Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7051) BalaNce87


BalaNce87
addikt

És most az early acces emberkék miatt lesz elcsúsztatva az open beta szétsírták/panaszkodták a fórumokat, durván türelmetlenek ezért lehet megkapják az "elveszett" napjukat. Nem értem egy nap ide vagy oda nem oszt nem szoroz a dolgon az open-el kapcsolatban, nem fog semmi változni, nem lesz jobb a helyzet.
Els...rták az early acces dolgot ez van, ezért nem kéne elcsúsztatni az opent, márha ez az indok, de más indokot meg nem látok, egy karbantartást nem lehet megoldani 1 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#7052) Mukorka


Mukorka
addikt

huh ez a lámpás cucc... Amúgy olyan bugom volt előbb hogy újraélesztettek de eltűnt a primery fegyóm és sokáig írta még hogy E - respawn, space- accept revive... Az ötlet jó csak épp bugos. Érdekes módon most jól ment Ultrán a játék, még felvenni is tudtam, anélkül meg szabadon is 80 fps volt, olyak 100 is. Néha viszon valamilyen esemény folytán totál szétesik az egész játék és az fps is lemegy 30-ra... jah és a battlelog statom is törlődött, megint 1-es szintről kezdtem

Még annyit hogy most a tesztek szerint kb 50-70%-kon hajtotta mindkét vga-m a játék...

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7053) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Ez a bugokról szól... nem a végleges kód fut még a gameben! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7054) madgie válasza BalaNce87 (#7051) üzenetére


madgie
titán

Ők fizettek valamiért, amit az EA nem tudott maradéktalanul teljesíteni, mi semmit nem adunk a nyílt bétáért... egyértelmű, kinek kell ilyenkor kedvezni.

(#7055) nanorambo


nanorambo
őstag

Valaki be tudja linkelni a twitter bejegyzést ami szerint csak pénteken lesz open béta. Mert hivatalos csatornákon nincs semmi utalás erre.

(#7056) cellpeti


cellpeti
veterán

Kell ez a game!

Amúgy nem tom ki nyomja abba a 40perces videóban, de sztem ulta béna. Ott guggolt a bokor alatt az ürge, az meg észre se veszi, meg a pavilonnál is. Nem jól játszott sztem!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7057) Erdei88 válasza oriic (#7049) üzenetére


Erdei88
veterán

Ott estél össze mellettem :P

(#7058) Góliát válasza nanorambo (#7055) üzenetére


Góliát
senior tag

Itt fejtegetik!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#7059) nanorambo válasza Góliát (#7058) üzenetére


nanorambo
őstag

Kösz már látom, de szerintem elírás. Most pont megkérdezte a gyerek mindjárt kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#7060) xavix13 válasza Góliát (#7058) üzenetére


xavix13
senior tag

Én a magyar EA-nek már nem hiszek egy szót sem. Néha azt sem tudják hogy mivan... :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#7061) BalaNce87 válasza madgie (#7054) üzenetére


BalaNce87
addikt

Oké, de most azt egyáltalán nemtudom sajnálni aki moh-ot vett ezért a kihagyhatatlan ajánlatért, butus. Ha pedig ígérnek egy dátumot azt ne "csak" próbálják betartani, persze ez van nem kell belőle nagy ügyet csinálni, de amit itt egyesek leműveltek gépigénnyel és beta kulccsal kapcsolatban, készen vannak. De nehogy már én legyek megtisztelve mert bétát adnak, az meg a másik hogy milyen bétát.. bc2-nél csúsztattak 2 hónapot, aztán rengeteg hiba volt, ami a véglegesbe vagy romlott vagy javult. Lehet mire korrektül meglesz oldva a beta már vége is lesz, emlékszem bc2-höz is jött egy patch elég sokat javított az optimalizáláson és akkor 1-2 nap maradt a bétából. Persze nem mehet tökéletesen azonnal, de legalább felkészülnének, és tanulnának a bc2-es hibákból. Egyébként ahogy nézem ez inkább európai probléma, szoktam nézni pár bc2-es arc csatornáját és már mind1ik bétázik tegnap óta, többségük amerikai, de lehet ez nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#7062) Góliát válasza xavix13 (#7060) üzenetére


