Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) <Adamsky> válasza MzperX07 (#16300) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

",,Welcome" ,,Turned on" ,,blucsusz konnektid" stb. " - tudnék neked olyan hangszórót mondani, aminél ez kikapcsolható, de ahogy én látom, erre a célra egy akkumulátor nélküli (!), vezetékes hangszóró(pár) sokkal jobb lenne (a keretbe elvileg még ez is belefér, vagy akár ez).

"Csak annyi kábel meg minden van ott ... "
Segíts neki rendet tenni. Az is egy szép ajándék, ha veszel kábelrendezőket, és rendet vágsz ott ahol most épp nincs.

(#16302) cidalain válasza cidalain (#16270) üzenetére


cidalain
veterán

Na, végülis megrendeltem a Motion+ speakert.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16303) ribarszki válasza cidalain (#16302) üzenetére


ribarszki
őstag

Nagyon jó döntés! :K

(#16304) nyaxi


nyaxi
csendes tag

Sziasztok.
Vettem a pc-be egy bluetooth adaptert,: TP-Link UB400
és egy vezeték nélküli fejhallgatót: Sony WH-CH520

Feltelepítettem windows7-re a BT drivert, működik, próbáltam csatlakoztatni a fejhallgatót, sikerült, de hibát jelez, hogy nincs telepítve a driver a fejhallgatóhoz. Mikor kinyitottama fejhallgató legbelsejét, ott azt írta a papron, hogy "made for iphone".
Kérdésem, működésre lehet valahogy bírni ezt a szettet pc-vel, vagy bukó?
Felmentem a google-ban beírtam, wh-ch520 driver, de a Sony-nak csak telefonra van app-ja, írja is, hogy PC-re nem kompatibilis.

Vagy hogy tudnék megoldani egy olyat, hogy vezeték nélküli fejhallgatóval tudjak egy nyomorult zenét hallgatni a pc-ről media playerből vagy youtuberól, de a lényeg, hogy az legyen a hangszóró, ha kihúzom a hangfal jack csatlakozóját a pc-ből? Mi kellene hozzá? Azt is utólag vettem észre, hogy a fejhallgató 5.2 verzió, a pc adapter pedig csak 4.0, nem tudom, ez gond-e.....

köszi!

(#16305) <Adamsky> válasza nyaxi (#16304) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ez itt kicsit "off" (inkább a fejhallgatós topic-ba kellene írj).
... de röviden: ha fenn van a driver, akkor elvileg működnie kellene. Nem tudom mi az oka, hogy ilyen régi rendszert használsz, de rengeteg szopástól megkímélnéd magad, ha legalább Win10-re frissítenél (pl. nem kellene ilyen USB dongle-ök esetén driver-ekkel vesződni).

" ... a fejhallgató 5.2 verzió, a pc adapter pedig csak 4.0, nem tudom, ez gond-e ... "
Nem.

(#16306) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Sziasztok!
Nagyon messziről jövök, lövésem sincs a bluetoothos hangfalakról, inkább a vezetékes fejesekben vagyok otthon. Édesapám szeretne a megdöglött régi hifi helyett valami bt-s hangfalat alkalomszerű használatra. Alzára gyorsan ránézve szembejött pl. [ez].
Eléggé a kínálat aljának tűnik, de sokkal többet nem költenék rá. Tudtok esetleg jobb ár érték arányút ajánlani?

(#16307) <Adamsky> válasza Blackhole13 (#16306) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szerintem nyugodtan megveheted. Ezek az Edifier-ek jó ár/teljesítmény viszonyúak, és általában elégedettek vele az emberek (a link-en is 4,8-as értékeléssel büszkélkedhet).
"Eléggé a kínálat aljának tűnik ... " - pedig van ennél lejjebb (még Edifier-ből is :K )

Esetleg nézd meg a R1280DBS-t. Nem sokkal drágább, van rajta optikai bemenet, és a távvezérlője is picit igényesebbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#16308) Acélfarkas válasza Blackhole13 (#16306) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Az általad linkeltnek egész jó hangzása van, ismeretségi körömben van ilyen hangfal, az illető afféle mindenesnek használja /játék, tv, zene/. A távirányítóra viszont nem ok nélkül panaszkodnak sokan, valami kritikán aluli a minősége, mintha az Edifier ezen spórolt volna, és valami utolsó dzsunka szitázott valamit rendelt volna a hangfalakhoz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16309) simmate17


simmate17
újonc

Sziasztok!

