Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) Benoe77 válasza zola899 (#7347) üzenetére


Benoe77
őstag

Az új firm mintha végre kiegyenlítette volna a hangerő emelkedését is. Korábban a nagyon halk után egyből hangosra váltott

(#7352) Elims válasza zola899 (#7350) üzenetére


Elims
veterán

Minőségre szerintem nagyon elfogadható.
Szépen szól (tényleg nagyob tuszta hangja van),viszont a mély ebben is sok egy kicsit. :-/

Azon a cd-n én is nagyon gondolkodtam,de aztán mégsem vettem meg. :-/
A te írásod után viszont újra átgondolom... :-)

Szerk.:

Vki tudja,hogy a dockin lejátszik e pendrive-ról?

[ Szerkesztve ]

(#7353) Benoe77 válasza zola899 (#7347) üzenetére


Benoe77
őstag

Hogyhogy ennyi különböző EQ van ehhez a készülékhez? Tudom, hogy egyéni preferencia, de vannak akik műszerrel mérik, és nekik is mind más...

(#7354) zola899 válasza Benoe77 (#7353) üzenetére


zola899
tag

Nem értem a kérdésedet.....

A screenshot-olt EQ az a Soundcore Appon belül található, és mint írtad, beállítása egyéni ízlés kérdése.
Úgy állítod, ahogy akarod.
Az én ízlésemnek így felelt meg.
A mély, közép és magas hangok is tisztán szólnak.
Tesztelve dance, trance, house, hiphop, rock, jazz, klasszikus zenével.
Mp3, flac fájlokkal és streammel.
Beállíthatom úgy, mint XY ember a teszt videóban, de az adott zenék, miket hallgatok, nekem a saját beállításaimmal tetszenek.
Ebben szerintem semmi fura nincs :D

Ha megvan a hangszóró, tesztelgesd.
Valószínűleg Te is másmilyen EQ-t fogsz beállítani, mint én, vagy pl. Oluv.

Off: a Dockin-t ki lehet vajon próbálni valamerre (pl. BP.), van magyar forgalmazója?

Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy Buds FE

(#7355) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

DOSS SoundBox XL 50-55 USD körül kijön majd postával spanyol raktárból 11.11 alatt a már most kikérhető seller kuponokkal (+Coins&Couponsban is lehetett venni és a mászkálós játék is adott Ali kupont). Már most beraktam egyet a kosárba mert kicsit megbántam hogy eladtam, így nagyon jó lesz az ára :D Reggel 7 vagy 8 órakor 11-én kell majd a fizetésre nyomni, gondolom korlátozott darabszámban lesz ;)
Szomszédnak meg GGMM M4-et kell rendelnem mert nagyon bejön neki is..
[link]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#7356) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Abból lehet valami baj, hogy ha egy BT-s hangszórót (Tribit MaxSound Plus) használnék PC-hez monitor alá helyezve miközben állandóan tápfeszülséget kapna? Gondolok itt a beépített akksira, ami nem tudom hogy viselné ezt...
Monitort cseréltem és ennek az újnak igazán pocsék a hangja, de pár ezres PC-s hangszórókat nem akarok (esetleg Creative Pebble V2, erről jókat olvastam, de ezeket csak a monitor mellé tudnám rakni), a Tribit viszont szépen elférne a monitor talpára helyezve.

(#7357) Cyborg válasza gg72 (#7356) üzenetére


Cyborg
őstag

Az akksinak nem tesz jót semmiképp, ha állandóan 100%-on van. Azt hogy meddig bírja majd így, mennyivel csökken a kapacitás idővel, ezt senki nem tudja előre.

(#7358) gg72 válasza Cyborg (#7357) üzenetére


gg72
veterán

Akkor ajánlott inkább használni/tölteni/használni. Mondjuk az meg macerás picit, ill. így is ugye szinte állandóan használva lenne, ami nem tudom jó-e neki. Tudom, hogy ez nem az a topik, de PC-s sztereó hangszóróból mi most az ajánlott?

(#7359) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Itthon nem találok ilyen "körtárcsás" bluetooth adaptert, ha valaki tudja hol lehet kapni Magyarországon írjon legyenszíves. ( Topikja sem tudom hol van ilyennek ha tudtok róla irányítsatok át, köszi.

[link] vagy [link]

[ Szerkesztve ]

(#7360) Elims válasza zola899 (#7354) üzenetére


Elims
veterán

Nálam ki lehet próbálni.Sőt!Nagyon örülnék neki. :-)
Hatvanban vagy pesten,bár mostanában ritkábban járok pest felé.

(#7361) mcs válasza Csocsesz75 (#7359) üzenetére


mcs
veterán

Szia!

