Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) bognar110


bognar110
őstag

Jó lenne kipróbálni :K :)

(#852) BandiHUN válasza Neró (#850) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze,reménykedek én is...de hiába van egy csomó EA játékom,még a rohadt veterant se tudtam megetetni soha,2-esen vagyok,pedig 5-ösön kéne,rövid ideig voltam 4-es is,de azóta sem sikerült megetetni a rendes,valós kódokat,pedig itt figyel az összes BF,ami csak megjelent,a polcon...szóval innentől mit akarjon az ember azzal is.
Egyébként én többet vártam az első videóktól...olyan nemgyerebe ez a városi környezet,nem hozza ki,hogy a BC2-ben rombolni lehetett a terepet,a földalatti a Cry2-t juttatta eszembe,a fenti rész meg a CoD-okat,teljesen meglepődtem ezeken a letett buszokon,stb,jó eséllyel ezzel kábé azt ölik ki,amit szerettem,hogy az ember rombolva csinált utat.Márpedig láthatóan folyosós kialakítás,mint a Cod,ok,eldőlnek a fák,de lényegében elpusztíthatatlan tereptárgyakkal csináltak egy zegzugos folyosót az M-COM felé,a földalatti rész dettó...
Szomorú vagyok.Hiányzik a nyílt terep,túl egyszintes az egész,ha van is épület,az a pálya szélén,max sniper profitálhat belőle.
És ráadásul irtómód ölnek a fegyók,mint valami mega HC mód,pár golyót kiköp egy 100m-re levő ipsére szinte pár pixelre és már halt is.Ennél még az egy tár is jobb...a rakétevetőt is bőszen lövik emberre,hurrá,ilyen terepen,ahol csak elpusztíthatatlan tereptárgyak lesznek,remek lesz majd a rakétaözön.Nem jó megoldás ez így szerintem. :( Kifejezetten VISSZALÉPÉSNEK érzem a BC2-höz képest,és a grafika se valami szép...ha még rombolni se lehet...lesz belőle egy nagyobb mapos MoH kábé,amit a ribbon-rendszer is kicsit gyanít,szerintem egy mix lesz a két gémből.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#853) Neró válasza BandiHUN (#852) üzenetére


Neró
őstag

Hát van benne valami. De még nem láttuk az összes mapot nem? Végül is ez még csak teszt, ki tudja, hogy mit fognak még javítani vagy belerakni. Arról is volt szó, hogy esetleg a MP-ben földrengések meg ilyenek lesznek. Ráadásul az alphában még nem full grafon nyomták mert nem engedték nekik, de ezt is írták.

Egyszóval én még reménykedek hátha.

Mostanában néztem a MoH-ról pár videót, hát mit ne mondjak elég jól összerakták, jobb mint volt.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#854) bognar110 válasza BandiHUN (#852) üzenetére


bognar110
őstag

PErsze ez még csak teszt ráadásul nem is beta hanem alpha,nyílt terep nekem is hiányzik de lehet hogy ezeket a pályákat rakták be a készítők direkt mert pörgösebbek. Van mit ezen még csinálni.

(#855) BandiHUN válasza Neró (#853) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem rossz a MoH sem...de azt pl.a csalók miatt hagytam abba,nomeg a kicsi,rosszul megtervezett pályák miatt...nem az a gond,hogy rossz lenne,hanem hogy én BF3 név alatt Battlefieldezni akarok,nem egy ilyen összerakott valamit....
Félek,nagyon...régebben azt mondtam,milyen gáz,hogy egy BC2 skin lesz a BF3,mert úgy tűnt...most az első videók alapján azt mondom,bárcsak egy BC2 skin lenne... :(
Biztos ez a nagy ötlettelenség eredménye,kavarjuk össze más játékokkal,hátha.De a MoH után tanulhattak volna abból is,hogy egy CoD-BC2 keverék könnyen azt hozza,hogy mindkettő rossz tulajdonságai kerülnek össze+sem a CoD-osok,sem a BC2-esek nem lesznek vele elégedettek,a MoH-osokról nem is beszélve,pedig ott ez történt sajna.
Ideig-óráig játszottak sokan,aztán mindenki szépen visszatért a CoD-hoz,BC2-höz és kész. :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#856) bognar110 válasza BandiHUN (#855) üzenetére


bognar110
őstag

Reménykedjünk hogy nem így lesz a BF3 esetében. :N

(#857) ricsy888 válasza BandiHUN (#852) üzenetére


ricsy888
senior tag

Ugyan már, ez csak egy alpha verzió. Persze, hogy nem rakják be a jó mapokat, nem lövik le előre a dolgot. Gondolj csak bele, még lesznek vadászgépek, autók is, amiket kis mapra nem tehetnek be. Aztán a bf2-ben is voltak kis mapok, ez nem jelent semmit.
Ahogy közeledik majd a megjelenés, úgy fogják kiadni a jobbnál jobb videókat ahol majd igazán lehet látni milyen is lesz valójában. Nem kell aggódni, jó lesz ez. :K
A grafika pedig minimumon ilyen. Valaki be is linkelt pár képet az ilyen videókból rögzítve és írva is volt, hogy ez a minimum beállítás. Nézd csak meg a fákat és az árnyékokat.

