Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) pècsimunkás válasza carl18 (#7198) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Én csak a szobám és a konyha között hordozom , meg néha Magyarországra , és néha ha megyek öcsémékhez . Szóval nekem a súly nem gond .
Mondták , vehettem volna hazára valami mini hifit , de az ugye nem jó , mert nem tudom a konyha meg a szobám között cipelni . Meg ez jobban szól., mint valami gyengébb mini hifi .

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7202) Ati1979


Ati1979
veterán

vifa city [link]

(#7203) horvatd válasza eron009 (#7181) üzenetére


horvatd
friss újonc

Szia!

Én is csak ajánlani tudom, bár én M3-at használok de abból már a sokadikat vásároltam Aliról.
Minőségére nem lehet panasz, van amit már 1,5 éve használok és kifogástalanul működik.
A hangminősége meglepően jó, bár ajánlom hogy többet vegyél, mert úgy tényleg nagyon szépen, és méretét meghazudtolóan tud(nak) szólni.

M4 akkujáról nem tudok nyilatkozni sajnos, de ha olyan mint a hangminősége akkor nem lehet rá panasz.

(#7204) Elims


Elims
veterán

Fontos kérdésem lenne..
A dockin oldaláról vásárolt e már innen vki?

(#7205) Dolphine válasza Elims (#7204) üzenetére


Dolphine
addikt

Igen :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7206) Elims válasza Dolphine (#7205) üzenetére


Elims
veterán

Kösz,hogy írtál!

Amikor kifizetted a terméket,vont e/próbált e mást levonni?

(#7207) Dolphine válasza Elims (#7206) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem, semmi ilyesmi.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#7208) Elims válasza Dolphine (#7207) üzenetére


Elims
veterán

:R :R :R

(#7209) mcs


mcs
veterán

Volt alkalmam a munkahelyemen megbömböltetni egy Sony XB32-t. Azt hiszem, hogy az eddigi legjobb hangzású darab az XB3x szériában az Extra Bass kiemelést és hangzásteret is tekintve. :R

(#7210) Ati1979


Ati1979
veterán

Van egy zold vifa city-m. Most hozta a futar. Elkepesztoen jol szol a meretehez kepest.

(#7211) Cyborg válasza Ati1979 (#7210) üzenetére


Cyborg
őstag

Ez gyors volt:)

Gratulálok. Azért nem olcsó ez se, partyban van a miniriggel?
...jól emlékszem, hogy neked van miniriged(is)?

(#7212) mateus válasza mcs (#7209) üzenetére


mateus
senior tag

Szerintem is jól sikerült, nekem is van egy. Plusz a napokban beszereztem egy XB12-t kíváncsiságból, és abszolút pozitív csalódás, a dobozhangú JBL GO szériát lenyomja, meg úgy általánosságban is korrekt hangja van és elfér egy tenyérben, szóval 2. opciónak megtartom. Mondom ezt úgy, hogy elég sok Bluetooth hangszórót volt már alkalmam meghallgatni.

(#7213) Ati1979 válasza Cyborg (#7211) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja csak meg akartam varni az elso videot rola. Lehetoleg oluv tol. Nem nincs minirigem. A videoban osszehasonlitja a minivel. Szerintem annal jobb. A nagynal valoszinuleg nem de az 600g ez meg 300g. Amugy iszonyat minoseg erzetete van. Nem gagyi kinai valami.
Koszi egyebkent. Valami kicsi hordozhatot akartam. A minirig 2 re vartam de akkor ez lett.
Amugy bar xiaomi nevehez kotik, ez nem az vifa minosegi vifa hangzas.

(#7214) darkrock


darkrock
aktív tag

GGMM E5
Hasonlóan szól mint a Doss SoundBox XL és még kisebb is.

[ Szerkesztve ]

(#7215) Elims válasza Ati1979 (#7210) üzenetére


Elims
veterán

És szerinted megért az a kis pici hangszóró 40e Ft-ot?