Ahogy elnézem, sehol. Vagy megrendelsz egy ilyet külföldről, vagy veszel itthon másik kialakításút.

(#7362) lacuska74


lacuska74
tag

Vettem egy uj tv-t.
A régire 3.5 jack dugoval volt rákötve egy 2.1 es hangfal.
Az a problémám, hogy csak optikai kimenet van a tv-n.Arra gondoltam, hogy veszek egy bluetooth adaptert amibe beledugom a jack csatlakozót, így a hangfalam bluetoothos lesz és látni fogja a tv.
Így szerintetek működni fog?

(#7363) Csocsesz75 válasza mcs (#7361) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszönöm.

(#7364) gtamate2 válasza lacuska74 (#7362) üzenetére


gtamate2
veterán

Menni fog, de ezek az adapterek általában nem valami jó minőségűek, illetve kell majd valami áramforrás is az adapternek

*Sn0w

(#7365) mcs válasza lacuska74 (#7362) üzenetére


mcs
veterán

A Bluetooth 100-200 ms késleltetése megérezhető, így inkább optikai-jack konverterrel járnál jobban.

(#7366) Redneck


Redneck
veterán

Annyi jót írtatok róla, hogy azt hiszem én is rendelek egy Ankert Motion Plust. 100$-ért jól hangzik. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7367) gtamate2 válasza Redneck (#7366) üzenetére


gtamate2
veterán

Én csak reménykedek, elvileg holnap jön a kicsike :)

*Sn0w

(#7368) gg72 válasza Redneck (#7366) üzenetére


gg72
veterán

Az olasz amazonon éppen akciós (még pár óráig): [link]

(#7369) Sejby


Sejby
csendes tag

Sziasztok. Nem tudom, hogy megfelelő-e a topik, de egy próbát megér:
Én PC-hez szeretnék egy hangfalat vagy hangfalset-et venni. A lényeg az volna, hogy ha a pc ki van kapcsolva akkor is tudjam használni a hangfalat, hogy a telefonomról ráküldjem a zenét spotify-ról vezeték nélkül. Erre a feladatra mit érdemes venni? (max 30-50e volna rá a keret)

(#7370) Lami66 válasza Sejby (#7369) üzenetére


Lami66
őstag

Ha jól értem neked nem szükséges az akku és a hordozhatóság [Itt] hatékonyabban tudnak segíteni.

(#7371) Benoe77 válasza gg72 (#7368) üzenetére


Benoe77
őstag

Most a németen is: [link]

(#7372) gtamate2


gtamate2
veterán

Az enyém megérkezett, egyelőre csak ránéztem meló előtt és huh.. már első megszólalására beleszerettem, pedig még be sem járatódott. Sokkal tisztább, mint a Mega, a mélyek lejjebb mennek és ütnek, de nem túlzóan, szóval szerintem jó barátságba leszünk. Az app zseniális, teljesen átalakul a kicsike hangja az EQ hatására.

A mérete egyébként valóban kompakt, de kicsit nagyobb, mint amire számítottam. A súlya is megérezhető már, de a még belefér kategóriát képviseli. Később jövök még beszámolóval. Egyelőre csupa pozitív a benyomásom.

*Sn0w

(#7373) Lami66


Lami66
őstag

Egy ideje nézegetem ezeket a hordozható cuccokat. Eleinte volt több esélyes is, de alaposabban megvizsgálva már lassan szűkül a kör.
Elvárás: kiváló hangminőség, kis hangerőn is erőteljes telt hangzás, és könnyen hordozható.
Kiesett a HK Onyx, mert az már inkább cipelhető, mint hordozható. Azt pl. nem tudom bedobni a melós hátizsákocskámba, és a Dockin is nagyobb már annál mint amit bárhová magammal vinnék.
Maradt a Denon Envaya 250, és az Anker Motion+. Ezeknél akad egy-két negatívum. Amazon vélemények szerint a Denon kb 5 nap alatt magától lemerül, és a kapcsolói brutál kemények. Az Anker pedig a jó hangzást csak eq segítséggel tudja, a Denonnak az alapból megy.

(#7374) zola899


zola899
tag

Ezt megcáfolnám.
Android telóm van...
EQ nélkül tényleg laposabban szól a Motion+.

Nem úgy, mint iphone-ról!
Ez engem is megdöbbentett.
Haverom csak úgy random rácsatlakozott a Motion+omra, és nem töltött le hozzá semmilyen applikációt.
Durr bele, zenét kapcsolt.
Bármilyen EQ nélkül.

