Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11601) Undoroid válasza Laraxior (#11600) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Vettem,nyugtázom!Jelentkezni fogok! :K

Ha netán túl sokan leszünk,akkor mehet a ground war? :U

Köszi a lehetőséget! :R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11602) Zsubi válasza Undoroid (#11598) üzenetére


Zsubi
őstag

Eladtam a ramjaimat és most ideglenesen csak 1giga van a gépemben, mert amit vettem csak holnap érkezik meg. Így is 1280-as felbontáson játszok hogy ne akadjon, élsimítás és minden egyéb nélkül egy full hd-s monitoron úgyhogy néha még ennek ellenére is megakad a game :(((

[ Szerkesztve ]

(#11603) Mrdevil válasza Undoroid (#11595) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ezt nem mondod komolyan direkt oda írtam,hogy vicceltem a csalással kapcsolatban. :(
Nem kell engem kímélni. ;) (Ettől függetlenül azért úgy láttam nem kíméltetek :DD )

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11604) Undoroid válasza Zsubi (#11602) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Igen,eléggé necces lesz úgy tolni a játékot,hogy közben folyamatosan dolgozik majd a rendszervinyód! :(((

* * *

Mrdevil!

Értettem Én csak most vissza akartam adni a marásod! :DD Sikerült? ;)

" azért úgy láttam nem kíméltetek " A többiek veszedelmesen tolják a témát!Időnként sikerül egy körön belül 9kill-nél többet is csinálnom!Néha jut Nekem is ellenség! :B Ahogy leszedtél,már ment is az árulkodás,hogy hová kell nekik figyelni és lőni! ;]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11605) Mrdevil válasza Undoroid (#11604) üzenetére


Mrdevil
addikt

SIKERÜLT! :C
Ha most tudnám,hogy itt ülsz a szomszédban akkor becsöngettem volna hozzád,hogy dumcsizzuk meg (persze szigorúan véve jó értelembe gondoltam). :R
Mit szoktatok használni teamspeak-hez,mert jó lenne mindenkinek valami mást használni nem pedig a játékban lévőt. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11606) Laraxior


Laraxior
titán

egy fasza zúzapöri után megkezdjük a lövöldözést :C
teligyomorral kicsit lustább leszek... sebaj..kell egy szlmabábu is akit lőnek :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11607) Mrdevil válasza Laraxior (#11606) üzenetére


Mrdevil
addikt

Zúzapöri vacsira...már megint milyen kiképzés ez katona?NA AZONNAL 10 FEKVŐ. :)
Nekem ma sajna nem jó a lövölde,majd holnap,de lélekben veletek leszek. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11608) Undoroid válasza Mrdevil (#11605) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Adok-kapok! :DDD

Teamspeak: Ventrillo-t használok az ismerőseimmel!

Megnéztem az adatlapodat és ott azt látom,hogy Abit AB9-es mobo-d van.Abba jó a 45nM-es C2d E8400? :Y Elvileg nem támogatja...Arról váltottam,mert hozzá jutottam egy olcsó E8400-es procihoz és az a CPU nem volt benne a kompatibilitási listában...

* * *

Laraxior!

'Étvágyat Uram! :K

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11609) lujo10


lujo10
aktív tag

Sziasztok!
Megjelenés óta megvan a game, időnkét szoktam is tolni (mondjuk nincs sok időm) néha én is találkoztam csalásgyanús esetekkel, de nem igazán izgat, "had örüljön az a kis csíra" ma viszont valami olyat láttam, amitől dobtam egy hátast. A szitu a következő volt, TDM: ballagok szépen és jön szembe egy "csapattárs" (olyan szép kis zöld névvel), majd hirtelen elkezd lőni rám mint az állat, és miközben kinyúvadok a "csapattárs" neve átvált pirosba. 2 ilyen eset után el is ment a kedvem mára az egésztől :O

[ Szerkesztve ]

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#11610) @rglaaf


@rglaaf
veterán

hogy állunk uraim leszünk elegen privátra?

