Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7651) Laraxior


Laraxior
titán

ha lennt indul akkor onnan fel lehet menni valahogy a szabadba? vagy fordítva? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7652) Zohan válasza megint én (#7650) üzenetére


Zohan
senior tag

originen minden bugol most.. aki be tud lépni annak meg a friend lista nm látszik meg ilyesmik.. vagy a store.. szóval le van terhelve igen csak :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7653) Zohan válasza Laraxior (#7651) üzenetére


Zohan
senior tag

nem... mert ha elindulsz visza ki irja h danger zone és számol vissza

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#7654) kovsol válasza BalaNce87 (#7649) üzenetére


kovsol
titán

milyen felbontásban ?

May the Force be with you!

(#7655) tom_77


tom_77
tag

GTX570-el hogy hasit? Keves a VRAM?

(#7656) Zolás


Zolás
addikt

Torrentes mizéria megoldása.

Elinditod az origint.
Megadod hogy hova installálja a játékaidat.
Origin bezár.
Ebbe a mappába beraksz egy Battlefield 3 Beta nevü mappát.
Ide bemásolod a kibontott mappákat.
Origin elindit.
Rögtön azt irja, istallra kész.
Install, örül.

Nagyjából ennyi a történet, nem kell 3-4 órát töltögetni.

Ha valaki tudja a caspian kódot, az közzétehetné, metro nem jön be.
Másnál is bugos, hogyha közel megy egy tereptárgyhoz, ugrálni kezd a célkereszt? Felfekszem egy sziklára, és fel-le ugrálok.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7657) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

A battlelog-on,az email címhez a jelszót az melyik pontosan az EA-s?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#7658) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

alakul a dolog

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#7659) @rglaaf válasza BRIKLY (#7646) üzenetére


@rglaaf
veterán

#7107

PSN:BiZzare_0 ️

(#7660) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Origin Setup innen is letölthető, hamarosan lelövöm a másik elérhetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#7661) Valek81


Valek81
csendes tag

Ez a játék nem fogja leverni az új CoD-ot. Számomra ez a Béta elkeserítő volt. Ugyanúgy jártam vele mint a Medal of Honorral. Többet nem próbálok ki semmilyen bétát az tutibiztos.

"to punish and enslave..."

(#7662) Sonja


Sonja
veterán

Másnál is "villangat" néha a kép/textúra? :F Elég zavaró. :(

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7663) Valek81


Valek81
csendes tag

Nálam igen, de nem tettem fel a beta drivert.

[ Szerkesztve ]

"to punish and enslave..."

(#7664) Neró


Neró
őstag

156 hsz WTF? :D Volt valami érdekfeszítő azon kívül, hogy mindenki leszedte a Bétát?

| www.diablohungary.hu

(#7665) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Caspian ra hogy lehet bejutni? :DDD srry ha már 1000 en megkérdezték előttem :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#7666) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

[link]

Nekem innen egyből sikerült elérni az originen a bétát, próbáljátok meg innen, már szedem is!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#7667) Locutus válasza Norb3rto (#7665) üzenetére


Locutus
veterán

videokilledtheradiostar

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7668) Viper26


Viper26
nagyúr

Konfigommal letesztelve (metro) kint 70fps körüli érték, zárt térben 100 fölött valamivel, ultra beállítások mellett. :C :)

-

(#7669) Norb3rto válasza Locutus (#7667) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Thx :R

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#7670) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hát sz...janak le,de a kódom még mindig nem jött...még jó,hogy tegnap a torrentes betát azért leszedtem,pár próbálkozásra be is engedett az origin a shopba elindítani,bemásoltam,települt,happy...főleghogy ma vagyok 33 éves :DDD de azért nagyobb ajándék lett volna a pre-béta,ami járt volna...de mostmár olymind1.
Még jó,hogy nem tolták péntekre..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7671) Viper26 válasza Sonja (#7662) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam is csinálja, de akkor nem a beta driver miatt (fent van), hanem bug, úgy látszik.