Góliát
senior tag

Ezzel egyetértek. :K

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#7063) Viper26 válasza nanorambo (#7055) üzenetére


Viper26
nagyúr

Meg is válaszoltad magadnak...hivatalos info az, hogy holnap elindul ennyi... :U

iPhone 14 | FR955

(#7064) madgie válasza BalaNce87 (#7061) üzenetére


madgie
titán

Origin előrendeléshez is járt Early Access, nem kellett feltétlenül MoH-vétel. Végül is nekem mindegy, az Operation Métro a videók alapján nem nagyon jön be, a Caspian Border-t már nem sokáig lehet elérni... kár. Mondjuk ha valakinek van egy fölös kulcsa, kipróbálnám a Caspian-t, míg megy az EU szervereken :D De nem létfontosság, tudok aludni attól, hogy kihagyom ezt :)

(#7065) Mukorka válasza madgie (#7064) üzenetére


Mukorka
addikt

Már megváltoztatták a kódokat hozzájuk, nem megy a Caspian :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7066) RockHaRD válasza Góliát (#7058) üzenetére


RockHaRD
addikt

én fejtegetem, de hogy lehetnek ilyen hülyék? Ők írták tegnap, hogy a nyílt béta pénteken indul, erre megkérdezi, h hol olvastam? :D

[link]

(#7067) nanorambo válasza RockHaRD (#7066) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen látom Írd, hogy 3 tweetel alatta :D

:W

(#7068) RockHaRD válasza madgie (#7064) üzenetére


RockHaRD
addikt

Szerintem meg fogják nyitni a Caspiant a pc-seknek :) nem poénból töltették le velünk a bétával együtt...

(#7069) medvezsolt válasza Mukorka (#7065) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát én a szerver browserben nem is tudok kilistázni Caspiant, akárhogy állítgatom a szűrést. vagy épp kikapcsolom, ugye:)

A legjobb bug, amikor a csóka lehasal és benne van a földben. A feje búbját láttam csak..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7070) Mukorka válasza medvezsolt (#7069) üzenetére


Mukorka
addikt

Pedig ha kiválasztod ott van jobbra hogy View servers ( 17 )

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7071) madgie válasza RockHaRD (#7068) üzenetére


madgie
titán

Mindegy, megyek, tolok egy kis Atacama Desert-et a BC2-ben :))

(#7072) keIdor válasza Laraxior (#7042) üzenetére


keIdor
titán

:R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7073) RockHaRD válasza madgie (#7071) üzenetére


RockHaRD
addikt

én meg sunyi módon várakozok a live helpre, hátha kisírok egy béta kódot a semmiért :D

(#7074) nanorambo válasza RockHaRD (#7073) üzenetére


nanorambo
őstag

Ea még nem válaszolt a pénteki bétával kapcsolatban?

(#7075) RockHaRD válasza nanorambo (#7074) üzenetére


RockHaRD
addikt

nézegesd a twittert, én is csak ott fogom látni :)

(#7076) Kephamos


Kephamos
addikt

Akik próbálták tudnának pár szót mesélni a játékról? elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy hány lövés kell egy emberbe?
Esetleg egy streameli valaki?

(#7077) nanorambo válasza Kephamos (#7076) üzenetére


nanorambo
őstag

(#7078) Kephamos válasza nanorambo (#7077) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem eléggé szaggat sajnos.

(#7079) nanorambo válasza Kephamos (#7078) üzenetére


nanorambo
őstag

Jah a stream az szaggat a sávszélesség miatt, de így is elég jó.

