Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) BandiHUN válasza McCartman (#750) üzenetére


BandiHUN
veterán

én nagyobb bajnak itélem,hogy az ilyen like,stb.infók megmaradnak+ki tudja,hogy mi,mivel követ...és ki tudja,hogy mikor lesz ez neked kínos.Lehet,hogy pár év múlva már árulják a netes "profilod" és pl.nem vesznek fel munkahelyre,mert károsnak itélik pl.a játékszenvedélyt,avagy bármit,elég véletlenül egy rossz oldalt likeolni vagy bármit írni...egyszerűen sokan lazulnak a neten,és még egyelőre fogalmunk sincs,mikor üthet ez majd vissza.Még azon se gondolkozik el senki,hogyan is lehet,hogy a net "tudja" melyik oldalt,stb.likeoltad már korábban(régen ugye cache,cookie del,stb elég volt,mostmár NEM...),márcsak az is kínos,hogy ha ismerősöd tett így,azt is látod...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#752) sith7 válasza BandiHUN (#751) üzenetére


sith7
nagyúr

figyelnek minket :Y ... :DD

(#753) Neró válasza McCartman (#750) üzenetére


Neró
őstag

"pl. fogalmam sincs , hogy találtak meg a reader's digestosok a nyereményjátékos szrságukkal amikkel elárasztották a postaládát , mikor kb. csak az okmányiroda tudja a címet."

Igen azt hozzánk is dobálták. Mindig ott volt, hogy küldjük vissza stb.. Sose küldtük de mégis jött a következő aztán a következő és a következő, következő, következő... levél. :( :))

UI.: OFF

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#754) Sonja


Sonja
veterán

Képek a játékból!

Felhívnám erre is a figyelmet:

"note that this is on lowest graphical settings"

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#755) bivalyolo válasza Sonja (#754) üzenetére


bivalyolo
őstag

azé így se csúnya :N

"Let's agree to disagree!"

(#756) Mukorka válasza Sonja (#754) üzenetére


Mukorka
addikt

3. képen a Chat :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#757) sith7 válasza bivalyolo (#755) üzenetére


sith7
nagyúr

simán játszható :K

(#758) polonic


polonic
félisten

Bétába hogy lehet bekerülni, ha nincs és nem is szándékozom MOH-t venni?

(#759) Mukorka válasza polonic (#758) üzenetére


Mukorka
addikt

Lehet hogy lesz itt is előre vásárolható béta kulcs mint BFBC2 esetén. Anno 2000 Ft volt a CDG-nél és később beszámították a teljes játék árába.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#760) Gonz0 válasza polonic (#758) üzenetére


Gonz0
tag

Szeptemberre open bétát emlegettek.. szal elvileg nem kell kulcs.. majd kiderül.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#761) Akos96 válasza Sonja (#754) üzenetére


Akos96
senior tag

Ahhoz képest jól néz ki. :K

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#762) McCartman


McCartman
senior tag

Perel az Activision a ModernWarfare3.com miatt

Ennek örömére megújult az oldal is , www.modernwarfare3.com :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#763) Colos1 válasza McCartman (#762) üzenetére


Colos1
őstag

:DD :O :C

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#764) Akos96 válasza McCartman (#762) üzenetére


Akos96
senior tag

lol. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#765) Neró válasza McCartman (#762) üzenetére


Neró
őstag

Hát ezen szakadtam :DDD

| www.diablohungary.hu

(#766) BandiHUN válasza Mukorka (#759) üzenetére


BandiHUN
veterán

ilyen már tuti nem lesz/nem mindenhol,hisz már sok embernek elő van rendelve,nekem is...és nem kértek érte semmit.Poén lenne egy ilyen akció...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#767) bognar110 válasza McCartman (#762) üzenetére


bognar110
őstag

Az durva xd :DD

(#768) Mukorka válasza BandiHUN (#766) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem is elő volt rendelve a játék anno de mikor jött a béta lehetett ilyen kulcsot venni, később meg mikor vettem a teljest beszámították az árába.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#769) McCartman válasza Mukorka (#768) üzenetére


McCartman
senior tag

open beta lesz. elvileg.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#770) Mukorka válasza McCartman (#769) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez egy jó hír, nem tudtam :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#771) sith7 válasza Mukorka (#770) üzenetére


sith7
nagyúr

(1UP) Idén szeptember 11-től lehetőségünk lesz kipróbálni a csudálatosságos Battlefield 3 többjátékos módozatát - valószínüleg hasonlatosan ahhoz, ahogy azt tehettük a Battlefield Bad Company 2-nél is (egy map, egy játekmód). A teszt része a Battlelog tesztelése is, ami a Call of Duty Elite szociális mókájával egyenértékű szolgáltatás lesz - csak épp teljesen ingyenes. A teljes játék megjelenése október 25-re várható.