És legalább olyan jól szólt az iphone-ról (hanem jobban), mint az én S8-asomról :O

Szóval ha iphone-od van esetleg, nyert ügyed van!
Ha android, akkor is no para.
Play áruház megnyit, Soundcore app letölt, EQ beállít.
Ez max pár perc és enjoy :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy Buds FE

(#7375) Benoe77 válasza zola899 (#7374) üzenetére


Benoe77
őstag

Elmenti az eq-t, tehát ha egyszer beállítod, használja másik eszköznél is. Pl. mi tv-t néztünk így vele.

[ Szerkesztve ]

(#7376) Redneck


Redneck
veterán

Ha gond van vele, hova lehet visszaküldeni egy ilyen Ankert? Még sosem rendeltem Amazonról. :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7377) Benoe77 válasza Redneck (#7376) üzenetére


Benoe77
őstag

Kell írni az Anker supportnak.

(#7378) zola899 válasza Benoe77 (#7375) üzenetére


zola899
tag

Azt meg hogy? :O
A készülék elmenti a hangzást, telefontól függetlenül?
Minden telóról ugyanúgy fog szólni, attól függetlenül hogy van e app telepítve vagy sem?

Nem semmi, ezt eddig nem tudtam :D

Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy Buds FE

(#7379) Benoe77 válasza zola899 (#7378) üzenetére


Benoe77
őstag

Igen, sőt miközben szól tv-ről állítani lehet telefonról a hangzást.

(#7380) Lami66 válasza zola899 (#7374) üzenetére


Lami66
őstag

Androidos vagyok, P30-al használnám. Ebben gyárilag van 10 csatornás hangszínszabályzó (Dolby Atmos).
Ha már Oluv is dícséri az Ankert biztos nem rossz a hagja, amit a tesztekben is hallani. Tehát nem elégedetlenség ez részemről.
De azt hiszem a Denon lesz a befutó, mégha az két Ankerbe kerül is. A Denon vs Vifa Oslo tesztben hallani igazán, hogy nagyon profi hangja van. És kisebb is az Ankernél. Én nem a nappalit akarom bezengetni, hanem lerakom az íróasztalra magam elé. Ezért is fontos az alacsony hangerőn a telt hangzás, és abban a Denon verhetetlen még Oluv szerint is. Az Ankernek pedig külön dícséret, hogy nálam a második helyig jutott, megelőzve Harmannt, Jbl-eket, Sonykat.

[ Szerkesztve ]

(#7381) zola899


zola899
tag

Nem akarok senkit sem meggyőzni.
Én is, mint itt mindenki a fórumon, csak az észrevételeimet közlöm veletek.
Némi elfogultsággal megfűszerezve, mivel ez a kis Anker szerelem lett számomra :D
A Denon nekem ismeretlen márka.
Oluv tesztvideóit én is sorra néztem, mai napig követem.
Viszont a Denont még élőben nem hallottam, így sajnos nem tudom összehasonlítani.
Most, így az éjjeli órákban, a Motion+ról hallgatom a zenét, kb 20% hangerőn.
És telten, élettel telien, térhatással szól.
Nálam is játszik a Dolby Atmos, iszonyat sokat dob a hangzáson ;)
Specifikációkban a Denon alul marad (pl. kisebb teljesítmény), és még dupla annyiba is kerül.
Még egy picit állítottam az EQ-n (kép csatolva), így még részletesebben szól.
De én ezennel be is fejeztem.
Senkinek sem akarom elvenni/meghozni a kedvét, egyik ellen/másik mellett beszélni.
Ha valaki kérdez, arra azért szívesen válaszolok.
Peace, kellemes zenehallgatást :)

Samsung Galaxy S23+, Samsung Galaxy Watch 3, Samsung Galaxy Buds FE

(#7382) Redneck


Redneck
veterán

Holnap regisztrálok és rendelek egy Ankert a német Amazonról. Nem tudjátok hogy itthon ki hozza ki a csomagjaikat?

Szerk:
Amúgy nem rossz ez az XB41, de ha van jobb, minek tartsam meg?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7383) gg72 válasza Redneck (#7382) üzenetére


gg72
veterán

Változó: MPL, DHL, UPS, Transoflex. Expressz rendeld, akkor altalaban 2-3 napon belül megérkezik.

(#7384) Redneck válasza gg72 (#7383) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm! A lényeg hogy nem sima csomagként hozza valami enyveskezű postás. ;]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7385) gtamate2 válasza Redneck (#7382) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem a UPS hozta. Az express ilyen 3-4 dollárral drágább, én nem éltem vele. Így is kihozták egy héten belül, egész pontosan 4 munkanap volt.