-

(#7672) gainwardgs válasza Locutus (#7667) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nemjó azt irja ki h server not found

(#7673) BRIKLY válasza @rglaaf (#7659) üzenetére


BRIKLY
veterán

azt hiszem veszek egyet. :U

[ Szerkesztve ]

(#7674) warcat


warcat
veterán

A fenti kód még él elvileg,még egy ilyen módszert találtam,van aki szerint müködik, más szerint nem,de lehet,hogy csak azért mert az összes border szerver tökig tele van,ki kell fogni amikor van üresedés. ->

A way to get into Caspian Border all the time.

Use Google Chrome as your default browser
Start BF battlelog server browser

Hit SHIFT+CRTL+J

copy paste
launcher.verifyPassword = function(game, gameServerGuid, plaintextPassword, callback) { callback(true); }

press enter

select server – don’t enter a password – i.e. leave password field blank -

Próbálja ki valaki :)

EA: It's in the crate!

(#7675) madgie


madgie
titán

Level 30-as srácok ellen menni de nagy móka, ezeknek van életük, vagy még a chipset is a gép előtt tömik magukba? :D

warcat: elvileg megy, gyakorlatilag most nagy nehezen bejutottam egy caspain-ra (pass nélkül) és feketeség fogadott.

[ Szerkesztve ]

(#7676) Zolás válasza warcat (#7674) üzenetére


Zolás
addikt

Hova kopipészteljem? Én kipróbálnám, csak nem tudom hova kell írni....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7677) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Metro elejen még nehezebb észrevenni az enemyt mint BC2ben :S Nem látom át egyaltalan a mapot :S Kivan kapcsolva az ilyen elmosodásos biszbasz hogy a tavolban ne legyenek elmosva a dolgok de igyis eléggé mosottas :S (AA-s mosás is offolva van)

(#7678) Cybertrone válasza madgie (#7675) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerintem gyorsított a fejlődés... 19-es vagyok :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7679) L4D1K


L4D1K
őstag

Játékon kívül hol találom a beállítási lehetőségeket? Eddig meglepően jól fut az e8200 + 5850 felállással, majdnem minden high + hbao + msaa , ha ezeket kikapcsolnám szerintem stabil 30-40 fps

# ANTAL Tuning #

(#7680) Viper26 válasza madgie (#7675) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gondolhatod...sok hiperkocka szobanövény. :D
Kb. egy órát játszottam, kempelnek ezerrel, megy a rejtőzködés, és úgy szednek le mindenkit. :U

-

(#7681) Illusion1010 válasza L4D1K (#7679) üzenetére


Illusion1010
senior tag

ESC options video

Hát bújj el :D

[ Szerkesztve ]

(#7682) L4D1K válasza Illusion1010 (#7681) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszi azt megtaláltam, de elég macerás, ha percenként lelőnek ^^

# ANTAL Tuning #

(#7683) qpwoeiruty


qpwoeiruty
tag

Na kipróbáltam, nem tűnik rossznak. Minden ultrán, a grafika viszonylag szép, amikor közeli textúrákat látok azok mindig baromi jól néznek ki, viszont kicsit jobb grafikát vártam, bár valszeg az is benne van h viszonylag kis felbontáson tudtam csak játszani. Viszont ami vicc, hogy spawn helyről szedtek ki szerencsétlen camperek kb egymás után ötször úgy, hogy azt sem tudtam hol vannak, szóval azért itt is bőven akadnak szerencsétlen barmok akik szét akarják kúrni mások játékát, ez nem a játék hibája...

(#7684) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Na ki jött vissza, 18-tól még óra, meg edzés utána, csak mondom ha hamarabb vége lett az órának felnézek gyorsan mi a helyzet, de le sem tudom tölteni. Fantasztikus. :DDD

Ez az bakker 3% van Isten még óra előtt kipróbálom.:D

[ Szerkesztve ]

(#7685) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

No megy nekem is, tetszik, bár többnyire csak fekszem, nem vagyok nagy fps multi játékos :)
Sajna elég sűrűn kidobál az asztalra, dehát beta.