PSN:BiZzare_0 ️

(#11611) Laraxior válasza @rglaaf (#11610) üzenetére


Laraxior
titán

:N
publicos irtás lesz...

indítok inkább privit..aztán majd felduzzadunk :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11612) Screamer84 válasza Laraxior (#11606) üzenetére


Screamer84
tag

LOOL én most ettem sültkrumplit meg tükörtojást 1 kis töltött paprikával, látom nem csak én szeretek teli hassal játszani :P :P

(#11613) Mrdevil válasza Undoroid (#11608) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bizony,bizony jól látod a helyzetet ne félj nem keveset nyomoztam utána,hogy jó lesz e a E8400 az AB9-be amikor vettem.A lényeg a dologban ott rejlik,hogy a 23-as beta biost kell felpakolni ami természetesen nincs fent az abit honlapján sem,és tudtommal már nem is lesz. :( Ezért nincs benne az ABIT gyári kompatibilitási listájában.Valahol valami fórumon olvastam ezt az egészet,ott volt egy link a beta bioshoz. :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11614) Thome válasza Undoroid (#11598) üzenetére


Thome
addikt

Megszólaljak? :DDD (Adatlapom)

(#11615) Cadal válasza Laraxior (#11611) üzenetére


Cadal
őstag

Köszi a ma esti játékot. Egész jól ment talán. De azért az a GL-ből + KS-ből összeszedett nuke az azért nem hiányzott tejbegrizlimedvétől, hogy dögöljön meg a lova. :DDD

(#11616) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Köszi a játékot emberek...jó volt,az utolsó mapon kívül még ment is :P Amúgy Favela végeredményét vki megörökítette? Megköszönném,ha feltöltené! Lara következőkor ne egyél mecs előtt...nagyon lightos voltál ma ;]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#11617) Thome


Thome
addikt

Miközben kibas... kidobált az IWNet egyfolytában a public hostról, addig költöttem egy szép húsvéti versikét az Infinity Ward részére (és nem csak annak a részére) küldeném , ami csak úgy rögtönözve jött, gondolkodás nélkül, bár, olyanra is sikerült...

És a remekmű:

Zöld erdőben jártam, IWNetet láttam, nem akart hostolni, szabad-e szétb@szni?

(#11618) LamaCube válasza Thome (#11617) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD

Köszi srácok a játékot!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11619) pisti88+


pisti88+
senior tag

Köszöntem a mai játékeot! :R

Pisti -(*_*)-™

(#11620) Screamer84


Screamer84
tag

Köszönöm az esti testmozgást, igazán jól esett, remélem nem sok embert idegesítettem fel az RPG-vel, így utólag is elnézést attól akinek nem jött be :P :P ;] ;]

(#11621) F e Z o


F e Z o
veterán

Thx az esti csetepatét....
nehéz volt visszaszokni hc-ról sima party-ra

#11620 : hát engem jópárszor leszedtél vele az tuti....

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#11622) Laraxior


Laraxior
titán

[link]
Közfelháborodást kiváltó... :D

[link]

Nahát azok meg mit akarnak olyan messziről :DDD puff neki ;]

[link]

Létszámellenőrzés :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11623) @rglaaf válasza Laraxior (#11622) üzenetére


@rglaaf
veterán

nincs azzal baj ha 195-195-nél valaki benyomja az a lényege tactic nuke de priváton meccs felénél na mind1

PSN:BiZzare_0 ️

(#11624) Lajkó válasza Laraxior (#11622) üzenetére


Lajkó
őstag

Köszi! :R
Jó volt, amolyan kelek-fekszek game! :)

(#11625) Cadal válasza Petya2900XT (#11616) üzenetére


Cadal
őstag

Erre gondolsz? :D

(#11626) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Köszönöm én is a játékot. Az uccsó kill az enyém volt airstrikekal. Ilyen sem volt még. :)) Lehet nem is lesz soha többet :O :D

(#11627) Laraxior válasza Corpuscle (#11626) üzenetére


Laraxior
titán

miért ne lenne? én akárhogy bujkáltam (campeltem :DDD ) istennek sem akart összejönni a 11 kill... mindig egy hiányzott de valaki csak megtalált. Sub Base mapon meg kifogytam a munícióból... :W kicsit voltam ideg :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11628) Hunter2 válasza Screamer84 (#11620) üzenetére


