Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) danilla válasza Hunter2 (#12148) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez fos... nem kicsit, mármint a béta, nem érdemes felrakni, még a cod6-ot sem látja a gépen, elkezdi újból letölteni :D Szép, de fotalicska. Aki nem akar + idegeskedést, az várja meg amíg a teljes, bétát hanyagolni kell.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12152) Szerintem... válasza danilla (#12151) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Jah, nekem is elkezdi tolteni elolrol. A legjobb, hogy ha visszaallitod a regi UI-t akkor sem latja...

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#12153) danilla válasza Szerintem... (#12152) üzenetére


danilla
őstag

Igen igen, nálam is :((( már telepítem vissza a cod-ot.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12154) Corpuscle válasza Svájcinéger (#12147) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ennél már csak jobb lehet, hiszen már itt a Steam béta....... :F Nálam a prestige-t mikor nem "hozta", alap 40-esre vissza vágott, kicsit ledermedtem.

(#12155) menalcas


menalcas
őstag

Huh ha ilyen gondja van a Steam beta-nak akkor ki se próbálom :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#12156) Hunter2 válasza danilla (#12151) üzenetére


Hunter2
addikt

A tegnapi Ph! partiból kiindulva a végleges se 100-as nem hogy a béta. Tegnapi mecs folyamán kétszer szórt ki Steam disconnected meg hasonló hibákkal

(#12157) Lajkó


Lajkó
őstag

Elmondanám, hogy nem igazán értem ezt az egész weapons select üzemmódot, ami a játékkal kapcsolatban mindenki fejében lezajlik! :U
Úgy őszintén. Elhiszitek, hogy csak az a sz@r, értemletlen, rossz, noob, láma, és lol fegyver vagy kiegészítő, amire Te/Ti úgy gondoljátok hogy kiérdemelte ezt a címet? Nem jól fordítom a játék nevé amikor azt mondom, hogy: Modern Hadviselés?
Fear Combatoztam 4 évig, álltalában dedikált szervereken. Ott is akadt egy raklapra való olyan ember, aki úgy gondolta, hogy x/y fegyver nem állja meg a helyét a játékban, pedig ott aztán nem sok van. Nekem is akad ilyen szépszámmal, de maximum nyelek egyet, és mosolygok. (értem ezt mindenféle gyorstüzelő akimbo-ra, duplashotira, stb.., beleértve a hearbeat sensort is bámilyen fegyveren, és a Perkeket.) De miért kell nagy álltalánosságban beszélni? Ha kimaxolta, hát az Istenért! Használhassa már!
Egyértelmü, hogy nem fakadtam ki amikor Larától úgymond intést kaptam a GL miatt (pedig akkor nagyon nem csak én használtam), mert vendég voltam, és mert beláttam, hogy a "normális" játékhoz elengedhetetlen szabályokat hozni. Sajna az én netem csak 8 playert bír el max. lag nélkül, pedig higgyétek el, hogy szivesen hoznám én is a szabályokat... :B (Egyfajta alapfegyó mindenkinek, aztán meglátjuk ki a jobb!)
Természetesen megértem azt is, hogy adott host-oknál, és az ottjátszóknál akadnak háklis területek! :R Ezt el kell fogadni, vagy tovább kell állni! Ennyi! :C

(#12158) LamaCube


LamaCube
addikt

uhh mik vannak mióta nem voltam :Y
Mi bajotok a G18 akimboval???Messzire használhatatlan közelre meg jó annak aki tudja is használni :K
Már kezd a fun is dedikált szerver dolgokra hasonlítani.Vagyis legközelebb az rpg ,ak vagy valami más fegyver lesz a gond.Szerintem fektessünk le szabályokat ...én speciel utálom,ha rpg-el lelőnek amikor az nem arra való és a heart szenzort is rühellem ,mert tiszta wh.Ja és utálom a semtexet is ,hogy odaragad mindenhova :)) A clayről nem is beszélve ja meg a lastand vagy mifene amikor szétlövöm a fejét azt breakel a földön miközben pisztollyal lelő.Egyébként utálom az egész mw2-őt.És az egész világot és titeket is ;]

Na a tréfát félretéve.Nem lehet gl meg g18 akimbo?Mondjuk én nem gl-em de nem is zavar.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12159) Hunter2 válasza Lajkó (#12157) üzenetére


Hunter2
addikt

Én már mondtam múltkor is hogy tolhatnánk egy scrapyard-ot csak késsel vagy az alap class2-vel (UMP45+magnum/tactical knife).
Vagy a csak shoti is mókás lenne.