[ Szerkesztve ]

(#858) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem meg pont az a jó, hogy vannak kicsi szűk infantry mapok is meg vannak nagyobb járművesek is. Van akinek ez jön be van akinek az, DE itt a választási lehetőség. Gyakorlatilag mindenkinek lesz olyan ami lehet hogy jobban fekszik, a CoD-ban pl adott, szűk , kicsi pályák, darálás, van akinek az kell, és ezért is kellenek a kicsit kisebb mapok, amellett persze, hogy megmaradnak az igazi BF-es nagy járműves pályák is. :)

=^-^=

(#859) Neró


Neró
őstag

Nem tudom, hogy új videó e de most került ki az oldalra. - Paris Multiplayer Gameplay

| www.diablohungary.hu

(#860) bognar110 válasza Neró (#859) üzenetére


bognar110
őstag

Lehet hogy volt, de én még nem láttam köszönjük :R :)
Van egy városi pálya, tiszta crysis2-ös

[ Szerkesztve ]

(#861) kovsol


kovsol
titán

xbox verzióról valami infó morzsa van már?

May the Force be with you!

(#862) polonic válasza kovsol (#861) üzenetére


polonic
félisten

Annyi, hogy konzolokon 24 fős lesz a multi.

(#863) Neró


Neró
őstag

Amúgy ez a Veterán program is. Ugye csak azok "kaphatnak" kulcsot akik Veteránok és hiába ütöm be a CD kulcsot ezt kapom - We are having technical difficulties. Please try again later. :O

| www.diablohungary.hu

(#864) bognar110 válasza polonic (#862) üzenetére


bognar110
őstag

Pc-n hány fős lesz azt lehet tudni ?

Neró: Szerintem 1-2 héten belül akárki ki próbálhatja.

[ Szerkesztve ]

(#865) polonic válasza bognar110 (#864) üzenetére


polonic
félisten

Pc-n 64 fős lehet.

(#866) bognar110 válasza polonic (#865) üzenetére


bognar110
őstag

:Y Az igen, Akkor lesz kit lőni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#867) kovsol válasza bognar110 (#866) üzenetére


kovsol
titán

a létszámmal a pályák mérete is nő, szóval attól nem kell félni, hogy tömeg hent lesz belőle :K

bfbc2 konzolos hány fős amúgy? 24 az is?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#868) Cybertrone válasza bognar110 (#860) üzenetére


Cybertrone
veterán

Olyan gameről mondtok véleményt ami még nincs kész, és ezután majd még jobban finomítanak rajta... Ez nem BFBC2 és a történetnek sincs hozzá köze... Ez egy más játék más történettel, helyszínnel, és fegyverekkel járművekkel! Aki ezt nem tudja befogadni annak maradni kell a mostaninál, és ennyi! A városi pálya szerintem teljesen korrekt, kb 4* akkora mint a cry2 multijában a legnagyobb pálya... (sajnos megvettem vesztemre) Véleméynem szerint nem baj hogy ha egy kicsi színt is visznek a gambe, mivel a bfbc2 a sivatagról, és az őserdőről szólt... Ha megint arról szolna meg ezt leklónoznátok! Amúgy több video kommentjében meg van említve hogy a minimum grafon gamelnek vele a játékosok, és már így is szénné aláz egy codot a 10 éves motorjával együtt! Cry 2 szép, csak szar... mellesleg ez is van olyan szép :K A fegyverek hangja hibátlan, egy codban sincs ilyen dübörgés, és erőteljesség... Az hogy lehet vetődni, kerítést átugrani, bipoddal fegyvert letámasztani az szerintem nem kicsit teszi élethűbbé... Mint ahogy az is hogy a kést külön kell elő venni nem a semmiből bök a gamer.... A fekvés más dolog... azt hiba volt beletenni, mert jön majd a sok fetrengő köcsög és fekve gyilkol mint a codokban... ez nagy hiba volt, de hátha moderálva lesz a fekvés, és mondjuk akkor csak pisztoly lehet a kézben! :R Ez az én szbjektív véleményem, beírtam mert erre való a fórum, aki ezért engem trolkodással vádol az elmehet a p*csába, mert ez egy közösségi oldal, és mindenki véleményét meg kell halgatni, ill. olvasni! Ezt egy külön HSZ-re szántam! :K :R
64 fős szervereken szerintem lesz akkora pálya hogy nem kell sírni mondjuk azon hogy kelsz fekszel... nem hülyék a fejlesztők, nem zsúfolnak be 64 gamert arcade pályákra!
Mellesleg azt amit sokan bírálnak hogy pár golyó egy ember azt vitatnám... mivel jobb az hogy egy tár után megfordul a célpont, és míg te töltesz lelő? Nincs olyan ember a földön aki tíz 7.62-es gólyó után továbbmegy... Legyen akármilyen kevlár rajta... namost szerintem bocsánatos bűn hogy 3-5 gólyó után kaputt a faszinak... az éenne a baj ha nem így lenne... az más hogy a HC-t ne tolják majd el úgy mint a COD-ban hogy elég volt mellélőni és a suhallat kinyírt mindenkit! :(