(#772) bognar110 válasza McCartman (#769) üzenetére


bognar110
őstag

NA ez remek hír :)

(#773) Petya2900XT válasza Sonja (#754) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ezeken a képeken furcsamód alig van recés vonal...ha ez tleg minimum akkor mivel oldották meg AA-n kívül,h ne legyen minden recés? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#774) polonic válasza Petya2900XT (#773) üzenetére


polonic
félisten

Talán MLAA-val? Amit alapból tartalmaz a frostbite 2.

(#775) Petya2900XT válasza polonic (#774) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Ez mind szép és jó,h nincs rece...de szép kis erőforrásba kerül...csóró miminum gépigényre hajtó gamereket sajnálom már most,h ilyenek miatt nem tudnak majd játszani vele....nem lenne rossz,ha csak egy opció lenne az MLAA beállításokban...szerintem :F

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#776) Neró válasza Petya2900XT (#775) üzenetére


Neró
őstag

Mért ne tudnának vele játszani? Ezt most így nem értem. :U

| www.diablohungary.hu

(#777) Mukorka válasza Petya2900XT (#775) üzenetére


Mukorka
addikt

A képek ezen a a gépen készültek :

AMD Phenom II 965@4.5Gghz
4x2048MB DDR3-2133Mhz
2x80GB Intel X-25 SSD
1xGTX460, felhúzott órajellel

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#778) aAron_ válasza Mukorka (#777) üzenetére


aAron_
őstag

Viszont ez sok mindenen nem változtat, GTX 580-al is csinálhatták volna csak max több fps lett volna.

What is your ikigai?

(#779) Sonja válasza Petya2900XT (#773) üzenetére


Sonja
veterán

Inkább FXAA-t használnak szvsz.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#780) polonic válasza Sonja (#779) üzenetére


polonic
félisten

Biztos? Mivel az nv féle okosság. A BF 3 meg Gaming Evolved cím, nem?

(#781) Sonja válasza polonic (#780) üzenetére


Sonja
veterán

Dehogy. NV támogatású a BF3. :K Az engine is tartalmazni fogja az FXAA-t.

Szerk.: Voltak képek is, amin fel voltak sorolva, hogy miket fog tartalmazni az engine, csak most nem találom.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#782) polonic válasza Sonja (#781) üzenetére


polonic
félisten

Pedig a bfbc 2 meg gaming evolved cím.
Honnan van ez a hír? Mert tecsőn meg találtam egy videót.

[ Szerkesztve ]

(#783) aAron_ válasza aAron_ (#715) üzenetére


aAron_
őstag

Itt van, hogy mit fog tartalmazni.

What is your ikigai?

(#784) Akos96 válasza polonic (#782) üzenetére


Akos96
senior tag

Én is úgy tudom, hogy Gaming Evolved, battlefield.com-on nem nagyon találok róla infót, de a P4F is Gaming Evolved cím, szóval szerintem a BF3 is az.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#785) Petya2900XT válasza Neró (#776) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Gondolj bele,h minimumon lenne 30fps mondjuk...MLAA nékül,de ezt a csuda MLAA-t nem lehet akkor állítani,ha ez a minimum graf...azaz csinálnak nekünk egy kis beépített AA-t ami kis gépeken mégjobban legyilkolja az fps-eket...szóval ezzel a nem állítható MLAA-val meg lesz szegény kölköknek 15-20fps-e...szerinted ha lenne egy minimumra közeli géped a recéket néznéd inkább,vagy a diavetítést? :U

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#786) polonic


polonic
félisten

Ha már a bétáról is volt szó korábban. Találtam róla valamit.

(#787) Neró válasza Petya2900XT (#785) üzenetére


Neró
őstag

Akinek nincs hozzá gépe az úgyse ezt fogja megvenni. Ilyen egyszerű.

| www.diablohungary.hu

(#788) Mukorka válasza Sonja (#781) üzenetére


Mukorka
addikt

Az egész Frostbite Gaming Evolved által támogatott Engine.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#789) bul07


bul07
nagyúr

Nos előrendeltem én is a játékot
cd galaxis-nál feliratkoztam(nincs rendes előrendelés) 8.990Ft +990Ft szállítás
konzolokszervize.hu-n is előrendeltem 8.990Ft +ingyenes szállítás (tavaly sokan innen rendelték elő a cod BO és meg is kapták rendesen)
ipon-nál is érdeklődtem hogy mégis mikkor lehet majd náluk előrendelni mert elég jó árral szoktak dolgozni, és ezt a választ kaptam "Sajnos erről nincs információnk előre."

