Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) Sys85 válasza Peaceliker (#16550) üzenetére


Sys85
veterán

Szerintem a Boom helyére jön, az nagy eséllyel majd eltűnik a kínálatból. Aztán majd meglátjuk ha listázza az eu.soundcore webshopja.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16552) hcol7


hcol7
senior tag

nem ertem, hogy arrol miert nem beszel a marketingBS, hogy milyen BT codeceket tamogat a szerko.

(#16553) <Adamsky> válasza hcol7 (#16552) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a marketingBS, hogy milyen BT codeceket tamogat a szerko."
Gondolom mert nincs mire büszkének lenni. Vagyis → SBC/AAC várható.

Itt egyébként 130$-os árról beszélnek, amiből gondolom rögtön az elején 100-at vagy 110-et csinálnak majd vm. "early bird" akcióval. A gond csak az, hogy az előd 70$ körül elhozható. Ennek nagyon jónak kellene lennie ahhoz, hogy érdemes legyen váltani, vagy elgondolkodni azon, hogy az ember azt vegye az előd helyett.

A neten keresgélve belefutottam a support page-be. Sok plusz infót nem tartogat, leszámítva a hangkeltőket.
20 mm Tweeter x2, 90x120mm Woofer. Vagyis a JBL-ekhez hasonló ovális mély-hangszóróra lehet számítani.
Ja, Aux nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#16554) carl18 válasza <Adamsky> (#16553) üzenetére


carl18
addikt

Még lehet simán jó! :) A kép alapján tetszik, ez alapján basszusba verheti az Xtreme 4-et.
Ez már talán tudja azt hogy a D Fine méltó utodja legyen.
Bár pár dologra kíváncsi vagyok gondolom Codec (SBC). (ettől még szólhat jól)
APTX kimarad mert akkor kanibalizálja a Spatial audió szériát. :DDD
Motion X600-nak kell a tér, remélem nem lesz benne semmi szándékos limit.

JBL Xtreme 3/4 se ke kapott más Codecet ettől még lehet jó a hangja.
Az akku idő 17 óra gondolom led nélkül érthető, magyarán egyéni EQ+LEd majd 10 óra alatt lesz. :(
Xtreme 4 2XWoofert kap,

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16555) hcol7 válasza carl18 (#16554) üzenetére


hcol7
senior tag

nekem is van boombox3, rohadtul "zenei" is tud lenni a bydesign "b*szatos" melydompingen kivul, de valahol azert mergesit, hogy nem tamogat normalis bt codecet. bose ugyanez... van quietcomfort earbuds II is a tulajdonomban, gyonyoruen szol, de semmi ldac/aptX ottsem. mikozben az earfun/soundpeats-fele "offbrand" cuccaim mind legalabb aptX, vagy aptxHD kepesek. nem gondolnam,hogy tenyleg nem fer bele a retail arkepzesbe egy normalis BT codec.
igy, ha van idom, es erkezesem, inkabb radugom vmi nem legalja jackkel a FIIO BTR5-omet a boombox3ra, vagy a soundboks nemtomhanyra auxon, es akkor van aptxHD/ll. de 10bol ha 2x van idom kabeleket/plusz eszkozoket eloszedni-radugdosni. es ennyi penzert idegesito. mikozben alairom, hogy genuine 1stworldproblem, amit feszegetek.
de akkoris, b*sszakmeg a premiumgyartok a garasoskodast.

(#16556) carl18 válasza hcol7 (#16555) üzenetére


carl18
addikt

Nekem Dockin D Fine Plus van ami tudja az APTX codeget, a gyártó ki adta a EVo modelt 5.0 bluetooth APTX nélkül. Ez most 140 euro plus shipping.
Ahogy írod egy adott árkategória felett már elvárható a gyártó ne sporoljon minden apróságon. Főleg igaz ez egy JBL/Bose/HK termék esetén ami már bőven a prémium liga.