Egy számomra ismeretlen pályára evezek, ugyanis tőlem is segítséget kértek.
Olyan bluetooth - wifi képes hangszóró szettet / hifi szettet / hordozható hangszórót keresek, amin 2 külön szobában is ugyan az szól. Olvasgattam, hogy Multiroom megnevezést kapta valamelyik okostól.
A hiba a következő: Karácsony előtt meg kéne oldanom, Bp. vagy Békés VÁRmegye környékén..
hangzásügyileg nem egy dobozhangszóróra lenne szükség, de nem is a csúcskategóriára.
Tudtok valami jó megoldást erre?
Becéloztak egy 70-80e. Ft körüli határt, de ahogy néztem, ez édes kevés a normális hangzáshoz.
(Mellékesen egy vendégszoba és "szaunaszoba" a helység.)

(#16310) Z.É.T. válasza simmate17 (#16309) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Lehet, hogy ránéznék az Ikea kínálatára is esetedben.
Például:
https://www.ikea.com/hu/hu/p/symfonisk-wifi-hangszoro-koenyvespolc-feher-okos-eszkoez-2.-generacio-50506587/

(illetve, ha a kettőt kell kihozni 70-80-ból, akkor ez túllóg a kereten, bár azt eleve nagyon kevésnek érzem, de hátha valakinek van jó tippje)

[ Szerkesztve ]

(#16311) <Adamsky> válasza simmate17 (#16309) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A 70-80e-ből max. 1db jön ki.
.... de én egyébként sem tartom túl jó ötletnek betenni egy "szaunaszobába" ( = szauna?) egy akármilyen multiroom hangszórót.
Eleve minek ide a mobilitás? Nem fixen kellene beépíteni hangszórókat?

(#16312) Cyborg válasza simmate17 (#16309) üzenetére


Cyborg
őstag

Szaunába speckó hangszóró kell, ami bírja a magas hőmérsékletet, inkább szauna boltban kérdezz utána.

(#16313) hcol7 válasza Cyborg (#16312) üzenetére


hcol7
senior tag

meg a páratartalmat

(#16314) zsolesz7503


zsolesz7503
tag

Sziasztok szép kellemes estét egy kérdésem lenne van egy ilyen hangszóróm augusztusban vettem eddig semmi gondom nem volt vele. Most ha bedugom a töltőkábelt ami számítógépre van kötve zenél a hangszóró és a ledek villognak rajta. Ez a hangszóró: [JBL]

(#16315) Cece04


Cece04
tag

sziasztok,

látom nincs túl jó vélemény itt a soundcore X600 Motionről, de most van egy nagyobb kedvezmény rá és 150 EUR, ennyiért sem éri meg? Ha nem, akkor hasonló árkategóriában mit lenne érdemes nézegetni? Köszi

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#16316) hcol7 válasza zsolesz7503 (#16314) üzenetére


hcol7
senior tag

bocs, de pontositanad, hogy mi a kerdes, vagy problema?
: )

(#16317) nyaxi válasza <Adamsky> (#16305) üzenetére


nyaxi
csendes tag

köszönöm!

(#16318) <Adamsky> válasza Cece04 (#16315) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

X600: itt senkinek sincs, így csak látatlanban fikázunk. Legalábbis lehet ezt mondani. Én (ill. itt többen is szerintem) viszont adok Alan tesztjeire, és az alapján, amiket ő mondott, én tuti kihagyom ezt a szériát.

Részünkről (remélem beszélhetek többesszámban) mérettől, és igénytől függően a következők ajánlottak:
• Boost (volt ilyenem)
• Motion+ (van)
• Boom (van)
• Boom Plus (még nem volt, de nekem nem is kell ekkora, ill. ilyen hangos cucc)

Egyébként mi a "cél"? Mit (zenei stílus) szeretnél rajta hallgatni, és hol (szobában, kinn)?

