Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7601) Laraxior válasza Zohan (#7600) üzenetére


Laraxior
titán

ahogy a többinél... Afterburner..fraps ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7602) feka007


feka007
nagyúr

Na én is töltöm a cuccot. :K

(#7603) BeLucZ


BeLucZ
addikt

ha már lúd legyen kövér, én speciel elvárom hogy kibaszott gyönyörű grafikája legyen ennek, főleg ha menő gameplay videókkal reklámozzák, akkor olyan is legyen, vagy az csak egy kamu videó??? kitünő játékélmény, kitűnő graf, ez lenne ez elvárás egy ilyen AAAAAAAAA címtől.... :(((

(#7604) L4D1K


L4D1K
őstag

6,3MB/s :))

# ANTAL Tuning #

(#7605) cellpeti


cellpeti
veterán

Erre valaki?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7606) Laraxior válasza BeLucZ (#7603) üzenetére


Laraxior
titán

20 millió embernek jó lesz... a te 8-10 ezer forintod már nem oszt nem szoroz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7607) Laraxior válasza cellpeti (#7605) üzenetére


Laraxior
titán

restart?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7608) qpwoeiruty


qpwoeiruty
tag

Bent vagyok! Jee :DDD

(#7609) L4D1K válasza cellpeti (#7605) üzenetére


L4D1K
őstag

Nem kicsit lassú minden. Légy türelmes, minden szarnak be kell töltődni az origin en belül.

# ANTAL Tuning #

(#7610) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Anélkül el se indíthatom a játékot hogy belépnék egy szerverre? csak mert megnézném a beállításokat, játék közbe nehezen lehet állítgatni, mert ha jön killcam akkor bezárja.
Az kicsit zavar hogy a célzáshoz tartani kell a jobb klikket, de megszokható.

(#7611) BeLucZ válasza Laraxior (#7606) üzenetére


BeLucZ
addikt

most aztán kurvára megmondtad ám a frankót :) remélem dagad az e-penis :D

(#7612) Zohan válasza Laraxior (#7601) üzenetére


Zohan
senior tag

nem mert a többinél nem ugy kell.. hanem van rá consolba parancs

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7613) ETOM


ETOM
addikt

Failed to get Origin Friends. Please try again later.
:DDD

(#7614) odorgg válasza Laraxior (#7606) üzenetére


odorgg
addikt

:DDD

Nekem speciel tetszik, a graf is fasza lett sztem, egyenlőre ennél nem kell több.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#7615) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Nekem sajna be sem jön az origin :(

(#7616) Malachi


Malachi
addikt

fél óra után azt mondom, hogy ez nekem kell. állati. gyönyörű. a hangok... fura, de nincs lag.
még teljesen béna vagyok (bár egyszer első lettem ilyen 15/9-cel, haha) szóval szokni kell, tanulni a pályákat. caspianra nem jutottam be sehogy, nem fogadta el a videokilledtheradiostar jelszót se.

a lényeg, hogy fantasztikus már a beta is. minden simán megy, nagyon tetszik. :D

DICE, kösz.

(#7617) zack


zack
nagyúr

A játék tök jól fut! :K :C
2560x1440 minden maxon, és 65-75 fps-t látok folyamatosan. Néha van lag, de ritkán.
Az első körömben 3. helyen végeztem 10-7 stat-tal. Sajnos kikaptunk, de nálam ez az első pár játék nem a győzelemről fog szólni, hanem az ismerkedésről.
Szép és jó minden. Nincs grafikai anomália, szinte a lagot leszámítva olyan mint egy fullos játék.
Megnyugodtam ami az ultra beállítást illeti 2560-ban... :K

Jah...Egyébként ez a metrós pálya volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7618) cellpeti válasza L4D1K (#7609) üzenetére


cellpeti
veterán

Most meg már ez van!

zack:

ilyen géppel nem csodállom!

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7619) Sonja


Sonja
veterán

Nem véletlenül nem szeretem én az ilyen háborús FPS-t. :) Nyomi "sznájperek" messziről lapulva a fűben, mint a szar, leszednek. Metrós részen megyek nagy nyugodtan, erre mmögém lopózik a sniper és kinyír a késsel, majd vissza megy egy eldugott sötét részre, és várja a következőt, akit ugyan így kinyír. Pff... Mit lehet ebben szeretni. Dehát van nekem más, amivel játszak. :K Csak kipróbáltam. Szvsz a single érdekel, de szvsz jól fog az futni nálam. :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7620) Cybertrone válasza BeLucZ (#7611) üzenetére


Cybertrone
veterán

Te kezdted ócsárolni... nekünk tetszik... elmondtad hogy szerinted szar... megértettük... ha nincs más mondanivaló menjél szépen át az mw3 topikba ott majd biztos szebbet látol egy felturbózott Q3-as graffal, mondjuk ötödjére :U :W

zack:
Mondtam! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7621) Zohan


Zohan
senior tag

hol vagy hogyan lehet class-t váltani illetve fegyvereket váltani?

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7622) front3r válasza Sonja (#7619) üzenetére


front3r
őstag

A snipereket könnyű észrevenni mert megcsillan a tükrük, és rögtön tudom hol vannak. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#7623) BeLucZ válasza Cybertrone (#7620) üzenetére


BeLucZ
addikt

te engem ne küldözgessél sehová jó ?
majd én eldöntöm hova írok be, kivárom a véglegest, bízok benne hogy az villantani fog, itt egyelőre csak a bétát értékeltem, a véleményemet azért csak elmondhatom nem?