Anker Motion Plus APTX codeg mellet volt 99 dollár/euro.
Szóval ha ilyen árú terméket lehet olcsón APTX codeg mellet gyártani, így 3-4 év elteltével már egy adott minőség felett már alapnak kéne lennie.

A Boombox 3 már lazán az a kategória ami megérdemli a jobb hang codeket.De a JBL még se rakta bele, ismeretlen okok miatt.

Az Anker hangszórója Motion Boom2 biztos marad SBC, Motion Boom/Motiom Boom plus se kapott extrát csak a sima bluetooth modult 5.0 mellet.
Anker 130 euroért árulja majd az új hangszórót, amibe akár beleférne a APTX....
De szerintem a Motion X600-at nem akarják ezzel kanibalizálni.
:DDD

(Kínai nagyker áron mennyi plusz pénz lehet a APTX Codeg?) Fél dollár 50 cent?
100% Original BTM525 QCC5125 BT module Support APTX-HD/APTX-LL Optional I2S/Analog/SPDIF output (ár) 100 - 999 pieces$1.99
Ez alapján nem elérhetetlen pedig. [link]

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16557) Sys85 válasza hcol7 (#16555) üzenetére


Sys85
veterán

Mondjuk engem se az LDAC, se az AptX nem érint, almás telefonról szól a zene. :D
Szerintem az ilyen outdoor/hátizsákban cipelős használatra tervezett nem high-end cuccoknál a felhasználók javát pont nem érdekli pl az AptX HD által nyújtott részletes és tiszta hang, le van rakva a konyhában főzésnél, bográcsozásnál, baráti piálásnál, medence/tópart mellé aztán mehet a háttérzene másodlagos fontossággal, vagy illumunált állapotban a “buli” ahol meg aztán pont le van ejte a kristálytiszta nagyfelbontású hang.
Csak hangos legyen és szóljon aránylag jól.

Persze ez az én személyes véleményem, ér nem egyetérteni vele.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16558) <Adamsky> válasza carl18 (#16554) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"A kép alapján tetszik ... " - én ez alapján viszont picit attól tartok, hogy csak a zene "két vége" lesz majd hallható. A "tuc-boom" és "cssz-cssz". A kettő között meg semmi.
De, majd biztos lehet jön a Boom 2 Plus, aminél a csipogókat kisebbre veszik, feljebb tolják, ki a sarkokba, és akkor - szemre legalábbis - elfér majd két akkor hangszóró, mint a Soundcore 2-ben vagy a Motion+ -ban.

Codec: az LDAC ezekbe overkill, de az aptX simán el kellene, hogy férjen. Persze utóbbinak akkor lenne értelme, ha a plusz hangszóró nem azért kellene, hogy hangosabb tudjon lenni, hanem azért, hogy tisztábban is szóljon. Ahhoz pedig - ahogy Alan is elmondta már párszor - tisztességes hangváltó kell.

#16557 Sys85
" ... nem érint, almás telefonról szól a zene."
Rohadt egy pech. :D
Egyszer talán majd az almánál is eljutnak oda, hogy betegyenek valamilyen komolyabb codec támogatást a telefonjaikba (fej- és fülhallgatóikba) :U

[ Szerkesztve ]

(#16559) Kapanyél válasza hcol7 (#16555) üzenetére


Kapanyél
őstag

Talán azért, mert semmi értelme.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#16560) carl18 válasza <Adamsky> (#16558) üzenetére


carl18
addikt

Majd meglátjuk 1 hónap és jönnek a tesztek róla. Csak úgy látom a passzív membrán körüli ledre volt költségvetés. :DD Mondjuk egy hangszóró esetén sose rossz a jobb codec. De csak akkor ha a telefon is támogatja.