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#869) bognar110 válasza kovsol (#867) üzenetére


bognar110
őstag

Hát azt gondoltam :))

(#870) Neró válasza bognar110 (#864) üzenetére


Neró
őstag

Neked legyen igazad. De miből gondolod? Csak mert a BETA az Szeptemberre van kiírva. Ha bejön kapsz egy csokit postán. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#871) bognar110 válasza Neró (#870) üzenetére


bognar110
őstag

Hát nem tudom csak is remélem :DD

(#872) frango13 válasza Cybertrone (#868) üzenetére


frango13
aktív tag

Naggyon is jó lesz ez. Nekem rohadtul tetszik.
A fekvés az nem baj, hogy van(Én amúgy is ritkán használom). Már csak fegyver letámasztáshoz is kell. A kúszást és a lefekvés, felállást szépen megcsinálták. Dx11-es fények, füst, por is csudaszép:) Hangok is ott vannak. Lehet, hogy ez lesz az első játék amit fülessel zene nélkül játszok:)
Én attól tartok inkább, hogy a szerverek nem nagyon fogják bírni a sok playert és az egyéb számításokat. Az elején tuti, hogy brutális lag lesz.

:)

(#873) Neró válasza frango13 (#872) üzenetére


Neró
őstag

A Lag miatt annyira nem aggódok. A BFP4F mikor még beta volt akkor is rengetegen játszottak vele és egy-két kisebb laggtól eltekintve nem volt semmi probléma. Tudom, hogy két külön kaliberű játék de BF mind a kettő ez csak számít valamit.

| www.diablohungary.hu

(#874) McCartman


McCartman
senior tag

én ezt az egész pontozásos rendszer nem erőltetném , ami mw első része óta eléggé elfajzott már. Nem lehet úgy bekanyarodni egy sarkon , hogy ne jutalmazzon meg és ne toljon rögtön 3 semmitmondó színes bizbaszt a képembe.

Óvodás konzolszinvonal ez az achievement őrület amit mára sajnos lenyomnak a pécések torkán is.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#875) BandiHUN válasza McCartman (#874) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem lenne baj az archivement-rendszer,ha az ember jutalmazva lenne olyan "látványdolgokkal",amit máshogy nem lehet megszerezni.
Ennyiből újított a CoD-széria eleinte,mert a fegyverek camói,aztán az emblémák csak ilyen "extra" dolgokért voltak kaphatók,de sajna a BO-ban már venni lehet mindent :(
Ilyen itt se lenne rossz,mert nem csak a k/d kéne hogy érdekeljen mindenkit,vagy esetleg a w/l,ami még a vesztés előtt kilépéssel át is ejthető volt...
Szerintem igenis nem lenne rossz dolog,ha az ember villoghatna pár dologgal...
A játékba hiába tesznek sok ilyen feladatot,stb,azok nem látszanak közvetlenül,és meg is csak azt csinálja az ember,amik mondjuk sok xp-t érnek vagy könnyűek.
Egyébként pl.fura,hogy PONT konzolon a CoD-széria szint jelvényei például mindenki feje fölött látszódnak...PC-n ez sincs.
És egy statoldal ezt nem pótolja,mert azt nem látni a játékban.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#876) frango13 válasza McCartman (#874) üzenetére


frango13
aktív tag

Hát igen... Így is tele van a képernyő minden sz..al. De még egy über jelvény megszerzése után ilyen recsegős hangeffekt is van.(még MOH Beta-ban mindig ilyenek megszerzésénél fagytam ki:)) Hátha majd lehet ezeket kapcsolgatni, változtatni. Legyen ez a legnagyobb probléma!:)