Hunter2
addikt

DE! :DDD

Baszki párszor felszedtem a noob G18 Akimbo-tokat de én ezzel nem tudok bánni , lőt az mindenhova csak az ellenre nem. :F

[ Szerkesztve ]

(#11629) Corpuscle válasza Laraxior (#11627) üzenetére


Corpuscle
őstag

Remélem igazad lesz. Azok az uccsó killek mindig nehezen jönnek :N Nem rég váltottam prestigere, így nincs megnyitva sok minden, care packageből próbálok csipegetni addig is ezt azt. Legközelebb a sentry gunt nyitom meg, DEM-en jónak tűnik. Éreztem a saját bőrömön :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11630) Lajkó válasza Laraxior (#11627) üzenetére


Lajkó
őstag

11 kill? Örülök ha összejön néha 5 egy sentry-re!
A 25 meg teljességgel lehetetlen! :))

(#11631) SzlobiG válasza Lajkó (#11630) üzenetére


SzlobiG
félisten

Légy frag hunter és meglesz.:D

(#11632) Undoroid válasza Mrdevil (#11613) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Több,mint egy éve váltam meg az Én lapomtól pont emiatt!Akkor még nem volt meg (?) az a BIOS?!

* * *

Thome!

Ouch! :)) Az a helyzet,hogy Én 8800GTS 640Mb-ról voltam kénytelen lejönni 7900GS 256Mb-ra!

EZEN nagyot szakadtam,amikor rámírtad a STEAM-en keresztül! :D

* * *

Cadal!

Szia!

Érdekes,de a ti G18Akimbotokra senki sem tett kínos megjegyzéseket...Azt játszotta,amit ilyenkor kellett!Azt hittem az első közös játékok után,hogy végre egy @nyázásmentes társasággal tudok majd együtt játszani...tévedtem!Csalódtam bennetek!

Tudtommal a játék elején nem esett szó SEMMIFÉLE tiltott fegyver használatáról!Ő is csak akkor kapta elő a virslit,amikor már sokadszor szedtétek le az említett G18-al...Nem azért,de Én is szóltam,hogy ezt fogom csinálni,ha használjátok! :K Akkor sem szólt,amikor szinte mindenki egy sarokban csücsült és várta,hogy elészaladjon valaki.Folyamatos negatív statom volt,de egészen az személyeskedésig jól éreztem magam...

Azért hívtam meg játszani,mert elég jó tapasztalataim voltak veletek kapcsolatban.Ő sem ma kezdte el a COD-ot játszani!Sok rossz tapasztalata volt a honfitársaink viselkedésével kapcsolatban!A többi részt már csak külföldi szervereken tolta pont emiatt!De szóltam Neki,hogy faja és zero @nyázású társaság lesz!Erre pedig úgy viselkedtek,mint az ovisok... :((( Tisztelet a kivételnek!

* * *

Le is léptünk emiatt...Thome-kollégával kiegészülve toltuk tovább és jónéhány szakadás után végre sikerült felmenni valahová!Azonnal egy csaló társaságba botlottunk.Volt ott minden.Külön kedvencem a fegyverük viselkedése volt.Lövés közben egyik sem rántott vissza egy picikét sem! :( Remélem,hogy Thome rögzített a történésekből valamit?Mi ott sem @nyáztunk...csak Thome akadt ki a végére! :B

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#11633) Cadal válasza Undoroid (#11632) üzenetére


Cadal
őstag

Azért a GL-t és a G18 Akimbot nem venném egy kalap alá (bár tény hogy ez a két fegyver a legvitatottabb a játékban). Vegyük pl a tegnap esti játékot: Dom.-ben ha hallod hogy az egyik helyet valaki elkezdte bevenni, elég ha egy jól irányzott lövéssel odadörrentesz. Nem is kell hogy ráláss a célra. Ezzel szemben azért G18-al közel kell menned, és célozni valamelyest. Való igaz, hogy ha elkezdik rád húzni G18-al, akkor már nagyon nehéz kivédeni hogy ne halj meg. Persze ez csak egy példa, és biztos még rengeteg érvet fel lehetne hozni mindegyik ellen. Amúgy ha megbeszélnénk, hogy az esti PH!-s partikon mellőzzük a GL és az "akimbo" használatát, lehet hogy izgalmasabb/"barátságosabb" játékok alakulnának ki, mint így és nem kellene senkinek sem rossz szájízzel kilépnie.