Még kérdés a Boom 2 mérete és súlya, mert lehet nehezebb lesz mint a Motion Boom plus. :K

(Hosszú távú élet tartalom) Ha mondjuk veszek egy Bluetooth hangszórót 10 évre.
Most még overkillnek tünik a LDAC de később jól jöhet hangminőség szempontjából.
Mert akkor nem panaszkodhatsz a régi hangszóródra ezért rossz a minőség. :R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16561) hcol7 válasza Kapanyél (#16559) üzenetére


hcol7
senior tag

hogyérted ? : )

(#16562) <Adamsky> válasza carl18 (#16560) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... egy hangszóró esetén sose rossz a jobb codec ... "
Igen, de mindez lófüttyöt sem ér, ha minden mást érintetlenül hagynak (erősítő, hangváltó, hangszórók). Megnézném én azt az embert, aki egy X500-ből vagy pláne egy Motion 300-ból kihallja, hogy éppen LDAC-al szólal-e meg vagy AAC-val.

Fej-, ill. fülhallgatóknál picit más a helyzet. Ott sokkal hamarabb kijön a jó codec előnye. Ezért nem is értem pl. a Bose-t (ld. hcol7 hozzászólása), hogy miért nincs benne legalább aptX. Én pár hónapja nyergeltem át egy Soundcore Liberty 3 Pro-ról egy Technics EAH-AZ80. Már a Soundcore-nál is hallani lehetett az LDAC előnyét (az AAC-hez képest), de a Technics-nek még ezt is sikerült überelnie ...

" ... egy Bluetooth hangszórót 10 évre. Most még overkillnek tünik a LDAC de később jól jöhet hangminőség szempontjából."
Ezt nem értem. :F Ha egy hangszóró most - a vásárlásakor - semmit sem profitál az LDAC-ból, akkor később, hogyan fog?

(#16563) TeebyKay válasza <Adamsky> (#16562) üzenetére


TeebyKay
őstag

Sziasztok!

Mi a belépőszintje a hordozható bluetooth hangfalaknak?
Ha nem célzottan hordozható az se probléma, még tápkábeles is lehet, nagy ritkán mozdítanám csak el egyik szobából a másikba, viszont a JBL-ek árfekvését sokallom.

(#16564) optical_test


optical_test
csendes újonc

Sziasztok,

Eszköz vásárlási tanácsot szeretnék kérni tőletek.

Hordozható Bluetooth-os hangszórót keresnek, nagyjából a JBL Charge 5 vagy a Marshall Emberton méret / formában. A 30 ezer - 100 ezer forint árkategóriában keresek.

Sajnos amiket idáig megnéztem gyártókat és azok modelljeit, ott vagy nincs Bluetooth kapcsolódási PIN kód, vagy könnyen kitalálható (0000, 1234, 311, stb).

Olyan hangszórót keresek, amin a hangszórón (akár mobil app-pal) lehet egyedi Bluetooth kapcsolódási PIN-t beállítani.

Idáig csak a két ilyen hangszórót találtam:

Soundbonks 3 - nagyobb méretű, mint amit szeretnék (lásd fentebb), és 400 ezer forint
Divoom DITOO PRO - árban jó, de ez a pixel desing nem tetszik, nem tűnik "komoly" eszköznek.

Tudtok esetleg más, 100 ezer forint alatti BT hangszórót egyedi PIN kód beállítás lehetőséggel?

(#16565) <Adamsky> válasza TeebyKay (#16563) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Had kérdezzek vissza: telefonból szerinted mi a "belépőszint"? ;)

(#16566) TeebyKay válasza <Adamsky> (#16565) üzenetére


TeebyKay
őstag

Valahol a moto g72 alatt amit nem rég vettem. Hogy segít ez rajtam? :D

(#16567) cidalain válasza TeebyKay (#16566) üzenetére


cidalain
veterán

Hogy saccperkábé kitalálja, hogy nálad a belépőszint milyen szinten van. Nyilván azért nem írtál pénzösszeget, mert egy olcsó, de kompromisszumokkal elfogadható cuccost keresel, és lövésed sincs, mi-merre-hány méter.
De persze azért mégiscsak meg kéne ezt valahogy közelíteni.
30-35000 forint körüli vételár fájna? Ha nem, akkor ezért már elég jó cuccot lehet kapni, jobbat is, mint a belépő szint.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16568) <Adamsky> válasza TeebyKay (#16566) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Valahol a moto g72 alatt ... "
O.K. Ez? Rossz nem lehet, hisz' Nokia. ;)