(#7686) SparrowHUN


SparrowHUN
tag

Na, csak hogy ne mindig az új, jóféle videókarikról legyen szó.
Nagy nehezen bejutottam egy szeróra. A gépösszeállításom: Intel Core2Duo 2,8 Ghz, Ati HD4830 512 MB, 3 GB memória. Hát lowon is sokszor elakadtam, illetve laggoltam. Sajna FPS-t nem mértem. Még low grafon is szép a környezet, de akadás mellett szinte élvezhetetlen. Így első meglátásra az FPS-em kb. olyan 20-30 körül mozoghatott. Szóval mivel nem tudok, meg nem is szeretnék beruházni egy új konfigra, ezért lemondtam a BF3-ról... Marad a BFBC2... :D

(#7687) boogie84 válasza monosz (#7643) üzenetére


boogie84
veterán

Full hd-ben hogy megy?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7688) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Egy kis benchmark 512Mb-os HD5770-hez: Mindent mediumra állítottam, az összes szűrést, élsimitást kivettem és így FullHD-ben 40-50 fps között fut.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#7689) Föcsök válasza SparrowHUN (#7686) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Ajaj nekem 2GB, és 4850.:D Nem túl biztató, de szarni bele, 29%. :))

(#7690) Cybertrone válasza qpwoeiruty (#7683) üzenetére


Cybertrone
veterán

Majd ha lesz neked is 12*-es scopod akkor csak nézel milyen közel is van az oly távoli célpont ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7691) Scholes9


Scholes9
nagyúr

681 új hsz, azt a büdös...amúgy már tegnap megírtam, h ez lesz, én le sem tudom tölteni, na majd pár nap múlva talán...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7692) Neró válasza Scholes9 (#7691) üzenetére


Neró
őstag

Szinte mindenki le tudta szedni. :P

(#7690) Cybertrone: 12 -es vagyok csak medicel tolom. Van már 4x-es csövem. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#7693) Föcsök válasza Scholes9 (#7691) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Dehogynem kb 5 perc próbálkozás után sikerült, a battlefield 3 oldalán töltsétek a download on PC-re kattintgatva. 80% és mindjárt indulnom kell, fail. :C

(#7694) McCartman válasza Scholes9 (#7691) üzenetére


McCartman
senior tag

megy az , csak próbálgatni kell.
előbb 3. próbálkozásra bejött a banner , bejött a bf3 oldala és elindult a letöltés.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#7695) madgie válasza warcat (#7674) üzenetére


madgie
titán

Gyakorlatilag is megy, most Caspian-oztam üres password-del :)

(#7696) Scholes9 válasza Scholes9 (#7691) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na vmit kínlódik, majd csak meglesz, játszani viszont pár napig nem igen lehet majd :)

Szerk: ééés szedi :C

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7697) pohár


pohár
félisten

ggrr, 460kb/s a 650 helyett :( bő 2 óra még :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7698) janihunk


janihunk
senior tag

Felraktam a 11.10 drivert és kékhalállal kidobál a játék. Másnál is van ilyen gond?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#7699) Malachi


Malachi
addikt

ja, ha valakit érdekel, GTX560OC, 1440*900-on minden HIGH, hibátlan. fps-t nem mértem, de nincs feltűnő lassulás. 800-850MB vramot eszik így.

az meg döbbenet, hogy már most vannak 30+ szintűek, persze sniper camp, a végére ilyen 16-0, 18-0 statokkal. mindegy, a parkban én is csipázok meg a metróalagút elején is, amíg meg nem unják. :) érdemes jobbra a kis lyukon keresztül lemenni, ott nem olyan vészes a helyzet.

nekem még most is tetszik, egyszer süllyedtem el, néha villannak a textúrák, más hibát egyelőre nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#7700) aAron_


aAron_
őstag

Az hogy lehet, hogy Phenom II x4 955-el, 3,2 GHz-en proci limitem van, low beállításokon kb 40 fps...? :W VGA-m GTX 460 1gb OC 715 Mhz. Ultra beállításokkal 30 fps-em van. Monitorom FHD, és natívban játszom mindig. CPU használat felugrik akár 100%-ig is.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.