(#12160) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Egy pár kép tegnapról.

No comment.

Team in action. ;]


Bicskamaxi. :DDD


-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12161) MATEO6600 válasza Mrdevil (#12160) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ezeken a képeken mi olyan érdekes? :F

(#12162) Laraxior válasza MATEO6600 (#12161) üzenetére


Laraxior
titán

Neked semmi,akik játszottak nekik élmény visszanézni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12163) Laraxior


Laraxior
titán

20:00

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12164) SipiBcs válasza LamaCube (#12158) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ha jól emlékszem... brekegtük TS-en is, hogy alapvetőleg nem az a baj, hoyg valaki használja... hanem az hogy CSAK AZT!!! És idegesítő... bár én nem használom, de nem is hisztiztem miatta. Annyi volt a gond (ha jól sejtem), hogy szépen meg lett kérve x.y., hogy nemár.... szépen... normálisan... csak ment tovább... és valaki beszólt....

Nekem teljesen mindegy, bár én úgy gondolom, hogyha egy félig meddig összeszokott csapat meghív, akkor tiszteletben tartom az ő kérésüket vagy szokásaikat. De ez az én szubjektív meglátásom.... :R Peace :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#12165) Mrdevil válasza Laraxior (#12162) üzenetére


Mrdevil
addikt

És ennyi. :R

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12166) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

valaki vegyen fel, aki invite-ot fog küldeni ma 8kor:

radi8tor

⭐ Stella

(#12167) Tanker21 válasza Mrdevil (#12160) üzenetére


Tanker21
tag

Felülről második képen elég laza vagyok. Tolom a fekvőtámaszt egy kézzel. Amúgy jó volt nagyon a tegnapi közös pub. Szinte minden kört mi nyertünk. Nektek hála már +30-ba vagyok W/L-ból. :C

[ Szerkesztve ]

(#12168) wwenigma válasza Laraxior (#12163) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagyon jó steam frissites szetqrta az installokat, most huzza le ujra, ugy hogy nem adok ma ajándék fraget senkinek. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#12169) Cadal válasza radi8tor (#12166) üzenetére


Cadal
őstag

nem kell invite, elég ha csatlakozol lara-hoz ha zöldre vált nyolc körül.

(#12170) Laraxior


Laraxior
titán

jelenleg 1 ember jött...tehát pubolni fogunk később...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12171) radi8tor válasza Cadal (#12169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ha nincs felvéve nekem, akkor nehéz ráklikkelni ;)

Mind1, majd máskor.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12172) LamaCube válasza SipiBcs (#12164) üzenetére


LamaCube
addikt

Ts nem működik nálam! A többivel egyetértek,ha így történt.Nem voltam ott.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12173) Undoroid válasza Laraxior (#12124) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Természetesen igen! :DDD

Félre a komolytalansággal...Legutolsó -hozzád címzett üzenetem legvégén- csak azt akartam mondani,hogy így -ezekkel a feltételekkel- még botladozósabb a játék.Ma kijavítottam a kártyám hővezetési problémáit,felszereltem az autómata kopterszabályozó érzékelőjét...Tolok egy 3D Makit,hogy stabil-e a vas és irány a harctér!Kíváncsi vagyok az alig észrevehető különbségekre! ;]

Písz!

* * *

bul07!

A globális felmelegedést és a recessziót se felejtsd ki! :))

* * *

Zsubi!