Komoly(abb)ra fordítva a szót: nem fogunk tudni neked semmit sem ajánlani, ha nem írsz valamilyen támpontot (ár: tól-ig, hangzás: valami hasonlót mint ..., méret, stb.). Elég nagy a szórás mind árban, mind méretben, mind pedig teljesítményben.

" ... hordozható bluetooth hangfalaknak? Ha nem célzottan hordozható az se probléma ... "
Kezdetnek mondjuk döntsd el, hogy hordozható legyen-e, vagy sem? ;)

(#16569) TeebyKay válasza cidalain (#16567) üzenetére


TeebyKay
őstag

Köszi, így már értem mire gondoltok, akkor pontosítok kicsit. :R

Jelenleg egy Genius SP-HF 1250B és egy Edifier R1280DB teljesít itthon szolgálatot. Utóbbinak kicsit talán jobb a hangzása de mind a kettő bőven túlteljesíti az igényeimet (én simán tudok a laptop beépített hangszórójáról is zenét hallgatni de annál azért jobbat szeretnék :D)
Ezenkívül van egy viszonylag noname de meglepően tűrhető hangzású kis hengeres hordozható bluetooth hangszóró - ezt szeretném kiváltani.

Lehet akár használt akár új termék (összes hangfalunk használtan lett véve), és jó lenne 20ezer forintig megállni (persze ha 10-ért is van ami nekem bőven elég az még jobb).

Láttam, hogy az Edifiernek is van több fajta bluetooth-os hangfala, ez a mostani is tud bluetooth-t és szoktuk is így használni, de ezt nem szeretném a tv mellől elmozdítani - ezt értettem azon, hogy nem muszáj célzottan akksis, mozgatható hangfal legyen, mert ezt is simán fel tudnám emelni és arrébb rakni a két dobozt, de azért ez már picit nagy talán (míg egy jbl 2-3x ennyibe kerül és fele ennyit se tud - ez nyilván nem éri meg nekem a felárat).

Szóval talán inkább a bluetooth funkcionalitás a szempont mint a hordozhatóság, de lehet átfedésbe kerül a kettő az ajánlásokban.

[ Szerkesztve ]

(#16570) hcol7 válasza TeebyKay (#16569) üzenetére


hcol7
senior tag

soundcore motion boom a tipp igy gyors olvasatra.

(#16571) <Adamsky> válasza hcol7 (#16570) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az sajna nem fér bele 20e Ft-ba, de még az EarFun UBOOM L-se (pedig kuponnal úgy látom levihető 60$-ra). Esetleg Soundcore 3, visítva (47,6 Eur + szállítás).

(#16572) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani olyan olcsó (10 ezer forint alatt) bluetooth hangszórót, ami nagyon sokáig bírja egy feltöltéssel, és kapcsolódáskor/merüléskor nem üvölt max hangerővel?

A hangminőség nem elsődleges, baba mellé kellene fehér zajt lejátszani... Egy régi Redmi 6 hangszóróját váltaná le.

A legfontosabb kritérium, hogy ne fordítson / pittyegjen random...

Van egy kínai beszerzésem (TG 117), hangerőre még jó lenne, de nagyon nem kulturált pl a kapcsolódáskor kiadott FULL hangerőn pittyegés és kínai akcentussal üvöltő hölgy "bluetooth mode" bejelentése...

Előre is köszi!