Esetleg akik rendszeresen látogatják ezeket az esti privát összeröffenéseket leírhatnák a véleményüket a dologról.

(#11634) Mészike


Mészike
aktív tag

Köszönöm a tegnapi játékot :)
AZ elején jól ment, aztán már mennem kellett elaltatni gyerkőcöt :D

(#11635) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nah.. már megint kimaradtam a buliból,látom "atom" jó volt a hangulat. :N
Egyébként végülis ha ez tényleg gond egyeseknek akkor mellőzhetjük a GL,G18,NUKE triot. :K
(Majd megyek Striker,Thumper párossal :D )
Vicc,viszont pici összezördülések szerintem mindig is lesznek.Ezeket le is lehet nyelni,de orditani is lehet,ha olyan.Majd még kialakul ez én azt mondom. :K

U.I: Az atom azért komoly volt,inkább nyomj el egy EMP-t. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11636) LamaCube válasza Cadal (#11633) üzenetére


LamaCube
addikt

Szvsz ,ha elkezdünk szabályokat hozni abból lesz csak igazán kavarodás.Valakinek az rpg-zés nem jön be valakinek ilyen perk valakinek olyan last stand és sorolhatnám.Eljutnánk oda ,hogy csak késsel mehet mindenki :)
Fogadja el mindenki,hogy ezek a fegyverek vannak így alkották meg őket.Morgolódjon ellene,de az anyázás és a többi noob-ozós szöveg elmaradhatna.Bár én később csatlakoztam hozzátok és nem volt már ilyen gond.
G18 akimbora visszatérve könnyű "megszólni" az embert,de nem egyszerű vele lőni,mint sokan azt gondolnák.Cod1 -ben is mindenki lámázta a ppsh-t ,mert lőni nem tudott vele pedig aki megtanulta használni életveszélyes fegyver volt.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11637) Mappa


Mappa
addikt

este várható game ? :)) most aztán már játszanék én is only magyar meccset ..eddig egyetlen egy PH! csatán vettem részt még december fele ....na de most már mennék én is :K kit? hol? lehet felvenni ez ügyben ? :U

nem kötelező megadni

(#11638) Mrdevil válasza LamaCube (#11636) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ehhez nincs is mit hozzá tennem,egyet értek veled. :K A lényeg,hogy játszunk és ne csaljunk szerintem.A G18 engem nem is zavar,inkább a GL ha már itt tartunk.De az is csak akkor ha folyamatosan azzal megy az illető.De akkor sem irok neki semmit,hiszen benne van a game-ben.Max megpróbálok alkalmazkodni hozzá,ha sikerül vigyorgok,ha nem sírok.
Ha késsel menne mindenki akkor meg "knife noob" lenne egy pár ember. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11639) Corpuscle válasza Mrdevil (#11635) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az elején elég feszült volt a légkör, az uccsó néhány map már barátibb volt. A nuke-s srác mást nem csinált csak kempelt. Nem volt baj, hogy az összes pont a miénk volt, akkor is csak védte a havas pályán az emeletet. Ki sem bújt onnan. Tejberizs volt asszem a neve. :DDD

(#11640) Mrdevil válasza Corpuscle (#11639) üzenetére


Mrdevil
addikt

Köszi a rövid harctéri jelentést,pont ezt akartam kérni,hogy valaki írja le mi történt,mert csak dumálok,dumálok és ott sem voltam(csak lélekben). :R
MAGYAROKAT NEM ATOMOZUNK!! :(
Még akkor sem,ha valakinek tejberizs vagy nokedli vagy bármi a neve. :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11641) SipiBcs válasza LamaCube (#11636) üzenetére


SipiBcs
őstag

Csatlakozom!!