:)

(#877) Neró válasza McCartman (#874) üzenetére


Neró
őstag

Szerintem sem baj. De amúgy is ezek nem akkor benga feliratok ahogy nézem. A CoD-hoz képest ez egy kis "pixel". Ott ha lelőttél egy embert a fél képernyőd beborította a felirat.

| www.diablohungary.hu

(#878) boogie84 válasza Honzi (#846) üzenetére


boogie84
veterán

Félreért aki trolloz engem (nem is érdekel a véleménye). Én is vártam, egyenlőre várom is a játékot. Jó lenne ha alternatíva lenne az MW3-ra (cod4-re, TF2-re, MW2-re).

Egyébként igazad lehet, a videót vmivel fel is kellett venni ám sztem az nagyrészt proci/hdd függő.

(#870) Neró: Tuti kipróbálom a bétát! Az alapján kerekebb lesz a véleményem.

(#875) Lorenzo9: Részben egyetértek veled. Ebben a játékban is mint pl TF2-ben is a csapatjáték lesz a lényeg. Gondolom. (elgondolkodtam h steamen megveszem a bc2 full packet 10 ejróért, de mégsem, mert nem tudom h mennyien játsszák, ill h mennyien játsszák a csapatjátékot... ). Meglátjuk milyen lesz. Nekem ez a 64 fő extrém soknak tűnik még mindig.

(#868) Cybertrone: Sztem semmi baj nem volt az MW2 vagy a codos HC találatrendszerrel. Én azt preferáltam. Nekem nem tetszik h sokat kell lőni az ellenbe. Épp ezért hagytam abba az MW2-t online, mert HC-t senki sem játszik. Áttértem az alternatív MW2-re ahol szerverünk is van. Nincs magas ping (ennek ellenére vmi hiba van a redszerben mert van h belaggol alacsony pingnél is)

Én is abban bízom h jó játék lesz! Félreértés elkerülése végett!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#879) McCartman


McCartman
senior tag

@Lorenzo9,frango13,Neró: ezekkel az apróbb jutalmazásokkal (opcionálisan megszerezhető fegyver skinek etc.) még jó irányba indultak el , meg nyilván ezzel akarják még inkább csapatmunkára ösztökélni az egyszeri játékost de mára átestek a ló túlsó oldalára ezzekkel a képi-és hanghatásokkal.

Nekem csak gyerekesnek tűnik időnként, hogy egyfolytában megy a számháború és már villan is az x+1edik színes bizbasz.
Számomra inkább elvesz a játékélményből mintsem hozzátenne.
Értem én , hogy nem háború szimulátor mint egy OPF vagy ArmA de már vicckategória néha.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#880) bognar110 válasza McCartman (#879) üzenetére


bognar110
őstag

Én nekem bejönnek a színes bizbaszok :)

(#881) McCartman válasza bognar110 (#880) üzenetére


McCartman
senior tag

ízlések és pofonok.

nekem van ízlésem és ha nem tetszik kaphatsz egy pofont. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#882) bognar110 válasza McCartman (#881) üzenetére


bognar110
őstag

Így van :DD

(#883) McCartman válasza bognar110 (#882) üzenetére


McCartman
senior tag

de akkor legalább ki lehetne kapcsolni érted. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#884) bognar110 válasza McCartman (#883) üzenetére


bognar110
őstag

Nagy luxus lenne :K :DD

(#885) onereborn válasza boogie84 (#878) üzenetére


onereborn
tag

"Nekem ez a 64 fő extrém soknak tűnik még mindig." Lehetne last man Standing.. akkor nem lenne sok, hanem elfogyna egy idő után az ember. :D

(#886) boogie84 válasza onereborn (#885) üzenetére


boogie84
veterán

Na akkor menne az FFA :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#887) bivalyolo válasza boogie84 (#886) üzenetére


bivalyolo
őstag

de miért olyan megdöbbentő a 64 játékos? :U
ez nem egy új keletű dolog. már a 1942-ben, a vietnámban, a 2-ben és a 2142-ben is 64 volt max :K

"Let's agree to disagree!"

