Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) feka007 válasza sagem (#47) üzenetére


feka007
nagyúr

Az utolsó két kép közül az egyik az 1942-ből van (csak odaraktak egy helit), a másik meg a Vietnámból... Az első meg a valóságból :DDD
Egyébként honnan ez a remek hír? :U

[ Szerkesztve ]

(#52) Zee21 válasza feka007 (#51) üzenetére


Zee21
aktív tag

jah meg még a heli sem úgy áll a térképen mint ahogy azt a képen látjuk de azért köszi Renderin bár nem tom minek linkelsz ilyet :D

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#53) feka007 válasza Zee21 (#52) üzenetére


feka007
nagyúr

Mondjuk több, mint elképzelhető, hogy hasonló grafja lesz, mint a képen. :) Néztem boxon pár HD videót a BC-ből, nagyon ott van az engine, még a CryEngine 2 se hozza ezt a fizikát.

(#54) Frigo


Frigo
őstag

Szerintem nem valószínű hogy lesz idén BF3 valószínűleg ez lesz helyette :

Battlefield Heroes

Ingyen letölthető BF játék Team Fortress 2 szerű rajzfilmes grafikával.

(#55) HDR renderin válasza feka007 (#51) üzenetére


HDR renderin
senior tag

gamestar-ból operáltam a képeket!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#56) feka007 válasza HDR renderin (#55) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát igen, jellemző, hogy a Gameszar...izé Gamestar ad ki ilyen képeket...
Frigo: Nem értem ennek mi köze lenne a BF3 megjelenéséhez. :F

(#57) sagem válasza feka007 (#56) üzenetére


sagem
addikt

1ébként szerintem sem fog jönni idén a full, max valami béta. Viszont ez a BF Heroes nagyon poén :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#58) feka007 válasza sagem (#57) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem ismered az EA-t, ilyen kaliberű játékot tuti Karácsonykor akarnak kiadni, mégha ez a játék kárára is megy, sok játékot adtak már ki ez miatt félkészen, náluk a megjelenés szokott lenni az első... :) Bár szerintem egy BF-re bőven elég ennyi idő, single résszel nem kell foglalkozniuk, csakis a multival, ahhoz meg csak tapasztalat kell.

(#59) Zee21 válasza feka007 (#58) üzenetére


Zee21
aktív tag

ezaz sagem ne szoljál bele láma vagy!

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#60) DieHard válasza feka007 (#58) üzenetére


DieHard
senior tag

és majd jön a sokszázmegás pecs, vagy pöcs. vagy mifene.

a grafikáról meg annyit hogy nem árt játszató körülményeket teremteni mert ugyebár közel 100-as multi mapok lesznek

(#61) debut12


debut12
aktív tag

[link]
Itt azt írják lesz BC PC-re is!

A legfőbb meglepetés-faktor a holtbiztos dolgok kipróbálása. Zuhanó repülőn nincs ateista....

(#62) feka007 válasza DieHard (#60) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem biztos, még jól is jöhet a téli megjelenés, ha mondjuk ősszel már kész lesznek vele, de megvárják inkább a telet a kiadással. Mindegy, majd meglátjuk, mindenesetre nekem a 2 és a 2142 is nagyon bejött, a legjobb multis gém. :K
debut12: Ott sokmindent írnak...

(#63) sagem válasza feka007 (#62) üzenetére


sagem
addikt

debezzeg a klánhoz hozzá sem szagoltál ;) ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#64) feka007 válasza sagem (#63) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem, már egy fél éve szünetelem a 2142-t (kicsit meguntam, fél évig mással se játszottam), nem is tudom honnan jött akkor, hogy klánba lépjek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65) feka007


feka007
nagyúr

Szétküldött pár új képet a Bad Companyből az EA, tehát hasonló lesz a BF3 is.
Nekem tetszik, mert a valóságot fedi a grafika, értenek a realizmushoz, CryEngine 2 mellett az egyetlen realisztikusnak mondható engine. A fizika pedig még azon is jócskán túlmutat.