(#7080) whatever válasza nanorambo (#7077) üzenetére


whatever
aktív tag

itt egy csomó stream, sok 1080p és nem akad :)

(#7081) edgR


edgR
őstag

Talalkozott mar valaki a kovetkezo hibaval - barmilyen Origin jatek eseten, nem csak BF3-nal:

Elinditom a BF3-mat, a status megvaltozik jobb oldalon felul Originben is, majd kapok egy popup albakban egy ilyen hibauzenetet:

"We are sorry, an error has occured. There is a problem with your game setup. Please reinstall your game."

Minden minimalis feltetelnek megfelel a gepem, ami virusmentes, es a legujabb whql driver van fent.

Mar beallitottam azt is, hogy megtartsa a letoltott telepito file-okat, de ugye nincs klasszikus installer, ezert semmire nem megyek vele. Mar 2x letoltottem es ujra "feltelepitette", de ugyanezt kapom eredmenyul. Es term. csak Origint hasznaltam, semmi torrent filet..

:F :F :F

(#7082) Mukorka


Mukorka
addikt

Ha érdekel valaki csináltam egy Ultra beállításon futó videót a metrós részről. :) [link]

Itt épp összeszedte magát a játék pár percre és nem szaggatott de a laggot így is jól prezentálja. Valamint a második halálomkor killcam-ban látható az első bitang kemper akivel találkoztam... Ezért játszani....

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7083) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Töltöm felfelé a képeket... nem sok időm volt ma annyira... a videófelvevés nem valósult meg mert a programok oly mértékben folytották az fps-t hogy úgy nem lehetett gamelni, kamerával meg a monitort felvenni elég voicces... az sem vezetett célra :(
Viszont az én rendszeremem való futás is dokumentálva lett, és az i5 5870 kombó is képeken! :R
Természetesen holnap folyt köv!
Képek:
i5 750-es procc 4gb ram, HD5870:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
Az fps 60-70 közt mozgott, csak kisebbfajta kijelzési hibák voltak a kedves havernál!
És az ő beállításai az 5870-el:
[link]

Az én konfigom...:
[link]
[link]

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
És az egész naptár:[link]
Köszönet a segítségért örök bajtársamnak Edem05 fórumtársnak hogy segített a teszt kivitelezésében, és önfelálldozóan gamelt ő is a játékkal! :K :DDD
( A képek kattintásra nagyíthatóak!)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7084) janihunk


janihunk
senior tag

Szerókat raknak még a battlelogra? Mert ahogy nézem már most mind tele van.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#7085) Cybertrone válasza janihunk (#7084) üzenetére


Cybertrone
veterán

Van egy csómó, és a ping is rendben van, csak ki kell választani az europai régiót... mindíg van nem 1 olyan szerver ahol 10-12 gamer tolja csak! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7086) janihunk válasza Cybertrone (#7085) üzenetére


janihunk
senior tag

Holnaptól nem lesz:D

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#7087) pohár válasza Cybertrone (#7083) üzenetére


pohár
félisten

fojt ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7088) ittakary válasza Cybertrone (#7083) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem is rossz. Az 5870-es beállításoknál mennyi visszaesés van grafikailag az ULTRA-hoz képest? Nagyon szemet szúr?

(#7089) ittakary válasza Cybertrone (#7083) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem is rossz. Az 5870-es beállításoknál mennyi visszaesés van grafikailag az ULTRA-hoz képest? Nagyon szemet szúr?