(#7216) Ati1979 válasza Elims (#7215) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem mindenkinek, de nekem egyertelmuen. Elegedett vagyok. Ezt viheted magaddal barmikor barhova es jol szol, elkepesztoen jol ossze van rakva. Ha kell nagy hangarore is kepes, bar en nem fogom teljese hangaron hallgatni. Ami meretben egyel folotte van az mar 600g es nem annyira hordozhato. Amugy kivancsi vagyok hogy a nagyobbak kozott ebben az arkategoriaban, hogy allna meg a helyet.

(#7217) Elims válasza Ati1979 (#7216) üzenetére


Elims
veterán

Ha neked megérte akkor megérte! :-)
Én sokallom,persze mint laikus.

"...a nagyobbak kozott ebben az arkategoriaban, hogy allna meg a helyet."

Na erre én is nagyon kíváncsi lennék.

(#7218) Ati1979 válasza Elims (#7217) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez akkora mint a bose soundlink micro. Tehat gyakorlatilag zsebre vaghatod. Ebbol a meretbol kb ennyit lehet kihozni.
Most hasonlitgatom a helsinkivel - oke az nem fair - mert az ara tobb mint 3x annyi - ahhoz kepest szukebb a tere kisebb a felbontasa, es mosottabb. :D
Mondjuk a helsinki meg az oslo abszulut a legjobb 150 ezerig tehat nyilvan nem ehhez kellene hasonlitani, de nincs mas.

(#7219) gtamate2 válasza darkrock (#7214) üzenetére


gtamate2
veterán

Honnan tudod?

*Sn0w

(#7220) carl18


carl18
addikt

Amúgy van a Charge 2-vel egy kis gondom. Az akku feszültsége 3,5 volt de valamiért nem tölt.

Próbáltam bele invesztálni egy 18650-es akkut de azt se tölti :D Valaki valami megoldást?

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7221) darkrock válasza gtamate2 (#7219) üzenetére


darkrock
aktív tag

Van mindkettő.
Max hangerőn még nem mértem össze őket.

(#7222) Elims válasza Ati1979 (#7218) üzenetére


Elims
veterán

Egyiket sem ismerem.
150e-t soha nem adnék egy bluetooth hangszóróért.Na jó,talán azért a jbl partybox 1000-ért,de annál is átgondolnám,hogy tényleg kell e az nekem.

"...nyilvan nem ehhez kellene hasonlitani, de nincs mas."

Sajnállak. :-))
Ha te kihasználod ezeket,minden O.K. :-)

Szerk.:
Ha megjön a dockin hangszóró,kell azt "bejáratni"? (El is felejtettem ezt megkérdezni..)

[ Szerkesztve ]

(#7223) TromF


TromF
tag

Sziasztok.
Szuksegem lenne surgosen egy Bluetooth+line in bemenettel rendelkezo akkus hangszorora.
A Sony XB22-t neztem ki, ami most akcioban 25e Ft. XB32nek nagyobbak a driverei tudom, de nem gyoztek meg a tesztek hogy megeri az extra 10e a hangminoseget+nagyobb is.
Esetleg van jobb vetel 25 kornyeken mint a XB22?
Koszi!

(#7224) mcs válasza TromF (#7223) üzenetére


mcs
veterán

Pedig az XB32 élőben sokkal ütősebb, mint a 22. Az elmúlt napokban teszteltem, és véleményem szerint simán megéri a 35öt.

(#7225) mcs válasza mateus (#7212) üzenetére


mcs
veterán

Tegnap előtt beröffentettem egy JBL Charge 3 Stealthet is kíváncsiságból.
A Sony XB32vel összevetve egyiket se mondanám jobbnak, vagy gyengébbnek, de másképpen szólnak. A Sony a közép tartomány rovására igyekszik jobban hangsúlyozni az alacsonyabb basszust, a JBL viszont pont középben erősebb, és nagyobb hangerőn nem szabályozza vissza annyira a basszusát. Az elhelyezésre is másképpen reagálnak.

