Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) feka007 válasza DieHard (#100) üzenetére


feka007
nagyúr

Ez a Bad Companyből egy trailer. :( Szerintem BF3-ból videó csak az E3-on lesz. Aztán valószínűleg még kapunk majd egy betát idén, de fullt nem valószínű, az szerintem nyáron lesz, ahogyan a BF2-nél volt.

(#102) athomi válasza feka007 (#101) üzenetére


athomi
veterán

Tuti nem lesz idén semmiféle BF3. :)

(#103) feka007 válasza athomi (#102) üzenetére


feka007
nagyúr

Miért, te talán vmi próféta vagy? :)

(#104) feka007


feka007
nagyúr

Szerintetek egyébként melyik rész mintájára kéne csinálniuk a BF3-at?
Én személy szerint a 2142-vel játszottam a legtöbbet, de mégis a 2-t mondanám a legjobbnak minden idegesítő hülyesége ellenére. Szerintem ezzel a legtöbben egyetértenek, még most is nagyon sokan tolják 3 éves mivolta ellenére. De igazából eddig mindegyik részben volt valami jó, egyedül a sok kis kiegészítő nem volt szimpatikus, de szerencsére a 2142-höz már csak 1-et adtak ki (bár ha azt vesszük, akkor az is mehetett volna akár kiegészítőnek is kicsit kevesebb pályával) .

(#105) athomi válasza feka007 (#103) üzenetére


athomi
veterán

Nem, csak gondolkodok. ;)

[ Szerkesztve ]

(#106) feka007 válasza athomi (#105) üzenetére


feka007
nagyúr

Ha az E3-on bemutatják, márpedig sztem befogják, akkor még megjelenhet egy éven belül, Battlefieldnek nem kell nagy hype, úgyis mindenki meg fogja venni akinek tetszik a stílus.
Bad Companyt viszont mostmár kiadhatnák konzolra végre.

(#107) fpeter07


fpeter07
veterán

Én eddig még nemjátszottam bettlöfildel, de ezt lehet megnézem :)

(#108) feka007 válasza fpeter07 (#107) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát akkor gyorsan pótold be mondjuk a 2-vel, az a legjobb, én még most is játszogatok vele. :D

(#109) feka007


feka007
nagyúr

Remélem ez a csend csak azért van, mert mindjárt itt a Bad Company, és nem akarják elvonni róla a figyelmet. Örülnék, ha az E3-on már látnánk egy trailert a játékból. Egyelőre annyi biztos, hogy már egy jóideje folynak csendben a munkálatok.

(#110) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Pár kép,igaz ez PS3,de ez is megteszi:[link]

[ Szerkesztve ]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#111) fabika


fabika
tag

Tud valaki valamit arrol, hogy tényleg csakis dx10.1 alatt fog futni a bf3? :F

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#112) HDR renderin válasza fabika (#111) üzenetére


HDR renderin
senior tag

lol DX10.1!!!
Ezt csak a HD Radeon-ok támogatják,nem a játék!!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#113) DieHard válasza fabika (#111) üzenetére


DieHard
senior tag

ez szvsz hüleség. akkor nem adnak el belőle csak párszázezret:D

(#114) -=Sziszi=-


-=Sziszi=-
aktív tag

Hali BF fanok

Lehet korai a kérdés, de Cod4-hez képest milyen lehet majd a graf?
Adataimnál lévő konfigon nagyon szépen ment.Örültem is hogy frissen megjelent játékkal nem minimumon kell játszak:)
Bf3-tól mit várjak? Nagyon nem akarok gépet újjítani. ;] De ha jó lesz a gém akkor muszály lesz. Jó lenne ha a Bf 2-re hasnlítana. A Bad Company eléggé Cod4 feelingű a videókból ítélve.

Üdv Szisz

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#115) DieHard válasza -=Sziszi=- (#114) üzenetére


DieHard
senior tag

mi az a cod4? :D

leveri mint atom. még szép.