Inkább priváton 1 gl - g18akimbo - nuke trio, minthogy olvassam a közösben, hogy noob, lama meg cigányperk! :((( Nem azért megyek veletek játszani, hogy azt olvassam mint pubon a 12 éves vérpistikék között. (amellett, hogy talán rám még nem írták) Hamarabb összeröhögök a cseten Larával, ha egymással bénázunk vagy beírok x,ynak egy ",,l,, :D:D" jelet ha idióta volt a szitu... de nem fogom lefikázni. Én is nyelek egyet ha a gl arcon kap a map másik végéről. De ő tudja használni.... én meg nem. (nekem mindig kínszenvedés összehozni a gl challengeket)

Valaki írta, hogy meg lehetett volna várni a kör végét a nuke-val. Jogos... játszunk... élvezzük a társaságot. Szvsz teljesen jó volt a nuke. Főleg elismerő lehet, hogy haveri körben, csítmentesen volt meg. Az már sokadrangú kérdés, hogy valakinek a valakije. Ha kemppel érte el dem-en, akkor már nem is vakít olyan szép fényesen. Ez legyen a mi gyengeségünk, hogy nem tudtunk odamenni és agyoncsapni az illetőt a kemp emeleten. Spec én igenis büszke lennék rá, hogy jó fej emberek között (veletek) érném el az első nuke-t. Nem kellene magyarázkodnom, hogy nem vagyok WH-s és esetleg ti (mint ellenfél) ugyanúgy örülnétek az örömömnek, mint én.

Laraxior: utólag is köszi a hostot, jó kis zúzda volt!!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#11642) Screamer84 válasza Corpuscle (#11639) üzenetére


Screamer84
tag

Érdekes hogy csak azon a fűbe bújok és lövök mapon jött össze neki valami, utána ahol már nem volt helye ahova elbújjon és úgy lövöldözzön hátul kullogott, ha valaki "pro" gamer és kemp nélkül összehoz 1 nuke-ot,annak azt mondom gratula, nah de így....
Nincs ezzel semmi baj, de sztem az ilyen összejöveteleken felesleges kempelni és főleg nem fele mapnál benyomni az atomot,hogy elrontsa más ember játékát, várta volna meg a map végét és akkor szerintem nem szól senki semmit. Én is csak azért vettem elő az rpg-t mert annyi ember elkezdte a Gl-t, Nah meg Lara azzokkal a veréblövőkkel , a sub base-es mapon kb 4x nyírt ki mire meg tudtam ölni :D :D .
Összességében azért elég jóra sikeredtek a meccsek, van ahol baromira jól eloszlott lett a társaság és igazán szoros volt egész a végéig, Megéri veletek Játszani!!!

(#11643) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jöttök velem a Monika showba megdumálni,lassan bemehetnénk kezd komikussá válni a helyzet. :))
Egyébként a mai napig nem értem ezt a nuke-ot,hogy a fenébe sikerül még akár camp-el is összehozni.Nem létezik,hogy 25 killt megússzon anélkül,hogy leszednétek vagy őt vagy a repcsijét.Még ha nagyon ráfeküdnék szerintem akkor sem sikerülne,sőt akkor főleg nem,mert nagyon figyelnék rá. :N
Egyszer megnéznék egy ilyen videot erről a dologról,ha valaki tud linkeljen már egyet. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11644) @rglaaf válasza Mrdevil (#11643) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem a nuke-al se volt bajom csak az hogy meccs felénél nyomta be ha a végén akkor senki nem sírt volna miatta szerintem, az hogy hogy szedte össze nem hinném hogy nagy talány lenne, de nálam úgy van hogy ha privát meccset tolunk akkor teljesen más képp állok hozzá a játékhoz , nem kell ovatoskodni nem számít a K/D arány a statba semmit nem számit nincs xp lehet rusholva baromkodni valami ilyesmi lenne a lényege

PSN:BiZzare_0 ️

(#11645) SzlobiG válasza @rglaaf (#11644) üzenetére


SzlobiG
félisten

"lehet rusholva baromkodni valami ilyesmi lenne a lényege"