" Minden maradt a régi formában " Tehát az ismerősök lista visszaállítva és a STEAM-rendszer továbbra is csak botladozni/random hibaüzeneteket dobálgatni fog? :D

* * *

Mrdevil!

Első kép: :Y Kíváncsi vagyok,hogy a csapattársai éppen melyik sarokban csücsültek?A többiek pontszámáról nincs kép?Ki-kivel beszélt TS-en?

" Team in action. " Nem semmi az a 'tömegjelenet'!...hogy sikerült azt az egykezest megcsinálni?Pont hasalás közben kaptad le?

* * *

SipiBcs!

Ezzel szerintem fejezzük is be ezt a témát!Szerintem alaposan kitárgyaltuk már! :K

Más:

Sikerült elintézni ma a dolgokat?Az utazásod rendben ment?Nem kellett nagyokat kerülni az útlezárások miatt?Helyi topikban válaszolj,mert ez már nagyon OFF ide!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12174) Undoroid válasza Zsubi (#12126) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Kicsit játszottunk...Hárman voltunk és szokatlanul hamar sikerült csatlakozni a játékhoz!Már az első 10perc után kezdett unalmassá válni a sok csatlakozás és azonnali leszakadás... :W Tényleg minden maradt a régiben!

* * *

Másik kártyával tényleg egészen más volt a játék! :K

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12175) bul07


bul07
nagyúr

Modern Warfare 2 első DLC-je tavasszal érkezik
Itt olvastam

Fourzerotwo, vagyis Robert Bowling twitteres blogján elarulta hogy a Modern Warfare 2 első DLC-je tavasszal érkezik. Konkrétumokat még nem árult el, így máris lehet találgatni, hogy vajon a már emlegetett Ghost-féle singleplayer kiegészítést kapjuk meg vagy csak a hivatalosan még zárolt multiplayer játékmódokat (Global Thermonuclear War, One Flag CTF, VIP) teszi elérhetővé az Infinity Ward gárdája néhány új pályával egyszerre.
A Youtubra már felkerült a rejtett Global Thermonuclear War játéktipus videoja néhány figyelmes játékosnak köszönhetöen.
A játék lényege : egy rakéta vezérlö számitogép van elhelyezve a pályák közepén amit a csapatoknak el kell foglalni és 10 másodpercig tartani , a visszaszámlálás után egy atombomba becsapodik a pályára megölve minden játékost.

youtube: Modern Warfare 2: Global Thermonuclear War First Look by NewScapePro (MW2 Gameplay Preview)

azért ha félévente ilyet kidobnának hozzá nehéz lenne ráunni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12176) danilla


danilla
őstag

Csak SD/HC :U :

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#12177) Svájcinéger válasza Corpuscle (#12154) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Fel nem rakom a Steam bétát. Tegnap olyan ratyi volt megint az IWNet, hogy csak na. Legalábbis nekem. Szinte minden host laggolt. Bár lehet, hogy a gépem xaraxik, mert fel-felpörög indokolatlanul a winyó.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#12178) Zsubi válasza bul07 (#12175) üzenetére


Zsubi
őstag

Nem is rossz, nekem személy szerint tetszik ez az új játéktípus :))

(#12179) Mrdevil válasza Svájcinéger (#12177) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem csak neked,mi is küzdöttünk este rendesen mint disznó a jégen a srácokkal. :W
Remélem ma olajozottabban fog menni a dolog. :K
Tegnap nagyon nehezére esett hatunkat összerakni egy lobbyba,lehet túl nagy kérés volt ez tőlünk. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#12180) Mappa


Mappa
addikt

Az az ötlet nekem is tetszik,hogy megbeszélnénk milyen fegyverrel tolnánk egy kört vagy only kés ..vagy kis pisztoly:P az nem lenne rossz

más: FMJ .....voltaképp ez mire is jó mert kimaxoltam a FAMAS-t de ezt a FMJ 40 killt elérni valami k*** sok idő volt ..legalább 300 kill kellett hozzá ...mire jó ez FMJ ????? angol oldalakon olyat is olvastam hogy ha megsebzed vele az ellenséget de nem hal meg ... ez által láthatóvá válik a radaron egy darabig majd azt egy társad nyírja ki akkor adja hozzá a FMJ találatot ...na most ez így sztem eléggé bonyolult,FMJ mire is vagy jó ? :U

