Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24130) Źşë' válasza Xaels (#24129) üzenetére


Źşë'
addikt

igen ez a helis dolog elég katasztrofális tud lenni olykor... lövésznek mérlegelnie kell, először az eget kell meglesnie nincs e ellenséges madár a kékségben, ez nem tart soká, 1-2 sec utána meg a légvédelmi üteget megsemmisíteni... ebben ha pilóta vagyok mindig segítek! Amin nagyon elcsodálkoztam h 2 ráfordulással pilótaként szét lehet kapni a tankokat WARHD rátéttel! :D finom! jobb mint a Hellfire rakéta amit csak traccel lehet használni (a tracert meg alig használják! kb 30% - ha assault vagyok akkor kpnak 100% azt teszek be járműves térképen :)) ), vaktában elég zsákbamacska a dolog de volt h kiszedtem vele a tankot... de mindig másfele megy az a rakéta és kiszámíthatatlan... magasság és gondolom sebesség függvényében is.

Nagyon meglepő helyzeteket tud olykor kreálni maga a játék környezet. Ebben a játékban igen is kell gondolkodni, nem úgy van h csak berambózol a tömegbe, alapozni kell a hangzásra (mondjuk sztem a hangzás az csapni való - mert olykor nem tudom eldönteni h melyik irányból jön a hang és ellenkezőbe indulok, azt még meg is halok ) de ha elkiáltja valaki magát mert a társa meghalt, akkor könnyű a dolog viszonylag, meg kell keresni és likvidálni az enemyt :D majdnem olyan mint mikor Neo-nak megnyílt először a matrix kapuja

http://www.umnet.com/pic/diy/screensaver/3%5CMatrix--36817.gif

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.