[ Szerkesztve ]

(#7226) Benoe77


Benoe77
őstag

Amazon.de-n akciós az Anker Soundcore Motion+
79EUR 99EUR helyett.

(#7227) TromF válasza mcs (#7224) üzenetére


TromF
tag

Koszi. Akkor raaldozom a +10et. Azt hittem a villogo LED-eket kell megfizetni extraban elsosorban, az a funkcio szamomra inkabb idegesito mint szimpatikus.
Akkor 30 - 35ezres kategoriban a best buy az x32 ?

(#7228) haten válasza Elims (#7222) üzenetére


haten
tag

Szerintem nem szükséges bejáratni a Dockin-t. Megvan az IsoTek - Full System Enhancer & Rejuvenation Disc (nCore), de eddig csak fülhallgatóhoz használtam.

(#7229) Viktor77


Viktor77
titán

A Shopmark Mediában kiárusítás van pár hangszóróból, köztük az XB31-ből. Gyorsan lecsaptam rá, 22K volt, ennyiért nem tudtam otthagyni. Vicces, mert az XB21 meg 23K. :)
Egy fokkal jobban szól mint az XB30, így azt eladom.
Párosítani viszont sehogy nem sikerült őket.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7230) mateus válasza Viktor77 (#7229) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem nemrég egészen könnyen sikerült egy XB31-t és 32-t párosítani a Sony Music Center-rel.
De jó vétel az XB31 nagyon annyiért :C

(#7231) Elims válasza haten (#7228) üzenetére


Elims
veterán

Gyakran lehet ezen a fórumon (nem csak ebben a topikban) nagyon nagy okosságokat olvasni,de most a te írásod sok mindent felülmúlt.
Köszönöm az írásod!! :-)

Gondoltam megrendelem,ha 4-5e-ből kijön,megveszem,de 8e az ára,így nekem is ncore lesz ebből.
A nagy kérdés már csak az lenne,hogy hogyan írjam ki (max.16x-osan fogom),melyik íróval (alcohol/nero/imgburn),vmint milyen lemezre?
Ezek szerintem mindegyike nagyon fontos lenne,ha már ilyen fontos alkalmazás.
Ha véletlenül tudnátok vhonnan használt gyári lemezt max.4e körül,írjátok meg légyszives.

Mégegyszer köszi!! :-)

(#7232) Wendelke válasza Elims (#7231) üzenetére


Wendelke
senior tag

Én a Win 10 beépített írójával írtam ki egy "valamilyen" cd lemezre, 16x-os sebességgel. Ha be tudod onnét szerezni, amit fentebb írtak, egy próbát megér. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#7233) fisi


fisi
senior tag

Sziasztok!

Nem akartam szétoffolni a fórumot, régebben egy Tronsmart t6 al nyomtam, most egy kis JBL GO-t használok ami nagyon jó, és megfelelő az éjszakai műszakos mozizáshoz halkabb zene hallgatáshoz, sajnos a tronsmart annyira dübörgött hogy nem lehetett sokszor hallani a film szövegét úgymond...
Azonban lehet hogy kellene majd otthonra egy nagyobb teljesítményű bluetooth hangszóró is, JBL Flip 4 vagy SONY SRSXB22L? Ti melyiket ajánlanátok? Sony árban sokkal barátságosabb..

(#7234) HornedReaper válasza fisi (#7233) üzenetére


HornedReaper
senior tag

GGMM M4-nél nekem is kell az equalizer, telepíts EQ appot ;)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#7235) fisi válasza HornedReaper (#7234) üzenetére


fisi
senior tag

Már nincs mihez, mert eladtam, újat keresgélek.. :)

(#7236) mcs válasza TromF (#7227) üzenetére


mcs
veterán

Simán bestbuy annyiért, mert a 3x kategória mindig is sokkal testesebben szólt a 2x-nél, ráadásul a led teljesen ki is kapcsolható gombnyomásra a Music Center app nélkül.
Hasonló, mint JBLnél a Flip és Charge közötti ugrás.