(#66) sagem válasza feka007 (#65) üzenetére


sagem
addikt

de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a BC-t direkte erre a rombolhatóságra hegyezték ki, nem is annyira a multiplayerre, valamennyit biztos átvesz ebből a BF3, de a monumentális multi miatt, csak töredékét..persze már az is jó lesz, ha a tank végre nem akad el egy fűszálban:D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#67) keszegduda


keszegduda
őstag

Grafikailag nem kell nagy áttörés a BF2-höz képest főleg nem DX 10, mert a játékélmény mellett a graf mindenféleképpen elvész...csak ne legyen Crysis jellegű, de annál inkább BF2, a bugokat és a hitbox-ot remélem orvosolják majd, csak ne vigyék túlzásba. :U
Én már nagyon várom. :R

(#68) DieHard válasza keszegduda (#67) üzenetére


DieHard
senior tag

dettó. én azért még a platform bejelentést előtte. bár ugy néz ki hogy a jedi miatt muszájlesz xbox-al gazdagodni :( . ha a bugokat kijavitják, és enyhe grafik növelés, akkor megint porig alázza az összes hent onlinet :D

(#69) Zee21 válasza DieHard (#68) üzenetére


Zee21
aktív tag

jah de ez milyen már hogy csomo mindent már csak zikszbox fostallérra adjákki köcsögök........ (szerencsére BF3-at nem de hát az meg milyeen igényü lesz.... no meg az Unleashed is pfff)

''Olyan sokoldalú vagyok hogy már szinte gömb''

(#70) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Bf3 :Y Aztaaa..ütős lesz ha kijön

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#71) feka007


feka007
nagyúr

Na up már... :DDD Van már valami hír a játék felől? :F

(#72) DieHard


DieHard
senior tag

valami hasonló már volt, de legalább pörög a topik :D:

* Release in late 2008
* Powered by “Frostbite DX”
* Set in year modern day (just like BF2, ed.)
* Will ship with 8 maps, each supporting up to 40-players per team
* Two playable factions, NATO and MEC (Middle Eastern Coalition)
* Same “ticket-based” gameplay style as before
* Maps are mostly urban, based in Middle East
* Squads and Commanders are present, introduced are “Battalions” which consist of three to four squads.
* Five playable classes; Sniper, Assault, Engineer, Medic and Support
* Will feature 48 different vehicles (24 for each faction)
* Will feature 34 different weapons (17 for each faction) and another 22 unlocks (for both factions), in total 56 different weapons.
* Other unlocks include different types of ammunition, body armor, helmets, camouflage and accessories.
* Possible public beta in “Summer 2008″
* Online stats tracking, awards and “real world ranks”
* “Soldier” feature, looks like MMO-styled characters and avatars
* Ranked servers will be available for resellers weeks before the game ships (for testing, apparently, ed.)
* In-game replay and recording feature
* VoIP, friends list, in-game IM-client and “extensive clan support”
* Built-in auto software updater (no more patches!, ed.)
* Widows Vista and OS X (no XP?!, ed.)
* Announcement and teaser trailer in January 2008.

ebben azért van egy két utalás hogy pc-re is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#73) Xelo


Xelo
addikt

lesz Battlefield tudtommal 2008-ban, méghozzá nem is sokára.
[Battlefield Bad Company] :R
szerk: sry látom már írták :(

[ Szerkesztve ]

(#74) feka007 válasza DieHard (#72) üzenetére


feka007
nagyúr

Köszi, sok mindenről még nem is hallottam, ezek a legérdekesebbek:
-each map supporting up to 40-players per team (erről már beszéltünk mondjuk :) )
-Will feature 48 different vehicles (24 for each faction) Ez jócskán meghaladja az eddigiekét, BF2-ben volt kb. 10 egy-egy oldalon
-Possible public beta in “Summer 2008″ Az már nincs is távol :)
* Built-in auto software updater (no more patches!, ed.)
* Widows Vista and OS X (no XP?! Ez biztos nem igaz ;)
Xelo: Jah, volt már említve :)

[ Szerkesztve ]

(#75) DieHard válasza Xelo (#73) üzenetére


DieHard
senior tag

igen, de mi főleg a battlefield3-at várjuk, mert ugyebár az a multi... bc meg lehet csak konzolra lesz :(

(#76) feka007 válasza DieHard (#75) üzenetére


feka007
nagyúr

BC szerintem tuti, hogy csak konzolra lesz. Viszont BF3 kizárt, hogy ne legyen PC-re, ezek is azt igazolják, hogy lesz, mégha egyelőre nincs is hivatalosan bejelentve a platformokra.