Viszont régebben volt hír róla hogy Limited Edition változatból is két fajta van , mi akkor melyik verziót rendeljük elő, van valamilyen névbeli megkülönböztetés a két verzió között, egyáltalán kapható nálunk mind a két fajta
Ere a híre gondoltam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#790) Neró válasza bul07 (#789) üzenetére


Neró
őstag

Ha a Battlefield 3 "Physical Warfare Pack" -re gondolsz akkor az nem egy előrendelhető kiegészítő. Azok kapják meg ezt a fegyver packot akik előrendelték az egyetlen Limitált kiadást a Back to Karkand-ot.

Előrendelésben pedig az 576 -t ajánlom. A bónuszok miatt, de legfőképpen a póló miatt. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#791) Kecuhun válasza bul07 (#789) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Én is tőlük rendeltem meg anno a CoD Black Ops-ot. Minden rendben is volt időben megkaptam, csak az volt furcsa nekem, hogy nem adtak számlát a megrendelt termékről. Ennek ellenére ismét tőlük rendeltem meg tegnap a Battlefield 3-at. :)

(#792) bul07 válasza Neró (#790) üzenetére


bul07
nagyúr

Már ne haragudj de hülye leszek 576-ból rendelni, számoljunk kicsit
Battlefield 3 Limited Edition 9990Ft +1000Ft a szállítás ez így 10,990Ft
(Előrendelőknek ajándék póló és 1000Ft értékű MW3 kupon jár!)
Call of Duty: Modern Warfare 3 11,999Ft +1,000Ft a szállítás -1000Ft kupon ez így 11,990Ft

Tehát a két játék összesen 22,989Ft + egy póló ami biztos hogy gyerekméretben küldenek(L-XL) így csak nézegetni tudnám(meg amúgy is 30 éves fejel biztos fel se venném)

És akkor nézzük a konzolokszervize.hu
Battlefield 3 Limited Edition 8,990Ft +előrendelésbe ingyenes házhoz szállítás
Call of Duty: Modern Warfare 3 9,990Ft + előrendelésbe ingyenes házhoz szállítás
És nézzük itt hogy menyi 18,980Ft
Röpke 4000Ft-al olcsóban ki lehet jönni , viszont nem lesz egy pólóm amit nem tudnék mire használni
Ha nem nézzük az MW3-at akkor is 2000Ft

(#791) Kecuhun
Modern Warfare 3-nál még fél órával ezelőtt 990Ft szállítás volt, írtam email-t nekik és rá pár percre válaszoltak is hogy hibásan van beállítva és javítják ingyenes szállításra

Még nem döntöttem hogy a MW3-at megveszem e előrendelésbe mert egyszerre két játékkal úgyse tudok játszani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#793) Neró válasza bul07 (#792) üzenetére


Neró
őstag

Na igen de én nem kértem házhoz szállítást, inkább elmegyek érte. Úgy is van a közelben egy 576. Az MW3 meg szerintem így is úgy is pénzkidobás, úgyhogy arra nem is költök - de kinek mi.

| www.diablohungary.hu

(#794) bul07 válasza Neró (#793) üzenetére


bul07
nagyúr

Hozzám legközelebbi 576, 65Km-re van és ez csak oda út
MW3-ba én se vagyok biztos hogy megveszem (majd beta után ha lesz meglátom)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#795) L-e-f-i-e válasza Neoteric (#650) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én akkor se veszek mohát ha csak akkor lehet bétázni :P
Ebben az esetben lefoglalom magam mással addig :D

=^-^=

(#796) Bati0501 válasza Neró (#790) üzenetére


Bati0501
őstag

Bocs ha már sokszor volt,de ha limitedet előrendeltem 576-tól,akkor ahoz jár ez a Back to Karkand?És ha igen,akkor azok a + fegyverek is.

(#797) L-e-f-i-e válasza Bati0501 (#796) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Jár, de nem lesz azonnal elérhető előreláthatólag később adják ki megjelenés után a karkandot, de a lényeg, hogy a Limitedes verzával rendelkezők ingyen kapják meg majd, nem kell érte külön fizetni.

=^-^=

(#798) Bati0501 válasza L-e-f-i-e (#797) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszike. :R :K ;)

(#799) Neró válasza Bati0501 (#798) üzenetére


Neró
őstag

Bizony, így jobb előrendelni a limitedet mert egy árban van az alap játékkal és többet kapsz.

| www.diablohungary.hu

(#800) Bati0501 válasza Neró (#799) üzenetére


Bati0501
őstag

Jaja :K :DD :)) Nagyon várom már,csak egy,vagy nem is,inkább két nagy baj van vele:
-1.:Mikor megjelenik már suli lesz. :O ;] :(( Lehet,h egy kissé feltűnő,h nem éppen a kedvencem a suli :DDD
-2.: Kéne addigra egy új gép. :O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.