(#888) boogie84 válasza bivalyolo (#887) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem idegen. Ennyi. Nem szoktam hozzá h ennyien rohangáljunk a pályán. Remélem a nyilt bétát ki tudom próbálni, jól fog futni és élvezni is fogom a játékot! Ha az alapján tetszik a játék akkor elgondolkodom az MW3 után megvegyem e. Azt szinte biztos h megveszem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#889) kovsol válasza boogie84 (#888) üzenetére


kovsol
titán

Hiába van 64 ember akkor se fogsz több emberrel találkozni mintha 32 fősön vagy 16 fősön tolnád, mert mindegyikre külön verziója van a térképnek és egyre nagyobb és több foglalható pont van rajt így az emberek eloszlanak egyforma arányban rajt.

Bár mondjuk eddig nem voltak föld alatti meg házon belüli jelenetek nagyon, remélhetőleg ott se lesz gond. Meg attól félek kicsit, hogy nem lesznek elég nagyok a városi pályák.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#890) sittes79 válasza boogie84 (#888) üzenetére


sittes79
addikt

Hja igen itt értelmesen futkosnak ennyien...a cod-ban meg értelmetlenül...van különbség.

(#891) boogie84 válasza sittes79 (#890) üzenetére


boogie84
veterán

Moh demóból és bc2 demóbol nem ez jött le nekem. (igaz h a játékokat nem vettem meg mégsem)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#892) Neró válasza kovsol (#889) üzenetére


Neró
őstag

A mostani videóban aminek az a neve, hogy Paris Multiplayer Gameplay - na ha azt megnézed láthatod, hogy nem csak a felszínen játszanak, brutál nagy.

| www.diablohungary.hu

(#893) kovsol válasza Neró (#892) üzenetére


kovsol
titán

Az a gond én Xbox360 on fogom tolni, mert nincs megfelelő gépem hozzá, már a bfbc2 se ment a gépemen, de a második résszel nagyon sokat játszottam. Remélem konzolon se lesz elrontva nagyon :(((

May the Force be with you!

(#894) bognar110 válasza onereborn (#885) üzenetére


bognar110
őstag

Jó lesz a 64 fő :C

(#895) L-e-f-i-e válasza boogie84 (#891) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Aki csak darabokkal játszik.."demokkal" amiben van 1-2 pálya és ott általában tényleg ritkább a csapatmunka az ne csodálkozzon...Aki játszott sokat Bc2-vel az tudja, hogy milyen jó meccsek is szoktak lenni, mert sokszor tényleg bámulatos a csapatmunka, persze van amikor olyan társakat kapsz, akik meg nem csinálják amit kellene, olyankor nehezebb..

A MoH-ot meg gyermeteg hiba a BC2-höz vagy a BF-hez hasonlítani..nem egy súlycsoport..nagyon nem...trükkös még a nevében sincs az hogy Battlefield.. :)

Más: Valaki írta, hogy a BF3 jaj milyen lesz szűk pályák lesznek a látottak alapján stb..wtf..milyen szűk pályák, egyáltalán miről van szó, erről a pár gyenge minőségen rögzített videóról ami 1 db pályáról mutatott szösszenetnyi képeket?

BF3 megjelenés: okt 25. Még a bétában is csak egy vagy két pálya lesz, igaz a mozgás. fegyverek stb alapján már el lehet dönteni bejön-e, de a pályákat bírálni ami csak októberben lesz látható egészben..kicsit fura.. teljes képet csak ez után lehet alkotni róla...bár nem biztos, hogy erre mindenki képes... ;)

=^-^=

(#896) Neró


Neró
őstag

Egy fan oldalon:

"A videókészítők alapján kiderült, hogy 2 cod fan kapott kulcsot… lehet hogy ha csinál valaki olyan accountot, amibe valamilyen formában szerepel a COD, az kap kulcsot xD"

Hát ha ez igaz akkor én megeszek valakit.

| www.diablohungary.hu

(#897) bognar110 válasza Neró (#896) üzenetére


bognar110
őstag

:DDD Az komoly

(#898) Neró


Neró
őstag

Ha kaptok kódot akkor így: [link], [link], [link] - találtam egy fórumon, nem fake.

Vagy e-mailen.

| www.diablohungary.hu

(#899) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

9percnyi Alpha BF3 Multi Gameplay
Rush Mode,Defender
Battlefield 3 Another 5 Minutes Gameplay
Itt már lehet látni,h milyen a kör vége és a pontozás meg az új map betöltése...Lehetséges,h a rombolhatóság nincs a maximumon még az Alphaban? :F ..4:37-nél elég gáz,h belelő aknavetővel a falba és semmi változás a falon... :U

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#900) bognar110 válasza Petya2900XT (#899) üzenetére


bognar110
őstag

Há az gáz de csak orvosolják, remélem. Viszon jó kis sniperes helyek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.