(#16319) zsolesz7503 válasza hcol7 (#16316) üzenetére


zsolesz7503
tag

Mint írtam nem tölt hanem villognak a ledek rajta és elkezd zenélni valamilyen hibát jelezhet. Gondoltam hátha van valakinek ötlete mi lehet a gond illetve gond-e.

(#16320) cidalain válasza zsolesz7503 (#16319) üzenetére


cidalain
veterán

Milyen szín villog? Kék és piros?
Reset megvolt? Play és hangplusz egyszerre 5 sec.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16321) <Adamsky> válasza zsolesz7503 (#16319) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... bedugom a töltőkábelt ami számítógépre van kötve (...) nem tölt ... "
PC-ről töltöd? :F És ez eddig működött?
Lehet megpróbálnám egy rendes (2A-s) töltővel.

" ... elkezd zenélni valamilyen hibát ... "
A kézikönyvét nézted?

Hirtelen ezt találtam. Azt írják, hogy vagy víz került a töltőport közelébe (bele?) vagy rossza a kábel. Ha víz közelében nem járt a hangszóró, akkor próbálkozz másik kábellel és töltővel (ahogy fentebb már írtam).

[ Szerkesztve ]

(#16322) Cece04 válasza <Adamsky> (#16318) üzenetére


Cece04
tag

90% lakásban lenne használva de el tudom képzelni hogy nyáron lekerül a kertbe is. Zene meg szinte minden a mulatóst meg a metalt leszámítva :DDD

A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene...

(#16323) Acélfarkas válasza zsolesz7503 (#16319) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Felejtsd el azt, hogy a PC USB portjáról töltöd/sose halottam még ilyet :U /, szedj elő egy nem túl régi telefontöltőt a fiókból, és azzal töltsd föl. Ha nincs, megteszi a mostani töltőd is. Igaz az nem annyira kényelmes a használat szempontjából, ha éppen a telefon is rinyál némi energiáért.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16324) hcol7 válasza Acélfarkas (#16323) üzenetére


hcol7
senior tag

miert ne lehetne toltest eszkozolni pcrol, vagy notirol, vagy barmirol amin van USB csati?

(#16325) zsolesz7503 válasza <Adamsky> (#16321) üzenetére


zsolesz7503
tag

Mindig mindent pc-ről töltöttem nem volt eddig gondom. A reset nem segített sajnos azt hiszem ebből szervíz lesz egyébként víz nem érte.

(#16326) francz'70 válasza zsolesz7503 (#16325) üzenetére


francz'70
aktív tag

Mindig mindent pc-ről töltöttem nem volt eddig gondom.

Hasonlóan jártam én is a pc-s töltéssel, szinte mindent azzal töltök, semmi gond nem volt. Viszont az utóbbi időben a T6 Max-ot ha rádugom, az nem veszi fel a töltést, feltöltött állapotot mutat (zölden világít)..... minden más eszközöket vagy bt hangszórókat tölt. Volt reset, kábel csere, de ugyanaz...

Mondjuk a T6 Maxot 1.5/2A-s teló töltővel töltöm, (azért még is csak 12000 mAh) de eleinte egyszer kétszer pc-ről is feltöltöttem, igaz egy örökkévalóságnak tünt :D ...de akkor még nem volt gond.

Ja, a slusszpoén a történetben, hogy minden más usb portról (tv, házimozi, tv box, dvd lejátszó stb.) ...tölt! :F

...ha valaki tudja erre választ, azt azért nagyon megköszönném ;)

[ Szerkesztve ]

(#16327) <Adamsky> válasza zsolesz7503 (#16325) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azért én a helyedben mielőtt szervizbe vinném tuti kipróbálnám másik töltővel és kábellel (a szervizben is ez lesz a 0. lépés...)

(#16328) <Adamsky> válasza Cece04 (#16322) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és a méret, hordozhatóság mennyire számít?
A Motion+ kisebb (a Boost pedig a legkisebb). A Boom se lenne épp vészesen nagy, csak ott van rajta az a nem túl szép, de cserébe nagy fogantyú. A Boom Plus pedig egyértelműen nem a táskába bedobom, oszt' go kategória.
Talán neked a Boom és a Boom Plus között kellene választanod attól függően, hogy mennyire szereted üvöltetni a zenét. A Boom Plus az egy hangosabb Boom.


