Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#201) Neoteric válasza Kecuhun (#199) üzenetére


Neoteric
addikt

Qrvanagy! :Y Összes többi játék, crysis2től kezdve mw3ig lazán elbújhat mögötte..

PSN: ne0teric_sAN

(#202) biggamer


biggamer
veterán

Itt jobb minőségű a trailer : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#203) feka007 válasza Kecuhun (#199) üzenetére


feka007
nagyúr

[link] Itt van 100x jobb minőségben. :R
Szerk: ja látom már linkelték, ok

[ Szerkesztve ]

(#204) megint én


megint én
őstag

ÚJ GAMEPLAY !!!!!!!!!
[link]

NAGYON BABA!!!!!!!!

CSak kár, hogy kézi kamerás!

(#205) megint én


megint én
őstag

Valaki!!! Honnan lehet béta kulcsot igényelni?
Nem MOHA-val, mert az kell a f...omnak.

(#206) Balika23hun válasza megint én (#205) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Valószínűleg megint kismillió módja lesz a beta kulcs szerzésnek mint a bc2-nél, csak az nem tud majd szerezni aki nem is akar.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#207) bunfi


bunfi
őstag

[MÁRCIUSI RÖVIDHÍREK]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#208) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Azt lehet már tudni, hogy a beta kb. mikor kezdődik?

(#209) bivalyolo válasza Kecuhun (#208) üzenetére


bivalyolo
őstag

nyáron vmikor ha minden igaz.

"Let's agree to disagree!"

(#210) megint én


megint én
őstag

A következő hozzászólásomban írtakat szeretném a DICE-nak küldeni.
Szeretném, hogy Ti is adjatok még 1-2 ötletet, mivel emelhetnénk a játék színvonalát!

(#211) megint én válasza megint én (#210) üzenetére


megint én
őstag

1. Ne jelezzen be a CK HC-n.
Ezt gondolom nem kell megmagyarázni.

2.Ne legyen muszáj elsődleges fegyvert vinni.
Mert van, hogy csak pisztolyozni akarok. És vannak olyan szerverek, amik only pistol.

3.A mellvért fix sebzést szedjen le. És ha lehet akkor legyen több féle mellvért.
Vegyünk egy példát. Lenne mondjuk egy mellvért -10damage, és egy sniper ami sebez 100at. Akkor nem sebezne csak 90et.
És egy másik fegyver mondjuk egy sörétes puska (shotgun) aminek egy sörétje sebez mondjuk 20at, és így csak 10 lenne belőle.
Mivel így sokkal jobban hasonlít a való élethez.

4.3d spotot csak a squadod lássa! Vagy csak térképen.
Ez a 3dspot az egyik legnagyobb marhaság a BFBC2-ben, rengeteg embernek nem tetszik, és egyáltalán nem reális.
Ezt ha meg is tartanák a Battlefield3-ban, akkor legalább csak squadon belüliek lássák. Mivel ha valakit spotolnak arra ha 32 ember elkezd vadászni, az kissé túlzás.

5.Felélesztésnél legyen, vagy lehessen nem felkelnie a felélesztettnek.
Én is, és mások is gyakran kerülnek olyan rettenet bosszantó helyzetbe, hogy meghalunk egy fedezék mellett,
és mellettünk egy agyhalott a fedezékből 5-6xis feléleszt a halálba.
De van olyan is, amikor például kifogy minden lőszer, és végre meghalunk, és éledhetnénk újra teli tárral, de nem, mert jön egy medic és feléleszt.
Ezeket nagyon könnyen ki lehetne küszöbölni. Mégpedig ha a felélesztett személy lenyom egy iránygombot (w,a,s,d), vagy a tüzelés gombot.
Amennyiben nem nyom semmit, ott fekszik. És nyugodjék békében!

6.Kis járművek fizikája. Pl quad, hummer, stb.
Normális gyorsulás, farolás, és ha a fejére esik az ember, akkor haljon bele, ne pedig visszapattanjon megint kerékre.

7.Mindig ugyanazon az oldalon száljon ki a járműből!
Nagyon idegesít, ha például a jobb oldalamra pakolják a C4-et és gondolom kiszállok, és elfutok, de engem is pont jobb oldalra rak.
Vagy például meg akarom javítani a tankot, és direkt úgy fordulok, hogy a kiszállás pillanatában már fedezékben legyek, erre pont az ellenfélhez rak.

8.A low grafika ne legyen előny.
Miért tűnik el a bokor, a lombkorona, és minden egyéb, ha leveszik a grafikát? Ez akkora marhaság, így mindenki, még akinek jó gépe van, az is leveszi a grafkót.
És ez szerintem tisztességtelen előny.

9.Ne lehessen configolni sportszerűtlen dolgokat.
Ezt gondolom nem kell magyarázni.