[ Szerkesztve ]

(#77) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

itt egy kis vidi: [link]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#78) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

A mai nap egy érdekes hírre bukkantunk az interneten: a hír szerint egy halomnyi információ szivárgott ki a Battlefield sorozat következő részéről!

Az eddig még megerősítetlen információkra a Digital Battle nevezetű online játékmagazin legfrissebb hírei közt leltünk rá. A külföldi kollégák szerint egy csaknem 3 oldalas .pdf kiterjesztésű fájlt kaptak e-mailben, melyben rengeteg ropogós információt árulnak el az eddig még csak be sem jelentett Battlefield 3-ról. A pletykára sem az EA, sem a játék fejlesztője, a DICE sem reagált még ez idáig semmit. Természetesen a külföldi zsurnaliszták voltak oly kedvesek, és a rejtélyes dokumentum tartalmát elárulták nekünk, így mi is megosszuk veletek! Nos, lássuk ezeket az infómorzsákat!

* A játék még 2008 folyamán meg fog jelenni.
* A gamma alatt a Frostbite "DX" nevű endzsin pöfékel (Ezt az enginet használja a next-gen konzolokra készülő Battlefield: Bad Company - ám a "DX" a feltételezések szerint a motor DirectX 10-es verzióját takarja.)
* A BF2-höz hasonlóan korunkban játszódik
* Alapból nyolc, főként Közép-Keleti városokban játszó pálya lesz, melyeken csapatonként 40(!) ember csaphat össze
* Két választható frakció: NATO és MEC (Middle Eastern Coalition, azaz Közel-Keleti Koalíció)
* Öt választható csoport: Sniper, Assault, Engineer, Medic és Support
* 48 különböző jármű (frakciónként 24)
* 34 különböző fegyver (frakciónként 17) és 22 további fegyver mindkét frakció számára, ergo összesen 56 különböző fegyverrel találkozhatunk majd a játék során
* Továbbá unlockolhatóak lesznek még különböző típusú lőszerek, sisakok, páncélzatok, viseletek, álcák, stb...
* Lehetséges, hogy 2008 nyarán jön a publikus bétateszt
* Karaktereink MMO-stílus alapján fejlődhetnek - statunk online folyamatosan raktározódik, és egyfajta ranglistára kerül fel
* In-game felvétel és visszajátszás
* A játékba beépített auto-update szoftver lesz, így kell bajlódnunk milliomegy patchel, mint a Battlefield 2 esetében
* VoIP támogatás, és baráti lista
* Windows Vista és OS X támogatás egyaránt (Lehetséges, hogy XP nem lesz támogatott?)
* Bejelentés és teaser trailer 2008 januárjában.

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#79) DieHard válasza HDR renderin (#78) üzenetére


DieHard
senior tag

72 ;)

(#80) feka007 válasza DieHard (#79) üzenetére


feka007
nagyúr

Legalább pörög a topic. :) Mostmár jöhetne egy videó a játékról, bár szerintem most megvárják, míg kijön a BC konzolra, nagy hype úgy sem kell már egy ilyen névnek, aki szereti, az úgy is megveszi.

(#81) HDR renderin válasza DieHard (#79) üzenetére


HDR renderin
senior tag

milyen 72?

ezzel mire célzol?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#82) feka007 válasza HDR renderin (#81) üzenetére


feka007
nagyúr

Talán erre :) Bár tény, hogy magyarul hasznosabb.