[ Szerkesztve ]

(#7237) Ati1979 válasza Elims (#7222) üzenetére


Ati1979
veterán

Ezek jobbak mint a partybox. Hallagasd meg oket oluv oldalan. :D
Nekem kell egy bizonyos hangminoseg. Ez epp eleri azt a szintet ami nekem ok, egy ultrahordozhatonal. :D
Ennyi az ara mit csinaljak. A minirig mini es kb ennyi szallitassal. Par ezressel kevesebb talan.

Nem kell. Bejaratodik magatol.

(#7238) Elims válasza Ati1979 (#7237) üzenetére


Elims
veterán

Óvatos leszek a témában,mert úgy veszem észre,hogy ti nagyon sokat adtok Oluv szavára.
Nincs is ezzel gond,De..youtube videót,főleg az összehasonlítós videókat mindig meglehet csinálni kicsit részrehajlósra..Többször megnéztem tőle a dockin d fine vs jbl xtreme outdoor videót. :-)
Nem mondom,hogy mindenképp jobb a dockin vagy a jbl,de ott azért lehetett volna talán kicsit kiegészítve is tesztelni.A xtreme-nek ugye oldalt is vannak hangszórói,ő az egyiket pont majdnem teljesen letakarta.... :-) és ilyen apróságokból mindig van egy-kettő egy-egy ilyen videóban.
Ne értsetek félre,nem azt mondom,hogy Oluv egy csaló,közel sem és biztos vagyok benne,hogy hozzáértő korrekt ember,de azért kiegészíthette volna úgyis a videót,hogy kb.egálban legyen a két hangszóró (tudom,a dockin-nak meg hátrafelé volt két hangszóró..).
És ez csak egy csepp a tengerben a sok youtube videó közül.

Megnéztem azokat a vifa termékeket,biztos,hogy tényleg jók és minőségi termékek..,de videóról szerintem nem adja úgy át mint élőben.Ezt szerintem te tudod a legjobban. :-) Ha vki,te biztosan hallod a különbséget. :-)

Nekem sehol nem lenne olyan igény amit a vifa tud,így nekem fölösleges pénzkidobás lenne 110e-ért blutooth hangszórót vennem,viszont neked és a környezetednek gondolom van igény erre,na meg szerintem a fülünk sem egyforma.. :-) Amit te meghallasz egy ilyen ketyerében én lehet,hogy nem.

"Nekem kell egy bizonyos hangminoseg."

:R

(#7239) Ati1979 válasza Elims (#7238) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem gondolom hogy reszrehajlo lenne. Nem hiszem, hogy lenne miert. Peldaul a jbl meg mas nagyobb cegek adhatnanak neki penzt azert hogy szamukra kedezo teszteket keszitsen. De nem. Igazabol szerintem ez egy hobby neki, es ugy csinalja mintha alkotna valamit. A feltoltott hangmintakra gondolok.
A vifak jok. Nekem tetszik a finom hangzasuk kellemes magas, jo kozep eleg jo basszus. A legtobb mas hangfal V karakterisztikaju vagyis eros mely magas kiemelessel vannak hangolva.lasd sony jbl.
Igen eloben minden mas. Nyilvan, de a videok is jol visszadjak hogy szol.
Igen nekem van igenyem erre. Nem mondom hogy a jbl meg tarsai nem jok de en nem a boombox hangzast keresem, hanem inkabb az elethubb reprezentaciot.
A masik meg a mai vilagban ahol egy uj telefon 3-400 ezer forint vagy meg tobb ha csucstelefont akarsz, nem gondolnam hogy olyan meredek egy kis hangfalert a 100 ezres ar sem ha jol szol. :D

(#7240) Golota válasza Golota (#7104) üzenetére


Golota
aktív tag

Sziasztok! Hosszas nézelődés után a Vifa City és a Minirig 3 között hezitálok jelenleg. Ahogy írtam, leginkább egy kiegyenlített hangzást keresek, ahol van közepe is a zenének, ahol a basszus nem nyomja agyon az összes többi tartományt. Hangerő nem szempont. Van valaki, aki mindkettőt hallotta már?