Töltés téma
Az USB tudtommal 5V-on valahol 0,5- és 0,9 A (az újak) tud. Ez ma már szerintem nagyon kevés egy modern hangszórónak. Én is úgy tudtam, hogy előírtnál kisebb Amper nem okozhat gondot, de a neten rákeresve azért akadnak olyan vélemények, hogy ezt sem szabad túlzásba vinni. A Flip 6-nál a kezelési útmutató pl. 3A-t ír. Mindenki döntse el, hogy akkor jó ötlet-e ezt 0,5A-val tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#16329) Acélfarkas válasza hcol7 (#16324) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

+zsolesz7503:
Nem mindegy mit töltesz USB-ről, hacsak nem külön erre dedikált az adott USB port, de azt általában az alaplapok kézikönyve tartalmazza. Nekem pl eszembe se jutna BT hangfalat tölteni róla, hacsak nem valami zsebbe rakható nagyságú.

francz'70: Persze lehet tölteni sok mindent USB-ről, csak kérdés hogy mennyi ideig tart, és hosszútávon a nagyobb teljesítményű aksik töltése mennyire károsíthatja az USB elektronikáját.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16330) zsolesz7503 válasza <Adamsky> (#16327) üzenetére


zsolesz7503
tag

Már máshol is próbáltam tölteni töltőről másik kábellel ugyanazt csinálja. :F
Itt egy link a jelenségről egy 10 másodperces videó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16331) cidalain válasza zsolesz7503 (#16330) üzenetére


cidalain
veterán

elvileg semmi köze a töltéshez: BLUE light flashing: Power ON, no Bluetooth connected

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16332) zsolesz7503 válasza cidalain (#16331) üzenetére


zsolesz7503
tag

Akkor az a jelzés hibát jelent?

(#16333) <Adamsky> válasza zsolesz7503 (#16330) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ha nedvesség nem érte, akkor passz. Ez a hangszóró is pont ugyanezt csinálja.
Olvass bele a hozzászólásokba. Valakin tényleg segített a szárítás (ezek szerint tényleg víz érte az USB portot), más azt javasolta, hogy az illető pucolja ki a csatlakozót, és - legalábbis úgy látom - volt olyan, akinél semmi sem segített.
Ebből jó eséllyel szerviz lesz (ha még garis).

(#16334) cidalain válasza zsolesz7503 (#16332) üzenetére


cidalain
veterán

ha nem dugod rá tölteni, akkor működik egyébként?
a definiált jelzés, nem feltétlen hibajelzés.
amit én írtam azt jelenti hogy be van kapcsolva a készülék, de semmi nincs rácsatlakozva BT-on. azaz párosítani kellene valamivel. de ezt nem tapasztalatból írtam, hanem a neten találtam leírva.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16335) zsolesz7503 válasza cidalain (#16334) üzenetére


zsolesz7503
tag

Működik de tölteni nem lehet.

(#16336) francz'70 válasza Acélfarkas (#16329) üzenetére


francz'70
aktív tag

Mivel csak a pc USB nem tölti a T6 Max-ot, én is gondoltam rá, hogy az USB elektronikája kezd letérdelni, csak akkor azt nem értem, hogy a T6 Plus UE-nél miért nincs ilyen gond, ugyanúgy 5V 3A-t ír mint a Maxnál (mondjuk a Maxnál van 9V 1.5A is)
Lehet, hogy a nagyobb akksi a miatt?

<Adamsky>:
Én is úgy tudtam, hogy előírtnál kisebb Amper nem okozhat gondot...
Én is. Ezért töltöttem a bt hangszórókat is pc-s usb-ről (0.5A), de ezekután azt hiszem jöhetnek a 1.5A/2A- es töltőfejek.