[ Szerkesztve ]

(#116) feka007


feka007
nagyúr

A FrostBite engine nagyon jó lett, tényleg olyan rohadt jó lett mint amilyen a videókban volt. Fizika, rombolhatóság, grafika, hangok abszólút best. E3-on sztem már látni fogjuk a BF3-at is

(#117) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Üdv!!.
Tud esetleg valaki valami olyasféléről, hogy nVidia-támogatott lesz-e a játék?? :U :U

(#118) feka007 válasza dzsóbácsi (#117) üzenetére


feka007
nagyúr

Azt nem tudom, de az biztos, hogy Vista kell majd a BF3-hoz, mert DX9 támogatása már nincs is a motornak, csak 10 és 10.1. Nem tudom, hogy a mostani nvidia féle DX10 tudás mennyire lesz elég a játékhoz, de lehet, hogy ez lesz majd, amiért Ati-t veszek öt év után

(#119) DieHard válasza feka007 (#118) üzenetére


DieHard
senior tag

ez meg akkor qrva érdekes lesz. azért még nem sok mindenkinek van sztem vistája. én sem tettem fel a dx10es játékok egyike miatt se. most se tenném. ez gyanus nekem kissé

(#120) feka007 válasza DieHard (#119) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem meg ez lesz az első normális DX10-es játék. Nemcsak ilyen lassú mű DX10, hanem tényleg kihasználja majd a gyorsabb eljárásokat. Főleg a DX10.1-es kártyákon lesz jobb, mert valójában az lesz az igazi DX10
Mod: amúgy azért nem kell félni, lesz DX9 támogatása [link] Úgy tudtam, hogy nem, de akkor változott a szitu
De sztem rendes DX10-es kártyával Vistán jóval gyorsabb lesz

[ Szerkesztve ]

(#121) dzsóbácsi válasza feka007 (#120) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Nahát!..10.1-ről nem is tudtam :B :B
Csak azért kérdeztem, mert ugye a 2 elvileg nVidiás volt ugye...
Remélem ez nem lesz az :B :B :U

(#122) sagem válasza feka007 (#116) üzenetére


sagem
addikt

"E3-on sztem már látni fogjuk a BF3-at is"..háááát így legyen, de mindjárt nyakunkon az E3 és még semmi nem szivárgott ki róla, pedig egy ekkora névről ilyenkor már..plusz eddig sem jött semmiféle kapaszkodó, szóval esélyes, hogy ebből majd csak jövőre lesz valami.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#123) feka007 válasza sagem (#122) üzenetére


feka007
nagyúr

Sajnos tuti nem lesz ott az E3on, múltkor láttam az EA E3-as listáját, és nem volt ott a szereplő játékok között, csak a Híróz... :(

[ Szerkesztve ]

(#124) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah ez az a game amit számomra felesleges kiadni..

Nemtudom miért nem tetszik pedig nagy FPS párti vagyok de ez valahogy nem jön be...már az egész eddigi BF sorozat...persze szurkolok hogy a rajongóknak mihamarabb legyen:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#125) feka007 válasza Sirandrish (#124) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát pedig az egyik legmeghatározóbb multi fps, gondoljunk csak az 1942-re. Eddig szerintem mindegyik jól sikerült, a 2142 iszonyat hangulatos volt szerintem. A BF2 ma is nagyon népszerű, pedig több, mint 3 éves.

[ Szerkesztve ]

(#126) keIdor válasza Sirandrish (#124) üzenetére


keIdor
titán

Én se voltam soha nagy BF-es... ízlések és pofonok, nekem a CoD a nagy favorít.:)

sagem: Szerintem csúszik azért nincs kint még...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#127) Sirandrish válasza keIdor (#126) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah énis így vagyok vele..CoD minden mennyiségben:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#128) Sirandrish válasza feka007 (#125) üzenetére


Sirandrish
legenda

az lehet de nekem nem tetszik...a 2142 meg főleg nem...az 1942 még el is ment de az a scifi nagyon nem jön be...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129) feka007 válasza Sirandrish (#128) üzenetére


feka007
nagyúr

Mindegy, ne offoljunk ezzel, hogy kinek mi tetszik... :)

(#130) Atombalu


Atombalu
senior tag

semmi hír tovabbra sem

iPhone 5

(#131) feka007 válasza Atombalu (#130) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem hát... Még mindig a Heroesszal tökölnek, két mapet marha nehéz kiadni... :W

(#132) Levthon


Levthon
csendes tag

Szerintem amikor kiadják az új patcht a BF2 höz, akkor fogjak egyidőben a BF3 at bejelenteni, a nyakamat tenném rá.