*Sn0w

(#7386) tucsok. válasza Redneck (#7382) üzenetére


tucsok.
senior tag

Én tegnap rendeltem amazon.de-ről motion+t UPS tracking number van és Olaszország Milánó a feladási hely.

"So say we all"

(#7387) Berzol


Berzol
újonc

Sziasztok!
Sony srs-xb30 hangszórót lehet tölteni használat közben? :)

(#7388) Viktor77 válasza Berzol (#7387) üzenetére


Viktor77
titán

Lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7389) zuzozuzo


zuzozuzo
tag

Sziasztok. 20-30 ezer forint kornyeken milyen hangszorot ajanlanatok? Meretben nem akarok nagyot, jo lenne ha hatitaskaban elferne. Altalaban munkaban hasznalnam, nem lenne messze tolem. Olvastam hogy irtatok az Ankert, talan az lenne a legjobb? Koszi a segitseget. Udv mindenkinek.

(#7390) Ati1979 válasza Lami66 (#7380) üzenetére


Ati1979
veterán

A denon sokkal jobb. Nekem volt olyan. Az szinte barminel jobb de most komolyan. :) 50 ezerert mar lehet kapni itthon. Viccesen jo ar erte.
Igen az oslo melle lett teve. Erdemes meghallgatni. Nem olyan drasztikus a kulonbseg, es az oslo nal nincs jobb a hordozhato kategoriaban csak markan belul.

(#7391) Worlynox


Worlynox
csendes tag

Sziasztok,

Tribit MaxSound Plus miért kapcsol ki fél óra után automatikusan?
Ki lehet ezt kapcsolni valahogy?

Az okos ember hülyéskedik, a hülye ember okoskodik

(#7392) Cyborg válasza Worlynox (#7391) üzenetére


Cyborg
őstag

Használat közben Nekem nem kapcsol ki, megy tökéletesen órákig.
Ha nincs rácsatlakoztatva semmi, akkor pedig természetes, hogy kikapcsol, energiatakarékossági okoból. Ez nem módosítható.

(#7393) Worlynox válasza Cyborg (#7392) üzenetére


Worlynox
csendes tag

Bluetoothon keresztül zenét hallgatok rajta és ha nem nyúlok hozzá fél órán keresztül, kikapcsolja magát.

Az okos ember hülyéskedik, a hülye ember okoskodik

(#7394) gg72 válasza Worlynox (#7391) üzenetére


gg72
veterán

Sajnos ez típushiba, a német amazonon nagyon sokan panaszkodnak erre, a gyártó állandóan azt válaszolja, hogy aki ilyet tapasztal, küldje vissza. Nekem is útban van egy ilyen, én AUX-on fogom használni, kíváncsi vagyok ott is csinálja-e... Rákérdeztem az amazonon, valakinél előfordul, másnál nem: [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

(#7395) Worlynox válasza gg72 (#7394) üzenetére


Worlynox
csendes tag

Koszonom :R :(

Az okos ember hülyéskedik, a hülye ember okoskodik

(#7396) Lami66 válasza Ati1979 (#7390) üzenetére


Lami66
őstag

Egyébként érdekes, hogy az egyik magyar webshopban olcsóbb, mint bárhol egész Európában, gyakorlatilag az áfamentes usa áron lehet megvenni itthon. És a weboldal szerint három év garanciát adnak rá. Nem látom értelmét black friday-re várni, mert ez már most bőven bf ár. Megrendeltem egy feketét.

[ Szerkesztve ]

(#7397) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Vettem egy Flip 5-öt. Bejáratáshoz találtam egy spotify playlist-et itt: [link] Érdemes ilyen kis membránnal rendelkező hangszórónál időt áldozni a bejáratásra? Vegyes tapasztalatokról olvasok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#7398) Redneck


Redneck
veterán

Kicsit morci vagyok. Magyar címre nem lehet +1 év kiterjesztett Amazon garanciát venni az Anker Motion Plushoz. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7399) Ati1979 válasza Lami66 (#7396) üzenetére


Ati1979
veterán

Folosleges. Ugysem kapsz ennel jobbat ennyi penzert. Ami meg szoba johetett volna az minirig3 es vifa Reykjavik. A minirig 3 nalam jobb mint az anker. Bar kozel van. Alan Ross csinal eleg igenyes osszehasonlito videokat meg oluv mellett. Nala lattam.
Ha ennel jobbat akarsz akkor a helsinki vagy az olso. Viszont azok dupla tripla aron vannak.

(#7400) mcs válasza EnterR (#7397) üzenetére


mcs
veterán

Felesleges adott anyaggal bejáratnod, csak használd, és idővel terjedelmesebb lesz a hangja. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.