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#12181) enroy válasza Mappa (#12180) üzenetére


enroy
csendes tag

FMJ = Full Metal Jacket ;)

Jobban átvisz a a falon és egyéb tereptárgyon, nagyobbat sebez vmivel. :))

(#12182) Mappa válasza enroy (#12181) üzenetére


Mappa
addikt

Az egy dolog :D mert látom hogy hozzáadja a sebzéséhez azt a negyed centit :D ...de 40/40 kell hozzá hogy megadja a Extented Mags vagy mi a fenét ...csak miért adja ilyen nehezen meg az a 40 FMJ találatot ...azt nem értem ....

nem kötelező megadni

(#12183) enroy válasza Mappa (#12182) üzenetére


enroy
csendes tag

Falon át lődd le, akkor adja meg! Vmi legyen a golyó és az ellen között :D

(#12184) Mappa válasza enroy (#12183) üzenetére


Mappa
addikt

:DD :DD így már világosabb ..mert ahogy írtam piszok sok idő volt teljesíteni FAMAS-al

nem kötelező megadni

(#12185) SipiBcs válasza Mappa (#12184) üzenetére


SipiBcs
őstag

Olyankor érdemes berakni perknek a blindet. Mozgásérzékelő + FMJ! A killstreakba berakni az uavot és látsz mindent a mappon. Kifejezetten olyan szituációt kell keresni, amikor tereptárgyon vagy falon keresztül ölsz. Seperc alatt megvan a 40 kill! ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#12186) Mappa válasza SipiBcs (#12185) üzenetére


Mappa
addikt

Így már okés a dolog,hogy tudom hogy kell használni... :K A mozgásérkézelő heartbeat sensor vayg micsoda huh az engem nagyon idegesít kb ha 2 percet használtam amióta megvan a game :D így vagyok a thermal scope-al is ..azt is alig alig ....talán majd rákapok egyszer ;]

nem kötelező megadni

(#12187) Corpuscle válasza Mappa (#12186) üzenetére


Corpuscle
őstag

A hangáros (Scrapyard) pályán viszonylag gyorsan fogsz haladni, sok a vékony fal.
Svájcinéger: Semmiféle bétának nem vagyok híve. Catalyst driverből is csak a véglegest használom.

[ Szerkesztve ]

(#12188) Hunter2 válasza Mappa (#12186) üzenetére


Hunter2
addikt

A thermal scope a sniperes pályákon jó, pl tipikusan a wastelanden nagyon hasznos mikor a jó messzi snipereket sima távcsővel nem lehet meglátni.

(#12189) Laraxior válasza enroy (#12181) üzenetére


Laraxior
titán

sima lövedék vs FMJ....
szemmel látható a különbség :C :Y

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12190) Screamer84 válasza Laraxior (#12189) üzenetére


Screamer84
tag

Basszus nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ma eddig 9 csalóval futottam össze, komolyan mondom nem hiszem el, eddig alig találkoztam 1-2 emberrel, de most eszem-f.szom megáll, hiába lépek le a szerórol 3 kör múlva ismételten betesz egy olyan helyre ahol min 1 csaló "fényezi" magát. El is ment a kedvem az egész játéktól, megyek inkább legozok, ott nincs ilyen bajom :DDD :DDD

(#12191) Laraxior válasza Screamer84 (#12190) üzenetére


Laraxior
titán

Én úgy vagyok vele, hogy nagyon nem találkoztam még olyan feltűnő esettel... van egy-két gyanús,de hát én nem vagyok pro gamer..nekem minden gyanús :DD
meg mostanság nem egyedül nyomulok publicon, igy viszonylag könnyebb helyzetben vagyok :B

ezért jó az esti privát...ott nincsen csaló :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12192) Screamer84 válasza Laraxior (#12191) üzenetére


Screamer84
tag

Ez így igaz, az sokkal jobb,csak az a baj,hogy ott nem lehet szinteket lépni, tiszta jó lenne ha ott is megkapnánk az xp-ket, ha többen mennénk pub-ra biztos szívesebben játszanék én is,főleg veletek. Jut szembe mostanság nem jön valaki pub-ra,akkor mennék én is. Viszont sajna így el kell viselni ezt a sok félresikerültet, sebaj a GL, meg a többi idióta fegyó megteszi ellenük.