10.Hosszabb név, és klánnév lehetőség
Mivel a 6 karakter nagyon kevés, 9 kéne minimum!

11.Élethűen át lehessen menni tankkal a falon.
Nagyon gagyi, hogy néha megakad a tank a vékonyka falon. És egyes piszkafa vékony kórlátokon sem.

12.Értelmes friendlist.
A friendlist, és a szerverlista olyan hihetetlen mértékben gagyi a bfbc2-ben, hogy olyat semmiképpen sem szabad ismételni.

13. Gránátok fizikája.
Olyan gagyi főleg a Counter strikehoz képest ahogyan itt a gránátok repülnek.
Miért van az, hogy bedobja az ember az ablakon, és mégis visszapattan? És ha az ablak fölé dobja, akkor pörög egyet a levegőben és utána berepül?

14. Perkek.
Kérem, a perkek, kiegészítők ne legyenek a játékban, de ha lesznek is, legyenek logikusak és reálisak.
Például minek robbanáserősítő? Ugyanolyan rakétát lő ki az RPG, de az egyik 100at, míg a perkel 125-öt sebez. Ennek így semmi értelme.
Legyen inkább úgy, hogy választhat többféle rakéta közül, páncéltörő, gyalogság elleni, légvédelmi stb.

15.Mindennek legyen súlya...
Ez a legöszetettebb a kérések közül, de nagyon jó lenne, ha mindenki mindent vihetne, nem is muszáj kasztokba rendezni
(assault, medic, engi, rcon). Lennének fegyverek, gránátok, rakétavetők, hangtompítók, mellvért, kiegészítők, és minden egyéb.
És mindennek súlya lenne például M4A1 3,8 KG. Gránát 1KG.
A katona vihetne magával maximum 50KG-t. De minél könnyebb a felszerelése, annál gyorsabban gyalogol, sprintel.
Például vihetne magával mindösze 1 pisztolyt, néhány tárral, és már ő lenne a pályán a futóbajnok.

16.Destruction 3.0
A destruction 2.0 nagyon korszakalkotó, és jó játékélményt biztosít. De vannak nagy hiányosságai.
Például, vannak helyek a házakon, amikre hiába lő az ember, nem történik semmi.
Ezen felül amikor már omlana a ház, előbb nyekereg-nyikorog, és utána dől össze.
Rengeteget játszottam a játékkal, de még csak egyetlen egyszer haltam meg omlás miatt.
Még ami hülyén néz ki, hogy a háznak egy bizonyos százalékát kell lerombolni és csak utána dől össze.
Ez akkor vicces nagyon amikor az egész alsó szint már ki van lőve, de mivel a tető még ép, ezért nem roskad magába.
Ennek az ellentéte, amikor a tetőt szétszedik, és a második emelet egy kis részét, mégis összedől az egész.

De mind közül a legfontosabb, hogy figyeljenek oda a csíterekre. Mert nagyon tönkreteszik a játékélményt.

(#212) bozont válasza megint én (#211) üzenetére


bozont
veterán

Ide is:

17.
A lag megszüntetése. Nagyon laggos szinte az összes szerver BC2-nél, elég zavaró.

18. (bár lehet sokan nem értenek velem egyet)
A squad respawn teljes likvidálása a játékból (ha lesz ebben is). Már a BC2 bétában sem értettem miért kell ekkora marhaságot beletenni teljesen illúzióromboló.

(#213) haly válasza megint én (#211) üzenetére


haly
őstag

4. Ebben egyetértek. Csak a squadok láthassák a spotot.

6. Ezzel is tökéletesen egyetértek.

8. Szerintem ez annyira nem igaz. A low grafikával igaz, hogy a lombok nincsenek kidolgozva, de attól még ott vannak. Sőt még jobban lefedik a mögötte lévő területet, mivel egy sík valamit lát az ember, nem pedig leveleket. Az meg a másik dolog, hogy ez elég messziről látszik csak így, mert ha sniperrel ráközelítesz, ugyanúgy előjönnek a levelek.

10. Ebben is egyet értek, valamint én még azt az opciót nagyon nagyon hiányolom, hogy nevet lehessen változtatni. Valaki beír egy nevet, és elkezd játszani, és bekerül egy klánba, akkor kezdheti előröl. Ez szerintem elég nagy madárság.

12. Friend list szerintem sem sikeredett valami jól. Azt hiányolom én belőle, hogy ha nem vagyunk szerveren nem tudunk beszélgetni az adott emberrel. Ezt valahogy meg kéne oldani, de a szerverlistával nekem nincsen bajom.

13. Gránátok fizikája borzalmas. Szerintem kicsit nagyra is sikeredtek a gránátok, mert nem lehet kivenni a távolságot, hogy milyen messze van.