Köszi szépen, a képek tök jók. A te képeid pedig akár wallpapernek is elmennek :D

(#7090) Cybertrone válasza ittakary (#7088) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem hiszem... max kicsit gyengébb lesz a fű minősége, és talán recésebbek az élek, esetleg elmosódottabb a távol... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7091) whatever válasza janihunk (#7084) üzenetére


whatever
aktív tag

több 100 üres server van európában is
empty filtert ajánlom

(#7092) RockHaRD


RockHaRD
addikt

na gyerekek :D megvan a béta kód, és nincs előrendelve a játék, és MOH sincsen :DDDDDDDDDDD

szerk:: annyit kell csinálni, hogy megmondani nekik, hogy mérgesek vagytok, és megvan a MOH, és a bf 3 elő van rendelve máshol, de már ott tartotok, hogy lemondjátok, mert megrendült a bizalom... kért egy emailt, meg platformot, és küldte a kódot azonnal :DD

nem fake, nem viccelek, tényleg ez történt :))

[ Szerkesztve ]

(#7093) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Nekem van egy furcsa észrevételem: Nvidia GeForce 8800GT Galaxy van a gépembe és megy ultrán a game (minden max) 50-70 fps-el, de egyszer csak leesik 15-re és ilyenkor hiába váltok át lowra semmit sem változik, nem tudjátok mi lehet a gond (én arra tippelek, hogy kevés a ram, mert csak 3gb van a gépben)

Vagy szimplán akkor lép működésbe az nvidia "csoda" drivere, ami elcseszi az optimizációt, mert a 8800GT a minimumhoz kell, nehogy maxon toljad má' vele?

Origin: Roly96

#7092: Én úgy szereztem, hogy leírtam nekik egy lejárt cd kulcsot és közöltem, hogy nem megy, illetve képet mellékeltem, válaszba jött a kódom :D (még tegnap este)

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#7094) medvezsolt válasza RockHaRD (#7092) üzenetére


medvezsolt
senior tag

valahogy így csináltam én is, de nem akartam elhíresztelni.:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7095) janihunk válasza whatever (#7091) üzenetére


janihunk
senior tag

Oké nagyon sokat nem láttam csak a battlefield.hu tv-t nézem és abból indultam ki mer mondták hogy szinte mind tele van.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#7096) Mukorka válasza Mythsardan (#7093) üzenetére


Mukorka
addikt

Van turpisság a játékban de ezt nem hiszem el hogy ultrán megy a játék neked, illetve de , ha 640x480-ban tolod :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7097) RockHaRD válasza medvezsolt (#7094) üzenetére


RockHaRD
addikt

én azért híresztelem, hogy hátha mások is jól járnak :)

szerk.:

S�pi Norbert: Hi
S�pi Norbert: i suppose that you know why am here
S�pi Norbert: i didnt get my beta key yet
S�pi Norbert: ive purchased the MOH LE edition about 1 month ago
S�pi Norbert: ive already spoke with an other live chat helper
S�pi Norbert: about 1,5 hour ago
S�pi Norbert: he said that after 1 hour u will be able to give me the code
S�pi Norbert: so here i am again
S�pi Norbert: ive also preordered the bf3, just not on origin
S�pi Norbert: cause i wanted it with a steelbox
S�pi Norbert: but am about to cancel it, cause ive wasted ma money with the MOH
Mahendra: Please provide me your email address and platform?
S�pi Norbert: PC
S�pi Norbert: and xxxxxxxxxx@freemail.hu
Mahendra: Okay! This is the code for your beta access : xxxx-HCDK-xxxx-9SVR-W5A2

[ Szerkesztve ]

(#7098) Petya2900XT válasza Góliát (#7034) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Húhhh megkésve,de ittvagyok...hát nem volt sok időm tesztelgetni,de úgy egy +5fps-t jelent a driver...így fullon a min fps-em 28-ról ugrott 33-ra...jó jó,de azért a 35 nem 60 :B :K

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#7099) Mythsardan válasza Mukorka (#7096) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Pedig úgy megy, 1280x720-as felbontásban, és a kihasználtsága is csak 80% kb.

a ram viszont 100% valamiért a proci is csak 50-70% (Q6600 @ 3 GHz)

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#7100) Cybertrone válasza Petya2900XT (#7098) üzenetére


Cybertrone
veterán

A driverek nem csodatevők... akkora teljesítménynövekedést nem fognak hozni hogy 30--->60-ra! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.