(Tronsmart T6 minit néztem a kirívóan magas üzemideje miatt)

(#16573) cidalain válasza joci86 (#16572) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem van egy Tronsmart Groove 2 speakerem. Bekapcsoláskor nem vonyít kínai néni, csak pityputty, azt se 5000 decibelen. A hangminőség fehér zajhoz tökéletes. Egyébként egy teló hangszórójához képest szuper. Motion+ speakerhez képest kevésbé, de neked nem is az a cél. Amikor vettem akkor valami 8k volt geekbuyingról.
A T6 is gondolom hasonlóan kapcsol be.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16574) Kapanyél válasza hcol7 (#16561) üzenetére


Kapanyél
őstag

Úgy, hogy ha csak egyetlen dolog nincs meg az alábbiakból, akkor fölösleges hifire törekedni:
- megfelelő forrás (Qobuz, Tidal Master vagy hi-res offline zenék)
- megfelelő dekóder hozzá
- magas minőségű hangkeltő eszköz
- sávszélesség

Ez utóbbi eleve csak LDAC lehetne vezetéknélküli rendszer esetén.
Én az otthoni rendszeremen nem hallom a különbséget, hogy Airplay vagy Bluetooth (AAC) a forrás. Saját DAC-kal már hallható.
Tehát BT fülesnél kb. Semmi értelme a magasabb bitrátájú codec támogatásnak. H95-ön sem hallani a különbséget AAC és AptX között, pedig az nem szar fejes. Az olcsó Final--Soundcore vonalon meg értelmetlen ilyesmit keresni.
Így értettem. :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#16575) Zsolesz69 válasza hcol7 (#16555) üzenetére


Zsolesz69
csendes tag

Nem akarom elvenni a kedved, de egy FIIO BTR5 belépő szint, alap Dragonfly leszólja. Ha már FIIO akkor Q7 vagy K9 Pro.

(#16576) hcol7 válasza Kapanyél (#16574) üzenetére


hcol7
senior tag

oks, koszi szepen a valaszt. tortenetesen itt mind megvan a felsoroltakbol, azertis batorkodtam betolni a kodek tema koruli hisztit : )

(#16577) hcol7 válasza hcol7 (#16576) üzenetére


hcol7
senior tag

neha tenyleg nincs erkezesem odamenni benyomni a rega brio bekapcsolo gombjat,hanembt-n rakuldom a zenet a masik erositore, es tobbekkozt ezert tartok a samsung s21 ceges telo mellett egy sokeves rommatort oneplus8t-t, hogy ilyen esetekben legyen aptxhd.
mert amugy szar aacn menne a "gyengebbil" kef hangfalparra(q300) a zene.

az r300paros kapta a fent emlitett rega brio-r(A/B) erositot, amire egy rpi4 en futo headless plexamp tolja a fiiobtr5kn kabelen a hangot. ezt tenyleg karlenne bt vel penetralni.
de ha nincskedvem felallni, szarlenne un. premium kategorias iphone/samsung mellett bukni az aptxhd-t. mert az, es az aac kozott meg a q300/tangent ampster bt2 vel is jocskan hallani a kulonbseget.
sorry az offert, csak genuine nem ertem a fillereskedest a felsopolcos teloknal a bt kodeken. sot, meg a dac on is, bar az dragabb tema.

(#16578) joci86 válasza cidalain (#16573) üzenetére


joci86
senior tag

Köszönöm! :R

(#16579) <Adamsky> válasza joci86 (#16572) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A Soundcore hangszóróinál - tapasztalatom szerint (Soundcore Boost, Motion+, Motion Boom) - teljesen kikapcsolható a "welcome tone".
A "kellemetlen" része a sztorinak, hogy a legolcsóbb is kb. duplája a keretösszegnek.

(#16580) samu2062 válasza TeebyKay (#16569) üzenetére


samu2062
aktív tag

Mivel használt is lehet, itt egy maxsound plus. Én ebből kettőt is használok. Azt írja flip minőség, féláron. Nos én állítom, hogy jobb, mint a flip, sokkal. Én kicsit alkudnék azért, ebből az árból. link

(#16581) TeebyKay válasza samu2062 (#16580) üzenetére


TeebyKay
őstag

Köszi, meg is vettem, kiderül beválik-e :)

(#16582) francz'70 válasza cidalain (#16573) üzenetére


francz'70
aktív tag

Az igaz, hogy a bekapcsolás és bt csatlakozás hangja csak pity-puty, viszont a hanglejátszást ordítva kezdi el, hiába van levéve előre a hangerő, mindig így kezdi :F ....legalább is a Groove 1 ilyen!
Ezek szerint a Groove 2 nél ezt már javították?

