfelelo hardvert.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#6044) McBJani válasza janos666 (#6042) üzenetére


McBJani
tag

Amikor kijött a 9.4, akkor leszedtem, feltettem és minden tökéletes volt, de azóta az avast vírusírtó is frissült egy párszor...
De most ,hogy gondolkozok talán a spyware terminator talált valamit és ki is töröltem.
Akkor hagyjam fent és ne foglalkozak vele, ha újra feltenném?
Az újabb CCC-kel mi lehet a gond, hogy felteszem és semmi és a játékok is akadnak?

(#6045) PuMbA válasza RpPRO (#6043) üzenetére


PuMbA
titán

Régi kártyákhoz nem rég jött ki a 9.3.1.

(#6046) janos666 válasza McBJani (#6044) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a fertőzött filet már törölte, nincs értelme manuálisan törölni a mappát, amiben volt.
Ha tényleg vírus volt, véletlen került a CCC csomag kitömörítési mappájába, nem a Catalyst installer tette oda, csak bolyongott a gépeden, és ott kötött ki.
VGA gyártók nem raknak vírust a drivereikbe. Ha mégis becsúszna tuti ez a hír folyna 1 hétig minden fórumon, hogy: "A vörösök szó szerint meg akarják fertőzni vásárlóik gépét", stb...

A 2600XT ugye nem mai kártya, R600 család, így nagyon hasonlít a HD4-re is, de mégsem az, az új drivereknél pedig inkább az újabb termékeket tartják szem előtt.

Talán próbáld ki a 9.7-est is, amit linkeltünk lejjebb.
DiretX-et szoktad frissíteni?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6047) janos666 válasza RpPRO (#6043) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, HD2 alatti szériákra épp nemrég jelentették be a "Legacy" átminősítést.
Tehát ezekhez nem lesz több driver, esetleg a 9.3-ast foltozgatják ha nagyobb hiba jelentkezik valamilyen programmal.

Na persze ez nem zárja ki, hogy pl feltedd majd a DNA féle moddolt drivert, ami vélhetően felkúszik még X800XT-re is

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6048) RpPRO válasza janos666 (#6047) üzenetére


RpPRO
őstag

Koszi az infot, PuMbAnak is. Tok jo, h egy honapja kerdeztem meg a rage3d foruman a tamogatast es spyre, a regi motoros ATI Beta Tester ezt irta: "Those would be in the next legacy drivers since 1xxx AGP cards were official products unlike the 2xxx, 3xxx and 4xxx AGP cards. The legacy set will be available next month not this month apparently."

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#6049) McBJani válasza janos666 (#6046) üzenetére


McBJani
tag

Biztos, hogy nem bolyongott, mert ahogy a spyware t. észlelte és törölte, azután eltűnt a ccc-ből a tv beállítás opció...
A directx-et mindig frissítem, azzal nem lehet gond az újabb ccc-nél.
De ez nemtudom mit jelent ami nincs a képen frissítve, mert azt nem tudom frissíteni, de valaki egyszer aztmondta, hogy ezt mindig kiírja ez a tesztelő...
Na mindegy, majd használom, akkor a 9.4-est, jövőre úgyis elpasszolom a karit, amúgy nagyon meg vagyok vele elégedve...
Pláne a hűtésével, mert volt egy agp-s shapphirom is, annak úgy süvített a hűtője :)

[ Szerkesztve ]

(#6050) janos666 válasza McBJani (#6049) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor szar a víruskeresőd.
Vagy tudod mit? Az AMD direkt neked vírust tett a driverbe! Direkt az IP cím szerint rád akasztották a vírusaikat, "csak neked, csak most" akció keretében.

Töröld le safe módban a 9.4-et, használj driver sweepert, kapcsold ki a vírusirtót, és tedd fel a 9.7-et. Ha nem lesz fasza, fizetek neked egy virtuális korsó sört. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.