(#7241) Golota válasza Elims (#7238) üzenetére


Golota
aktív tag

Oluvval nekem annyi bajom van, hogy szinte kizárólag elektronikus dance/popzenével tesztel és neki a "telt hangzás" azt jelenti, hogy szépen szól a basszus, pedig a középtartomány bántóan el van nyomva. Egyébként szerintem igyekszik korrekt lenni, de a zenei preferenciája alapvetően határozza meg, hogyan értékel egy hangfalat.

(#7242) Cyborg válasza Golota (#7241) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem tudom, melyik videóit nézted, de én pont nem ezt látom, a partyboxokat teszteli azzal, mert az arra való, de a bentieket mindig soul-jazz, akusztikus zenékkel kezdi(soul persona), mert ő ezeket szereti, de igyekszik mindenféle stílust megszólaltatni, pont miattunk.

(#7243) Elims válasza Ati1979 (#7239) üzenetére


Elims
veterán

Igen,nekem is úgy tünik,hogy hobby-ból csinálja,de szerintem -talán- lehet benne egy kis egy-egy favorizálás és azt egy kicsit úgy tünteti fel.
Ha tévednék,ami könnyen lehet..akkor én azt tanácsolnám neki (persze nem innen a prohardverről :-) ),hogy kicsitt több helyzetbe/pozícióba is mutassa meg a tesztalanyokat.

"a mai vilagban ahol egy uj telefon 3-400 ezer forint vagy meg tobb ha csucstelefont akarsz..."

Te látod,hogy mit használok? :-)
Értem,hogy mire gondolsz.Viszont én csak tartom magam ahhoz,hogy nem minden embernek van szüksége olyan műszerre mint ami neked van.Nem feltétlenül az anyagi részére gondolok.Nekem pl. ha mobil hangszóró kell amit nem otthon használok akkor az legyen egy középkategóriás aminek nincs rossz hangja,de egy olyan vifa se legyen,mert fölösleges.Ha iszogatás van vhol vagy egyéb..akkor oda olyan állapotban már mindegy,hogy vifa vagy dockin. ;-)
Ha meg itthon hallgatok zenét akkor meg a házimozit kapcsolom be.
Szóval én ilyen téren igénytelenebb vagyok mint te.
Persze ha vmikor meglátnék egy vifa-t jó áron,lehet,hogy elgondolkoznék a megvételén... :-))

Golota: "...szépen szól a basszus, pedig a középtartomány bántóan el van nyomva."

Megérkezett a dockin d fine+. :-)
Amit Golota és Ati ír,úgy van.
V hangszín.
Van benne közép,de nem sok.Szépen szól,szép mélye van.Amire nekem kell,tökéletes. :-)
Nem nagy doboz,de bluetooth hangszóróhoz képest meglepően jó benne a mély.
Vhol itt a topikban olvastam pár nappal ezelőtt,hogy lehet rá letölteni "frissítést"?
Létezik ilyen vagy félre értettem vmit?
A kis táskája jó minőségű!3e Ft-os simán megért!