[ Szerkesztve ]

(#83) DieHard válasza feka007 (#82) üzenetére


DieHard
senior tag

igen. mindegy. csak jönne már valami omega verzió, vagy bármi :D

(#84) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

ez a topic sem pörög,ugy látom! :F

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#85) feka007 válasza HDR renderin (#84) üzenetére


feka007
nagyúr

Nem, mivel nincs túl sok még a játék felől. :U
PS.: Majd lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#86) HDR renderin válasza feka007 (#85) üzenetére


HDR renderin
senior tag

jaja,majd ha megérkezik de inkább előtte egy pár héttel vagy nappal már lesz érdeklödés!!! :C

[ Szerkesztve ]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#87) feka007 válasza HDR renderin (#86) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem még hamarabb is. ;) Elvileg nyáron lesz béta, és gondolom már pár héttel előtte beindul majd a reklám.
De ha máshol nem, E3-on már biztos láthatjuk, előbb le kell mennie a BC-nek.

[ Szerkesztve ]

(#88) HDR renderin válasza feka007 (#87) üzenetére


HDR renderin
senior tag

már nyáron?
Sirály!

Hát mondjuk a béta az még nem nagy szám de a teljes az már pengébb lesz!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#89) feka007


feka007
nagyúr

[link] Aztaqva nagy játék lesz ez a Bad Company :Y

(#90) keIdor válasza feka007 (#89) üzenetére


keIdor
titán

Tényleg jó, még nekem is tetszik, pedig nem vagyok húdenagy Battlefield-es.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91) feka007 válasza keIdor (#90) üzenetére


feka007
nagyúr

Csak nem tudom mikor jön a BF3, ha még ez is késik.
RPG Failure :DDD
Mod: ez is jó, bár ez már nem annyira vicces, -2 pont az amcsiknak tk-ért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#92) HDR renderin válasza feka007 (#89) üzenetére


HDR renderin
senior tag

Grafika az szép,lehet rombolni a házakat,de kb. a Call of Duty-hoz hasonlit!

De jo játék attol!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#93) feka007 válasza HDR renderin (#92) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem a CoD-hoz nagyjából annyiban hasonlít, hogy fps. Nekem egyből átjött a BF-es érzés ahogy a vidit néztem, a 2142-s Cerbere Landing map ugrott be. Ja és itt is ugyanúgy egész mapek lesznek mint a multiba ha jól tudom.
Na mindegy, csak jönne már ki valamelyik. :R
Mod: úgy kell rácsapni az "á"-ra, hogy beírja...

[ Szerkesztve ]

(#94) feka007


feka007
nagyúr

[link] Ez a BF Heroes se tűnik rossznak, ingyen adja az EA, úgyhogy vehetjük ajándéknak, amivel a BF3-ig ütjük el az időt. :)

(#95) DieHard


DieHard
senior tag

feka ment priv

(#96) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

ez sem nagyon pörög!
Még ha kijönne! Akkor lenne viszkedés!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#97) feka007 válasza HDR renderin (#96) üzenetére


feka007
nagyúr

Hogy pörögne, mikor még egy videó sincs róla? :( Azért remélem tényleg lesz bétateszt a nyáron, bár hogy idén megjelenne fullban, azt kétlem. :( De lesz BF Heroes a nyáron, azzal is el lehet majd ökörködni egy ideig (full ingyenes lesz egyébként).

(#98) [HUN]Busa válasza feka007 (#1) üzenetére


[HUN]Busa
csendes tag

Sziasztok elég sokára jön ki a BF de legalább adig is lehet készíteni a pénztárcát.(már akinek nincs sok pénz-e) :R :R :R :)

kaizer richárd

(#99) feka007 válasza [HUN]Busa (#98) üzenetére


feka007
nagyúr

Hmm, mármint mire készíteni? :) Hát az biztos, hogy meglesz a gépigénye, de remélhetőleg azért nem ez miatt kell majd 100+k-kat kiadni a gépre. Arra ott lesz a Far Cry 2 ahogy elnézem a videókat. :)

(#100) DieHard


DieHard
senior tag

[link]

nem tom mi ez, de ha igy fog kinézni akkor :Y

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.