[ Szerkesztve ]

(#133) feka007 válasza Levthon (#132) üzenetére


feka007
nagyúr

Ahhoz még adnak ki patchet? :F

(#134) Zee21 válasza feka007 (#133) üzenetére


Zee21
aktív tag

hát ezaz :D

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#135) MGM


MGM
csendes tag

Üdv mindenkinek. Én varom a BF3-at nagy kivancsisággal biztosan jobb lesz ,mint elödje de azért a BF2 is marad.Remélem nem igaz a hir ,hogy nem lesz támogatva az xp

(#136) feka007 válasza Zee21 (#134) üzenetére


feka007
nagyúr

Szóval ha ezen múlna, akkor az életbe nem lenne BF3. :D

(#137) Atombalu


Atombalu
senior tag

Én csak azért várom ennyire, mert szerintem a BF2 óta nem csináltak jó FPS játékot.
Egyszerűen semmi nem hozza ezt a játékélményt :( És azért eltelt már jópár év,,,,,,,

iPhone 5

(#138) Chrys_


Chrys_
addikt

Azért az kemény, hogy itt van lassan aug. vége és még senki nem látott in-game képet. Hogy lesz akkor ebből valami Karácsonyra? A BC-t is reklámozzák/-ták már régóta.

(#139) Gabor970 válasza Atombalu (#137) üzenetére


Gabor970
addikt

Egyet értek! 38 éves vagyok, az egyetlen játék, ami egy ennyi idős öregembert :-) is leköthet, az a BF2, anno 3 éve emiatt a játék miatt vettem új szgépet, asszem a következő ütős hardwerem majd a BF3 miatt lesz megvéve! Csak jönne már! :C :C :C

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#140) Zee21


Zee21
aktív tag

még mindig semmi hír?? :(

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#141) feka007 válasza Zee21 (#140) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem sajnos. :( A BF Heroest ősszel remélhetőleg mostmár kidobják, utána meg remélem elkezdik csepegtetni a 3-at is, mert nem lesz ez így jó. :( Azért annyira nem kell félni, ennek nem kell másfél éves reklámhadjárat már, mint a Bad Companynek, remélem pc only lesz.

(#142) Gabor970 válasza feka007 (#141) üzenetére


Gabor970
addikt

én nem bánnám, ha XB360-ra is jönne

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#143) Scaevola válasza Gabor970 (#142) üzenetére


Scaevola
tag

Jah...
PSP-re nem kéred?
:O

apex

(#144) Zee21 válasza Gabor970 (#142) üzenetére


Zee21
aktív tag

menjél BC-ni!! ,má elegem van a konzolosokbol...!!!

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#145) feka007 válasza Zee21 (#144) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem is... Nem elég nekik, hogy csináltak egy részt külön konzolra, még a BF3-at is csesszék el azzal, hogy konzolosítják, és olyan szar lenne a helikopter, mint a BC-ben... :U

(#146) Atombalu válasza feka007 (#145) üzenetére


Atombalu
senior tag

miert szar az a helikopter ?

iPhone 5

(#147) feka007 válasza Atombalu (#146) üzenetére


feka007
nagyúr

Túlságosan leegyszerűsített, kontrolleren nem lehet jól megoldani egy BF-et, ezért sem örülnék, ha egy konzolos verzió bekavarna a pc-snek.

(#148) Atombalu válasza Gabor970 (#139) üzenetére


Atombalu
senior tag

Ugyanezen szisztéma szerint vásárolok én is gépet :D

valami bf3-rol ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5

(#149) Scaevola válasza Gabor970 (#139) üzenetére


Scaevola
tag

36 és szintén gépvásárlás előtt.
BF3-ig talán lesz Operation Fp2, addig elütjük azzal az időt.
:))

apex

(#150) Atombalu


Atombalu
senior tag

?

:-/

iPhone 5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.