Köszönöm,hogy ezt ajánlottátok! :R

Holnap összemérem egy sony xb32-vel.Remélem nem én kerülök ki vesztesen.. :-)

[ Szerkesztve ]

(#7244) Ati1979 válasza Golota (#7240) üzenetére


Ati1979
veterán

Szia! En a vifa cityt hasznalom nagy megelegedessel. Csak szolok. A ketto nem egy kategoria. Vifa city vs. Minirig mini. 300g
Vifa Reykjavik vs Minirig 3 600g mindketto.
Nekem az annyira tetszik hogy fel lehet akasztani a kilincsre. Vicces de tok jo. :DDD

(#7245) Ati1979 válasza Elims (#7243) üzenetére


Ati1979
veterán

Ja van benne. :) amugy az ember a termeszetenl fogva ilyen. Kinez valamit es azt favorizalja. :DD
Beirrhatsz a YouTubeon a kommentek koze. En is volt hogy beirtam speaker toni nak valamit. :DD
Ja en ezekbe igenyes vagyok. Ja nem latom mit hasznalsz. :) en s9plus ot. Tehat nem ugrok ra a legujabb note10plusra.
Szeretem ha valami jol szol. Igazabol csak az utcra kell valami bluetooth os fules shure se846 megteszi adapterrel, meg otthonra valami. Egyszer kell megvenni. Ha nem teljes hangeron uzemelteted akkor kitart. :D
Igen en szeretem a kiegyesulyozott hangkepet. Ezek a melytulsulyos valamik nem az en vilagom.

(#7246) Golota válasza Ati1979 (#7244) üzenetére


Golota
aktív tag

Köszi a tippet. SZimpatikus a City, amit hallottam az alapján azon ritka versenyzők egyike, ahol a középtartomány hallható. Múltkor teszteltem a Bose Soundlink Revolvet, de teljesen élettelen volt, pláne annyi pénzért. Még emésztem kicsit, a Minirig 3 is nagyon tetszetős, a súly annyira nem érdekes számomra. Sajnos a forint a béka segge alatt, elég drágán lehet rendelni külföldről.

(#7247) Ati1979 válasza Golota (#7246) üzenetére


Ati1979
veterán

Nincs mit. A city nagyon jo szerintem a meretehez kepest. Akkor ott Reykjavik is. Van fonn egy video minirig 3 vs Reykjavik. Ami meg jo a denon.
Az osszes tobbi felejtos. Legalabbis ezekhez kepest. Nekem meg kene egy oslo :D hagyjuk a bose t az tenyleg nem az a kategoria. Sem a jbl.

(#7248) Elims válasza Ati1979 (#7245) üzenetére


Elims
veterán

"Ezek a melytulsulyos valamik nem az en vilagom."

Sajnos a dockin-ban egy picit jobban fel van húzva a kelleténél.
Volt már neked dockin d vmid?Vagy hallottál már szólni?

Ma összehasonlítottam egy xb32-vel.Szépen szól az is!És nem csak magas/mély hangja van,kellemesen lehet hallani a közepet is.
Összemértem. :-)
Szerintem az enyém szebben és egy kicsit hangosabban szól,bár nem tekertem max-ra,nem akarom még teljesen hangerőn meghallgatni. (A sony tulajdonosa egyetértett velem.)
Viszont a közepet mindenképp jobban hallani a sony-ban.
Szerintem az is jó vétel lehet,ha vki nem akar 1-2hetet várni a külföldi csomagra.

Egy vifa-val is összemérném egyszer. :-)) Gondolom,hogy esély nem lenne semmire,de legalább hallanám a különbséget.

(#7249) kaposznyak válasza Elims (#7248) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

2 Bluetooth eszközöm van:
1. TPLink HA 100, az erősítőre dugva
2. HIVE fejhallgató.

Laptopra csatlakoznak. Mindkettőnek ugyanaz a drivere. Mégis, az erősítő 16 bit, 2 csatornán szól nagyon szépen, a fejes meg 1 csatornán (nincs is más opció a settings-ben) , nagyon sz*rul.

Mi lehet a gondja? Kösz!

(#7250) kaposznyak válasza kaposznyak (#7249) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Devices and printers--(Problémás eszköz) Properties--Services--Handsfree Telephony-ból pipa ki---Jó minőség ON!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.