(#7624) Dani82


Dani82
senior tag

Hogy játszotok vele? Demo van vagy beta?

(#7625) Laraxior válasza Dani82 (#7624) üzenetére


Laraxior
titán

public beta

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7626) Torry válasza BeLucZ (#7623) üzenetére


Torry
addikt

Persz, szabad vélemény meg ilyenek, csak kicsit sokat vergődsz a témán.

(#7627) kexksz


kexksz
addikt

Na, megy a game, de bedob valahova, játszok kicsit és befagy, aztán kilép. Miért? :/

(#7628) Laraxior


Laraxior
titán

mi a rossebb a neve a másik mapnak? nem a metros, hanem a másik... valami parkban játszódik :F nem találom a listában,de quickbe meg bedobott oda.
metrora nem mennék... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7629) zack válasza cellpeti (#7618) üzenetére


zack
nagyúr

Türelem. Frissítgesd sokat, és egyszer csak majd be fogja dobni. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7630) Zohan válasza Laraxior (#7628) üzenetére


Zohan
senior tag

ott kezdődik a map a metro csak a folytatása a dolognak :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7631) Sonja válasza front3r (#7622) üzenetére


Sonja
veterán

Nálam ugyan semmi nem csillant. :N

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7632) Torry


Torry
addikt

El lehet indítani a játékot csak úgy?
Szerver keresés nélkül, üres mapon vagy ilyesmi?

(#7633) Laraxior válasza Zohan (#7630) üzenetére


Laraxior
titán

:Y én csak kinnt akarok gamelni :DDD én kinnt akarok gamelni, az egérlyukba nem akarok bebújni :B

most pont ott van :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7634) zack válasza Zohan (#7630) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi. Ez egy és u.a. a pálya.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7635) cellpeti


cellpeti
veterán

Elidnult a jó édes anyját neki! :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7636) kovsol


kovsol
titán

valaki írja meg kétmagos procival hogyan megy egy HD4870 vagy ehhez hasonló kártyával :B 1280x1024 körüli felbontáson

May the Force be with you!

(#7637) oriic válasza Torry (#7632) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üres map-ot nem fogsz találni, de ha rámész quick match-re akkor bedob egy helyre.

Live-Die-Respawn

(#7638) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

a 64es capsian Border elég optimalizálatlan. Ha ez így marad a véglegesben is akkor elég gáz lesz és nem sokan fogják 64es szerveren nyomni

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#7639) Zohan


Zohan
senior tag

csak ugy gyülnek az emberek nagyon durva :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7640) kovsol válasza VictorHUN (#7638) üzenetére


kovsol
titán

nem lehet, hogy a 32-es méretű térképre engedtek be 64 embert ? csak mert kétlem, hogy a map minden méretben szerepel most a betaban

May the Force be with you!

(#7641) Torry válasza oriic (#7637) üzenetére


Torry
addikt

Matchmaking ezerrel,de nem halad sehova :DD

(#7642) VictorHUN válasza kovsol (#7640) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Az akkora kibaszott pálya hogy az tuti nem 32es méretű.
Talán sikerül optimalizálni és egy jó vga driverrel már f*szán fog menni
Csak az a vicc hogy hiába van benne grafikai beállítás és felbontás. Ugyan úgy megy lowon mint ultrán

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#7643) monosz


monosz
őstag

Eilndult nekem is. Az új NV beta driver-ért pofázott,de feltettem,most már Fasza!
Ezzel a beállítással,90-130 Fps. :C Nem lesz itt baj.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#7644) Zohan válasza monosz (#7643) üzenetére


Zohan
senior tag

wtf gtx590el még jo h nem lesz baj bakker :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7645) madgie


madgie
titán

No kipróbáltam én is, vagy tíz perc a Metro-n. Ez egy fostalicska CoD-csőpálya, vagy Caspian vagy semmi, asszem.

szerk: 768 megás VGA úgy tűnik kevés, egyszerűen elfogy már a Metro-n is (full HD)

[ Szerkesztve ]

(#7646) BRIKLY válasza kovsol (#7636) üzenetére


BRIKLY
veterán

kíváncsi vagyok az én kártyámmal mit fog csinálni. :D

8800GT-vel már szerintetek lehet normálisan játszani? nem kell nagy felbontás.. 17"-os CRT monitorom van.. ;]

(#7647) Mappa


Mappa
addikt

nap mondata :U

Email is unavailable

nem kötelező megadni

(#7648) Laraxior


Laraxior
titán

sajna kidobál, pedig elég jóféle kinnt a szabadban :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7649) BalaNce87 válasza BRIKLY (#7646) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én azzal toltam és 2 magossal, alapból lowra rak mindent, és úgy átlag 35-40 fps a kinti részen, bent 20 is volt. Persze tudtam hogy így fog futni bár aztihttem azért lowon többet hoz.

(#7650) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Nekem nem tölt be az origin!?!?!
Mi a péló van? Le van terhelve?
Már egy hónapja fel kellett volna tenni a gém nagy részét, hogy legalább ne mindenki egyszerre ugorjon neki letölteni. -_-' BasszaEA :W

Ha manuálisan nyomom böngészőből:
"Ez a weboldal nem érhető el"

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.