(#16583) Zsolesz69 válasza <Adamsky> (#16558) üzenetére


Zsolesz69
csendes tag

Ahhoz pedig - ahogy Alan is elmondta már párszor - tisztességes hangváltó kell.

Vagy megcsinálják aktív hangváltóval = nagyobb szűrési meredekség, nagyobb a szűrőkör jósági tényezője = és több csatornás erősítővel, még így is olcsóbb és sokkal jobban fog szólni.

(#16584) cidalain válasza francz'70 (#16582) üzenetére


cidalain
veterán

Milyen hanglejátszás elkezdésre gondolsz?
Én ha elindítok egy zenét akkor nem kezdi hangosabban. Szerintem úgy kezdi, ahogy abbahagytam. De holnap kipróbálom, ma már késő van ehhez :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16585) Dhampir válasza <Adamsky> (#16579) üzenetére


Dhampir
félisten

A Tribit MaxSound Plus bekapcsolási üdvözlő dallama kikapcsolható valahogyan?

(#16586) francz'70 válasza cidalain (#16584) üzenetére


francz'70
aktív tag

Milyen hanglejátszás elkezdésre gondolsz?
Pl. mikor bt-on elindítasz egy zenét ;)
Amúgy ez a "mindig ugyan úgy, hangosan (ordítva) kezdi a hanglejátszást" csak kimondottan minden bekapcsolás után az első hanglejátszás.

(#16587) <Adamsky> válasza francz'70 (#16582) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én erre a célra egyébként - ha már nincs rá ~20-25e Ft - inkább vennék egy passzív hangszórót amire rákötnék egy MP3 lejátszót oszt' csá.

#16583 Zsolesz69
Az a baj, hogy ilyet v. hasonlót a Soundcore a Motion+ -nál csinált ilyet először és úgy tűnik utoljára. Meglepődnék, ha a Boom 2 jobb lenne - ami a tisztaságot, zeneiséget illeti - mint az X-es széria. De, ne legyen igazam! Én örülnék a legjobban, ha egy - igaz ronda, de - "finom" kis hangszóró lenne.

#16585 Dhampir
Sajnos nem. Az egy k. jó kis hangszóró. A legnagyobb "baja", hogy nincs hozzá app. Egyébként - emlékeim alapján - abszolút nem vészes a ki-be kapcs. hang, csak azt nem tudom, hogy egy babának nem-e zavaró már ez is.

(#16588) Janika--1982 válasza francz'70 (#16586) üzenetére


Janika--1982
aktív tag

Hát jah,marha idegesítő,hogy üvölt minden bekapcsolásnál,ilyesztő is. :W

Nagy János

(#16589) cidalain válasza francz'70 (#16586) üzenetére


cidalain
veterán

Most teszteltem. Normál hangerőn indul, ugyanúgy folyatódik tovább. Az első hagok semmivel sem hangosabbak.
És jól emlékeztem, megjegyzi a hangerő beállítást. Ha halkon hagyom akkor a legközelebbi bekapcs után halk lesz.
Ezt eszközfüggetenül is teszteltem: tabról lejátszva a speaker vol- gommbal nagyon halkra levettem, majd kikapcs. Bekapcs, majd telóra kapcsolódva lejátszás tök halkan indult.
Szóval a Groove 2 esetén akkor biztos fejlesztettek valamit.
Viszont a bekapcs pittyputty kicsit hangosabb, mint ahogy emlékeztem. De lagalább rövidebb mint a "Hello, the blútúsz divájsz is redi tu peer".