Na ez nem tetszett a jónépnek múltkor ezért inkább megyek pubon.:D

(#11646) Svájcinéger válasza Mrdevil (#11643) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Youtube-on rengeteg van fenn. A fiam nézegeti őket előszeretettel. Mindig ezzel a hülye nuke-val cseszeget. Ha néha összejött volna, akkor nincs beállítva, ha meg be van, akkor nem jön össze. Én is nagyon szkeptikus vagyok ezzel a 25 killel kapcsolatban, főleg ha egymás utáni mapokon hívja be valaki. A múltkor én is végignéztem egyet Invasionon. Dom volt és C-nél campelt a srác. Nem hátrány a scavenger vagy az ellen fegyóit kell használnod. Ő talán még choppert sem hívott. Szerintem DOM-ban könnyebb összehozni mint TDM-ben.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#11647) @rglaaf válasza Svájcinéger (#11646) üzenetére


@rglaaf
veterán

a foglalós védős modokba könyebb elérni szerintem mivel nem kell keresni az ellent mert jön az magától feltéve ha a mod-nak megfelelően játszik és nem csinál a HQ-bol TDM-t és mit sem törödve a játékkal megy az ellenfél respawnjára

PSN:BiZzare_0 ️

(#11648) Corpuscle válasza @rglaaf (#11647) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem véletlenül a játék végén a statban azokat teszi előre aki a legtöbb HQ-t foglalja, legtöbb bombát hatástalanítja stb. Aki meg a killre megy menjen TDM-re. Csak ugye itt könnyebb az ellent szedni, mivel nem ugyanarra koncentrálunk. Ezt már tényleg jól kiveséztük, de nagyjából mindenkinek ugyanaz ba...a a csőrét. Lényeg: ha már privát meccsen nyomjuk, legyünk korrektek. A korrektség persze mindenkinél más.........

(#11649) LamaCube


LamaCube
addikt

Szvsz az emberek többsége azért játszik,hogy élvezze a játékot.Megkötések nélkül...hopp 1 megkötés mégis van TISZTÁN játsszon.Minden stílus ellen van megoldás.Aki kempel folyamatosan azt legtöbb esetben el tudod helyezni hol van és respawnál megkeresed azt megölöd.Sokszor leírtuk(ák) ez nem mw1 és az előző cod szériák.Itt nincsn dedikált szeró agyon modolt dolgokkal.Itt fegyverek a fegyverek ellen.
Gondolkodjunk egy "társaságról"/mindenki ventrin,ts stb/ pl HQ-n .Lerakják és védik amíg tudják.Van egy rush elleni tag a HQ közelében pl. G18-al .Akik be tudnak futni azt ledarálja.Azt,hogy ne tudjanak HQ-ra befutni egy csipás (vagy 2) védi,ha mégis befut ott van a G18-as emberke,ha netalán azt is megölik ott van még 1 (vagy2) ember egy automata fegyóval +GL akik mondjuk a csipásokat is védték.Amikor elesik HQ nincs más szólsz a GL-esnek és beküldik a gránátokat.HQ megmenekült.Természetesen fel kell készülni,hogy az ellen is egy ilyen "csatársort" vonultat fel.Tudom amit itt felvázoltam az már egy komplett taktika egy csapaton belül,de pl. aki a csipázásban látja a saját specialitását,akkor természetesen bujkálni fog.
100 szónak is 1 a vége legyünk egy kicsit türelmesebbek egymással szemben és kerüljük a kulturálatlan beírogatásokat,hiszen azt a sok vérpistikéktől pubon megkapjuk.
Vérpistikéről jut eszembe anno az osztálytársamat Vér Istvánnak hívták remélem nem codozik :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#11650) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, tegnap puboltam este egy kicsinty, Domination, Skidrow es Karachi mapok. M1014-el voltam, FMJ-vel es erdekes dolgokat tapasztaltam. Konkretan Skidrow map. A kozepso helyet vedtem volna (azt hiszem az B), ellen jott fel a lepcson, kb 2 lepesrol mellbe a shotival, meg sem erezte, sot, raadasul meg o keselt le. Es ilyen volt egy mapon legalabb 2-3x. Ez normalis vagy inkabb gyanus? Eredeti a game.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.