(#12193) henesa


henesa
aktív tag

Úgy látom ismét a megszokott fantasztikus formáját hozza ez a tetű IW -genya két kört nem lehet egyhuzamban végigcsinálni berak egy új host-hoz amiből már csak 2-3 perc van hátra és természetesen a vesztésre álló csapatba hogy jól alakuljon a statom

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12194) Corpuscle válasza henesa (#12193) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ezt tudom fokozni. Engem olyan hostra rakott be, ahol nem több, mint 10 !!! másodpercet "játszottam". Naná a vesztes csapatban!

(#12195) henesa válasza Corpuscle (#12194) üzenetére


henesa
aktív tag

Visszamentem egy két körre és még fokozza is most már űberlaggos is késik a hang mint állat jönnek a semmiből a komák aztán nézhetem magam a killcamon egyszerűen nevetséges csak tudnám miért játszom még ezzel a f@ssal nem értem magam :F

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12196) LamaCube


LamaCube
addikt

Na látom megint alkot ez a fos rendszer 2 napja nem is játszottam,de be se kapcsolom ,ha ilyen szar.Aki ezt a hulladék rendszert még ezek után is dicséri az:1. IW vagy steam-es dolgozó.2.Egyszerűen hülye 3.Összetetten hülye 4.Mindhárom egyszerre
Miért kell eltolni valamit ami eddig is egy rakás kaki volt.Tudom most jön,hogy ez nem a steam hibája.CSAK pl. nekem lenne egy üzletem nem hagynám,hogy fost tegyenek bele.Magyarul a steam a sarkára léphetne az iw-nek,hogy barátom vagy normális szolgáltatást nyújtasz vagy mehetsz a levesbe.Persze ez áll fordítva is.A gond szvsz ,hogy mindkét "szolgáltató" egy rakás ....(moderálás miatt nem írom ki a jelzőket)így kéz kezet mos alapon le se tojják az embert.És még sírnak ,hogy sok a virágboltos...ezek után nem is csodálkozom.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#12197) henesa válasza LamaCube (#12196) üzenetére


henesa
aktív tag

Úgy van velünk az IW mint a kínai a Józsefvárosban ha megvetted akkor le vagy sz@rva
csak hogy én egyszer voltam ott és azóta sem soha többet és így lesz az IW-vel is

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12198) bul07


bul07
nagyúr

én is élvezetes egy órát töltöttem el a játékkal volt minden csaló mindkét csapatba voltam én a host Wifis nettemmel (szolgáltató az nem a router) és végül olyan helyre rakott be hogy nekem biztos vagy 100-al magasabb volt a pingem mire megláttam ő már le is lőtt engem

ha meglesz valaha is a tört dedikált szerver ki fogom próbálni az biztos

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12199) henesa válasza bul07 (#12198) üzenetére


henesa
aktív tag

Én nem kipróbálni hanem lecserélni fogom eladom ha bírom és voalááá mennyiért is megy mostanság egy MW 2 kéz alól ????? Megjelenés után 4 hónappal ?????
És mennyért is ment azMW 1 megjelenés után 4 hónappal azt hiszem ez elmond mindent

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#12200) tupacamaru válasza bul07 (#12198) üzenetére


tupacamaru
veterán

Most játszottam egy órácskát de nekem nem volt semmi gondom. Azt viszont tudom hogy ha bedob egy 50-60 pinges lobby-ba akkor 30-200-ig is változhat a ping a játékosoktól függően. Na ez a vicc. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.