15. A súlyos dolog nekem nagyon tetszene. Ez nagyon sokat dobna a színvonalon, és még élethűbbé tenné a játékot.

17. Lehessen körbeforogni a helikopterbe. Például a black hawk-ban ha csak utas vagyok, és nem lövök a géppisztollyal, akkor hadd forduljak körbe. Nem tudom, hogy ez bug vagy mi, mert nálam 1szer lehet körbefordulni, egyszer nem.

18. Nekem az feltűnt, és szerintem iszonyatosan zavaró, valamint nem reális, hogy a LMG-oknál a tárból jönnek ki a töltények, de ha már csak 4 darab töltény van, még mindíg látunk a tárból kijönni vagy huszat. Erről egy képet is linkelek:

(#214) feka007 válasza megint én (#211) üzenetére


feka007
nagyúr

2. Ez elég egyszerűen megoldható, nem használod az elsődleges fegyvert és kész. Kissé értelmetlen nekem ez a javaslat
5. Ez mondjuk tényleg idegesítő tud lenni néha, mikor csak azért rohan oda a medic, hogy megkapja a 2 pontot, de amint felélesztett le is lőnek. De hát ez van, az se életszerű, ha rohan feléd a medic, te meg lenyomod, hogy ne kapja meg a pontját.. :D
6. BF2-ben nagyon jó volt a fizikája a buggy-nak stb, BC2-ben meg tényleg gyenge lett, persze a konzolok miatt..
8. Az minden játéknál így van, CoD-ban is minden promódos kocka szét cfg-zte a játékot..
El kell dönteni, hogy szép legyen a játék, vagy szar, de esetleg jobban játszol. Értelemszerű, hogyha lebutítod a grafikát, akkor nincsen annyi zavaró dolog.

De szerintem ezzel fölösleges foglalkozni még (főleg friendlistekkel, azt se tudni lesz benne), mikor még semmit láttunk a multiból.
Csinálják olyanra inkább , mint a BF2 és ne mint a BC2, ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#215) L-e-f-i-e válasza megint én (#211) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

2. Eddig is volt only pistol szerver és progival tiltható az összes többi. Nem hiszem hogy erre külön módot fognak kiadni.

4. A Spot gyorsan eltűnik, és ha spottoltál X ideig nem tudsz újra spottolni, ráadásul a nagy pályákon eléggé valószínűtlen, hogy az egész csapat rárohan a map túlsó felén bespottolt tagra, maximum arra jó, hogy tudd az ellenség ott is jelen van legközelebb oda is le lehet születni.

6. Ezen kicsit tényleg lehetne finomítani, de full realisztikus úgysem lehet, mert ez még mindig játéknak készül nem valóság szimulátornak.

7. Ezzel abszolút nem értek egyet, szerintem ez így jó ahogy van, még jó hogy a felrobbantott tankból nem mindig tudsz kiszállni mert a c4 végez veled akkor is ha kint vagy, értékelheted úgy is hogy egy felrobbanó tank mellett nem nagyon szoktak tovafutni...

13. Ezzel egyetértek, a gránátok fizikája BC2-ben sajnos nem a legjobbak, azt javítani kellene.

14. Megint túlbonyolítás. Ha használod a plusz robbanás perket nem tudsz magnum ammot vagy plusz páncélt stb vinni, szerintem ez tökéletesen van balanszolva.

15. No comment

16. A Destruction 2 is korszakalkotó dolog, ha 100% -ig tökéletes lenne, mi lenne a Destruction 3-ban?

=^-^=

(#216) biggamer


biggamer
veterán

BF3 PKM hangfelvételek.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#217) Xaels válasza megint én (#211) üzenetére


Xaels
félisten

Válasz

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#218) feka007 válasza Xaels (#217) üzenetére


feka007
nagyúr

A fegyver eldobás jó ötlet, Crysisban is jó megoldás volt multiban.

biggamer: Úgy tűnik nem lesznek hamis fegyverhangok benne :) Nukeot nem akarnak beletenni? Kimennék megnézni ahogy felveszik :D

(#219) megint én válasza biggamer (#216) üzenetére


megint én
őstag

Te jó ég!!! :Y
Ez kib@szott jó! :R

(#220) Xaels válasza feka007 (#218) üzenetére


Xaels
félisten

Ja a fegyver eldobás BC2-ben is jó lenne, mert tök idegesítő amikor felhúzod a medic-et és nem tudtok egyszerűen fegyvert cserélni, sokszor emiatt hagyom ott.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#221) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#222) biggamer válasza Kecuhun (#221) üzenetére


biggamer
veterán

:R :R :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#223) Gergosz2


Gergosz2
veterán

újra 64 fős multi!!
Nagyon nagy lesz ez a game!.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#224) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A mozgásért az ANT karakter animációs motor felelős, amit a fifa -ból lehet ismerni, itt is elég szép lesz. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#225) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Battlefield 3 - Fault Line Episode 3: Get That Wire Cut :C