(#16337) hcol7 válasza francz'70 (#16336) üzenetére


hcol7
senior tag

elkepzelheto, hogy dekstop/notebook usb portjarol tolteni egyeb tenyezok miatt valamelyik oldali eszkozre karos, viszont a LiPo / Li-Ion akkumlatorok jellemzoen rovidebb elettartamuak lesznek az allando gyorstoltestol.

(#16338) francz'70 válasza hcol7 (#16337) üzenetére


francz'70
aktív tag

Na, akkor melyik karomba harapjak, melyik a kisebbik rossz?
Amúgy úgy néz ki megoldódott a probléma, pc USB portjai bedobták a kulcsot, most már egyáltalán nem töltenek!
Mondjuk ez egy öreg pc amit kimondottan már csak töltésre használtam, ...eddig :D

(#16339) Sys85 válasza francz'70 (#16338) üzenetére


Sys85
veterán

Kimondottan gazdaságos és hatékony módja a töltésnek… :DDD

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16340) <Adamsky> válasza Sys85 (#16339) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Kimondottan gazdaságos és hatékony módja a töltésnek…"
Lehet a lakást is azzal fűtötte (miközben ment a "bányászás"), akkor viszont!! :DDD

#16338 francz'70
A 5V/2A-s töltést én nem nevezném gyorsnak. Annyival nyugodtan küldhetsz kb. bármit. Nem lesz neki túl kevés (és sok sem).

(#16341) francz'70 válasza Sys85 (#16339) üzenetére


francz'70
aktív tag

Nyilván nem gazdaságos, de gondolhatod hogy ilyenkor nem bekapcsolt állapotban van a pc, csak áram alatt, mivel úgy is tölt. A hatékonyság meg nézőpont kérdése, ha én kimondottan 500mAh -es töltést szeretnék/vagy az is elég, és nem számít a hosszabb töltési idő vagy a pc készenléti fogyasztása, akkor számomra akár lehet hatékony is, de mindenesetre kényelmes megoldás, nem beszélve, hogy egyszerre több eszközt is tölthetek, töltök is.

<Adamsky>
Samu teló töltőkkel (1.5A/2A) eddig is etettem az eszközöket, csak ha tehettem, akksi kimélés miatt ugye, inkább 0.5A-es pc usb porton hagytam lógni őket.
Nyilván a bt hangszórókkal nem lesz gond mivel 3A-t ír mindegyiknek, de pl. amelyiknek 0.5A kell, na annak már lehet, hogy sok lesz, nem?

(#16342) cidalain


cidalain
veterán

A Soundcore oldalról kapok email értesítést tracking numberrel, amikor feladják a csomagot? Vasárnap rendeltem, de azóta semmi hír.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16343) Pixx96 válasza francz'70 (#16341) üzenetére


Pixx96
aktív tag

"de pl. amelyiknek 0.5A kell, na annak már lehet, hogy sok lesz, nem?"

Nem. mivel töltés vezérlő elektronika nem vesz fel több áramot se erősséget mint ami kell neki max a nagyon kinai low budget cuccok. :K meg már ezek a mai gyorstőltők is érzékelik valamilyen szinten éppen mit töltenek és nem tolják túl a dolgokat. szép magyar szóval élve "hülye" biztosra vannak csinálva

(#16344) <Adamsky> válasza francz'70 (#16341) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Pixx96 leírta a tutit (vagyis a nagyobb Amper nem okozhat gondot). A feszültségre kell odafigyelni.

(#16345) Aszpik válasza cidalain (#16342) üzenetére


Aszpik
tag

Én dec 11.én rendeltem és semmi hír :D
Nem ajándék lesz szóval nem sürgős, de a 3-7 munkanap (amire a tényleges szállítást ígérik) alatt illet volna feladni.

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#16346) cidalain válasza Aszpik (#16345) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem sem ajándék lesz. Sőt jó lenne ha január 2 előtt meg se jönne, mert munkahelyre rendeltem, csak úgy jó lenne tudni, hogy van-e előrejelzés, vagy 29.-én csak úgy egyszer csak beesik, amikor üres az épület.