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16590) francz'70 válasza cidalain (#16589) üzenetére


francz'70
aktív tag

Na, ez jó hír, akkor nem csak a fényjáték a különbség az új és régi Groove között ;]
Mondjuk ez nálam nem fejlesztés, inkább egy bosszantó hiba korrigálása,....bár nézőpont kérdése :D

(#16591) <Adamsky> válasza cidalain (#16589) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Normál hangerőn indul, ugyanúgy folyatódik tovább."
Ez - ha aktív az "absolute volume", akkor - a normál működés. Nekem is így működik minden bt. fej-, és fülhallgatóm, és hangszóróm.
Sajnos nem csak a telefon oldaláról, de a hangszóró oldaláról is akad példa arra, hogy ez nem működik megfelelően.

(#16592) Dhampir válasza <Adamsky> (#16587) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, a bekapcsolási melódiát leszámítva nagyon szeretem. Tapasztalat hiányában nem is tudom, hogy hasonló árkategóriában milyen más hangszóró lenne képes ilyen szépen szólani.

(#16593) joci86 válasza <Adamsky> (#16579) üzenetére


joci86
senior tag

Köszönöm!

Igazából végül egy IKEA mini hangszóró mellett döntöttem. Gyorsan kipróbáltam az áruházban, viszonylag kulturált az üdvözlő pittyegés, a minőség fehér zajra bőven elegendő (kb a Samsung A53-asom szintje, vagyis a kitűzött cél teljesül).
Az akkuja elméletileg 50% hangerőn 80 (!) óra, az már csak hab a tortán, hogy még vízálló is mellette...

Pont az én igényeimre van szabva minden szempontból, és mindezt még éppen 5000 forint alatt. Hihetetlen :D

[ Szerkesztve ]

(#16594) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok.
Olyanhoz fordulnék, akinek van igazi tapasztalata.
Szóval ellopták az imádott Soundcore motion plusomat.
Nézegettem teszteket és arra jutottam, hogy lehet jobban járnék, ha vennék inkább egy Motionx600-at.

Van olyan a topikban,aki hallotta már a saját fülével?
Köszi :R

(#16595) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!

20.000Ft-ig keresnék valami hangszórót. Előny lenne ha tud FM rádiót is. Elsődlegesen autóba használnám (jobb fajta fejegységemet, kalaptartót a hangszórókkal és aksimat elvitte egy féreg)

(#16596) <Adamsky> válasza betegphiu (#16594) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Nézegettem teszteket ... "
Igen, itt kezdődnek a gondok. Az X600 tesztek mentén tök szépen kirajzolódik, hogy melyik "tesztelő" van vagy lefizetve, vagy botfülű. Keress rá Alan Ross oldalán a hangszóróra! Elég sokat foglalkozik vele (legutóbbi ~3 napja tett fel róla egy videót).

(#16597) zizuka


zizuka
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítség kellene.
Volt egy áramszünet, azóta a bluetooth soundbart nem sikerül csatlakoztatni a notebook hoz. Vagyis elméletileg csatlakozik, de nincs a hangeszközök között. Ha leválasztom és újra akarom csatlakoztatni, megkapom ezt a kis fekete alapú ablakot, amin nem tudok nagyítani, tehát a lényeget nem látom.
Mit lehet tenni?
Köszi.

(#16598) zizuka válasza zizuka (#16597) üzenetére


zizuka
csendes tag

Köszi megoldódott.
Amikor a fekete ablak volt aktív nyomtam e Tab-ot meg agy entert. Nem volt jó. Újra próbáltam a csatlakozást nyomtam 2 Tab-ot aztán entert, és jó lett.

(#16599) migabi24


migabi24
nagyúr

Melyiket vegyen ha a hangminőség fontosabb a baszusnál Samsung MX-ST50B vs Jbl Partybox 110? Vagy ilyen árba ha van jobb az is jöhet :R

(#16600) Peaceliker


Peaceliker
őstag

[motion boom vs boom 2]

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.