A teljes, 12 perces videó 2011. április 17-én várható. :))

[ Szerkesztve ]

(#226) biggamer válasza Kecuhun (#225) üzenetére


biggamer
veterán

:C :C :C
Odabacos lesz !!! :))

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#227) JSaN válasza Kecuhun (#225) üzenetére


JSaN
addikt

Durva nagyon, iden cod helyet mar bf3 lesz 0 day vetel az biztos.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#228) feka007 válasza JSaN (#227) üzenetére


feka007
nagyúr

Nálam is, bár én már amúgy sem vennék több CoD-ot, már megfogadtam, full pénzkidobás..

(#229) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz... [link]

(#230) polonic


polonic
félisten

Én is biztos, hogy megveszem megjelenés napján. Nagyon bejövős.
Én csak egy coddal játszom, a legújabbal, nem rossz nekem. De ez, na ez nagyon durva lesz. Csak menjen a gépemen. :)

(#231) bivalyolo válasza polonic (#230) üzenetére


bivalyolo
őstag

ha nálad nem megy rendesen akkor az nem túl biztató.. :D

"Let's agree to disagree!"

(#232) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

(#233) Kassadin válasza bivalyolo (#231) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom, azért a q9550 nem mai csirke...Habár nem vagyok tisztába mennyire hajtja ki a vidkariját Polonic kollegának.

Más: Ma néztem meg a trailert, eléggé büntet. Mondjuk vennem kell alá egy atomerőművet, hogy élvezhessem is a játékot. :))

(#234) Chrys_ válasza Kassadin (#233) üzenetére


Chrys_
addikt

Ha erre elég [link], akkor remélem a BF-re is az lesz. Ugyanez van nekem is, csak még nincs tuningolva. A vízhűtés már megvan mindenen, szóval akadálya nincs :)

(#235) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A fizikát elnézve, meg úgy az egészet ehhez a minőséghez sztem kevés lesz egy geforce GTX 560 Ti. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#236) feka007 válasza zoltanz (#235) üzenetére


feka007
nagyúr

Az azért beb.szna. Szerintem annyira nem lesz vészes azért, bár a 4870 már biztos nem lesz elég

(#237) megint én válasza feka007 (#236) üzenetére


megint én
őstag

Sztem meg elég lesz. Már ha abból indulunk ki, hogy eladási rekordokat akar döntögetni, akkor az még elég kell, hogy legyen.

(#238) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Lájkoljatok Ti is: [link] :D

(#239) sittes79 válasza Kecuhun (#238) üzenetére


sittes79
addikt

most akartam linkelni köszi :)))

(#240) megint én válasza Kecuhun (#238) üzenetére


megint én
őstag

Ja-ja, de emiatt nem fogok regelni a faszbúkra... :U :U :U
A nejemmel lájkoltatom :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#241) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

:D Valaki írja már be, hogy mennyinél jár most a számláló. Hány db. Like van? Nem vagyok regelve Facebookon.

(#242) Neoteric válasza Kecuhun (#241) üzenetére


Neoteric
addikt

519.583
embernek tetszik

PSN: ne0teric_sAN

(#243) Kecuhun válasza Neoteric (#242) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Akkor kellesz egy pár nap az 1 millóhoz. :((

(#244) megint én


megint én
őstag

Nekem a nejem nem akarja lájkolni... :N :N :N

(#245) Kecuhun válasza megint én (#244) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Titokban lájkold Te amikor ő nem figyel. Én is így csináltam, csak én a hugom Facebook acc-jával, mivel nekem nincs és nem is lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#246) megint én válasza Kecuhun (#245) üzenetére


megint én
őstag

Úgy lesz... ;] ;]
Nekem sincs ilyen marhaságom, és nekem sem kell!

(#247) feka007


feka007
nagyúr

Én nem lájkolom, mert holnaptól vasárnapig okirándulás.. :P

(#248) Kecuhun válasza feka007 (#247) üzenetére


Kecuhun
senior tag

666.122 db. like van eddig. Nem hiszem, hogy 17-ig meglesz az 1 millió! :(

(#249) xEon1337 válasza Kecuhun (#248) üzenetére


xEon1337
őstag

Lemaradtam a dolgokról.

Mi lenne, ha meglenne az 1 millió like?

"Less but better" - Dieter Rams

(#250) Kecuhun válasza xEon1337 (#249) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Van egy 12 perces ingame videó, amit a DICE április 17-én mutat majd be a tervek szerint. De ha a Facebookon 1 millióan "lájkolják" a BF3-t akkor hamarabb kerüt bemutatásra a videó. Ennyi.[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.