Töltés:
Az eszköz majd tudja, hogy hogyan akar töltődni, ne mi döntsük el hogy "kíméljük" a fél amperes töltéssel. Ez nem kíméli, csak lassan tölti. Illetve persze mondhatjuk, hogy kíméli, de ez önámítás csak. A gyorsabb töltéstől melegszik, ami káros? Igen. Ezért van benne hőszenzor, ha szükséges visszaveszi a töltési teljesítményt, adott esetben nullára.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#16347) Aszpik válasza cidalain (#16346) üzenetére


Aszpik
tag

Na most jött az e-mail UPS csomagszámmal, de még nem adták át a futárnak. Január 4.-ig ígérik :D Bár német tudás az nincs a google fordító a "barátom" :)

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#16348) Bubicica


Bubicica
csendes tag

Sziasztok - a segítségeteket szeretném kérni választásban, sajnos nem igazán értek hozzá, eddig pár különböző JBL-hez és Sony SRS XB-hez volt szerencsém.
A következőhöz keresek:

- Fürdőszobában kádban fetrengéshez lenne használva 90%-ban, azaz pára van rendesen
- Zenében elektronikus (Synthwave, ilyenek), és időnként metal menne, nem árt ha van basszus
- Alapvetően az IKEA-s VAPPEBY-t néztem ki, mert nem akartam rá sokat költeni, de az nem baj, ha annél kicsit jobban szól, de nem kell csúcsminőség
- a büdzsé alacsony, mert egyelőre cak kipróbálnám milyen, olyan 15-20k
- ha "fellógatható" az elény, mert lehet csak felakasztanám egy fogasszerűségre

Van olyan, amit tudnátok ajánlani ilyesmire? Vagy hogy legalább milyen irányban nézelődjek?

Nagyon köszönöm!

(#16349) carl18


carl18
addikt

Unakaöcsémnek megjött a karácsonyi ajándék a W-King D8 mini.
Kipróbáltam már ha volt rá lehetőségem. :R
A maga 15E forintos árkategóriájában igen tiszteségeset szól.
2EQ mód van rajta amit gombal lehet váltani, nagyobb hangerőn is egész jól megtartja a basszust. És hazai boltbol jár rá 2 év bolti garancia, ami úgy egy fajta biztonságot is add. :K
Nagyon megnézném egy Tronsmart T7 hogy küzd ez ellen, ha egyáltalán állva marad.
Mert az is majd nem ez a árkategória. Szóval ha nem lenne hangszóróm és olcsón kéne valami a D8 Minire simán adnám a voksom.
Akku időről mondjuk nincs teszt így azt nem tudok mondani.
Egy kb a JBL Charge teljesítmény szintje lehet, gondolom a Motion Plus legyőzi.
De szerintem ez a hangszóró sok-sok márkát odaver ebbe az árkategóriába.

Tesóm kérdezte 20E-ig milyen hordozható hangszóró van ami karácsonyig megjön és jól szól. Körül néztem és a D8 minin kívül nem sok alternatíva volt ami valóban jól is szól nem csak marketing van körülötte.
Mert oké lehetett volna ajánlani T7-et is, de aztán ha nem úgy szól meg torzít akkor én égek hogy miért ilyen gagyit ajánlok. :DDD
Bluetooth Név alatt (W-King D8 mini-1)-et írt szóval lehet ez már egy ráncfelvarott verzió.

(A számítógépen töltünk bluetooth hangszórót offtopikhoz hozzá szólva, van itthon 3 töltő adapter is amin tudok tölteni bluetooth hangszórókat. A P30 Pro töltöje meg visszafele komptabibilis. Szóval én eddig sose használtam asztali gépet akkus dolgok töltésére. :U )
A Dockinnak külön 15 voltos adapter van így aztán nincs is lehetőségem mással tölteni.
Ha a Tozot töltöm mindig csak adapterről töltöttem, fogyasztás mérőn az aktuális fogyasztást is láttom.

#16348
D8 Mini most jött unokaöcsémnek. Pont az árkategória amit téged érdekel. :R

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16350) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Van egy JBL vezeteknelkuli hangszorom,es nem tolti semmi mas ,csak egy Galaxy S9 telefon tolto. Most vettunk egy JBL fulhalgatot, ahhoz jart tolto,de az sem tolti a JBL hangszoromat, valami otlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.